Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:08 26.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Имам проблемнови  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 17:25



Здравейте,

от време на време минавам през клубовете на дир.бг за да обменя опит в сферата на финансите и маркетинга, а също така и да се опитам да разбера какви са причините накарали младите и интелигентни българи да напуснат България и да работят за чуждни интереси. Повечето от темите ми до сега в емигрантските клубове не се приемаха радушно поради простата причина,че много млади наши сънародници отказват да приемат,че в възможно да постигнеш целите си и в държава като България, която по мое мнение е като Швейцария на балканският полуостров стига да си амбициозен, с бърз ум и да имаш ясно поставени цели, които да преследваш.

Правя това леко отклонение от темата защото в момента съм силно шокирана от няколко събития случили се в моя изключително подреден живот, които ме принудиха да вляза отново в дир.бг, но този път не в клуб Финанси, Мода или Емиграция, а...тук



Ако някога по време на обучението си в Лондон (London School of Economics) някой ми беше казъл,че ще публикувам мнения във форум на наркозависими, най-вероятно щях да му зашлевя звучен шамар и да употребя дори цинизъм. За съжаление обаче, образованието ми и бъдещата реализация в живота не се оказаха достатъчни за да ме предпазят от ужаса, който изживях вчера.

Накратко. С моят приятел живеем вече от няколко години в лукзозния ни мезонет в горен Лозенец и въпреки,че и двамата сме постоянно ангажирани с работата си намираме време да се забавляваме редовно в най-елитните софийски клубове - Червило, Тифани. Често обичаме да се храним и в Марая.
От известно време обаче моят спътник в живота се държи малко странно. Сменя си настроенията рязко, в един момент е изключително изтощен и няма желание да излиза, а в следващия изгаря от енергия и направо се нахвърля върху мен като разярен бик и иска секс...изобщо много нехарактерно поведение за него.
Една моя приятелка от колежа ми беше споделила,че и нейния приятел имал подобен период преди 2 години докато накрая не открила мрачната истина - приятелят и е пристрастен към марихуана и се дрогира с нея ежедневно.
Аз категорично отхвърлях обаче тази версия защото познавам Стивън (на български Стефан) много добре и зная,че не е способен на подобно нещо - не и когато чакам дете!

И така до вчера. Когато с Стивън бяхме тръгнали до Мола да търсим подарък за детето на едно наше приятелско семейство. Излизахме от блока и точно, когато тръгнахме към моята спортна кола Пежо, от спрелия отсреща микробус изкочиха терористи (после разбрах,че всъщност са барети, но в ужасът си реших,че става дума за поредното отвличане). Аз започнах панически да пищя, а Стивън беше повален на земята по изключително груб начин. След това ме удриха и мен в бъбреците и за малко не се стропилих и аз на земята.
Принудиха ни да се върнем обратно в апартамента, нахлуха в собственото ми жилище и преобърнаха целия апартамент с главата надолу. Някакъв обезумял постоянно крещеше "къде са, къде са". Стивън мълчеше и не издаваше звук, а когато казах "кое къде е" бях настъпена брутално по левия крак и за момент помислих,че ще припадна. Целият този ужас продължи около 15 минути след което Стивън го повлякоха пак надолу, а аз не знаех какво да направя.
Няма да навлизам в повече подробности защото и сега като разказвам за сцената ме побиват тръпки. След като се съвзех позвъних на майка ми, която дойде с такси и дойде веднага.

Какви ли не мисли не ми минаха през главата, но по-големият шок дойде днес, когато Стивън дойде в къщата на майка ми и ми каза,че всичко ще бъде наред и е станала някаква грешка и започна да ме успокоява и да говори за някакви акции и,че някой го е натопил,че продава наркотични вещества и не знам си какво още.

Не знам дали да му вярвам и не знам какво се случва. Не знам защо посред бял ден се нахлува в мезонета ми и след това все едно нищо не е станало.

Искам да ви попитам: възможно ли е моят годеник да е разпространител на наркотици и да го крие от мен?

Благодаря ви предварително



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 17:40



хаха.

беги.

БЕГИ!

:D

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано09.12.09 17:51



по принцип всичко е възможно.

Що пък да не продава наркотици или да се е забъркал в някакъв канал? А и по принцип баретите, тия с качулките, са тежката кавалерия, те се изпращат след следене, подслушване, с една дума - след разработка. Така е едва ли става дума за сгрешен адрес или човек.

Rise in Red


Тема Re: Имам проблемнови [re: ARlZE]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 18:26



Дааа дойдат ли нинджите работата е много сериозна и едвали е по-погрешка,но да е дилар и още да не си разбрала?И това желание за секс и голяма енергия е по-скоро от корин отколкото от марихуана..



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 18:42



Мислех да си замълча по поста ти. Мога да кажа само едно. С оглед нарастващото потребление на някой забранени стимуланти , държавата ще престане да дава средства в по-хуманния начин на предотвратяването им и ще почне да инвестира в по-бруталния. Просто трябва да се справи с тази напаст.
С оглед обаче на някои човешки права,обкновен полицай не може да отреагира по начина по който сте посочили. Такова право има единствено отряда за борба с тероризма,в чиито закон е залегнало "че при определени ситуации СОБТ може да пренебрегва човешките права по своя преценка".Само, че това е разтегливо понятие и въпрос на лека бюрокрация кой ще бъде преназначен в отряда. А това ще е всеки годен да реши проблема. Тоест към въпросното звено могат да бъдат пренасочени и 20 000 души , стига да са физически и психически годни , да имат познания в областта и стига да подпишат договор с държавата.
В случая от поста ви разбрах, че сте бременна и въпреки това сте понесла доволно количество бой. Това се тълкува под "пренебрегване на човешките права". А можете да бъдете сигурна , че не е случайно-изкарването на отряда струва хиляди левове на държавата и грешки не се допускат. Изводите оставям на вас. Може и да не взимате сериозно поста ми.

Ето кой е СОБТ:





Тема Re: Имам проблемнови [re: ARlZE]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:01



Питах го 200 пъти дали се занимава с подобни неща, но той постоянно отрича и ми казва,че е станала грешка.
Само,че ако е станала грешка защо тогава не иска да заведе дело за потъпкване на човешките права? Казва ми,че нямало смисъл да се занимава и,че щял да си навлече още по-големи проблеми ако тръгне да си търси правата.
Аз няма да се върна в апартамента ни докато нещата не се изяснят.



Тема Re: Имам проблемнови [re: bobo]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:02





Явно не сме единствените.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 19:04



при всичи положения постъпваш 'разумно' като си постваш в онлайн пространството местожителството, името му, къде учиш, каква кола караш..

хаха.

fckn yuppies.

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:08



Благодаря Ви за компетентното мнение. По начина по който говорите ми се струва,че сте добре запознат с нещата.
Вашето мнение обаче сериозно ме натъжава защото все повече се убеждавам,че нещата не са били просто "грешка". И в този ред на мисли ако се окаже,че Стивън се занимава с подобна дейност мога ли аз да бъда водена за съучастник или да пострадам по някакъв начин?
Дали да не отида в Полицията?



Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:09



На мен ми звучи като леко хвалене, ама тоя дълъг ферман само по диагонал го четох.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.