Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 13.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Какво кара хората да се самоунищожават?нови  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано25.01.11 04:10



При все че имат човек до себе си, който да ги обича и не само.Какво ни кара да стигнем до ръба и да се чудим дали да скочим или не?

be happy



Тема Re: Какво кара хората да се самоунищожават?нови [re: someboddy]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано25.01.11 11:21



батко, кво?! не върват нещата с девойката и реши да пуснеш поредният ти философски, uber obscure, нищо не питащ-нищо не казващ thread, в който конкретните въпроси, които те интересуват ще бъдат задавани с по петнайсет отговора закъснение.

нямам против. просто ти се чудя на начина на вентилиране.

давай да правим нещо. активността е пътят out от зависимостта, била тя нечия чужда, на близък и любим, или твоята собствена съзависимост.

soul power!



Тема Re: Какво кара хората да се самоунищожават?нови [re: someboddy]  
Автор lgnoramus (Liria)
Публикувано25.01.11 11:32



Бе то хубаво съществото до теб да те обича, много е хубаво дори. Разбери обаче, че това е нищо без съществото в теб да те обича. Тези филми за спасяващата любов си ги изтрий от главата, не работят така нещата. Съжалявам искрено че ти го казвам, ама...

The constant realization of dominance results in fear


Тема Re: Какво кара хората да се самоунищожават?нови [re: lgnoramus]  
Авторznamlineznamli (Нерегистриран)
Публикувано25.01.11 14:15



Казаха ли ти го ?



Тема Re: Какво кара хората да се самоунищожават?нови [re: someboddy]  
Автор xexo (beast)
Публикувано25.01.11 22:26



За мен знам ... психическите проблеми натрупани в ранното детство заради обичащи ме хора. Родители ...

I need no meaning


Тема Re: Какво кара хората да се самоунищожават?нови [re: Trickster]  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано26.01.11 03:11



Нещата с девойката както казваш вървят много добре.Истината е, че след като задам някой въпрос и много скоро след това някой ми драсне на лични и отговора идва сам.За това и не продължавам да пиша по темата за да не натоварвам излишно аудиторията на форума.На теб специално ти благодаря,че нито веднъж не ме нагруби макар и да знам, че някои от постовете ми са дразнещи и малко или много наивни сами по себеси



be happy

Тема Re: Какво кара хората да се самоунищожават?нови [re: lgnoramus]  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано26.01.11 03:12



Това ми е пределно ясно и много добре го осъзнавам. Благодаря ти.

be happy



Тема Re: Какво кара хората да се самоунищожават?нови [re: xexo]  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано26.01.11 03:17



За какво трябва да се самонаказваш заради грешките на другите хора бе хехо, нима си заслужава да изплащаш чужди грехове?

be happy



Тема Re: Какво кара хората да се самоунищожават?нови [re: xexo]  
Автор Ninas_spirit (offroad)
Публикувано26.01.11 08:28



ай, споко, не си единствен


повечето порастнали деца обвиняват в нещо родителите си. аз като почнах да чета книжки от рода "детето от 0 до 3 години" и тем подобна популярна психология, много неща ми се изясниха. не че спрях да ги обвинявам, но поне разбрах защо така се получава, че родителите могат най-много да обичат, но и най-много да травмират. и някак си доста ми олекна.



Тема Re: Какво кара хората да се самоунищожават?нови [re: Ninas_spirit]  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано26.01.11 12:41



То това им е в приридата на всички струва ми се и много добре го умеят. Просто човек не трябва да взема много при сърце нещата.

be happy




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.