Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:34 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема iboga rootbarkнови  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано09.11.10 17:06



имам вече няколко кила в наличност.

ако някой го интересува може да ми пише.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: iboga rootbarkнови [re: diamorph]  
Автор ИHФAHTA (болна от любов)
Публикувано11.11.10 19:37



Разбира се

!!!
Кажи как я даваш, как трябва да се използва...
И още - какво би станало ако се смеси с хероин?

Това, което не ни убива ни прави по-силни...

Тема Re: iboga rootbarkнови [re: ИHФAHTA]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано12.11.10 06:38



ъъъ...

ако тръгнеш да го мешаш с хероин... малко като игра на руска рулетка. горещо not recommended.

иначе ще драсна повече по въпроса по-късно.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: iboga rootbarkнови [re: diamorph]  
Автор ИHФAHTA (болна от любов)
Публикувано12.11.10 11:27



Как ще стане тогава незнам. При моя човек никога нищо не се знае

.

Това, което не ни убива ни прави по-силни...

Тема Re: iboga rootbarkнови [re: ИHФAHTA]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано12.11.10 12:04



оф, той ако няма идеята, ако не му е узрела в главата, ако няма силното желание и специфична нагласа- тая ибога ше му се види ама най бед трип-а дето е имал.

@diamorph, верно напиши нещо от първа ръка тука, най- добре, щото взех да се смяфкам малко.



Тема Re: iboga rootbarkнови [re: Trickster]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано12.11.10 15:04



check out

.

днес ще се занимавам да правя екстракта.

ще пиша пак по-късно.

he who packs your capsules controls your destiny.

Тема Re: iboga rootbarkнови [re: diamorph]  
Автор ИHФAHTA (болна от любов)
Публикувано12.11.10 16:47



Хайде, чакаме

!

Това, което не ни убива ни прави по-силни...

Тема Re: iboga rootbarkнови [re: ИHФAHTA]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано16.11.10 20:40



ами аз вече съм готов с екстракта за няколко flood дози, и след ден-два-три, колкото и да ми е спек, ще повторя на чисто.

едно приятелче, който спира метадона, май му намерихме кратом за целта, само дето не съм сигурен колко време трябва да го кара на това, за да не му е такъв ад ibogaine detox-a (но май сигурно месец, че и повече). това IMO е best case scenario, най-безболезнения начин - switch от каквото, на кратом, и оттам гилотината. :P

освен това нямам CoA (certificate of analysis) за rootbark-a, и съответно екстракта, няма как да сметна - освен грубо - дозата на мг/кг basis. освен ако нямам газов хроматограф, какъвто май може и да се измисли достъп до.

т.е. мен лично не ме бърка да си сметна моята си доза грубо, но като са се навили и други хора край мен, чувствам известна отговорност.

принципно човек с heroin habit (с метадона и др. longer-acting opies си се иска вече експертно лице дето има екстензивен опит) може да си направи и weekend detox вкъщи баси. само дето не може без sitter, и някой който да те наглежда, най-малкото заради пълната загуба на координация.

ако човек е имал допир с бездната и преди не е толкова страшно (т.е. то винаги си е все толкова страшно, просто когато знаеш какво да очакваш не се паникьосваш толкова.. макар че на мен 1вия път още ми се стори доста gentle, въпреки интензитета), но виждам как нещата могат лесно да излезът извън контрол/паника, ако човека не е достатъчно информиран, а и да е, понякога целия ordeal толкова наподобява екзорсизъм като от horror film (withdrawal на fast forward в делир-подобно състояние), че може да стане някоя кофти развръзка от сорта на - идват бърза помощ, решават, че иде реч за свръхдоза, вадят нолоксона, и човека издъхва. ако пък решат да дадат каквото си следва по медицинския протокол - риспердал, seroquel, или подобен тежка артилерия невролептик, става пълно мазало - бели петна, травми, и абстиненция. и след 1-2 такива инцидента смятай че това вече е криминализирано. :)

преди много време тук имаше един пич който постна за неговия experience. баща му му беше донесъл bark-a от габон, и той сам си се беше detox-нал успешно.

мисълта ми е - няма лошо човек да си направи всичко на своя глава, даже още по-добре. но DO YOUR RESEARCH FOLKS!! и задължително някой trustworthy sitter.

мога да постна всичко което знам по въпроса, от личен или чужд опит, нещо като general usage manual ;) ,ако някой го интересува.

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: iboga rootbarkнови [re: diamorph]  
АвторMaм (Нерегистриран)
Публикувано16.11.10 20:58



Дамм, добре да се бодне темата горе.



Тема Re: iboga rootbark [re: diamorph]  
АвторTrickster (Нерегистриран)
Публикувано16.11.10 22:15



евала.

внимавайте.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.