Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 17.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема demephan (dextromethorphan aka DXM)нови  
Авторdiamorph (Нерегистриран)
Публикувано07.10.10 13:25



някой пробвал ли го е?

под ръка, без рецепта, чисто...

закачва се, като салвията, за капа опиоидните рецептори, и съм чувал само интересни неща за което, но все не мога да се наканя да го пробвам.



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: diamorph]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано07.10.10 13:49



Аз съм пробвал, ама вече съм ти разказвал сигурно.

------------------------------------------



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: The giver and the ta]  
Авторdiamorph (Нерегистриран)
Публикувано07.10.10 22:45



помня, беше доста впечатлен и развълнуван след experience-a, така че предполагам найстина има потенциал.



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM) [re: diamorph]  
Автор adderall (непознат )
Публикувано10.10.10 00:46



Аз съм пробвал с три шишенца демефан сироп за кашлица , преди да го пробвам взех хапчета за повръщане , но не се получиха кой знай знае кви ефекти , даже почти нито един от изброените ефекти не се получи(2-3 само) , но това при мен де , пробвах 10 тина пъти но се пак ми хареса . Един ми каза ,че ако е екстракт тезо действия се получават .



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: diamorph]  
Авторodrfg (Нерегистриран)
Публикувано10.10.10 13:18



Да, пробвах го миналия месец. Дадоха ми го без рецепта, с малко завоалиране на отговора в аптеката. Струваше 2-3 лв., изчислих си дозата за минимума на 2-ро плато според сайта на entheogen. Прилагам кратък трип рипорт, като в замяна очаквам твоя за LSD-то :)

20:30 изпих 50 мл Демефан, което трябва да е към 170 мг DXM и си взимам солетки
21:00 чувствам се енергично, музиката звучи някак по-весело,
идва ми да танцувам, а обикновено не обичам танците
21:30 пуша си козче и ми е супер якичко, препоръчвам пушенето на трева, която е антиеметик. Помага при гаденето, което значи, че шансът да повърнеш е по-малък.
22:00 чувствам се доста яко :) :) :) Песни като reflection на tool звучат адски добре, а по принцип не слушам туул. Имам леки усещания за промяна в гравитацията. Походката ми е "роботизирана" - почти задължителен ефект. Навън гледката ми изглежда много добре, идва ми да изляза, но избирам да остана вкъщи.
22:25 На мнение съм, че бих пробвал пак 100%. Доста различно е като усещане. В момента съм горе-долу адекватен.
23:00 Ходих доста до тоалетната с разтройство, обаче се чувствам добре
01:00 ходенето до тоалетната продължава и може би то е най-проблемно в цялата работа с демефана
02:30 край на трипа, има лек афтърглоу.

извинявам се, че е кратък и не много съдържателен, но все пак.. :)



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: adderall]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано10.10.10 13:40



@adderall, стига си лъгал, грозен си. Ако изпиеш 3 шишета Demephan, трябва да те събират с метла и лопата после. Половин шише е достатъчно за някакъв трип. Аз изпих шише и половина и не можех да ходя без някой да ме крепи, а ти си изпил 3 шишета и нищо ти е нямало, та даже и 10 пъти си го опитал. Смешник.

------------------------------------------



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: odrfg]  
Автор adderall (непознат )
Публикувано10.10.10 14:56



Смешник съм ако лъжем , чесно изпих 3 шишенца и съм взимал точно 10 път но не по 3 де , иначе трип имах от тия 3 шишенца , единия от ефектите на тия 3 шишенца беше че наистина неможех да хода . И по - едно време осъзнавам , че само аз съм истински , всичко около мен не е истина а само създадено в моето съзнание , съзнах ,че всичко е в главата ми всичко аз си го прая , даже и с хората които говорех , е това беше един от ефектите от тия 3 шишенца . Ама да ме наричаш смешник не съм сългасен , лично за мен няма смисъл да лъжа . Чети по внимателно какво съм писал в поста си , казах , че не съм имал почти никакви такива ефекти дето казват , но не съм казал и че не нищо ми не е имало . А кой смешника сега ?

Редактирано от adderall на 10.10.10 14:58.



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: adderall]  
Автор adderall (непознат )
Публикувано10.10.10 15:06



- лек стимулантен ефект - това го имаше
- зрителни ефекти като анимационен филм на бавен кадър - и това
- лека промяна във възприятията - и това :)
- и ефекта дежа ву - което ми беше интересно :)
- и станах като камък по едно време , а като хода не си чуствах тялото:)
70 кг съм , първия път го взех по таблицата която се изчислява колко да се вземе
след това направо с по 2 шишенца и накрая с 3 :)
А границата на смърта липсваше :)) Незнам защо така , а взех толкова дето да се получи
Смешно ми е ,че наистина толкова взех и не беше така като го описват и още повече ,че ме някои ми невярват , ше зем напраим клипче с 4 шишенца :)
Апекарката ми каза "много си настинал момче и се смее":)

Редактирано от adderall на 10.10.10 15:12.



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: adderall]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано10.10.10 17:49



Стига си мазал. Казах ти, че от шише и половина не можеш да свържеш едно изречение. Говориш неща от рода на: "Жоме ли ена миреланна вода", ако изпиеш 3 шишета най-вероятно ще изпаднеш в пълна анестезия.

И това осъзнаване, че всички били нереални може да се получи от гъби например, но не и от DXM. От DXM просто околният свят започва да ти изглежда напълно необясним, без да осъзнаваш никакви "велики" тайни.

Ти просто си лъжеш като цигане на Женския пазар и това е.

------------------------------------------



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: The giver and the ta]  
Автор adderall (новак)
Публикувано10.10.10 18:43



Не лъжа , но просто няма как да ти го докажа , даже има и един ефект , тракане с зъби , ам той се получава към края , иначе да бях много изтръпнал даже на няколко пъти залитах да падам , а за говорене незнам как ми е бил говора щото бях сам , и нищо не ми е било странно . Незнам ако съм извън нас а не перд пс то може и така да е , се пак бях пред чата тогава . А ефекта със съзнанието дето ми се промени беше след като изпуших някво количество коз в най - интезивния момент и ми стана едно гадно , но после като ми стане едно спокойно , щото при положение ,че аз си създавам всичко то значи ,че и проблемите аз съм си ги създал :) А сетих още нещо гледах и шоуто на слави тогава и слави ми се привидя като негар ххаха . Ама не съм се закачил взех го преди много месеци и то беше през 2 дена , но нискам да взимам вече , че мисля с това може човек да си навреди на мозачните клетки или да затъпее:)

Редактирано от adderall на 10.10.10 18:55.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.