Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:14 30.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Какво бихте избрали ?нови  
Автор ALh1M1ka (култиватор)
Публикувано08.10.10 13:04



Ако тръгнете с някого и в последствие ви кажат : "Избирай сега - спираш да друсаш или си тръгвам" , кое бихте избрали :

* Въпросния човек, понеже вероятно ще имате някакви чувства към нея (тука ИНФАНТА сигурно ще изрази силна подкрепа :Д )

ИЛИ

* Дрогата , теглите й една майна и прав й път (само така !!!)




Затова оптималният вариант е някоя друсалка

П.П. Любов едва ли ... just преспали !

Редактирано от ALh1M1ka на 08.10.10 13:16.



Тема Re: Какво бихте избрали ? [re: ALh1M1ka]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано08.10.10 13:30



В момента съм влюбен в една жена, и за да съм с нея бих отишъл пеша от София до Стокхолм ако се налага.

Като бях на 16 и аз разсъждавах като теб, но човек ако е възприемчив помъдрява с времето.

------------------------------------------



Тема Re: Какво бихте избрали ?нови [re: The giver and the ta]  
Авторdizzy (Нерегистриран)
Публикувано08.10.10 13:50



Въпросния човек





Тема Re: Какво бихте избрали ?нови [re: ALh1M1ka]  
Авторdiamorph (Нерегистриран)
Публикувано08.10.10 13:50



цикъла и тенденциите които съм забелязъл при наркоманите.

друса => е наркоман => лимбичната му система повредена, и емоциите сковани, репететивни и често суетни самоизмами => ако си мислиш, че ти 'пука' за 'нея' докато друсаш, сигурно грешиш => след големи драми, суетня, рев и т.н. мелодрами, естествено ще избереш дрогата, щото перцепцията ти е ограничена в рамките на зависимостта ти, и хероина ти дава и замества всичко от което 'имаш нужда'

ако си сбъркал, ще го разбереш едва когато спреш, и обещавам ти, ще ти е много гадно. :)



Тема Re: Какво бихте избрали ?нови [re: ALh1M1ka]  
Авторdiamorph (Нерегистриран)
Публикувано08.10.10 13:56



и да продължа, поставен пред такъв избор, вземайки предвид бившите ми приятелки, в 95% от случайте бих избрал дрогата.

сигурна платформа е. знаеш, че работи безотказно и винаги е там за теб.



докато, otherwise, твърде често нямате много общо по между си освен дрехите, освен непредсказуемостта и гнилоча на човешките взаймотношения.

just a point of view.

реално не избирам нищо, просто правя неща. :)



Тема Re: Какво бихте избрали ?нови [re: ALh1M1ka]  
Автор akpo (новак)
Публикувано08.10.10 13:58



Тази тема е била разисквана тук, изказвала съм си мнението достатъчно пъти но ще повторя. Само изключително ограничен мисловно и емоционално човек би поставял подобни ултиматуми. Исках да използвам друга дума, ама.. Аз лично с такива хора не искам да имам нищо общо. Имам физиологична натърпимост към подобни прояви.

Gott weiß ich will kein Engel sein


Тема Re: Какво бихте избрали ?нови [re: akpo]  
Авторdiamorph (Нерегистриран)
Публикувано08.10.10 14:23



е, аз го разбирам в смисъл, ако ситуацията е извън контрол и найстина е сериозна пречка.

иначе totally agreed за ултиматумите, споделям непоносимостта ти към такива хора. :)

какво циркулира в МОЕТО кръвообръщение си е абсолютно и само моя работа и на никой друг. :)
но момента в които почнеш да изнасяш неща от апартамента на родителите на приятелката ти, която примерно не друса... заеби:)



Тема Re: Какво бихте избрали ?нови [re: ALh1M1ka]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано08.10.10 14:51



Което и от двете да избереш, все ще сбъркаш, според мен.

Political correctness is tyranny with manners.


Тема Re: Какво бихте избрали ?нови [re: diamorph]  
Автор akpo (новак)
Публикувано08.10.10 15:33



Мога да приема че понякога човек изтрещава и може да се случи да сложи директен или индиректен ултиматум. Но едно че аз не бих искала да имам вземане-даване с такъв човек, ако не се укроти близко време, но и второ- няма смисъл. Няма смисъл защото това изисква сравнение и избор. Е, няма сила на тази земя, която да ме накара да се сложа на кантар с едно вещество или с каквото и да е, което не намирам че е сравнимо с мен.

Нито пък има сила на вселената, която да ме накара да приема някой, който сам себе си поставя на едно с вещество.

Изобщо не искам да казвам и колко е гнусно това към човека към който се поставя ултуматума, там просто нямам думи, затова и го оставям накрая. Няма смисъл да коментирам.. такова отношение към мен не бих понесла.

Gott weiß ich will kein Engel sein

Тема Re: Какво бихте избрали ?нови [re: ALh1M1ka]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано08.10.10 19:08



и двете



Sabbath Bloody Sabbath


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.