Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 14.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Кодеин лечениенови  
Автор Poppy (наивняк)
Публикувано09.03.11 16:00



След няколко разговора и след като виждам, че ми действа добре, ви моля за мнение, има ли някой който е минал на кодеин и се е оправил? Става въпрос за постепенно намаляване, а не 4 дена да го пия, после да нямам кризи, но да ми се друса. Въпроса ми се отнася, до колко е успешно заместващо лечение с кодеин за около месец два ?И има ли такова животно?

I'd rather be hated for who I am , than loved for who I am not.


Тема Re: Кодеин лечениенови [re: Poppy]  
Автор xexo (beast)
Публикувано09.03.11 16:05



Това може да стане със всякакъв опиат, включително и кодеин.

Единственото неудобство на кодеина е че има горна граница от към 200мг. Над тази граница няма никакъв смисъл да качваш.

Тоест, зависи къде си с толеранса.

I need no meaning


Тема Re: Кодеин лечениенови [re: xexo]  
Автор Poppy (наивняк)
Публикувано09.03.11 16:16



3 хапа, в които 30мг = 90мг ама по два пъти на ден по толко, значи почти съм на горната граница със 180 мг на ден. А защо не може над 200?

I'd rather be hated for who I am , than loved for who I am not.


Тема Re: Кодеин лечениенови [re: Poppy]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано09.03.11 20:55



Попи, нашият общ познат ми каза днес, че Ендиш-а е влязла в болница за две седмици за детокс. Да й пожелаем успех!





Тема Re: Кодеин лечениенови [re: Poppy]  
Автор Kaschey (seer of visions)
Публикувано10.03.11 00:13



щото повече от 200 не могло да ти го метаболизира организЪма до морфин.
така поне четох някъде тука. мисля майндсийкъра или хехо, или диаморф го беше написал. демек, надежден източник.

Paranoia will destroy ya!


Тема Re: Кодеин лечениенови [re: ARlZE]  
Автор Poppy (наивняк)
Публикувано10.03.11 01:22



Ами аз лично и го пожелах, вчера ми беше на гости за малко :)

[image]http://img849.imageshack.us/i/spongebobgethighanimate.gif/[/image]


Тема Re: Кодеин лечениенови [re: Kaschey]  
Автор Poppy (наивняк)
Публикувано10.03.11 01:24



мда хехо ми обясни. Така или иначе с 180 мг пак ме перат гнусните усещания. Ще се разходя с майдсикъра като имам пари до тая програма да видим кво ше преложат.

[image]http://img849.imageshack.us/i/spongebobgethighanimate.gif/[/image]


Тема Re: Кодеин лечениенови [re: Poppy]  
Автор mindseeker (неоткриваем)
Публикувано10.03.11 13:00



Не е нужно да имаш парите в себе си, бе! Ти можеш да си почнеш леченето и по-нататък да има платиш.


Попи, защо е толкоз трудна коминикацията с теб? Защо не слушаш какво говоря, а трябва повечето неща да ти ги повтарям, потретвам, почетвъртвам и т.н.?



Тема Re: Попинови [re: Poppy]  
Автор mindseeker (неоткриваем)
Публикувано10.03.11 13:12



Сега чак видях тоя пост... Как е възможно ти, с твоята мижава дозичка, да пиеш толкоз много ДХЦ??? Аз съм бил на това и пак ми е стигало по-малко, а моята хероинова доза е била в доста пъти, може и десетки дори, над твоята...
Кой ти предписа толкоз много дхц? То все пак е за избиване на абстиненция, не за надрусване, и ако мислиш, че има лекар, поне от тия, на които аз бих се доверил, който ще ти даде доза за друсане, а не за сваляне, дълбоко се лъжеш.
При който и да било опиат се чувстваш зле, когато дозата ти само покрива абстито, а не друса, защото когато наистина покрие само абстито, без да те надруса и смаже, на теб физически ти е добре и имаш енергия, но психически си си в оная депресия, която се появява винаги при спиране, затова ти се друса зверски, въпреки, че не си абстинентен, щото си пълен с енергия, а си сдухан и не ти се прави нищо, не виждаш смисъл, липсва ти усещането за топлината от хероина и затова искаш да друсаш, и затова се стремиш към по-висока доза от лекарството, без реално да ти е нужна.


Ако се надяваш, че ще получиш това, по-добре се откажи, единственото което ще ти дадат е покриване на абстиненцията - с депресията трябва да се справиш сама.

Редактирано от mindseeker на 10.03.11 13:13.



Тема Re: Кодеин лечениенови [re: Poppy]  
Автор Ив Д (непознат )
Публикувано10.03.11 19:02



Дозата за всеки е индивидуална, пий така както усещаш, че няма да имаш рецидив, коментари от рода аз друсах толкоз, такава доза ми помагаше е тъпо и неправилно. Навсякъде, всеки ти обяснява, зависимостта е строго индивидуална и при всеки се повлиява от различна дозировка, иначе с ДХЦ са се оправяли няколко мои приятели, в смисъл постигали са да се изчистят, а след това колко време ще се удържиш и дали ще посегнеш някога отново си зависи от тебе. Средната продължителност на курса е до 3 месеца. Всички дози ги обсъждай с лекуващия лекар и намаляването, и пак ти повтарям гледай себе си, ти как се чувстваща ти е добре, а не този ти е казал на колко е бил, онзи ти казал. Аз ще ти кажа преди 4 години от нормално друсане няколко-години, средно 3-4 20-ки на ден и ми беше екстра с доза Субститол 400мг, след това се изчистих, спрях, през 2009 пак посегнах, друсах 3 месеца, само смъркане и стигнах доза 3 12-ки. Почнах пак Субститол и бях добре на 520-600mg. А представи си при един и същи човек каква разлика може да има, а при двама коренно различни каква е....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.