Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 09.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано01.03.10 10:32



Ще предам щафетата на Киро, той да прецени за втори модератор.

...................................

Добре, нека той да прецени.
Ще се съобразя с неговото решение и ако сметне, че няма нужда от втори модератор, няма да повдигам темата повече.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: ARlZE]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано01.03.10 12:13



Ама ти трябваше направо да си говориш с него, не да манипулираш целият клуб тук да ти свърши работата, поне така мисля де. Искаш да си модератор пишеш му и ок.......

Става, става, не става не става лек и приятен ден...И толкоз ...



Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: koceto22]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано01.03.10 14:55



Ама ти трябваше направо да си говориш с него

................................

Ти, като човек без един ден трудов стаж, нищо чудно, че мислиш така.


Дир-ът е организация с йерархична структура и когато искаш нещо от шефа трябва да минеш първо през "секретарката" му, т.е. щом Неразбрана няма против втори мод, ТЯ Е ЧОВЕКЪТ, който трябва да извести Киро за нашите намерения.

не да манипулираш целият клуб тук да ти свърши работата

..................................

Кой съм манипулирал да "ми" свърши каква работа, че не разбрах?
Аз изложих обобщено позицията ми, аргументирах я и приканих и другите да се изкажат дали има нужда от втори мод. Къде е "манипулацията" и каква е "работата", която трябва да "ми" се свърши? Ако не ми отговориш на тия въпроси, към мнението ми към теб, освен тъпо парче, ще добавя и ЛЪЖЕЦ.

Искаш да си модератор пишеш му и ок..

.................................

Какво искам аз няма никакво значение, ако другите клубари не го подкрепят.
Освен това нямам намерение на всяка цена да съм мод тук. Мисля да издигна или подкрепя кандидатурата на Псиромантик, стига тя да е съгласна и стига Киро да е съгласен.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: ARlZE]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано01.03.10 16:01



Е, щом ще е така - аз също мога да се кандидатирам за модератор. От време на време поглеждам клуба, а и нямам никакви лични пристрастия относно участниците.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: Изyмeн]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано01.03.10 16:07



аз също мога да се кандидатирам за модератор

.................................

Нека първо изчакаме решението на Киро дали има нужда от втори модератор и ако има - дали няма да е служебен такъв.

Иначе имаш право да се кандидатираш, разбира се.

Но това повдига въпроса какъв втори мод ще бъде предпочетен - такъв, който няма общо с дрогата и не познава клубарите, но въпреки това по различни поводи участва в дискусиите в клуба, или такъв, който е бил зависим, лекува се/излекувал се е и познава в детаили от собствен опит тематиката, която се дискутира тук.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: ARlZE]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано01.03.10 17:15



Добавяй ме в която графа искаш , не ми пука за мнението имам си по полезни начини да си изкарвам времето, от това да мисля да ти се харесвам, дори в момента знам, че си губя времето да отговарям на някой, който ме мисли за тъпо парче. Вече почти 30 секунди от живота ми минават в това, а съм на кафенце на приятно място, пия си билковият чай и все пак се затормозих с теб, е и това ако не е болест да искам да се харесам на поредният тъпак. Но в това се изразява зависимоста ми, не може да ми покаже някой, че не ме хареса, ще направя всичко възможно да ме харесат и после псувам, аз на тоя колко услуги съм му правил а той....И като не реагира така, както искам ще го изям, всички трябва да ме харесват. Да ми дават обичта, която не мога да си дам сам, защото винаги се мисля за някакъв боклук, или каквото и да е, не са приемам такъв, какъвто съм, искал съм да бъда всичко, космонавт, футболист, каубой, дори на котките завиждах, абе какво ли не само не и това дет съм по принцип. Затова търся постоянно одобрението на другите, защото не мога да си го дам сам, е брат тоя път извинявай но се опитвам да порасна, и ако това означава да ти тегля една маина и да ти кажа не ми пука, какво си мислиш ами ето готово...Но има и решение на тоя проблем, на това себеотхвърляне, и тоя път не е фалшивото в света на наркотиците и на ефекта, от който като изляза, самосъжалението се усилва и бързам да се върна с поредната доза. Отново да съм пича и да не ми пука. Има изход ...Обаче ще ми изтине чаят... Не не мога да пропусна това са 12стъпки на Анонимните Наркозависими. Първата от тях е приемането на зависимоста ми, такава, каквато е, и че аз не мога да се справя, да приема, че никой и нищо не може да ми помогне, и че ако искам да се чуствам добре и да поживея накрая, ще трябва да се смиря и да почна да правя някой неща дет хич не ми харесват. Например вчера като се прибирах от София към монтана имах два часа батерия на лаптопа, искаше ми се да поиграя някоя игричка или да си пусна филм, но взех че си написах анализите по програмата. Абе наистина дадох лев и десет за чая и ще си го пия приятен ден на всички .... И Аризе извинявай приятел. Малко егоцентрично изказване направих. Съжалявам...сега изчезвам...



Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: ARlZE]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано01.03.10 17:31



В отговор на:

Ти, като човек без един ден трудов стаж, нищо чудно, че мислиш така.[..]

[..]Ако не ми отговориш на тия въпроси, към мнението ми към теб, освен тъпо парче, ще добавя и ЛЪЖЕЦ.




Типично в твой стил. Според мен ти си най-неподходящият човек за модератор, от всички посещаващи клуба. На едни се мазниш много всеотдайно, а към други се отнасяш крайно агресивно.

Загатвайки тази тема сигурно се надяваш да станеш модератор за да се правиш на голям "мъж" и "да разказваш играта" на тези на които ти се иска, както наруга koceto22. Мисля, че е много по-добре да станеш модератор на клуба Цигани/Роми, защото ще имаш по-голям мегдан да изразяваш своеволния, нетолерантния и угодническия си характер.

------------------------------------------



Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: The giver and the ta]  
Авторkaschey (Нерегистриран)
Публикувано01.03.10 17:36



kaschey президент!



Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: The giver and the ta]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано01.03.10 18:29



Типично в твой стил

........................

Кое е типично в мой стил? Да отвръщам на нападки? Тогава да - определено това е моя стил. Коцето направи някои заявления относно мен и аз поисках да ги обясни и докаже. Ако 12-те стъпки му позволяват подобно нещо, разбира се.

Загатвайки тази тема сигурно се надяваш да станеш модератор

...............................

Ще ти повторя това, което написах и на ДРУГОТО тъпо парче - смятам да предложа кандидатурата на Псиромантик. Тя е диалогична, добронамерена и изстрадала в тематиката. От друга страна не цепи басма на тъпи заядливи парчета.

своеволния, нетолерантния и угодническия си характер

................................

Да ти припомня ли, че точно ти се кефеше на агитката на Любо Пенев и останалите тролове. Ти винаги заставаш на страната на малоумици, чиято единствена цел е троленето и хуленето.

Ти си просто едно хлапе с Аз-концепция на охлюв. Това, че стилът ми ти напомня за някой, който те е бил в училище или е наебал жена ти на абитуриентския ти бал, си е лично твой проблем.



Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел


Тема Re: НЕРАЗБРАНКЕ,нови [re: koceto22]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано01.03.10 18:31



И Аризе извинявай приятел

...........................

Добре, Коце. Приемам извиненията ти.

Войната не решава кой е по-добрият, а само кой оцелява.
Бъртранд Ръсел



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.