Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:00 23.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: diamorph]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано16.12.09 15:18



определено са забавни обаче





Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Sarfa]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано16.12.09 16:31



И мен ме кефят te3is и LuboPenev, защото им е през оная работа кой ги храни и не скачат веднага да джавкат за всичко, както правят 99% от останалите участници.

------------------------------------------



Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: The giver and the ta]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (Praefectus N.R.)
Публикувано16.12.09 20:07



само остава и бай tor да дойде, за да стане купонът пълен.



Тема до Florindaнови [re: Florinda]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано18.12.09 15:28



Мила Флоринда,
не е точно така,скъпа,теб може и да те забалвяват тия образи,но аз лично нищо забавно не виждам в тролстването,нито пък в отявлената провокация,демонстрирането на првевъзходство (без покритие,естествено) и обидите.
Ако имаш нужда от "раздвижен" клуб,ако ти е скучно тук,има други,по-купонджийски,в които на хората не им пука кой е отсреща,ръсят клевети и обидни думи,и странното е,че има хора,които това търсят и това ги забавлява-избиват компекси,намират отдушник от ежедневните проблеми и си го изкарват в чатовете.Хора,за които проявата на омраза ги прави по-силни,а отстрани лъсват най-долнопробните им човешки качества.
Неразбрана постъпи много благоразумно,защити всички нас-на които изобщо не ни беше забавно в последните дни,с тъпите им,изкуствено насадени теми.Благодаря й за това,че ги блокира,понеже явно друг начин нямаше.
Не знам дали пак щеше да мислиш,че несправедливо са им сложили запор в тоя клуб,ако като мен получаваше лични бележки с провокации и дори заплахи към мен и майка ми.Може да не е било сериозно,но все пак мнимия полицай си позволи да ми пише глупости,пък и да иска да не разгласявам за какво ме пита-а именно да му давам инфо за това кой какъв е,на какво е,къде живее,телефонните номера и т.н.,без да знае,че първо:нямам такава информация за никой тук,и второ,най-важното:не бих натопила никой,никога,тук,в клуба ни,или в реалността.
Странното,при te3is например,беше,че колкото повече хората се оплакваха от присъствието му тук,даже някои го обиждаха (съвсем заслужено,ако питаш мен),толкова повече му даваха храна на психозата и гадорията.В тоя случай освен бан,нямахме друга защита от него.Пък ако ти липсва присъствието му и имаш нужда от неговите номера

,можеш да го намериш из други клубове,където има богат избор на негови фалшиви проявления и самоличности.
Теб много те уважавам и не желая да влизаме в пререкания,просто искам да изкажа задоволството си от това,че тия образи вече ги няма в клуба.Неразбрана винаги е имала почти невидимо присъствие,но и много толерантно разбиране към всички нас тук,и го е направила,за да ни защити от подобни изцепки,в който,може би ти-не,но някой от нас,бяха много зловещо провокирани.Каваш,че в живота няма бан,затова да не прибягваме и тук до такива мерки,но в живота аз,например,си нямам място,в което да се чувствам разбрана и сред свои,и не бих искала да изгубя клуба ни за взаимопомощ,само заради някакви си тъпанари,които са решили да разбунят духовете.Честно,докато тях ги имаше тук,ми беше опротивяло да влизам и поствам мислите и чувствата си,а сега когато ги няма-отново е по старому-спокойно и топло, и ми харесва да съм тук,при всички,които уважавам и харесвам като хора и събеседници.
Ти не взимаше отношение по темите,които троловете постнаха,но вероятно си чела и имаш представа докъде стигнаха нещата.Аз също не исках да изказвам мнение,но след бележките които ми изпрати оня (и то не само тази,която направих публично достояние) не се сдържах и си написах мнението за него,и за неговата "проекция"-Албена...която може и да е реален човек,но по нищо не се различава по манталитет от мнимия полицай,който уж е защитник на закона,а всъщност потъпква ред закони,като заплашва,например.И двамата са велики лицемери и дано не попадам на такива хора в реала.
Признавам си,мен лично ме дразнеше присъствието им,и то не защото изказваха по-различно отношение-навън е пълно с хора,които мразят наркоманите,и те не знаят защо,и не мога да променя мнението им,а и не искам.Клубът ни затова ми е любим,защото никой никого не съди тук,нито пък изказва превъзходство,а места като това не се намират лесно.
Надявам се,че приемаш мнението ми,скъпа,и че не се сърдиш,че подхождам така директно към теб.Надявам се да си щастлива и здрава,поздрави
псиромантик

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: до Florindaнови [re: psyromantic]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 15:31



Пак тирада.... Взимаш много навътре разни глупости.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: Няма ли кой да ги банненови [re: Aз]  
Автор ALEX_D_GREAT (========>ВЕЛИК )
Публикувано18.12.09 15:49



операция "Наглите в ДИРА".



Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано18.12.09 17:04



горе пише "до Флоринда" ...
ти Флоринда ли си?
Ако ми пукаше какво мислиш,щях да се обърна към теб...

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::


Тема Re: до Florindaнови [re: psyromantic]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 17:20



Браво, написа пост, който ако се разпечата няма да изхаби 1-2 листа А4 формат.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!


Тема Re: до Florindaнови [re: lili_belqta]  
Авторqrj (Нерегистриран)
Публикувано18.12.09 18:36



где си прочела, че анорексичките задължително трябва да проявяват безсмислена злоба към всички хора? в коя книжка с правила "think thin"? вярно, че ако човек наистина има такъв проблем често изпада в по-гадни настроение, но чак пък толкова.



Тема Re: до Florindaнови [re: qrj]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано18.12.09 19:06



Нямам проблем, харесва ми да съм ана. И защо реши, че злобея? Просто не я харесвам.

Ако не срещнеш дявола по житейския си път - значи се движите в една посока!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.