Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:16 06.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема за биснесмен4етата- бизнес предлагамнови  
Автор ScarecrowWithoutCrow (прУстак)
Публикувано19.02.11 00:56



на4и гледам туак все бизнесмен4ета сте се събрали нали. понеже няма човек дето на употребява и да не е в бизнеса. тва 5-10лв надбавка некой и друг часовник муфти туй онуй. та да си кажа и аз кво предлагам и да се сработваме да сме си полезни един ан друг начи.

имам достъп до една болница много вътрешни хора сме там с един анестезиолог та си правим бизнес4е с тоя пи4 и сега понеже е криза малко бизнес4ето му запада и си викам що да не помогна тука пък и да изкарам и аз нещо. така4е който има нужда от нещо лекарства хапове, морфин и тн да ми се обади на лични да видим как ше се договорим.

аз съм си свестен пи4 не пържа никой, се на чесна игра и очаквам и от вас същото
и да кажа 4е виждам тук някои богухулстват и искам да им кажа 4е не е хубаво това защото бог ще ви 4уе и ще ви се върне, не са хубави тия убиди и нападки , гледах тема имаше за уикендите и се гаврите там в църквата. Моята баба служи в църква, помага там слага свещи, 4исти такава работа и много ми е разказвала за нещата от църквата. Веднъж докато 4истела и се явила дева мария, а то за дева мария има много случаи на явление засе4ени, основно в филипините, и може да се уверите в това което казвам 4е си е истина, има пише в гугъл за явленията и колк оса на брой и къде са най много. Та като се явила на баба ми и казала 4е един ден внук и (аз) ще стане оби4ан и изжестен 4овек, и тя ми каза това и ми каза вярвай в съдбата си . и така мисля 4е съдбата ми е с мен и си по4итам ритуалите вси4ко, празници, нищо 4е сум наркоман , си празнувам коледа великден със ядене всичко. и искам да кажа 4е ако пове4е наркомани го правят ще им помогне ще си пре4истят душите и ще си простят греховете и така по лесно се живее ще знаете.

Мене ме нема в целата шема


Тема Re: за биснесмен4етата- бизнес предлагамнови [re: ScarecrowWithoutCrow]  
Автор pancake_lizard (full moon)
Публикувано19.02.11 02:44



Лексотана как върви, че тия магнитни бури ми е*аха майката :Р. Не бе, нищо лично, ама кво е тва "баба ми каза, че един ден хората ще ме обичати ще стана изжестен".



Тема Re: за биснесмен4етата- бизнес предлагамнови [re: pancake_lizard]  
Автор ScarecrowWithoutCrow (прУстак)
Публикувано19.02.11 14:14



баце пиши ми на лични сега ше си ги оправа 4е ги блокирах без да искам

Мене ме нема в целата шема


Тема Re: за биснесмен4етата- бизнес предлагамнови [re: ScarecrowWithoutCrow]  
Авторsokola (Нерегистриран)
Публикувано19.02.11 16:27



хех, аз за морфина се интересувам.....може ли да се пие?



Тема Re: за биснесмен4етата- бизнес предлагамнови [re: sokola]  
Авторsokola (Нерегистриран)
Публикувано19.02.11 16:34



Някой ще ми каже ли, как да пратя лично, нов съм и нещо не мога да се оправя, mersi





Тема Re: за биснесмен4етата- бизнес предлагамнови [re: ScarecrowWithoutCrow]  
Автор Poppy (наивняк)
Публикувано19.02.11 17:35



Поредният луд ....

I'd rather be hated for who I am , than loved for who I am not.


Тема Re: за биснесмен4етата- бизнес предлагамнови [re: Poppy]  
Автор mlados-202941 (непознат )
Публикувано19.02.11 18:07



Кой бе Poppy, аз ли съм луд? Просто случайно попаднах на този форум и от една седмица чета с интерес, а днес реших да се регистрирам! Оправих се вече, влязох си в акаунта и вече разбрах как да пращам лични, а за морфина се бъзиках, нямам интерес





Тема Re: за биснесмен4етата- бизнес предлагамнови [re: mlados-202941]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано19.02.11 20:39



Не казала за теб, че си луд. Виж до кой е адресиран поста й.


Ще ти трябва малко време, докато започнеш да се ориентираш във форума.



Тема Re: за биснесмен4етата- бизнес предлагам [re: ARlZE]  
Автор ScarecrowWithoutCrow (прУстак)
Публикувано20.02.11 17:40



братлета ного хора сте ми писали на лични и не мога на скеи да дам отговор аз нали казах 4е съм свръзка между вас и лекаря ама сега му се обадих и се разбрахме да направи утре един скайп само за това и ше ви дам скайпа да си го аднете да си обменята мисли и да ви каже какво има и как е цената и така аз не очаквах такъв интерес да има само писа хза инфо а пък много глад явно има в страната а и аз не съм от софия там само събота и неделя хода или нещо работа като има ама съм наблизо

Мене ме нема в целата шема


Тема Re: за биснесмен4етата- бизнес предлагамнови [re: ScarecrowWithoutCrow]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано20.02.11 19:40



това нали осъзнаваш колко е грешно дето го правиш, дори и да е на ебавка. грешно е и е незаконно. ше е помоля да не се опитваш да правиш сделки във клуба.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.