Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 23.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ...нови [re: lili_belqta]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано18.12.09 21:36



Из изказванията на Лили,постнати в друг форум..
08.11.2008

"Когато издържиш доста време без храна и си жива започваш да се присмиваш на всички, които си мислят, че трябва да ядат, за да живеят. А аз знам, че това не е така. Храната е едно от най-примитивните удоволствия, калориите няма да ме направят щастлива. Да се откажеш от храната не е истинско лишение, но да се откажеш от това да си слаба е. Казват, че мога да умра ако съм прекалено слаба, но мога да умра и ако съм дебела. Разликата е, че да умреш слаба е предизвикателство, а аз не съм тази, която се отказва от предизвикателство. Аз ям нормално, колкото ми трябва, за да отцелея. Какво да направя, че живеем в общество, в което лакомията е нормата и всички постоянно се тъпчат?
Казват, че са загрижени за мен, но само искат да ме тъпчат, да ме контролират с това, което наричат любов. Не искам любов, искам да съм слаба, без отвратителни сланини, само кокали. Това съм аз, всичко друго е излишно, натрупване, отпадък. Не го искам. Кокалите определят какви сме, искам да ги покажа. Това е моя избор не искам да съм "нормална" и дебела като всички останали, а уникална, ексцентрична и шокираща."
______________________________
Ето,че тирадите са присъщи не само на мен...само се чудя как си могла да събереш толкова думички в изречения,а изреченията е маниякален,но все пак текст...хах




Всъщност,излъгах като казах,че съм учудена,почти сигурна съм,че си умно момиче..просто само дето си гаднярка...

Виж,Лили,всеки поства където се чувства най-добре-ти изливаш чувства в тиради в клуб на Cosmo,аз поствам тук...нямаш никаква причина да критикуваш начина ми на изказване и избора ми изобщо..
Не го прави,защото е лицемерно..най-малкото...

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Редактирано от psyromantic на 18.12.09 21:40.



Тема Re: ...нови [re: psyromantic]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 21:44



Има разлика м/у блог и форум.
Да, гадна съм и какво от това?

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Авторqrj (Нерегистриран)
Публикувано18.12.09 22:33



хха, уви, и на мен ми харесва факта, че живея с анорексия, но това съвсем не значи, че нямам проблем.
изходих от факта, че не успявам да си спомня позитивни и лишени от заяждане мнения твои, които да са ми попаднали тук.



Тема Re: до Florindaнови [re: qrj]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 22:42



Кой определя дали имаш или нямаш проблем? Това, че разни измислени психолози са решили, че е проблем не значи, че и за мен трябва да е. За мен ана е идеология и мн хубав аспект от живота ми.
Как възприемаш постовете ми си е твоя работа, мен не ме засяга.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 02:29



най-интересното е, че ти знаеш, че е проблем, но ти се иска да не е. human nature. аз също имам пороци които обичам, но това не значи, че не са проблем. чиърз



Тема Re:до Пси,до Флооринда и до Лилинови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано19.12.09 03:32



Милемчка Пси,напълно съм съгласна с теб! Исках само да ти кажа,че нашето клубче си остава нашето свято местенце,дори когато е обругано и опорочено по този начин от разни индивиди! На Лили не и обръщай внимание,ти самата в друга тема ми каза,че каквото и да и кажем,само я провокираме още повече!

Флоринда,не съм съгласна,че в живота няма бан! Аз правя бан в живота си,когато някой не е от моя свят директно е бан,докато тук в нашето клубче нямам избор и трябва по някакъв начин да ставам свидетел или участник в простотията,която се лее!

Лили,очевидно имаш големи проблеми със себе си,но аз просто искам да те попитам -ти защо въобще пишеш при нас? Питам,защото никога не съм видяла позитивно твое изказване или споделяне на нещо твое-вътрешно и съкровено! Единственото,което съм видяла от теб е някакво безмислено перчене,заяждане и тн! Дори и подигравки към болестта ни-на мен лично си ми казвала,че обичам иглата и тн! Много силно впечатление ми направи,когато един от онези боклуци ми отправяше разни предложения,ти си намеси и попита как е видял,че съм хубава на тази малка снимка! Все едно си някоя себична и ревнива непълнолетна кучка от Ялта,която иска да гледат само нея

! Не става миличка,не си център на света! Та от това ти изказване си направих окончателните изводи за теб! Казваш,че не харесваш Пси,аз пък теб хич не те харесвам,но не те засичам постоянно Сега поне си изказах мнението за теб



Тема Re: ...нови [re: psyromantic]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано19.12.09 06:40



Ще видите, че Лили ще се окаже готина накрая


Въпреки канските й усилия...

Смелостта е единствената добродетел, без която всички останали губят смисъла си.

Тема Re:до Пси,до Флооринда и до Лилинови [re: anamorph]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано19.12.09 11:32



А, ти се засегна, че питам как видя, че си хубава на малката снимка и реши да си кажеш мнението за мен. Себична съм , ама не съм ревнива. Мислиш ли, че ми трябват боклуци, които да се занимават с мен? И не съм казала, че не си хубава, а че не мога да те видя на такава малка снимка, видях само червена рокля и коса на каре.
Аз съм тук, за да спамя и да запълвам време, какви са ти изводите за мен ми е все тая.
Проблем със себе си нямам, имам проблем с прекалено бързото харчене и с прекалено бавното отслабване и с разни досасдници, но не и със себе си.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: нeпoзнaт]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано19.12.09 11:34



Не е проблем за мен.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано19.12.09 14:47








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.