Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 28.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема kafeto i abstaнови  
Авторkafejiqta (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 23:38



HEROINA- na4in na jivot



Тема Re: kafeto i abstaнови [re: kafejiqta]  
Авторkafejiqta (Нерегистриран)
Публикувано18.02.10 23:42



zamislih se kolko te promenq materiala i kak otebavash si4ki koito ne sa v jaza..ako iskate da pogovorime za tova. az li4no otkakto pak se prodrusah leka poleka otebah seki i si4ki i sega edinstveniq mi "priqtel'' koito vijdam seki den e dilura i razbirase negovo veli4estvo HEROINA.da ne govorime kolko tona pari sum izsipal tam i sigurno 6e izsipa...i ne samo az



Тема Re: kafeto i abstaнови [re: kafejiqta]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано19.02.10 00:06



хех - еми да, за какво са ти приятели, хора въобще, отношения, интереси като си имаш нещо, което няма да те подведе никога, което винаги ще е с теб, от което знаеш какво да очакваш и какво ще ти донесе - имаш си всичко, имаш си перфектната патерица, имаш си Хероин в джоба...ти си 'х/герой' ..

мразя го това усещане ... искам да го разкарам завинаги от главата си и от всички други места, където се е просмукало!!!

Sabbath Bloody Sabbath

Редактирано от endish на 19.02.10 00:07.



Тема Re: kafeto i abstaнови [re: endish]  
Автор mindseeker (no rezult found)
Публикувано19.02.10 00:24



Е аз поне от това се отървах дори в момента ако някой не знае за мен отпреди, никога не би си помислил че имам нещо общо с тия неща. Вече почти не се чувствам зависим но от друга страна знам че ако не си взема лекарството ще дойде адски силно абсти и това е много гадно противоречие-от една страна до някаква степен съм преодолял зависимостта си-нямам проблем дори да гледам как някой взима пред мен нищо не трепва а ако си помисля за това пък аз да взема се чувствам като след гадно препиване-от самата мисъл за хероин ми се повръща, но от друга страна това че все още съм на субститол ме побърква направо разбираш ли кво искам да кажа може би най-точно е да се каже че съм успял да премахна психическата си зависимост, но физическата ми е все още силна и ми пречи.



Тема Re: kafeto i abstaнови [re: kafejiqta]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано19.02.10 09:53



Пишете на кирилица!



Тема Re: kafeto i abstaнови [re: kafejiqta]  
Автор Etnesba (непознат)
Публикувано19.02.10 17:44



а тва кво общо има с кафето???
И на мен са ми скучни хората, ама те ми бяха скучни и от преди да започна да друсам. Факт е че някои хора са по-слабо социални от други. От херцата всички ми стават интересни, даже си говора с некви бабички за компоти да речем :)



Тема Re: kafeto i abstaнови [re: Etnesba]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано19.02.10 18:16



мила, ама нужно ли е? нужно ли е всичко и всички да са ти интересни - не разбира се :) ако някой/нещо заслужава вниманието ти, ще си готова да го удостоиш с него и без хероина.. щото отношенията, които 'създава' веществото не са истински и не са реални..
...и като че използваме хероина, позволяваме му да бъде някъде между нас и останалите в отношенията ни, като посредник, като някаква пропаст, която изкопаваме пред нас да бъде бартерната зона в отношенията ни с хората.. не знам дали ме разбирате, но както и да е - та тия 'отношения' са някакви изкуствени такива, които ако си чист може и да не те интригуват, да не са ти необходими, съществени, смислени, в някои случаи дори вредни..
на мен ми се случва когато съм чиста неща и хора, които преди съм намирала за страхотни сега да ми бъдат повече от неприятни или безинтересни... дори и неща за ядене или филми за гледане и всевъзможни други примери... просто ставаш друг човек когато си чист ...или по-скоро ти си си Ти тогава, а не когато взимаш хероин... когато се друсаш - тогава си Другия човек...

Sabbath Bloody Sabbath

Редактирано от endish на 19.02.10 18:22.



Тема Re: kafeto i abstaнови [re: endish]  
Автор Tepпcиxopa (wood nymph)
Публикувано19.02.10 20:38



"а тва кво общо има с кафето???"

L'auteur est accro au cafe, Il est elementaire

(острото ударение напук отказа да излезе)

Аз да си кажа честно като съм на хероин или нещо друго никакви "отношения" не създавам, така де просто не ми е до комуникация. RELAX! Но въпреки това до сега не е имало нещо заради, което да си забравя приятелите - Боже това звучи смешно!~ Тъй като Господ днес си е взел почивка ще се опитам да обясня. Това дали ще си зарежеш приятелите и хобитата опира да твоята уникална личност, т.е приятелството във всеки един момент за мен ще остане по-важно от джънки лайф стайла, но тъй като тук на територията на Софийско поле отдавна няма лайф, а за стайл въобще дума не може да става, мисля че е по-важно да преосмислим ценностите си, морала и общуването. И после да правим (не)преднамерено странни съждения, какво аджеба ни създава херца. Защото до момента не ми е променил начина на общуване, а и гледам да не общувам много много под негово влияние. Това е като с компания, в коята нe се пуши, а ти си единственната nicotine loving персона. Ще стиснеш зъби в името на приятелите си и ще запалиш веднага щом се разделите.


"щото отношенията, които 'създава' веществото не са истински и не са реални.. "

Do we live in a parallel world? lol

@kafejiq, няма лошо ще говорим, ще се лутаме в някакви житейски казуси, но едно не ми стана ясно. След като отново си в "джаза" дерзаеш повече за приятелите, които си пренебрегнал и за това, че скоро ще се превърнеш в самотен асоциален интровертен тип или че ти се налага да харчиш пари?!?




Тема Re: kafeto i absta [re: Tepпcиxopa]  
Автор endish (изпусната)
Публикувано19.02.10 20:43



Do we live in a parallel world?

we live via a parallel 'I' ..

Sabbath Bloody Sabbath


Тема Re: kafeto i abstaнови [re: Tepпcиxopa]  
Автор mindseeker (no rezult found)
Публикувано19.02.10 21:17



Може и да не си забравила приятелите си, но това че си зависима при всички положения влияе на отношенията ти с тях. Не ми казвай че не е имало случай в който не си им връзвала тенекия защото все още си си търсела я пари, я материал също така най-вероятно си отказвала да се видиш с някой по същата причина-било ти е зле и е трябвало първо да се оправиш преди да се видиш с който и да било. Тъй че може да е минимално но със сигурност хероина влия на отношенията с околните-няма друг начин, и единственото което зависи от теб е да се опиташ да ограничиш възможно най-много това влияние.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.