Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:02 20.05.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема НАРКОМАНСКО КИНОнови  
Автор psyromantic (непознат )
Публикувано07.03.08 13:29



Пускам тая тема,понеже мисля че в наркоманските филми има много поука,пък и е яко-понякога все едно сам себе си гледаш там,някой направо са по сценарии на собствения ни живот. Тук е мястото да постваме яки филми по темата,отарям кино портала с "Gridlock'd" (Без изход) с Тим Рот и 2РАС.Един от най-готините филми в жанра със страшен саундтрак.
А вчера гледах един много,ама много добър-CANDY. В "Замунда" заглавието е преведено като "Хероин",но за съжаление само заглавието е преведено. Но всичко се разбира и си заслужава.Ето линк,приятно гледане!
http://zamunda.net/details.php?id=116585



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Авторdiamorph (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 14:19



misleh az da pusna takava tema, ama se otkazah.

candy otdavna iskam da go gledam.
kakto i panic in needle park, '71, s al pacino.
requiem for a dream mi beshe prekaleno..de da znam, melodramatichen.
trainspotting, vseobshtia favorit.
naked lunch na cronenberg po burroughs.
fear and loathing in las vegas, drug favorit.
ot poslednite american gangster.
sigurno moga da se setia i za oshte..



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: diamorph]  
Автор psyromantic (непознат )
Публикувано07.03.08 14:32



a помниш ли имаше един дето го въртяха кабеларките много,ама дълго време...за едни двама,дето караха линейка,парамедици....дето така,в нощните смени,се правеха с морфин,после с хероин,накрая свършиха много зле. филма беше доста отчайващ,никъв позитивизъм,никъв шанс за хубав край..не се сещам за името...
обичам наркомански филми,в които има надежда...де да знам,може би,за да се зареждам с надежда сама себе си,да видя,че има изход,понеже съм била и на ръба...
сещам се и за "Bullet"..класика..оттам май идва и идеята с капачката и нейното широко приложение...
друг-една от пълнометражните серии на Бийвис и Бътхед-там където се наядоха с пейоте в пустинята...много добър картуун,също филма Blueberry...но последните два са за халюциногенните дроги...
Requiem for a dream и мен ме смачка...виж Fear and loathing става...
колкото до CANDY...дърпай и не му мисли,и без превод се гледа и то много лесно....



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Автор psyromantic (непознат )
Публикувано07.03.08 14:36



сега дръпнах SALTON SEA ,ще го гледам довечера на чаша капучино,няма как,казаха ми че е супер!ето линк:
http://zamunda.net/details.php?id=47653
после ще постна ефектен ли е





Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Авторdiamorph (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 14:45



seshtam se za toia s paramedicite, nikoga ne go gledah celia.

blueberry sushto, nakraja neshtata vizualno dosta se doblijavaha do istinata (tam v peshterata).

fear and loathing sushto mi e mnogo zabaven, poneje sum imal loshi triptaminovi tripove. ("take the ticket. take it.")



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: diamorph]  
Автор psyromantic (in your room)
Публикувано07.03.08 14:57



ako obichash smeshki razni,gledai HALF-BACKED....bong,joint i vsichki prostotii,proizti4ashti ot tiq extri...gotin e,zabaven
http://zamunda.net/details.php?id=97546

when you stare into the abyss, the abyss stares into you too


Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Авторdiamorph (Нерегистриран)
Публикувано07.03.08 15:16



toi e za tweaker-i i speed freak-ove.

koeto niama kak vednaga da ne me seti za tragi-komichnia mi epizod tazi sutrin, koito vsushtnost togava mi povlia mnogo zle.
8.30 mi zvuni edin poznat, tupo narkomanche ot uchilishte, koito sled poslednia put si kazah, che ne iskam da go vijdam nikoga poveche, no tozi put imaiki predvid obstoiatelstvata (iakata depresia sled spiraneto i postoiannoto jalko tursene na kompania za da izbiagash malko ot sebe si) reshih da se vidim da piem po bira.
toi otkakto e na ReVia se e prevurnal v prototipen speed freak, nespal ot 2 dena, kulbo ot nervi bez daje da si dava smetka, pushi davidoff i se pravi che niama kinti (za da platia az smetkata, estestveno). sednal i mi dava tupite si suveti kato chovek opravil se i hvanal jivota si v ruce na narkoman. v edin moment prestanah da go slusham, toi pochna da se nervi, nakraja samo deto ne se sbihme v kruchmata...
pribrah se vkushti s bolki v stomaha, v staiata stud, izpushih polovin kutia cigari gledaiki v tavana (neshto koeto chesto praktikuvam tia dni) misleiki si za sgriavashtia efekt na heroina i za tova dali pone taia nosht shte moga da se naspia kato horata (kolko vreme sled kato ste spreli pochvate da spite normalno btw? men mi minaha vsichki fizicheski simptomi obache oshte ne moga da si opravia sunia, koeto me smachkva).



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано07.03.08 15:35



булит
лошия лейтенант
баси - няма ли някой да направи по хард вариант на "Осъдени Души"
пп като си спомня даже - като излезна булит и си купих жълто пуловерче-тънко и с деколте шпиц като на лестър )))))

Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНО [re: psyromantic]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано07.03.08 17:33



ами да темата много ми харесва най якият наркомански филм които съм гледал е моят живот не ми трябва да гледам филми аз живея в тях какви си избираш казваш и ти пращам сценарии от живота ми само трябва да си го заснемеш лек ден



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНО [re: koceto22]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано07.03.08 17:34



това беше за псиромантик и специално за темата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.