Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:09 04.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема пак за метадона...нови  
Авторendish (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 15:56



аз не знам какво точно да напиша ..... след един сранително дълъг период на ремисия преди 5-6 дена пак се почнах с хероин и сега искам да го спра, но след злощасния ми опит от сутринта установих, че ще имам някакви кризи и кофти физически състояния... та направо на въпроса - сега ми трябват маааксимум 4-5 кубика метадон за да си го пия три дена и да нямам кризи, да се чувствам добре... просто не знам откъде да си купя - бих отишла при предишния си лекар, но той ще иска да правя пак детокс минимум един месец <!> и няма да се разберем въобще.. просто ми трябва колкото да излъжа организма..
ако някой може да ми помогне...



Тема Re: пак за метадона...нови [re: endish]  
Автор SPEEDBALL27 (непознат)
Публикувано18.09.09 17:59



Еи,лигло ти пък к'ви кризи имаш от 5 6 дни джаскане ? Абе я се застреляй......



Тема Re: пак за метадона...нови [re: endish]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 18:05



спри на чисто...



Тема Re: пак за метадона...нови [re: .]  
Авторendish (Нерегистриран)
Публикувано18.09.09 20:24



достатъчни за да ми пречат да си върша работата, не са кой знае какво - просто може и без тях... не е нужно такова отношение, аз ако мога да помогна на някой няма да седна да го обиждам.
моля, ако някой иска да ми каже каквото ме интересува - да го направи без гадни изрази и обиди
благодаря Ви



Тема Re: пак за метадона...нови [re: endish]  
Авторanty (Нерегистриран)
Публикувано19.09.09 13:04



ооох и аз съм в подобно кофти положение...
намалих метадона до 60 и миналия ден се направих много сериозно с хероин...
взех си едно голямо и едно малко и след няколко часа си взех още едно голямо...
всичко издрусах, за следващия ден си9 бех оставил някъде половината от голямото. Освен, че си пих метадона, си цъкнах и материала. каквото и да се говори, криза мое да имах и след един ден друсане, зависи колко си вземал и въобще, какво ти е състоянието. Аз бех смазан напрактика. супер гузен, супер сдухан и размазан. дано да остискам и да не се осирам друг път.
аре останете си със здраве:)



Тема Re: пак за метадона...нови [re: anty]  
Авторendish (Нерегистриран)
Публикувано19.09.09 13:38



sorry, че ти е такова гадно и сдухано .
..а някой за моя въпрос -наистина не знам какво да правя и откъде да взема... цената няма значение, просто ми е важно, защото имам и изпит, и работа, и куп други неща за вършене, които не мога да оправя ако изгубя три дена в кофти физическо състояние... моля Ви...



Тема Re: пак за метадона...нови [re: endish]  
Авторджekиo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.09 15:42



я ми кажи има ли кризи от меда ако излезе6 на 0.05милилитра.На най малката доза



Тема Re: пак за метадона...нови [re: endish]  
Авторджekиo (Нерегистриран)
Публикувано19.09.09 15:47



моля да ми кажете има ли кризи ако излезе6 на 0.05 милилитра от меда.И как да ги избегна ако има?Какво да пия 4е да сам ок след метадона.Моля ви много ми е важно.4акам отговори.МЕРСИ.



Тема Re: пак за метадона...нови [re: джekиo]  
Авторendish (Нерегистриран)
Публикувано19.09.09 16:52



аз не мога да ти отоговоря, защото съм го пила само веднъж за три дена за избиване на физическите дискомфорти при спиране..
и сега имам нужда от това, а не знам откъде да взема и вече се паникьосвам.. знам, че има толкова хора тук, които могат да ми помогнат.. моля Ви, нищо няма да Ви коства...



Тема Re: пак за метадона...нови [re: endish]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано19.09.09 22:12



Влизам в положението на всички,които си търсят да си купят метадон,защото и аз до скоро имах този проблем...просто понякога се случва да се свърши преждевременно,и тогава просто си трябва....
Вече имам канал,и то сигурен..меда е сравнително чист предвид факта,че вече навсякъде в БГ,освен мойта програма,сипват от 3 до 5 кубика вода на двайсетина куб мед.
Мога да помогна...
Пишете ми на ::бележки::,защото никой от вас тук,в тая тема, не е регистриран и няма как да ви пиша аз...



::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.