Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:23 15.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Един въпроснови [re: Дyшa зa пpoдaн]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано05.02.11 12:15



Добре заварила.



Ами по-принцип зависим на мен ми звучи по-кофти.Щото не се знае дори дали изпитваш някакъв кеф от зависимостта.Пристрастяването пък самата дума съдържа страст.Въпроса е да можеш да се контролираш това е най-важното.Ако можеш хем да си угаждаш понякога хем да можеш да кажеш не и примерно няколко месеца да преминеш на някакви други вълни.

По принцип само там влизам. Понякога е доста забавно, особено като пишат разни фантазиори.



Тема Re: Един въпроснови [re: xexo]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано05.02.11 12:23



Като цяло да.Дори да се определя от околните в крайна сметка човек трябва да може да си взима сам решенията за себе си.



Тема Re: Депо от метадонанови [re: blitz]  
Автор БГ_нapkoмaнka! (вечно спираща)
Публикувано05.02.11 12:48



Мерси


Знаеш ли,напълно съм гъгласна с теб и точно за това в последно време си го пия,повече отколкото си го бия.И аз влязох в програмата да се лекувам.В началото всички влизаме с тази цел.
И сега все още имам намерение,след време ако се почувствам готова,да го спра.
Относно другите програми,за които питам....това е просто информативно.По принцип да,разликата в кинтите си е голяма,особено когато сме двама,но до такава степен съм свикнала в Хоризонт,че не знам,всъщност дали наистина бих се преместила.Иска ми се заради парите,но при мисълта,че там ще съм с напълно нови лекари,сестри и най-вече пациенти,си ме плаши честно казано.



Тема Re: Един въпроснови [re: Дyшa зa пpoдaн]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано05.02.11 17:18



Объркването идва оттам, че в съзнанието на повечето хора да си "чист" означава най-общо да си "здрав". Там е коренът на въжделенията по "чистотата".



Тема Re: Един въпроснови [re: Military_MinD]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано05.02.11 20:18



"Еми дали не ти е харесвало това да си чиста само по себе си или си ''бягала'' от някакви проблеми или просто си била безотговорна към себе си.По-скоро не е първото."


Това с "по-скоро"'то ...кое как е било,какво я е накарало да го направи и да продължи,и да не спре толкова години,само тя и единствено тя си го знае...никой не може да каже за някой друг какъв му е бил мотива за това или онова....всички гледат на нещата според своя си експириънс и начин на виждане на нещата....

п.с.Оф,що така тия постове понякога се появяват не където трябва?Трябваше да е в отговор на първия пост на Military_mind,пък къде се заби....?



::On Sleepless road the Sleepless Go::

Редактирано от psyromantic на 05.02.11 20:20.



Тема Re: Един въпроснови [re: ARlZE]  
Автор Дyшa зa пpoдaн (Liria)
Публикувано05.02.11 20:45



Ами не мисля че е това. Ако беше това, щеше да се използва думата здрав, а не чист. Нямаше и да има такива истерии срещу диаморфина за лечение на зависими. Той с нищо не уврежда здравето, но явно и той не става за почитателите на чистотата.



The constant realization of dominance results in fear

Тема Re: Един въпроснови [re: xexo]  
Автор ALh1M1ka (култиватор)
Публикувано05.02.11 21:05



Еми държавна политика за пренасочване на капитали в определени частни ръце.

То е декриминализирана еднократната доза, ама не е уточнено колко е тя, я ако беше уточнено примерно , че имаш право да притежаваш до 1г. хероин без да ти се търси каквато и да е била административна и/или наказателна отговорност дали щеше да е предпочитан метадона ?



Или пък ако имаш право да притежаваш 1 растение канабис и отделно 30г. трева, както и да разрешат амфетамина за медицински цели (ADHD), както в USA (Adderall), примерно да го произвежда Софарма или някоя друга родна фармацевтична компания, ми се струва това ще е все едно да закрият криминалния сектор, свързан с дрогата ... абсурд да стане естествено





Тема Re: Един въпроснови [re: Дyшa зa пpoдaн]  
Автор xexo (beast)
Публикувано05.02.11 22:34



Почитателите на чистотата редовно използват здравния аргумент.

I need no meaning


Тема Re: Един въпроснови [re: ALh1M1ka]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано06.02.11 00:41



То е декриминализирана еднократната доза

не е.

Sabbath Bloody Sabbath


Тема Re: Един въпроснови [re: ALh1M1ka]  
Автор xexo (beast)
Публикувано06.02.11 00:56



Докато не се легализира продажбата нищо няма да се промени.

Само така ще може да има качествен и безопасен продукт.

Второ, ако искаш да не се бодеш през 3 часа, метадона ти е единственото спасение защото има дълъг полу-живот.

Иначе за ADHD само мога да ти дам това клипче:



Измислена болест ...

I need no meaning


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.