Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:59 06.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: adderall]  
Автор diamorph (минаващ)
Публикувано10.10.10 23:11



това дали лъжеш, или не, или просто си се объркал, или запомнил погрешно, трудно може да се детерминира, но реакцията на giver верно е.... излишно, че чак дразнещо агресивна/нападателна.

което ме подсеща за една предишна случка в която обяснявах как в GHB-абст съм изпил ~100mg диазепам + 4мг клоназепам и към бутилка уиски, и тогава пак по същия начин ме нападна къв съм смешник и лъжец. :)
аз и до ден днешен имам нечовешки толеранс към бензодиазепините, както и естествен такъв към опиятите.

до giver: човек, спешно трябва да осъзнаеш, че не всички са ти. не всички са с твоето тяло, метаболизъм, реакции, вярвания, знания, намерения, възприятия за себе си и света около теб и т.н.
сиреч, опитвам се да ти кажа, държиш се в момента, и на моменти, като пълно nazi.
допускаш ли, че, примерно, може да има РАЗЛИЧНИ РАЗФАСОВКИ шишенца демефан? :)

не че знам кой е крив/прав, или дали adderall верно не лъже, но ме дразни категоричността ти. как така го раздаваш без даже за секунда да се замислиш и да прецениш, че между черното и бялото има цял един спектър. някога има(ш/л) ли си съмнения за нещо въобще? някога поставял ли си под въпрос собствената си преценка?



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: The giver and the ta]  
Автор diamorph (минаващ)
Публикувано10.10.10 23:19



от гъби ли?

don't think so:) макар че не знам какво в случая какво имаш предвид под (не)реални, но може би и ти не си се замислил толкова?

странно, аз съм взимал и преди дисоциятиви - неща които ги водят наподояващи DXM, между които и други капа агонисти (като салвинорин), и доста кетамин.

и на мен също така ми направи впечатление това усещане, че 'всички са нереални', сякаш са празни черупки, безлични машини от месо и нерви.

та, ти самия колко пъти си взимал DXM и гъби за да го раздаваш така авторитарно по темата?:) до колкото знам веднъж DXM, и никога гъби, не?

надявам се да не го приемаш като лична обида/нападка, според мен критиката ми има резон.



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: diamorph]  
Автор The giver and the taker (добър човечец)
Публикувано11.10.10 00:24



Не ме интересува. Повече не искам да се занимавам с глупости.

------------------------------------------



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: The giver and the ta]  
Автор adderall (новак)
Публикувано11.10.10 01:13



Много ми харесва мнението на diamorph , защото дава различни вероятности , за това да ги няма едни от ефектите при мен . А за нереалните неща е следното - всичко около мен не истина , всичко е само плод на моето съзнание , хора , предмити , действия и т.н зада разбере какво искам да кажа все едно бях в матрицата . Може малко да е смешно но така беше . Сам някъде си и всичко е прод на моя мозък дори и света , земята :) Но после рабрах ,че не е така , след като споделих с някой беше смешно много :)) Казах на една приятелка "ти си плод на моето съзнание не си истинска и сега ще кажеш еди какво си "и тя спука от смях" Самоче разликата между мойта матрица и филма е ,че бях единствения и незнам къде ми се намираше тялото . А пък и бях чел нещо подбно ,че реалнота може и да не това което виждаме а нещо съвсем различно , но тя е реалност за нас защото си е нашата и не е само при един човек :)
Примерно Земята е кръгла но може да е съвсем различна форма от това което виждаме .<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от adderall на 11.10.10 01:18.</EM></FONT></P>

Редактирано от adderall на 11.10.10 01:20.



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: diamorph]  
Автор adderall (новак)
Публикувано11.10.10 01:25



Демефана беше шишенца 100 мл , и преди да ги взема пих едни хапчета против гадене и ми беше леко . И може наистина да не помня нещо , знам , че неосещах времето и съзнавах ,че са се е минало много малко време, примерно взех го в 4 часа и 1 часа през ноща са се минали 6 часа аз не го съзнавам това време за толкова дълго а за примерно 30 - 40 минути . Не е като при коза да се минава да ти се струва ,че са се минали много време а то 5 - 10 минути , при силен коз така става :)))

Даже преди щях да пусна една тема , да каже всеки кой какви ефекти има от взимането .

Редактирано от adderall на 11.10.10 01:28.



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: adderall]  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано11.10.10 01:27



Пич ,с оправданията си задълбаваш.Поне това е моето мнение.Остави нещата така.Който иска да ти вярва,който иска да не ти вярва.

Не се заблуждавай че си велик и всеможещ всезнайко,не е така.Преодолей го!


Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: someboddy]  
Автор adderall (новак)
Публикувано11.10.10 01:31



Е преставам, да няма смисъл вече . Аз исках да си кажа какво си е , зада знам при някой какво е било заради това , а сега който иска да ми вярва . Е при четри шишенца може и да има някво повече ефекти ама може и да стигнем до болницата незнам неискам да пробам с толкова може да ме доведе и до смърт мисля . Иначе ми харесва де , първо пробвах с 1 шишенце следваяите пъти пак с 1 после 1 и половина , 2 и т.н

Много му е гаден вкуса , незнам имали начин да е така без екстракт

Редактирано от adderall на 11.10.10 01:34.



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: The giver and the ta]  
Автор diamorph (минаващ)
Публикувано11.10.10 05:08



добре, айде връщай се тогава към по-малко-глупавите-си занимания pls. :)



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: someboddy]  
Автор diamorph (минаващ)
Публикувано11.10.10 05:10



имаш ли база за сравнение/experience, или и ти го раздаваш психолог/ходещ детектор на лъжата?



Тема Re: demephan (dextromethorphan aka DXM)нови [re: diamorph]  
Авторdizzy (Нерегистриран)
Публикувано11.10.10 10:26



важното е да се знае, че в 1 мл сироп се съдържат 3,42 мг DXM






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.