Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 28.09.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Някой да е бил в Комуна-Герман?нови  
Автор _WuIzRoD_ (непознат)
Публикувано08.09.10 15:49



Здравейте хора!!!
Искам да попитам дали от тези кадето пишат и четат в клуба има някой, който е бил в комуните на Качаклиев и по специално в Герман? Много ми е интересно да си пиша с някой такъв, който е бил в Герман да споделим нещо от миналото защото тази комуна е просто класика в жанра сигорен съм, че ПРОСТО НЯМА ТАКАВА...
Иначе мойто истинско име е Валери викат ми Валъо бях в Герман от месец март 2007 до края на годината и така нека ако има някой който е чувал нещо или има някакво впечетление от Качаклиевите комуни да пише. Благодаря предварително!!!



Тема Re: Някой да е бил в Комуна-Герман?нови [re: _WuIzRoD_]  
АвторFireLine (Нерегистриран)
Публикувано11.11.10 14:10



mhm az sym bil. No naistina nema takava komuna nikade po sveta. Tva moje da go ima samo v bulgaria. Neznam kak oshte ne e zatvoren toia konclager :)



Тема Re: Някой да е бил в Комуна-Герман?нови [re: FireLine]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано12.11.10 00:33



искате ли да споделите нещо повече за тоя "концлагер"?.. питам от чисто любопитство, не познавам никой, който да е бил в комуна в българия и ми е интересно..

Sabbath Bloody Sabbath


Тема Re: Някой да е бил в Комуна-Герман?нови [re: endish]  
Авторtainstven (Нерегистриран)
Публикувано26.11.10 17:53



az sym bil. No neznam dali izobshto e razkazvane. Vijdal sym mnogo neshta tam i mnogo sym iztyrpql na sobstven gryb. Kvo da ti kaja .... primerno otivash v taia komuna i sled 3-4 dena iskash da si tragnesh. Nqkoi ot drugite mom4eta po4va da ti kazva 4e she te prebiat ako poiskash da si hodish i normalno e da ne ti se vqrva. Sledvashtia greshen hod e naistina da opitash da si trygnesh (kakto mene). Parvo te sybli4at savsem gol (pri mene beshe mesec Qnuari) i te izkarvat otvynka v snega i te polivat s kofi studena voda(prez tova vreme razbirase te biqt) i tova dokato posineesh ot stud. Posle te vkarvat vatre na toplo i nablqgat na boq. Primerno s nqkoia predvaritelno prigotvena debela toqga. 4upqt ti raka ili krak (pri mene beshe samo 1-2 rebra). Posle ti izbrysvat glavata i si nakazan okolo 2 sedmici bez cigari (ina4e ti davat po 2-3 na den) i rabotish nai- mnogo ot vsi4ki. V moia slu4ai beshe da vdigam tejki otrezani darva v gorata na 5 km i da gi karam na ramo do kashtata. 2 4oveka ti vdigat darvoto i ti go slagat na ramoto . posle pravish 5-10 kra4ki i padash s nego, te pak ti go vdigat i taka dokato go zanesesh do kashtata. Imalo i mnogo po tejki nakazania ot moeto ... vijdal sym. Sigorno izglejda kato nekav film na ujasite taka kato go razkazvam , no v deistvitelnost e oshte po zle. Nai-golemia paradoks e 4e taia komuna vse oshte sashtestvuva



Тема Re: Някой да е бил в Комуна-Герман?нови [re: tainstven]  
Автор Kaschey (seer of visions)
Публикувано27.11.10 00:22



направо не вярвам, че стават такива неща.
21 век...

Paranoia will destroy ya!


Тема Re: Някой да е бил в Комуна-Герман?нови [re: tainstven]  
Автор mam_dr (непознат)
Публикувано27.11.10 10:25



Направо си е ужасно. Но това го правят също такива момчета влезли за да спрат хероина?



Тема Re: Някой да е бил в Комуна-Герман?нови [re: mam_dr]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано27.11.10 17:32



Не знам...възможно е.
Аз обаче наскоро си говорих с един познат,който все едно,и след престоя си там,пак е по постите,но като го питах как е в комуната в Герман (просто поитах,защото ми е интересно как си прекарават времето там момчетата),не сподели такива неща...просто каза,че имало много хора,които познавал отпреди,че,верно,работят,но нали така се поддържа една комуна...няма кой да им насече дървата,нито кой да им сготви,нито кой да ги изпере...сами трябва да се оправят...имало някви "авторитети",които "ръководели" нещата,но предполагам и това е в реда на нещата,щото пък анархията може да разбие всичко,при положение,че много от хората,които отиват там,са стигнали вече окончателното дъно...ако няма някой да супервайзва нещата,от къщата няма да има и помен досега...
Бях чула някъде,че се постват мнения против някоя конкретна комуна,за да се изтъкнат предимствата на някоя друга,напр. тая в Буново...подливат си вода,защото все пак доколкото знам,и на двете места се плаща,и двете комуни имат нужда от контингент,чиято такса да смазва колото на развитието там...
Все пак не съм сигурна..само знам,че този мой познат,за който споменах е изкарал няколко месеца и после доброволна е слязъл в света...изкарал е кризите,живнал е малко,понаддал е,и нямаше никакви оплаквания от отношението на момчетата там...
Ама,както казах,оня ден пак за постата се беше запътил,заеби...
Файда от комуни и терапии,май няма...ако не си смениш климата в ума,нищо не помага трайно...питай мен,хах....



:: On sleepless road The sleepless go::

Тема Re: Някой да е бил в Комуна-Герман?нови [re: psyromantic]  
Автор mam_dr (непознат)
Публикувано27.11.10 17:51



В отговор на:

...ако не си смениш климата в ума,нищо не помага трайно...питай мен,хах....




Хаха верно!
Като чета Диаморф ибогата май наистина сменя климата, поне за тези които не могат сами



Тема Re: Някой да е бил в Комуна-Герман?нови [re: mam_dr]  
Автор xexo (кратомит)
Публикувано27.11.10 18:43



Ибогата Е лечение което правиш "сам". Изисква се изключително силно желание и сила за да минеш през 30 часов трип, повярвай ми.

Идат като овци,
бегат като овци
Що е то?
Овци!


Тема Re: Някой да е бил в Комуна-Герман?нови [re: psyromantic]  
Авторtainstven (Нерегистриран)
Публикувано29.11.10 10:22



Naeh se da obqsna kakvo e polojenieto tam i v kraina smetka izliza 4e az sym lyjec a ? Haide ako az lyja za tova mom4e koeto go ubiha v taia kumuna pak li e lyja ? Vsi4ko tova koeto napisah sym go izpital na sobstvenia si gryb. Vijdal sym i dosta po loshi neshta. Imashe edno mom4ence ot Plovdiv mislq 4e se kazvashe Bogdan. Beshe sig na 15 ili 16 god i otgovornika na komunata go bi s edin debel kabel na varha na koito imashe nekvo top4e. Ta ako vidish tova dete kak se dereshe ot rev she si promenish mnenieto. Slu4aino tam se zasekoh s edin moi pr ot detinstvo. Na nego mu potrushiha i dvete race i kato hodeshe na toaletna otivah s nego da go byrsha. Aide kajete i na tova mom4e 4e vsi4ko e izmislica !!!! Hora razberete 4e v Bulgaria stavat mnogo stranni neshta, no vie ste tolkova ..... 4e ne iskate da povqrvate. I ako nqkoi iska da mi kaje 4e tia neshta deto pisha sa lyja , neka go napravi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.