Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:00 23.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема До азнови [re: aз]  
Автор The giver and the taker (Oranĝa pen)
Публикувано10.03.10 13:09



Абе жено, ти работа нямаш ли си? Явно си много отегчена за да се заяждаш. Трябва и ти да изпиеш един чай от Kratom за да се успокоиш и да спреш да издребняваш.

Или ако искаш може да дойда да се позабавляваме малко и ще станеш толкова възвишена, че изобщо няма да ти се занимава със смешни провокации.



------------------------------------------



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: aз]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано10.03.10 13:12



Редовно ядем твоите.





Тема Re: от метадон на кратомнови [re: aз]  
Авторedin (Нерегистриран)
Публикувано10.03.10 15:27



ей аман начи от хора тип "звездите ми го говорят".


казах ти да си гледаш Глистопад
Като не ти харесва аре бегай кво дразниш всички тука



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: xexo]  
Авторscavenger (Нерегистриран)
Публикувано11.03.10 00:13



аз нямам никакъв опиатен толеранс, или поне супер малък, мисля да го пробвам и ще пиша за резултатите.



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: xexo]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано11.03.10 08:47



Така, станаха 10 дена от както не съм пъхал хапче метадон в устата си. За момента най-зле беше ден 8, но беше търпимо. Поглъщам (и задържам) огромни количества храна, спя минимум 6 часа на нощ, изобщо тежките симптоми ги няма. Зениците ми вече реагират нормално на светлинна стимулация.

Последните два дни сутрин се чувствам прекрасно, с едно вътрешно чувство че бих могъл да изкарам деня и без кратом (може би само с едно бензо за нервите). Тази сутрин станах 10ч след предишната доза кратом и нямах "cravings". Не мисля да спирам рязко за момента, но ще го намалявам прогресивно до 30-ия ден. За сега съм на 10г, 3 пъти дневно (3:3:4 през 8 часа). Всъщност, дозата която поглъщам е по-малка от стандартната "recreational dose".

Забелязвам и доста потентен ефект на антидепресант. Мисля че това се дължи на ефектите на кратома върху 5ht рецепторите (действието е близко до SSRI антидепресантите). В доза от 3г ефекта е по-близък до стимулант от колкото до опият.

Малко хаотичен пост, ама трябва да бягам на работа ...



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: xexo]  
Авторcujo (Нерегистриран)
Публикувано11.03.10 10:48



А може ли да се пуши кратома? В нета гледам продават екстракти с по-голяма сила от листата. Ако се пуши каква е техниката, на джойнт или с бонг, има ли значение температурата на горене и т.н?



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: cujo]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано11.03.10 16:16



Някъде бях чел че не става за пушене. Лично аз не съм пробвал.

Иначе с екстрактите е калпава работата - има много боклуци. Най добре си вземи или Plain Bali или Enhanced Bali, не си губи парите с екстракти. Ако все пак взимаш екстракт, имай на предвид че 15x не значи че е 15 пъти по силно - по-скоро около 5 пъти.



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: xexo]  
Авторcujo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.10 19:00



Идеята е, че знам човек, при който екстрактите са си качествени, много хора са взимали и има само добри отзиви. Само че не знам дали те стават за пушене или пак са за чай?



Тема Re: от метадон на кратом [re: cujo]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано12.03.10 20:02



Има качествени екстракти, но не се подлъгвай 15х екстракт не е 15х по-потентен. Според повечето хора е около 1.5 - 2 пъти. Останалото е изчисление дали си струва да купуваш екстракт или не.

Този който аз пия е Enhanced Bali, за всеки 9г Bali leaves, 1g extract. Но мисля да мина на Plain Bali - явно е по-лесен за спиране.

За чайче става, но повечето хора твърдят че трябва да се пие с утайката. Въпрос на вкус е, на мен ми харесва, с утайката има вкус на силно турско кафе, може би малко по-горчиво.

За пушене съм чувал че не става, но някои хора имат успех със шмъркане. Аз не бих напъхал такова нещо в носа си, но всеки с неговата тръпка.



Тема Re: от метадон на кратом [re: xexo]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано05.05.10 22:04



Взех че го спрях.



4 дена без опияти ...

Абстиненцията в сравнение с другите опияти е ... big joke.

Сега ще го карам recreational.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.