Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:23 04.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Updateнови [re: xexo]  
Автор akpo (непознат)
Публикувано12.09.10 13:07



Предишния път когато писах, пиех по веднъж в седмицата. Не е трудно изобщо човек да се ограничи до толкова. Или да речем само уикенда.

Само че сега за втори път се .. отнасям по неважни за аудиторията причини

. Сега съм със симптоми на лека абстиненция- нищо трагично, ако не броя някои нервни изблици които имах скоро. Настръхвам през 3секунди, коремът ми не работи и ме болят мускулите леко.

Безплатен съвет: да се пие по веднъж в седмицата или 2 пъти уикенда. И нещо много важно: да не се забравя, че денят след прием на кратом човек е адски нервен и раздразнителен. Ако човек на следващия ден знае как да се изолира или че раздразнителността му е от това- няма проблеми.



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: xexo]  
Автор diamorph (непознат )
Публикувано12.09.10 22:12



вече от няколко места чета/чувам аналогични reports, за спиране на long-acting опияти като метадона (обикновенно за метадон иде реч, по-рядко за бупренорфин) с кратом, с голям успех.
дотолкова успешно, че paul, човека при който се лекувах с ibogaine, възнамерява да го имплементира в практиката си.
ясно найстина е безценен ally.

мен тъкмо едни индонезиици ме преебаха с 5кг и ги blacklist-наха от b2b портала където се подвизаваха, но скоро правим 'партия' с пол и други хора за bali сорта в по-голямо количество, аз лично имам голям интерес да изолирам чистия 7-хидрокси-митрагинин. suspension за интравенозна употреба би било интересно, да не говорим за потенциала му като болкоуспокояващо, което не причинява тежка зависимост. защото найстина абстиненцията от него е много лека и краткотрайна, в сравнение с тази от който и да е друг опият.



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: diamorph]  
Автор ИHФAHTA (болна от любов)
Публикувано15.09.10 21:45



diamorph

Ти ще продължиш ли с венозните експерименти, след ибогата?



Това, което не ни убива ни прави по-силни...

Тема Re: от метадон на кратомнови [re: ИHФAHTA]  
Автор diamorph (непознат )
Публикувано15.09.10 23:49



когато ислаш или ти се налага да вземеш нещо, след като стомаха ти вече е пълен, вариантите са 2 - венозно или ректално.

нямам нищо против интравенозния прием.



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: diamorph]  
Автор ИHФAHTA (болна от любов)
Публикувано16.09.10 10:59



Какво имаш предвид когато стомаха ти е пълен?

Това, което не ни убива ни прави по-силни...



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: ИHФAHTA]  
Автор diamorph (непознат )
Публикувано16.09.10 11:28



след ядене?



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: diamorph]  
Автор ИHФAHTA (болна от любов)
Публикувано16.09.10 11:44



А какво значи "искаш" или ти се "налага" да вземеш нещо?!?

След ибогата все още ли "искаш" и ти се "налага"?

Това, което не ни убива ни прави по-силни...



Тема Re: от метадон на кратомнови [re: xexo]  
Авторmotark (Нерегистриран)
Публикувано20.09.10 14:50



www.sally-d.com Тук продават много хубав кратом. Пробвах и съм очарован от ефекта.. Освен това сайтчето е българско и е с наложен платеж. Нямах никакви проблеми.



Тема Re: от метадон на кратом [re: xexo]  
Автор cugggle (нетитулован)
Публикувано21.11.10 19:50



Страхотна тема ...:):)изчетох я с кеф...сблъсъка между сигурността на свободата и свободата на сигурността.....:):)



Тема Re: от метадон на кратом [re: cugggle]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано22.11.10 12:23



За съжаление в България можеш да си купиш само листна маса кратом. По телефона от фирмата ми казаха, че били по-добро от екстрата за целите, за които ми трябва - тонизиране и сваляне на психическото напрежение. Изобщо не ми стан ясно продават ли екстракт, не продават ли... Да не говорим, че май не бяха чували за това bali enhaned, което Хехо ми препоръча.

"Tolerance and apathy are the first signs of a dying society."
-Aristotle



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.