Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:11 23.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Няма ли кой да ги банне  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.12.09 00:19



Няма ли кой да ги банне тези? (със заключените теми, къито продължават с наглостта си)
Търпимостта и толерантността си има граници.
Иначе ти се качват на главата.



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Aз]  
Автор te3is (член)
Публикувано12.12.09 01:06



Аз не виждам употребени обидни епитети от моя страна, а виждам такива към мен. Така че ....



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: te3is]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано12.12.09 10:05



На теб вече ти писах. Приеми го като предупреждение.



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор te3is (член)
Публикувано12.12.09 12:31



тези които ни обиждаха с откровени цинизми,те предупредени ли са? Мери с един аршин,моля те.



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Aз]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано12.12.09 15:57



Не мога да разбера защо толкова им се дразниш, та чак да искаш да ги изгониш? Всъщност не си само ти май.



Но по-интересно ми е друго - ако някой ни дразни в реалния живот, кой модератор ще извикаме да банне дразнителя?



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Florinda]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано12.12.09 17:54



аз пък им се кефя искренно- страшни сладури са.

карат ме да се усмихвам



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: te3is]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано12.12.09 18:31



О, докато те нямаше, клубчето беше мирно и кротко. Ще се постарая да остане такова, каквито и мерки да взема.
Това беше последно предупреждение.



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано12.12.09 20:03



Неразбрана, мисля, че няма нужда чак от такива мерки. Вярно клубчето беше мирно и тихо съвсем наскоро, но няма лошо и да се пораздвижи малко.

Имало е времена и когато беше много бурно, имаше и времена, когато неепрекъснато идваха хора с цел да ни обиждат примерно, други да тролстват, но сме се справяли по съвсем естествен начин, без да е необходимо да се обявява война.
Клубни настроения, нормално е - само застоя не е хубаво нещо

Не виждам нищо лошо да се позабавляваме малко с тия образи, те са общоизвестни чешити из някои други клубове, какво като са надникнали и при нас, ше минат и ше си заминат, ма дай да видим какъв им е интересът към тукашната публика, щом си правят труда да ни изнасят представление, няма лошо да го видим и оценим, подобаващо, разбира се



Не им се впрягай

Редактирано от Florinda на 12.12.09 20:04.



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Florinda]  
Автор Tepпcиxopa (wood nymph)
Публикувано12.12.09 20:28



В "реалния живот" ние сами за себе си сме модератори и решаваме само от наше име, а не от името на група хора, с които трябва да се съобразим.За това, може би да си модератор в живота е по-лесно от това да си модератор на форум.^^"



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Aз]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано13.12.09 08:34



Докато има мозъчно - изостанали с пари, ще има и такъв фарс



Тема Аааа, нема начин, теа сигурация са много богати.нови [re: az]  
Автортъпoтo koпeлe (Нерегистриран)
Публикувано14.12.09 08:11



Сещайте се за кви огромни финансови възможности стана на въпрос, след като имат кинти да си плащат даже интернета! Понекога.





Тема Re: Аааа, нема начин, теа сигурация са много богати.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано14.12.09 21:54



По заведенията с ВИП-маси все ще има wi-fi.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Aз]  
Автор Sarfa (freeman)
Публикувано16.12.09 03:24



Това,че не оценявате тетрис по достойнство не говори добре за вас.
Супер машина е и ако спрете да се пените,може да прозрете чувството му за хумор и невероятно различния му мироглед.
Но ако не - мога да го цитирам:
"Потапяйте се в средновековния си мисловен интериор!"



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Sarfa]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано16.12.09 07:48



някак си много се съмнявам особено да ме трогне мирогледа на някой който... да го цитирам и аз:

Re: аре бе тарикат
От: te3is
Получена: 11.12.09 21:34

дай да се видим и ще се разбреме кой на кой. Не бъди мишка де, хайде.

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Sarfa]  
Автор bhdz (.)(.)
Публикувано16.12.09 08:52



Това, че защитаваш един трол, въобще не говори добре за теб.
Някой който се бара за мутра, ченге и бизнесмен и виси по цели часове в дира с цел сеир.

---
Боговете се хранят с вяра, а вярващите с надежди.


Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: diamorph]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано16.12.09 10:00



Леле, Диаморф, това покана за дуел ли е?



Леле, леле...

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: ARlZE]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано16.12.09 10:12



да бе.

симпатяга:)

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: diamorph]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано16.12.09 10:40



Пълен ташак е как двама-трима трола могат да разбунят един форум с дни напред. Трябва да им се признае завидния синхрон, с който действаха :)) Винаги има един, който да им се върже и след това форумната истерия се ускорява лавинообразно :))

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.


Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: diamorph]  
Авторxaxa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.09 13:01



Ясно е, че е мозъчно изостанал, но пък други подобни на него му се възхищават :)))))



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: xaxa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано16.12.09 14:09



Кой е "мозъчно изостанал" и кой на кого "се възхищава", би ли доуточнил?



Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: diamorph]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано16.12.09 15:18



определено са забавни обаче





Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Sarfa]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано16.12.09 16:31



И мен ме кефят te3is и LuboPenev, защото им е през оная работа кой ги храни и не скачат веднага да джавкат за всичко, както правят 99% от останалите участници.

------------------------------------------



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: The giver and the ta]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано16.12.09 20:07



само остава и бай tor да дойде, за да стане купонът пълен.



Тема до Florindaнови [re: Florinda]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано18.12.09 15:28



Мила Флоринда,
не е точно така,скъпа,теб може и да те забалвяват тия образи,но аз лично нищо забавно не виждам в тролстването,нито пък в отявлената провокация,демонстрирането на првевъзходство (без покритие,естествено) и обидите.
Ако имаш нужда от "раздвижен" клуб,ако ти е скучно тук,има други,по-купонджийски,в които на хората не им пука кой е отсреща,ръсят клевети и обидни думи,и странното е,че има хора,които това търсят и това ги забавлява-избиват компекси,намират отдушник от ежедневните проблеми и си го изкарват в чатовете.Хора,за които проявата на омраза ги прави по-силни,а отстрани лъсват най-долнопробните им човешки качества.
Неразбрана постъпи много благоразумно,защити всички нас-на които изобщо не ни беше забавно в последните дни,с тъпите им,изкуствено насадени теми.Благодаря й за това,че ги блокира,понеже явно друг начин нямаше.
Не знам дали пак щеше да мислиш,че несправедливо са им сложили запор в тоя клуб,ако като мен получаваше лични бележки с провокации и дори заплахи към мен и майка ми.Може да не е било сериозно,но все пак мнимия полицай си позволи да ми пише глупости,пък и да иска да не разгласявам за какво ме пита-а именно да му давам инфо за това кой какъв е,на какво е,къде живее,телефонните номера и т.н.,без да знае,че първо:нямам такава информация за никой тук,и второ,най-важното:не бих натопила никой,никога,тук,в клуба ни,или в реалността.
Странното,при te3is например,беше,че колкото повече хората се оплакваха от присъствието му тук,даже някои го обиждаха (съвсем заслужено,ако питаш мен),толкова повече му даваха храна на психозата и гадорията.В тоя случай освен бан,нямахме друга защита от него.Пък ако ти липсва присъствието му и имаш нужда от неговите номера

,можеш да го намериш из други клубове,където има богат избор на негови фалшиви проявления и самоличности.
Теб много те уважавам и не желая да влизаме в пререкания,просто искам да изкажа задоволството си от това,че тия образи вече ги няма в клуба.Неразбрана винаги е имала почти невидимо присъствие,но и много толерантно разбиране към всички нас тук,и го е направила,за да ни защити от подобни изцепки,в който,може би ти-не,но някой от нас,бяха много зловещо провокирани.Каваш,че в живота няма бан,затова да не прибягваме и тук до такива мерки,но в живота аз,например,си нямам място,в което да се чувствам разбрана и сред свои,и не бих искала да изгубя клуба ни за взаимопомощ,само заради някакви си тъпанари,които са решили да разбунят духовете.Честно,докато тях ги имаше тук,ми беше опротивяло да влизам и поствам мислите и чувствата си,а сега когато ги няма-отново е по старому-спокойно и топло, и ми харесва да съм тук,при всички,които уважавам и харесвам като хора и събеседници.
Ти не взимаше отношение по темите,които троловете постнаха,но вероятно си чела и имаш представа докъде стигнаха нещата.Аз също не исках да изказвам мнение,но след бележките които ми изпрати оня (и то не само тази,която направих публично достояние) не се сдържах и си написах мнението за него,и за неговата "проекция"-Албена...която може и да е реален човек,но по нищо не се различава по манталитет от мнимия полицай,който уж е защитник на закона,а всъщност потъпква ред закони,като заплашва,например.И двамата са велики лицемери и дано не попадам на такива хора в реала.
Признавам си,мен лично ме дразнеше присъствието им,и то не защото изказваха по-различно отношение-навън е пълно с хора,които мразят наркоманите,и те не знаят защо,и не мога да променя мнението им,а и не искам.Клубът ни затова ми е любим,защото никой никого не съди тук,нито пък изказва превъзходство,а места като това не се намират лесно.
Надявам се,че приемаш мнението ми,скъпа,и че не се сърдиш,че подхождам така директно към теб.Надявам се да си щастлива и здрава,поздрави
псиромантик

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: до Florindaнови [re: psyromantic]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 15:31



Пак тирада.... Взимаш много навътре разни глупости.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Aз]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано18.12.09 15:49



операция "Наглите в ДИРА".



Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано18.12.09 17:04



горе пише "до Флоринда" ...
ти Флоринда ли си?
Ако ми пукаше какво мислиш,щях да се обърна към теб...

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::


Тема Re: до Florindaнови [re: psyromantic]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 17:20



Браво, написа пост, който ако се разпечата няма да изхаби 1-2 листа А4 формат.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Авторqrj (Нерегистриран)
Публикувано18.12.09 18:36



где си прочела, че анорексичките задължително трябва да проявяват безсмислена злоба към всички хора? в коя книжка с правила "think thin"? вярно, че ако човек наистина има такъв проблем често изпада в по-гадни настроение, но чак пък толкова.



Тема Re: до Florindaнови [re: qrj]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 19:06



Нямам проблем, харесва ми да съм ана. И защо реши, че злобея? Просто не я харесвам.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема ...нови [re: lili_belqta]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано18.12.09 21:36



Из изказванията на Лили,постнати в друг форум..
08.11.2008

"Когато издържиш доста време без храна и си жива започваш да се присмиваш на всички, които си мислят, че трябва да ядат, за да живеят. А аз знам, че това не е така. Храната е едно от най-примитивните удоволствия, калориите няма да ме направят щастлива. Да се откажеш от храната не е истинско лишение, но да се откажеш от това да си слаба е. Казват, че мога да умра ако съм прекалено слаба, но мога да умра и ако съм дебела. Разликата е, че да умреш слаба е предизвикателство, а аз не съм тази, която се отказва от предизвикателство. Аз ям нормално, колкото ми трябва, за да отцелея. Какво да направя, че живеем в общество, в което лакомията е нормата и всички постоянно се тъпчат?
Казват, че са загрижени за мен, но само искат да ме тъпчат, да ме контролират с това, което наричат любов. Не искам любов, искам да съм слаба, без отвратителни сланини, само кокали. Това съм аз, всичко друго е излишно, натрупване, отпадък. Не го искам. Кокалите определят какви сме, искам да ги покажа. Това е моя избор не искам да съм "нормална" и дебела като всички останали, а уникална, ексцентрична и шокираща."
______________________________
Ето,че тирадите са присъщи не само на мен...само се чудя как си могла да събереш толкова думички в изречения,а изреченията е маниякален,но все пак текст...хах




Всъщност,излъгах като казах,че съм учудена,почти сигурна съм,че си умно момиче..просто само дето си гаднярка...

Виж,Лили,всеки поства където се чувства най-добре-ти изливаш чувства в тиради в клуб на Cosmo,аз поствам тук...нямаш никаква причина да критикуваш начина ми на изказване и избора ми изобщо..
Не го прави,защото е лицемерно..най-малкото...

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Редактирано от psyromantic на 18.12.09 21:40.



Тема Re: ...нови [re: psyromantic]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 21:44



Има разлика м/у блог и форум.
Да, гадна съм и какво от това?

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Авторqrj (Нерегистриран)
Публикувано18.12.09 22:33



хха, уви, и на мен ми харесва факта, че живея с анорексия, но това съвсем не значи, че нямам проблем.
изходих от факта, че не успявам да си спомня позитивни и лишени от заяждане мнения твои, които да са ми попаднали тук.



Тема Re: до Florindaнови [re: qrj]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 22:42



Кой определя дали имаш или нямаш проблем? Това, че разни измислени психолози са решили, че е проблем не значи, че и за мен трябва да е. За мен ана е идеология и мн хубав аспект от живота ми.
Как възприемаш постовете ми си е твоя работа, мен не ме засяга.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 02:29



най-интересното е, че ти знаеш, че е проблем, но ти се иска да не е. human nature. аз също имам пороци които обичам, но това не значи, че не са проблем. чиърз



Тема Re:до Пси,до Флооринда и до Лилинови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано19.12.09 03:32



Милемчка Пси,напълно съм съгласна с теб! Исках само да ти кажа,че нашето клубче си остава нашето свято местенце,дори когато е обругано и опорочено по този начин от разни индивиди! На Лили не и обръщай внимание,ти самата в друга тема ми каза,че каквото и да и кажем,само я провокираме още повече!

Флоринда,не съм съгласна,че в живота няма бан! Аз правя бан в живота си,когато някой не е от моя свят директно е бан,докато тук в нашето клубче нямам избор и трябва по някакъв начин да ставам свидетел или участник в простотията,която се лее!

Лили,очевидно имаш големи проблеми със себе си,но аз просто искам да те попитам -ти защо въобще пишеш при нас? Питам,защото никога не съм видяла позитивно твое изказване или споделяне на нещо твое-вътрешно и съкровено! Единственото,което съм видяла от теб е някакво безмислено перчене,заяждане и тн! Дори и подигравки към болестта ни-на мен лично си ми казвала,че обичам иглата и тн! Много силно впечатление ми направи,когато един от онези боклуци ми отправяше разни предложения,ти си намеси и попита как е видял,че съм хубава на тази малка снимка! Все едно си някоя себична и ревнива непълнолетна кучка от Ялта,която иска да гледат само нея

! Не става миличка,не си център на света! Та от това ти изказване си направих окончателните изводи за теб! Казваш,че не харесваш Пси,аз пък теб хич не те харесвам,но не те засичам постоянно Сега поне си изказах мнението за теб



Тема Re: ...нови [re: psyromantic]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано19.12.09 06:40



Ще видите, че Лили ще се окаже готина накрая


Въпреки канските й усилия...

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Тема Re:до Пси,до Флооринда и до Лилинови [re: anamorph]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано19.12.09 11:32



А, ти се засегна, че питам как видя, че си хубава на малката снимка и реши да си кажеш мнението за мен. Себична съм , ама не съм ревнива. Мислиш ли, че ми трябват боклуци, които да се занимават с мен? И не съм казала, че не си хубава, а че не мога да те видя на такава малка снимка, видях само червена рокля и коса на каре.
Аз съм тук, за да спамя и да запълвам време, какви са ти изводите за мен ми е все тая.
Проблем със себе си нямам, имам проблем с прекалено бързото харчене и с прекалено бавното отслабване и с разни досасдници, но не и със себе си.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: нeпoзнaт]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано19.12.09 11:34



Не е проблем за мен.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 14:47







Тема Re:до Пси,до Флооринда и до Лилинови [re: lili_belqta]  
Автор Tepпcиxopa (wood nymph)
Публикувано19.12.09 20:32



Първоначалната тема не беше гениален замисъл от страна на човешкия разум, но продължилите я коментари са меко казано плоски и бездарни.
Откровено казано не искам да обидя никого, просто считам, че темата във всичките й варяции се изчерпа и придоби един тягостно махленски характер.
Все си мисля, че всички сме отминали времето на свободните борби(от 5 до 7 годишна възраст) и споровете би било добре да се развиват на съвсем друго ниво.

"Аз съм тук, за да спамя и да запълвам време, какви са ти изводите за мен ми е все тая."


Не губи време в спам, навън има все нещо по-приятно за вършене.Живота не е толкова дълък колкото ни се ще.
Дано не си силно религиозна, защото ще ми е непосилно да те убедя, че ако вярваш във вечността живота губи смисъла си.
Поздрави




Тема Re:до Пси,до Флооринда и до Лилинови [re: Tepпcиxopa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано19.12.09 21:01



Не съм религиозна, не ми трябва вечност и не търся смисъла на живота, а забавленията.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Не си гадна, каке.нови [re: lili_belqta]  
Автор тъпoтo koпeлe (№1 завинаги)
Публикувано21.12.09 10:40



Гладна си.





Тема Re: Не си гадна, каке.нови [re: тъпoтo koпeлe]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано21.12.09 12:48



Споко, не съм. Свикнала съм с малко храна и не чувствам глад.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.