Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:53 27.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ketamine-assisted psychotherapy for heroin addictiнови  
Автор diamorph (член)
Публикувано17.10.10 13:37





публикация от heffter института, изследванията проведени по модела 'random clinical trails', златния стандарт при клиничните изследвания. проведени, междувпрочем, в петербург, с рик щрасман в екипа (човека пионирал изследванията с ДМТ върху хора).

много популярно из UK junkie underground-a да се 'самолекуват' и спират с кетамин.

ако някой случайно знае за ветеринарен склад/аптека където още да го дават ей така, да си каже.

и аз самия не знам защо - най-вероятно нещо свързано с пре-системния метаболизъм - но проявява желания дисоциативно-психеделичен ефект само след мускулна (най-популярно) или венозна апликаци.

един приятел, един от guru-тата за всичко DMT, твърди, че салвита, ДМТ и кетамина са 'едно пространство'.

аз може би тази вечер ще пробвам x10 salvia + DMT (ако си намеря лулата), и после след поне час почивка DMT венозно (веднъж вкараш ли се в това 'пространство', после не е чак такъв шок да се върнеш..)

he who packs your capsules controls your destiny.

Тема Re: ketamine-assisted psychotherapy for heroin addictiнови [re: diamorph]  
Автор Tepпcиxopa (wood nymph)
Публикувано17.10.10 14:26



Thus, KPT may aid the treatment of heroin dependence by transforming unconscious attitudes related to abstinence. !!!

Интересно, мерси за публикацията.
иначе за складовете, out of the loop като цяло.




Тема Re: ketamine-assisted psychotherapy for heroin addictiнови [re: Tepпcиxopa]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано17.10.10 20:11



аз имам deal за ей това:



(даже самата снимка пича ми я прати)

няма да изпадам тук внос от къде, и как точно, но е ясно, че става на въпрос за над определени количества (примерно 50-100 ампули минимум).
тези даже са за хуманитарна употреба.

аз лично не се съмнявам в потенциала на кетамина, но, ironically enough, всеки 1 на 30 се 'закачва' на него.

не случайно му викат 'хероина на психеделиите'.

в гимназията на мен ми беше един от начините да се 'закопая'.
2 дена k-hole.
като чуя parabola на tool, и веднага правя асоциация с тия времена. :)

oops, gotta go.

he who packs your capsules controls your destiny.

Тема Re: ketamine-assisted psychotherapy for heroin addictiнови [re: diamorph]  
Автор Tepпcиxopa (wood nymph)
Публикувано18.10.10 17:42



във Виена се продаваШЕ Ketasol - не случайно във минало време, at present не съм сигурна дали е така. (не любопитствам, така се сетих просто като видях снимката).

кетамина все още остава непризнатият гении на медицината, въпреки безспорните му ползотворни ефекти, които биха били в помощ на много депресирани люде.


всеки 1 на 30 се 'закачва' на него.
а тово вече е друг въпрос, ще излъжа ако не се съглася.

относно tool, преспокойно попадаш в рая на земята, without any cats.


disposition




Тема Re: ketamine-assisted psychotherapy for heroin addictiнови [re: diamorph]  
Автор xexo (темерут)
Публикувано19.10.10 06:45



Ако не се лъжа NMDA anragonists намаляват тоелранса към опиатите. Ето един кратък линк:



Иначе има доста хора които използват DXM нампример за сваляне на толеранс.


Идат като овци,
бегат като овци
Що е то?
Овци!


Тема Re: ketamine-assisted psychotherapy for heroin addictiнови [re: xexo]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано19.10.10 12:25



да, винаги ми е било любопитно това за DXM.
и мисля, че е крайно време да видя за какво става на въпрос, така че си записах измежду задачите за деня да мина да си взема 4-5 шишенца.

мерси за линка също:)

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: ketamine-assisted psychotherapy for heroin addicti [re: diamorph]  
Автор id2578 (непознат )
Публикувано23.10.10 09:30



Мои приятели спираха Х преди години с кетамин...не че са искали..просто нямаше материал...а моите лични наблюдения включват котката на един мой далечен братовчед, която една вечер така се направила с кетамин, че в един момент минавайки в "пространството" изключила за някоко кратки мига коя е, защо е, дори какво е...сякаш попаднала в черна дупка - без понятие и усещане за време и пространство...пълна деперсонификация...и се уплашила...тези няколко мига и се сторили доста дълги....спомням си друг случай - разказа ми го един мой далечен братовчед, който го чул от свой приятел, който вече не е между живите....та - решава въпросният човек да се друса с кетамин, ама за да е по-интересно си го шие на помпа...до колкото си спомням слушал корн..или тул...та в първия момент музиката го ударила с огромен чук по главата, а в следващия въпроса "Кво стана" започнал да мига в главата му като огромна неонова реклама...като отишъл до банята и погледнал в огледалото, с интерес се загледал в гледащото го отсреща лице на човек, който изглеждал като него и в същото време странно непознат.....





Тема Re: ketamine-assisted psychotherapy for heroin addictiнови [re: id2578]  
Авторdiamorph (Нерегистриран)
Публикувано23.10.10 10:55



за постигане желания дисоциативно-психеделичен ефект кетамина се взима мускулно или венозно. :)

но всичко това ми звучи много познато от времето когато аз взимах кетамин, когато още го даваха по ветеринарните аптеки - parabola на tool в k-hole-a, и това с огледалото..



Тема Re: ketamine-assisted psychotherapy for heroin addictiнови [re: diamorph]  
Авторscavenger (Нерегистриран)
Публикувано23.10.10 14:05



аз само съм го пафкал... с джойнт. ама ми го приготвяше един приятел. не мога да си спомня нищо от тези времена

ако си намеря пак, може и да пробвам iv/im. големия плюс е за мен е, че e мощен анестетик



Тема Re: ketamine-assisted psychotherapy for heroin addictiнови [re: scavenger]  
Автор Etnesba ()
Публикувано25.10.10 23:53



az puk sum go shmurkala, sabirahme se v eidn garaj i go izvaryavahme , posle ostavaha neshto kato cristali na dunoto na tendjerata i tova go shmurkahme. Na edna nova godina razmenih amfetite na edin tip s ketamin, beshe mnogo zle momcheto ochakvashe da se digne i izvednuj go vruhletya neshto tochno obratnoto. Inache az ne sum izpitvala pshidelichni neshta, bash kato konska upoia si mi deistvashe, edvam se mesteh i sedyah zalepena za edna stena kato spiderman. Ne me kefi osobeno ama za daskalo beshe cool



I'd rather be hated for who I am , than loved for who I am not.


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.