Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 06.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема първи опит и 120мг кодеиннови  
Авторscavenger (Нерегистриран)
Публикувано21.01.10 21:06



интересувам се след колко време трябва да ме хване, дозата не е висока, но нямам толеранс (преди няколко месеца взех 20мг морфин). минаха почти 35 мин и нищо... това беше на празен стомах, но няколко часа преди това бях в болница и там ми биха ИВ някакъв опият, за който не ми дадоха информация (може би пак морфин?) от друга страна аналгетичния ефект го има, а болката ми(заради която ми изписаха кодеин и тн) намаля на половина, ама не ми е достатъчно





Тема Re: първи опит и 120мг кодеиннови [re: scavenger]  
Авторscavenger (Нерегистриран)
Публикувано21.01.10 21:08



P.S. codeine phosphate peroral



Тема Re: първи опит и 120мг кодеиннови [re: scavenger]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано21.01.10 22:52




(Ако правилно съм разбрала поста ти,искаш да ядеш кодеин на чисто,така ли?
Виж,аз просто не знам за какво ти е тоя кодеин!?
Говориш за изписване...
1.трябва ти да те хване,за да подейства като болкоуспокояващо ли? Странно,понеже едва ли-има други пейнкилъри,едва ли в болницата ще тръгнат да ти предписват кодеин..
2.Или знаеш отнякъде,че кодеина друса,и ти се иска да пробваш?Ако е така,разясненията по-долу са за теб и дано информацията да ти послужи добре.)

Така.
От чист кодеин въобще не чакай да те хване...хах!
За да усетиш кик,трябва правилната комбинация на кодеина с някакъв друг медикамент,от групата на хипнотиците например..
И даже не например,ами има само едно с което кодеина се миксира удачно и ЕДИНСТВЕНО НАЙ-СПОЛУЧЛИВО и това е глутетимид (Gluthetimide).
С всичко останало,да не говорим пък на чисто,кодеина ще ти донесе кофти ефекти, и то колкото повече хапове гълташ,толкова по-гадно ще бъдат изразени симптомите...
Та в този смисъл-да,ще те хване,след 15'ина минути,но няма да е кеф,няма да е кик....
Ще започнеш целия да се подуваш-лицето,пръстите на ръцете;кожата ти ще почервенее и сигурно ще вдигнеш висока температура.При мен е имаше гадене и повръщане (тези симптоми съм ги изпитала лично в единствения случай,преди десетина години,когато още не знаех,че ако не взема глутета,и изпия само кодеина,ще ми стане толкова зле,затова сега,ти,scavenger-когато ти казвам,а сигурно и други ще ти кажат,и вече ще знаеш,най-умното и единственото решение е да не ядеш котките на чисто...изобщо кой ти е пуснал тая абсурдна муха?!?)....
Кво да ти кажа още?Абе гадно е...много гадно,безполезно,не само не надрусва,ами и съжаляваш,че си погълнал толкова много хапове (казваш 120 мг кодеин-това колко хапове са?Или го имаш под друга форма!?!)..
Ако ме беше попитал/а преди няколко години,щях да ти кажа да не хабиш котките,ами да си намериш глутет,и тогава да се надрусаш с комбинацията им,за да видиш на кое се вика здрав кик,но глутета остана далеч в миналото...
Това е от мен! Сега,когато знаеш,всичко си зависи от теб!
Умната,ок?!

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Редактирано от psyromantic на 21.01.10 23:02.



Тема Re: първи опит и 120мг кодеиннови [re: psyromantic]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Quaestor N.R.)
Публикувано21.01.10 23:11



откъде ще го намери тоя кодеин. Единственият чист кодеин /ех, цели 20 килограмови бидони бяха/ съм виждал във фармацевтичния завод у Дупница, когато работех там.


Ама се съмнявам ентусиастът да има връзки със сегашния отговорен фармацевт там и да успее да си го набави.



Тема Re: първи опит и 120мг кодеиннови [re: scavenger]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано22.01.10 07:16



Substitol-200-24kaps.-100lv.-Sofia-simskrofa@gmail.com



Тема Re: първи опит и 120мг кодеиннови [re: FF]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано22.01.10 21:07



Когато Кодеинът попадне в тялото между 8 и 12 процента от него се метаболизират в Морфин. Ако изпиеш 120 мг. ще ти стане малко по-весело замалко и това е.

За да ти е стане кеф трябва го комбинираш с някое вещество, което увеличава нивото на CYP450-2D6 в тялото. Най-добрият вариант e Glutethimide, но както ти написаха той не се произвежда вече. Другите 2 опции са Жълт Кантарион(5-10 пакетчета чай) и прясно изцеден фреш от грейпфрути(поне 1 литър). Тези две неща малко увеличават силата на ефектите, но ако очакваш някакъв оргазмен кик ще останеш разочарован.

Обаче преди да правиш каквото и да било прочети лекарствената листовка, за да видиш дали активното вещество в таблетките е само Codeine Phosphate, защото е много вероятно освен Кодеин да съдържат Парацетамол, Аналгин и други вещества, с които ако предозираш може да си направиш черния дроб на мармалад.

------------------------------------------



Тема Re: първи опит и 120мг кодеиннови [re: psyromantic]  
Автор bhdz (.)(.)
Публикувано22.01.10 23:12



>>С всичко останало,да не говорим пък на чисто,кодеина ще ти донесе кофти ефекти, и то колкото повече хапове гълташ,толкова по-гадно ще бъдат изразени симптомите... >>
Ооох... мда...


Това ми напомня как ведъж с един приятел изгълтахме по един блистер Ацефин, щото имал кодеин... Драйфахме, и после поне 5 часа ме цепи главата и ми се въртеше като за световно... ОТВРАТ... (и никога повече )

---
Боговете се хранят с вяра, а вярващите с надежди.

Тема Re: първи опит и 120мг кодеиннови [re: The giver and the ta]  
Авторscavenger (Нерегистриран)
Публикувано23.01.10 08:27



даа, точно такъв беше случая, лекарствотото е co-codamol, 30mg codeine 500mg paracemol. иначе лекарства с кодеин предписват доста често дори има ибупрофен с кодеин. направих т.нар. cold water extraction с 4 хапа, сигурно доста кодеин също е дал фира. после се ядосах и изпих още 2 направо от блистера. пих сок от грейпфрут, и по едно време изпавках малко хеш, и си ме хвана, доволно, може би от хашиша, ест никакъв кик ама си ме държа няколко часа и успях да спя близо 8 часа след това което за мен е свръх постижение



колко е минималната доза морфин, за някакъв кик, при положение, че нямам толеранс?



Тема Re: първи опит и 120мг кодеиннови [re: scavenger]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано23.01.10 18:29



Четири таблетки са малко, вземи 6, натроши ги и ги сложи в 40-50 мл. хладка вода, не студена, а хладка. Бъркай 20-30 минути, след това го сложи в хладилника за 10 минути, разбъркай пак и го филтрирай през лабораторна хартия или филтърна хартия за кафе машини до постигане на прозрачна жълтеникава течност, без утайки.

След това направи чай от Жълт Кантарион(6-7 пакетчета) в някаква голяма чаша, изпий го и след това изпий Кодеина! Седни си някъде спокойно и така.



Ако пиеш фреш от грейпфрути трябва да е изцеден точно преди да го изпиеш, защото нужните ти съставки са много нетрайни и ако си купиш сок от грейпфрути от магазина не правиш абсолютно нищо.

Между другото има подобно лекарство на твоето, което можеш да вземеш без рецепта, казва се Паракофдал.

EDIT--

Забравих да напиша, че ако си любопитен, сръчен и имаш време за губене можеш да си направиш един куп наркотици от тези лекарства. Например Морфин, който можеш да превърнеш в чист Хероин, но за целта ще ти трябва оцетен анхидрид, който се контролира и намирането му е изключително трудно.

------------------------------------------

Редактирано от The giver and the taker на 23.01.10 18:47.



Тема Re: първи опит и 120мг кодеиннови [re: scavenger]  
Автор __try (непознат)
Публикувано25.01.10 06:21



На времето, когато дъвчехме кодеин при липса на глутет единствения заместител беше тардила(Tardyl).Незная дали е в производство и намирали се изобщо, но ако искаш готин кик от кодеин задължително трябва да го комбинираш с едно от двете, като за предпочитане е глутетимидът защото тардила освен 0.125г Glutethimidum съдържа и други съставки....)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.