Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Имам проблем  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 17:25



Здравейте,

от време на време минавам през клубовете на дир.бг за да обменя опит в сферата на финансите и маркетинга, а също така и да се опитам да разбера какви са причините накарали младите и интелигентни българи да напуснат България и да работят за чуждни интереси. Повечето от темите ми до сега в емигрантските клубове не се приемаха радушно поради простата причина,че много млади наши сънародници отказват да приемат,че в възможно да постигнеш целите си и в държава като България, която по мое мнение е като Швейцария на балканският полуостров стига да си амбициозен, с бърз ум и да имаш ясно поставени цели, които да преследваш.

Правя това леко отклонение от темата защото в момента съм силно шокирана от няколко събития случили се в моя изключително подреден живот, които ме принудиха да вляза отново в дир.бг, но този път не в клуб Финанси, Мода или Емиграция, а...тук



Ако някога по време на обучението си в Лондон (London School of Economics) някой ми беше казъл,че ще публикувам мнения във форум на наркозависими, най-вероятно щях да му зашлевя звучен шамар и да употребя дори цинизъм. За съжаление обаче, образованието ми и бъдещата реализация в живота не се оказаха достатъчни за да ме предпазят от ужаса, който изживях вчера.

Накратко. С моят приятел живеем вече от няколко години в лукзозния ни мезонет в горен Лозенец и въпреки,че и двамата сме постоянно ангажирани с работата си намираме време да се забавляваме редовно в най-елитните софийски клубове - Червило, Тифани. Често обичаме да се храним и в Марая.
От известно време обаче моят спътник в живота се държи малко странно. Сменя си настроенията рязко, в един момент е изключително изтощен и няма желание да излиза, а в следващия изгаря от енергия и направо се нахвърля върху мен като разярен бик и иска секс...изобщо много нехарактерно поведение за него.
Една моя приятелка от колежа ми беше споделила,че и нейния приятел имал подобен период преди 2 години докато накрая не открила мрачната истина - приятелят и е пристрастен към марихуана и се дрогира с нея ежедневно.
Аз категорично отхвърлях обаче тази версия защото познавам Стивън (на български Стефан) много добре и зная,че не е способен на подобно нещо - не и когато чакам дете!

И така до вчера. Когато с Стивън бяхме тръгнали до Мола да търсим подарък за детето на едно наше приятелско семейство. Излизахме от блока и точно, когато тръгнахме към моята спортна кола Пежо, от спрелия отсреща микробус изкочиха терористи (после разбрах,че всъщност са барети, но в ужасът си реших,че става дума за поредното отвличане). Аз започнах панически да пищя, а Стивън беше повален на земята по изключително груб начин. След това ме удриха и мен в бъбреците и за малко не се стропилих и аз на земята.
Принудиха ни да се върнем обратно в апартамента, нахлуха в собственото ми жилище и преобърнаха целия апартамент с главата надолу. Някакъв обезумял постоянно крещеше "къде са, къде са". Стивън мълчеше и не издаваше звук, а когато казах "кое къде е" бях настъпена брутално по левия крак и за момент помислих,че ще припадна. Целият този ужас продължи около 15 минути след което Стивън го повлякоха пак надолу, а аз не знаех какво да направя.
Няма да навлизам в повече подробности защото и сега като разказвам за сцената ме побиват тръпки. След като се съвзех позвъних на майка ми, която дойде с такси и дойде веднага.

Какви ли не мисли не ми минаха през главата, но по-големият шок дойде днес, когато Стивън дойде в къщата на майка ми и ми каза,че всичко ще бъде наред и е станала някаква грешка и започна да ме успокоява и да говори за някакви акции и,че някой го е натопил,че продава наркотични вещества и не знам си какво още.

Не знам дали да му вярвам и не знам какво се случва. Не знам защо посред бял ден се нахлува в мезонета ми и след това все едно нищо не е станало.

Искам да ви попитам: възможно ли е моят годеник да е разпространител на наркотици и да го крие от мен?

Благодаря ви предварително



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 17:40



хаха.

беги.

БЕГИ!

:D

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано09.12.09 17:51



по принцип всичко е възможно.

Що пък да не продава наркотици или да се е забъркал в някакъв канал? А и по принцип баретите, тия с качулките, са тежката кавалерия, те се изпращат след следене, подслушване, с една дума - след разработка. Така е едва ли става дума за сгрешен адрес или човек.

Rise in Red


Тема Re: Имам проблемнови [re: ARlZE]  
Авторbobo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 18:26



Дааа дойдат ли нинджите работата е много сериозна и едвали е по-погрешка,но да е дилар и още да не си разбрала?И това желание за секс и голяма енергия е по-скоро от корин отколкото от марихуана..



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 18:42



Мислех да си замълча по поста ти. Мога да кажа само едно. С оглед нарастващото потребление на някой забранени стимуланти , държавата ще престане да дава средства в по-хуманния начин на предотвратяването им и ще почне да инвестира в по-бруталния. Просто трябва да се справи с тази напаст.
С оглед обаче на някои човешки права,обкновен полицай не може да отреагира по начина по който сте посочили. Такова право има единствено отряда за борба с тероризма,в чиито закон е залегнало "че при определени ситуации СОБТ може да пренебрегва човешките права по своя преценка".Само, че това е разтегливо понятие и въпрос на лека бюрокрация кой ще бъде преназначен в отряда. А това ще е всеки годен да реши проблема. Тоест към въпросното звено могат да бъдат пренасочени и 20 000 души , стига да са физически и психически годни , да имат познания в областта и стига да подпишат договор с държавата.
В случая от поста ви разбрах, че сте бременна и въпреки това сте понесла доволно количество бой. Това се тълкува под "пренебрегване на човешките права". А можете да бъдете сигурна , че не е случайно-изкарването на отряда струва хиляди левове на държавата и грешки не се допускат. Изводите оставям на вас. Може и да не взимате сериозно поста ми.

Ето кой е СОБТ:





Тема Re: Имам проблемнови [re: ARlZE]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:01



Питах го 200 пъти дали се занимава с подобни неща, но той постоянно отрича и ми казва,че е станала грешка.
Само,че ако е станала грешка защо тогава не иска да заведе дело за потъпкване на човешките права? Казва ми,че нямало смисъл да се занимава и,че щял да си навлече още по-големи проблеми ако тръгне да си търси правата.
Аз няма да се върна в апартамента ни докато нещата не се изяснят.



Тема Re: Имам проблемнови [re: bobo]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:02





Явно не сме единствените.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 19:04



при всичи положения постъпваш 'разумно' като си постваш в онлайн пространството местожителството, името му, къде учиш, каква кола караш..

хаха.

fckn yuppies.

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:08



Благодаря Ви за компетентното мнение. По начина по който говорите ми се струва,че сте добре запознат с нещата.
Вашето мнение обаче сериозно ме натъжава защото все повече се убеждавам,че нещата не са били просто "грешка". И в този ред на мисли ако се окаже,че Стивън се занимава с подобна дейност мога ли аз да бъда водена за съучастник или да пострадам по някакъв начин?
Дали да не отида в Полицията?



Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:09



На мен ми звучи като леко хвалене, ама тоя дълъг ферман само по диагонал го четох.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:10



Здравей diamorph,

аз не крия коя съм и къде живея защото мен ме знае повече от половин София, давала съм интервюта по вестници, гостувала съм в телевизионни предавания.
Какво намеквате с вашият пост?



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:13



Ех, тази тема с "хваленето" е надълго и нашироко дискутирана в други клубове, където съм писала преди. Не искам да се повтарям обаче и не съм дошла в този форум за това.

Благодаря и поздрави.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 19:13



Пак Ви казвам - изводите си правете сами,но аз лично бих стоял настрана. Още
повече , че твърдите че сте образован човек...моят съвет е че единствените , които трябва да имат какъвто и да било контакт с наркоман или наркоразпространител са момчетата от клипа...никой друг! Но не налагам мнение.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 19:16



ъъъ...

че си тъпа патка?

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 19:18



е ти понеже си по -умен та се чудиш как да се откачиш





Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:20



Нека се похвали жената.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:22



Аз изводите съм си ги направила още преди години, когато реших да инвестирам в образованието си за да мога да водя високия стандарт на живот, който имам в момента.
Но ако връзката ми може да застраши всичко, което съм постигнала до момента съм готова на всичко това да не се случи. Проблемът е,че все още е прекалено рано да избързвам със заключения и още преосмислям ситуацията.

Искам да попитам потребителите в този форум дали им се е случвало и на тях подобно нещо? Само към разпространителите ли се действа така или и към потребителите и за какъв вид наркотици говорим?

Благодаря



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:23



Инвестирала съм в себе си и сега жъна успехите си. Трябва ли да се срамувам?
Вие какво сте постигнала в живота си? Факта,че сте в този клуб обаче ми дава отговора.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 19:25



Практиката , която се планира е по -брутални методи да има към всички, свързани с това.
В проект е нещо като "добросъвестния гражданин" в щатите-издаваш наркоман-получаваш някаква финансова премия.Не съм сигурен дали ще се въведе, но такива неща се говорят.

Макар че не финансова трябва да бъде мотивацията.Според мен всеки гражданин с национална и родова отговорност трябва да го прави ако се чувства българин.

Редактирано от te3is на 09.12.09 19:26.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:28



Албенче, като си образована и с връзки, защо бе джанъм не се сети да си вземеш адвокат и поне 2/3 от въпросите си да зададеш на него?

Звъни на мама..



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:29



Не изпитвам нужда да се изтъквам в нет пространството, а ако съм толкова притеснена от полицеиска акция в дома ми няма да пиша дали живея в мезонет, в кои заведения ходя и от къде пазарувам. А това къде пиша няма нищо общо с постиженията ми.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:37



Уважаема Лили,

нямам за цел да се хваля коя съм, къде живея и каква кола карам пред наркозависими хора като вас. Дори изпитвам състрадание и се чудя каква ли може да е била причината да посегнете към иглата или нещо друго вместо да се опитате да си оправите живота и постигнете мечтите си.
Аз не се срамувам,че съм сред успелите хора в държавата и все още нямам навършени 30 години. На други им отнема повече, а на трети времето никога не им стига. Успяла съм защото съм се борила със зъби и нокти и съм отстоявала правата и интересите си. Аз това нещо се опитвам да го втълпя на толкова млади хора, които срещам ежедневно. Винаги когато провеждам интервюта и набирам млади кадри за фирмата си обаче се натъжавам точно заради това негативно мислене на повечето хора като вас. Разберете,че всички искаме да живеем в Лозенец и да караме спортна кола кабрио, но това не става като се предаваме пред първата по-сериозна трудност. Хора, България има нужда от повече здрав разум!

Съжалявам,че сте стигнала до дъното и явно озлоблението ви е разбираемо.

Поздрави.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:39



След като са те ударили, отиваш да си вадиш медицинско- все ще ти послужи.

Понякога се изумявам от абсолютната неспособност на някои хора да се оправят с базови неща. Сериозно, не го приемай като обида, ама си е шашкащо. Тук в този форум могат само да ти кажат на какво евентуално(!!!) могат да се дължат описаните "симптоми" на Стивън, но не и да ти кажат дали е замесен в трафик.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:39



Благодаря ви за съвета мила. Не съм нито глупава нито недосетлива. Просто изпаднах в шок защото такова нещо не ми се беше случвало. Утре имам среща с един от най-известните наказателни адвокати в България.
Исках да споделя проблема си по човешки и за това влязох тук.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:40



Абе всичко това подлежи на допълнително разглеждане

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:44



Отдавна не бях влизала в клуба, че беше затъпяло, ама сега двете с еднаквата болест като се хванат за косите, ще стане забавно.

Изчакайте две секунди само, да си звема пуканките





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторбoйнa птицa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:44



Целият този пост ми се струва все по-безумен. Мога ли да запитам как така сте си направила още тогава някакви изводи за факт, който е възникнал доста по-късно в обективната действителност?!? всяка дума, написана от Вас, лъха на самоизтъкване и тотална снобария и меркантилност.
Какво по-точно сте инвестирала в образованието си - изкарани с доста лишения и акъл, съчетани с упорита работа, СОБСТВЕНИ средства?!? доста се съмнявам в това, още повече като чета какви тотални глупости говорите...
Ако ще в тризонет в Изток да живеете, това въобще не ви прави по-достойна от хората, които пишат тук, защото те познават ИСТИНСКИТЕ ценности, не такива като забавляването в "най-елитните заведения" - "Червило" или "Марая".
Честно казано, доста кухо, безпочвено и нереалистично се изказвате, особено за човек, завършил в Западна Европа (за последното даже се съмнявам).
Аман от сноби и комплексари!!! НИКОЙ тук не го вълнува къде вечеряте, излизате или живеете!!! Ако имате да кажете нещо смислено, кажете го, без да си губим времето с тъпотии!



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:45



Объркала си се нещо, нито съм наркоманка, нито искам да живея в Лозенец.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 19:47



аз заради такива като теб бягам от тук всъщност:)

но знам, че няма да разбереш какво имам предвид.

виж думичката "yuppie", и се опитай да я пренесеш в БГ контекст.

ти си илюстративен пример за тая измет:)

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторбoйнa птицa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:50



айде пак с "елитарното" мислене и предразсъдъците, по-големи глупости отдавна не бях чела!!!





Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:53



"Bright lights, big city"
Явно дамата предпочита Син Сити и чалга.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:53



Ех диаморф, такива са навсякъде, знаеш го. Аз доскоро им се чудех, понякога се дразнех на меркантилните квадратни мозъчета, ама сега само взимам пуканки, да се повеселя.



В България са по-колоритни обаче!

Къде другаде ще чуеш някой да се фука с .... ПЕЖО и горен Лозонец. Не ти ли звучи като Горно поле (село в Родопите за скараните с географията). Това си е кристално просто!

И да не оставп другата непосолена, тя пък се фука че е мис Винпром Пещера .



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:57



Не съм мис "винпром пещера", идва от ироничното "манекенка на винпром", спомен от детските години и детските дискотеки. А и аз съм много повече егоистична отколкото меркантилна.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:01



Лили, не се пъни бе златна, изпуснах се откъм сарказъм, разбираш ли? Ама не отговаряй моля, аз не съм ти на нивото, няма как да се меря с теб- ето ти фенката на Прада, с нея сте на висоти които няма как да стигна. Аз съм бедна, без живот и женена..

Я, попитай я колко кила е

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:05



Драга ми бойна птицо,

защо на българина винаги някой друг му е виновен за собствените неудачия?
Не виждам с какво съм заслужила да ме нападате с епитети "комплексарка", "снобка" и т.н.
Ако очаквате от мен да се чувствам виновна,че съм инвестирала в образованието си и съм завършила един от най-престижните университети в света няма да стане. Когато излизам в Червило например аз не се налага да се хваля защото имам Вип маса, която говори за определен статут в обществото.
Няма как да се сравнявам с вас защото подобно нещо не би било уместно, но не ми е и това целта.
Дойдох тук защото имам проблем и потърсих съвет. Не разбирам с какво съм провокирала толкова много негативни емоции.

Поздрави и дано и вие един ден оправите живота си както аз моя. Апартамент в горен Лозенец не се купува само с мечти, но без мечти пък сме обречени.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 20:07



Хич не ми пука колко кг е. Интересува ме само колко кг съм АЗ.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:08



Тоva по принцип си е в стила на наркозависимите и недейте да ги обвинявате-обикновено мислят че света се върти около тях.казвам го без лоши чувства.



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:09



lili_belqta,

знаете ли,че моето име фигурира в списъка на 8 от най-престижните клубове в Лондон.
Не Ви го казвам да се хваля, а просто защото имахте неблагоразумието да говорите на английски с човек, който 5 години е живял на пъпа на Лондон.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:12



Благодаря ви за разбирането. Вие сте един от малкото хора в този форум, който не подходи към мен със злоба и комплекси.
Само в България успелия човек трябва да се чувства виновен на неудачниците. Аз съжалявам тези хора защото именно заради тяхната апатия към случващото сме на това дередже и повечето млади българи забягват на Запад.
Аз имам огромен проблем с подбора на персонал и това е проблем, който вече 4та година няма никакво решение.

Редактирано от Aлбeнa на 09.12.09 20:12.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 20:12



Хах, ВИП маса, голяма работа. Имала си 200-300 лв за изпиване, нищо друго не значи ВИП масата, на кой му пука?
А, мерси, не искам да си оправям живота като теб - да съм бременна, омъжена, при това за наркоман и полицаите да ме бутат по улиците.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:14



Кои са тея "наркозависими" бе te3is? Аз пък досега все си мислех, че всеки е направен така, че да си мисли, че е център на света, а то било специалитет на наркозависимите.





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 20:14



Аз не съм от разумните, а къде си живяла и къде ти е името не ме топли.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 20:15



Аз не съм наркозависима, а си мисля, че светът се върти около мен.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:15



Албена, аз не подхождам със злоба и комплекси, а ти се подигравам много чистосърдечно.



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:16



Личи си,че не сте запозната с хайлайфа.
Вип масата не струва 200-300 лева, а обозначава определен социален статут, който се изисква за да я имаш. Нямам намерение да ви обяснявам как стоят нещата защото сме в различни лиги. Аз съм в Шампионската Лига, но съм там благодарение на качествата и уменията си.

А това,че съм бременна наистина ли го приемате като нещо много лошо,че се боите от него?
А този "наркоман" шофира Мерцедес за 150 хиляди евро, само да кажа.


Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:16



ами с огромна доза тъга , го констатирам за тях.естествено има и изключения. Иначе че собствеата кожа е по близко до тялото от чуждата е неоспорим факт,но при зависимите някак си това е много силно изразено. Мое мнение.

И не виждам защщо я нападате-в крайна сметка това което прави е да добием представа какъв живот живее, за да може да и се даде съвет както си му е реда.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторбoйнa птицa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:16



оо изведнъж изоставихме високопарните обръщения

, добре,

"драга ми" Албено,

а ти на какво основание твърдиш, че си над останалите?!? говориш с хора, които не познаваш, и твърдиш, че е показателно, че пишат тук, че са неудачници и т.н., а ти си най-великата...
има някои неща, които не се научават в университет, а ти очевидно не можеш да схванеш, колкото и да са елементарни
няма НИКАКЪВ смисъл да ти обяснявам, тапетите вкъщи са по-схватливи от теб

ходи си в "Мараята" да снобееш, тук нямаш публика ;)



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:19



въпрос на личен избор-не знам какво ме касае тази информация,но добре.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 20:21



Обаждаш се, правиш си резервация и поръчваш една-две бутилки скъпо уиски. Не е трудно да си на вип масата. А, аз нямам нужда да съм на вип маса, за да се чувствам специална и значима.
Да, за лошо го приемам, защото не искам деца. И мислиш ли, че ще ми пука каква кола кара един мъж ако ще ме бият и ще ми ровят в дома заради него?
Както ти казах, не ми трябва твоята "лига."

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:22



Благодаря Ви за бързия отговор.

Определено нямам основанието да се имам за нещо повече от който и да било друг в този форум защото сме във виртуалното пространство,където не се вижда кой къде живее, кой с каква кола е, кой къде стои в Червило (или другаде) и кой какъв е.

По нападките, които получих обаче си позволих лукса да си извадя собствени изводи за това с каква категория хора разговарям и за мое (и ваше) огромно съжаление тези изводи не говорят добре. Просто интуиция, простете ми.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:24



Да, твое мнение. Аз не го споделям обаче. Но както и да е..



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:25



Ами защо не опитате да се обадите във Вип-а на Син Сити тогава и да си запазите една маса. Да видим дали наистина става толкова лесно.
Прощавайте, отплеснах се и тук вероятно ще понеса още нападки.

Лили, нека си говорим по съшество. Защо пишете във форум за наркомани?



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторбoйнa птицa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:28



Подозирам, че си дошъл да завъртиш интрижки и в този клуб, както в някои други...тъкмо се учудих на добронамерения тон, който използваше в началото...
и между другото, с Албена си приличате по това, че говорите за хората в този клуб като под един показател...много, много тесногръдо





Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:31



оф боже....теб пък кой те натиска че да звъниш?
Какво подозираш си е лично твой проблем. Тук съм с единствената цел да опозная живота на наркозависимите, а мога да те уверя че не предизвикват никакви чувства у мен.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 20:32



Не държа да съм на вип маса, мога да се забавлявам еднакво добре и във вип-а на най-лъскавото заведение и в квартално кръчме.
Мога да пиша, където си искам, не мислиш ли?

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторбoйнa птицa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:33



Много си тъп! Тук не пишат само наркозависими





Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:36



Е щом казваш такъв съм. То така зад монитора всеки е силен само че лошото е че на живо ще има-баце, ама аз само се шегувах. Нали се сещаш колко е жалко това. И понеже съм сигурен че няма да се докажеш и в реала, ще се опитам да не ти обръщам внимание. С ИТ каратисти не ми е интересно,има много хора като теб





Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:37



Отделих ви прекалено много внимание уважаема.
Ето това е предимството на интернета защото в реалния живот единственият контакт между двете ни може да бъде ако сте изпратили вашето Curriculum vitae и моята сектетарка ви насрочи интервю. Разбира се ако имате нужното образование, опит и референции.

Поздрави и успех.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:39



По принцип би трябвало да има модератор в този клуб....реално оспамиха темата ви.



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторбoйнa птицa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:41



Аре бе, бияч, ходи си мери мускулите в друг клуб...на живо бих ти казалА същото


...и няма как да знаеш колко съм реализирана в реала, тъй че спести си напъните ;)



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 20:41



Едва ли. Не бих искала да работя за такъв човек.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:43



Ми аре и аз това викам ама повечето се сдухвате и си намирате всевъзможни причини да докажете че стоите зад думите си.

Спирам да ти пиша-много си малка.Извинявам се на останалите.



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:45



Човек работи винаги и само за себе си. Точно заради това мислене "не искам да работя за едикой си защото едикакво си" повечето българи пропиляват шансовете си за професионална реализация.
Ако преомислите възгледите си може да излезнете от дупката, в която сте паднала.

Желая ви искрено някой ден да станем съседи в Лозенец.

Поздрави.



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:47



На това ли ви учат бе пазителю? Хахаха на саморазправа? Закони, туй-онуй?

Виж сега, не е като да си първия дошъл да си прави експерименти тук. Ще се повеселим, ще се понапсуваме и пак по старому. Малоумни интрижки колко щеш в така привлекателния клуб за наркотиците.

Не си мисли, че си толкова оригинален.



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:49



Най-точният модератор драги ми te3is е живота. Малко преди да затвориш очи и да заспиш и запиташ себе си: какво постигнах, каква кола карам и какво още мога да направя.

Поздрави

Редактирано от Aлбeнa на 09.12.09 20:49.



Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:49



оф божеее...
Не ща да бъда груб имам доста ангажименти в клуба, та....така.
остани със здраве.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:51



аз не казвам нищо незаконно а и човек е невинен до доказване на проттивното.





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:51



Айде моля малко повече въображение- Лозенец, Пежо, Син Сити, Прада... Мини на по-висока класа. Ще ни мине интереса много бързо

. Тамън започваше да става весело.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:52



Възпитано е да се говори в единствено число-Ти представителна извадка на клуба ли си?



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:53



Ами ако искате да взема да си пусна снимките от последния круиз до Бахамите.
Това ще промени ли с нещо живота ви?

Редактирано от Aлбeнa на 09.12.09 20:54.



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:54



Абе мани законно, незаконно. Ама действай по-оригинално, тук дъртите посетители имаме високи изисквания

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:56



Виж,Албена,не си права да се заяждаш донякъде-за повечето наркозависими съществува основно хероин и нищо друго. То не за повечето, а за всичките.Ти ги пренасяш в един реален съвременен свят,за който те мечтаят-нормално е да те посрещнат враждебно - бъди по-толерантна, това все пак са болни хора.Мерси предварително.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:57



отново говориш в множествено число...лузърско е.
Остани със здраве.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:58



Не бе джанъм (ъм, така де..), ама представи си някои от нас не искат да живеят в лайната в Лозонец, нито да карат боклуци като Пежо или да носят продукти на банална марка като Прада.

Айде, нали изкаш да изкушиш живеещите в чужбина, образовани българи- действай!



(по дяволите, къде са пуканките?!)



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
АвторCHOVEK (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:58



болен е този, който си разиграва такива интрижи, като пише под две различни имена





Тема Re: Имам проблемнови [re: CHOVEK]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:59



че аз пиша само от едно -ти ли пишеш от две?



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:00



te3is,

не съм имала за цел да се заяждам в този клуб и вече обясних за причината, която ме доведе тук. Ако някой чете между редовете и се засяга не е мой проблем.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 21:01



Кой ти е казал, че съм възпитана? Аз не съм наркозависима и си отпускам езика без да ме е страх, че ще пренеса моето поведение върху другите.

А и не съм единствения стар член на клуба четейки ви от вкъщи

. Та да, множественото число е подходящо.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:01



Просто се учудвам на злобата която се изсипа върху теб и се опитвам да намирам причина.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:02



както и да е.



Тема Re: Имам проблемнови [re: CHOVEK]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 21:02



Хахаха, именно

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 21:03



Да, работиш за себе си, ама като колектива е от комплексарки, които драпат за вип маса работният процес е труден, а не искам да ми е неприятно на работа. Харесвам си възгледите, не съм в дупка и не искам да живея в Лозенец.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:04



по принцип едва ли модератора ще допусне подобно нещо в сериозен клуб,та ако искате нека привери.





Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:04



acro,

Не претендирам да карам суперлуксозна кола. Факта,че съм имала 30 хиляди евро кеш за кола кабриолет със всички екстри и съм ги дала говори,че съм постигнала нещо в живота си. Ако искам ще си купя и друга, но за момента съм повече от доволна от това, което карам.

Лозенец е най-престижният квартал в софия,а квадратния метър в моята сграда е 1500 евро във времена на криза. Ако ти имаш по-високи цели аз те поздравявам, но се съмнявам,че си стигнал до Лозенец първо.
Ако греша - бъди шастлив. България има нужда от повече успели хора за да имат стимул младите да останат.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 21:06



Виж сега, ти хептен за балами ни взе. И баба ми знае как да пише под различни IP адреси. Не така, аз нямам против гъбаркане, ама да си имаме уважението

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 21:06



Да, точно така. Пусни и снимка заедно с местожителството си и точни кординати къде ходиш. Дай и номера на спортната кола. :)

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор klerfe1 ()
Публикувано09.12.09 21:08



хубаво пишеш.Пробвай в розали



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:10



Както казах мен ме познават 95% от успелите хора в София. Когато влизам в гръцкия ресторант на Пепи Лашов срещу Шератон губя по 10 минути докато поздравя всички приятели и познати.
Нямам против да пусна каквото и да било ако това ще промени твоето статукво и нямам лоши чувства към никой в този клуб.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: klerfe1]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:12



И вие ли сте пристрастен klerfe1 или и вие само четете тук. Защото май излезе,че съм сбъркала клуба - тук никой не взима наркотици!



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 21:12



Пази се все пак. Може някой от озлобените и пропаднали хора тук да те нападне. :)

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:13



Мда така излиза.





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 21:13



Албене, на село Лозенец може да е някакъв престиж, има хора обаче които имат други критерии за мястото си на живот.



И аз, за разлика от някои веселяци тук, си пиша под един псевдоним, всички ме значт че съм жена и т.н. Но аз само давам идеи за подобряване на интрижката. Това с Лозенец, Пежото и Син Сити е прекалено селяндурско и не хваща дикиш. А и тънкостта на такива работи е в мярката.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:14



Накрая ние с Вас ще дойдем наркозависими, то вече се оказа че сме един и същи човек по-горе.





Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:14



Не ми е проблем да отделям по 2 хиляди лева на месец за охрана ако се наложи.
И не в интернет, а в истинския живот защото тук е отражение на това,което става навън. Хората не обичат по-успелите.
А вие какъв месечен доход имате?



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:15



не разбирам заяо спамиш?

Ало,няма ли мод тука?



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 21:16



Не бе не, има си наркозависими. Просто футболните запалянковци по принцип имат по-малко акъл от масата потребители тук и ще тряабва да се поработи повече върху излагането на сюжета

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:18



Разговорът ни вече става безсмислен. Много по-лесно е да приемем,че не съществуват успели хора за да имаме оправдание за собственото си неудачие. Щом така ви устройва аз няма да ви преча, в никакъв случай.
Ако някога обаче решите да преосмислите вижданията си ми пишете бележка за да ви дам точният ми адрес на офиса на Джеймс Баучър.

Поздрави.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:18



А аз и Албена един и същи човек ли сме?





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:20



за това става дума
А и без да искаш ми помогна - дописах още неща към изследването ми.Отново жънеш успех и в мъката си, което говори много за теб.



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 21:21



Мнения в темата:

На т.н. Албена, дори няма да ги броя.

te3is= 23
acro=18 (с това 19)

Кой е спамера? Темата е epic fail, сюжетът е epic fail, стилът също е такъв.





Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 21:22



А трябва ли, за да спретнете тъпо сюжетче?





Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:23



Истината много често боли. С отричане на нещата обаче не се решават проблеми.
Бойко реши проблема със спорането на Витошка като забрани да се спира там. Но не предостави алтернативи. Само със забрана и игнориране не става.
Добре,че пазарувам основно от Сини Мол за да си спестя главоболия.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:25



както кажеш.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:26



Всяка моя тема в дир.бг е имала минимум около 100 мнения. Можете да проверите в клуб Финанси, Българи в чужбина, София. Нормално е да предизвиквам интерес с темите си защото и в истинския живот го правя и за това успях.

Но не разбирам за какво е спорът тук изобщо.



Тема ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:27







Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:30



Да, няма да е лошо да се върнем към темата все пак.
Аз ви бях дала един линк по-горе също. Значи определено имам доста акции напоследък.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 21:31



Не споделям чак толкова лична информация в интернет, но съм мн доволна от работата и доходите си. Обичам по-успелите и познавам мн хора, които имат много по-големи успехи от вип маса.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: Aлбeнa]  
Авторbrm (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 21:37



Опитвам се да разбера причината, поради която решихте, че това е точният форум да споделите личната си драма. Каква точно помощ очаквахте? Някой да познае дилъра си в лицето на Стивън от Лозенец? Не виждам защо 2/3 от първия си постинг говорите за себе си, а не за човека, който евентуално може да има проблем с наркотиците





Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: brm]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:42



Здравейте brm,

След като прочетох за 2-ри път мненията, които произлязоха от тази тема и аз си задавам същия въпрос. С изкл'чение на 1-2 човека, които се опитаха да ми отговорят компетентно, всичко останало изби на злоба и завист, която с нищо не съм имала за цел да провокирам.
Причината за да пусна темата си тук в началото беше защото това предполага,че е форум в който се говори за наркотиците. Очаквах да разбера дали има и други потърпевши от подобни полицейски акции и да получа съвет как мога да разбера дали моят приятел употребява дрога.
Просто счетох,че ще намеря по-компетентни мнения тук отколкото в клуб Рибки например.

Поздрави и лека вечер.



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: brm]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:49



ама тук се разменят телефони и лични съобщения и се пускат обяви че се продава ривотрил например.Не разбирам какво толкова наскачахте Албена.Обективно-ти смяташ ли пускането на обява за продажба на ривотрил за нормално?



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: Aлбeнa]  
Авторbrm (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:04



Албена,

По- голямата част от мненията Ви в тази тема говорите за своето образование, успех и материални придобивки. Мисля че трябва да преосмислите подхода си и да насочите усилията си към проблема. Не мисля, че някой тук Ви завижда, просто защото според мен повечето хора тук ценят духовното пред материалното израстване, докато Вие се опитвате да убедите всички че трябва да преследваме същите цели като Вас. Different strokes for different folks.
По темата, може да прегледате тук:

. Има много информация във форума.



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Авторbrm (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:12



Обективно- този форум е много повече от обяви за ривотрил. Ако не разбираш, прегледай

.



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: brm]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:12



В отговор на:

просто защото според мeн повечето хора тук ценят духовното пред материалното израстванe




You are making too much sense.

Тези неща няма смисъл да бъдат обсъждани в тази тема мисля- загуба на време.



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторdp (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:14



Искаш да кажеш, че Албена е наркозависима?



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: brm]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 22:15



Така е и за товаа гледам да се държа нормално,но ги има,нали?
Та в тази връзка нека мерим с един аршин-не е реддно да се появява нов човек и да бъде нападан,още повече че ттемата му е на мястото си и не е обидил никой. Аз не видях Албена да употреби обиден епитет към някой.



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:18



А, ето един интересен сюжет. Най-сетне! Добре какво като ги има? И какво наричаш ти "нормално"? Нормалността е субективно понятие te3is.



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 22:19



ПРЕСТЪПЛЕНИЕ СА!!! Грозно прстъпление което трябва и мога да те уверя че ще бъде наказвано.



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Авторbrm (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:19



Добре, да мерим с един аршин- а някой да е употребил обиден епитет към Албена?



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:20




осмен да се смее човек...апартамент в Горно Нанадолнище и егаси му "елитния" начин на живот и ценностна система



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: brm]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 22:20



мда
и не каза какво мислиш за подобни обяви?



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:20



Ти какво, заплшваш ли?

И защо са престъпление беше тънкия ми въпрос? Какво го грее обществото, че е направило от това престъпление?



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 22:22



аа не-заплахата е тъпо нещо.Просто следя събитията.
А са престъпления по ред причини-някои съм посочил в темата за ривотрила.Можеш да прегледаш, ако общата ти култура не се простира до толкова, че да не можеш да си отговориш защо аджеба е незаконно.



И все пак говорим с момчето-не мислиш ли че е тъпо да се месиш?Не виждам какво има да си казваме с теб?!

Редактирано от te3is на 09.12.09 22:23.



Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Авторdp (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:25



обикновено тесногрърдите хора (т.е. ограничените със себе си като център на света) въобще не го забелязват





Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:26



Общата култура е основа вурху която се полага логиката, но не е тя тази която я определя. Това казано, аз имам и друга работа, освен да чета километрични теми всеки ден, а и темата за ривтрила не е една

.

Айде, кажи с две думи. А форумите не са лична кореспонденция, нито разговор между двама човека- та не си вади футболните маниери тук.



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 22:28



не виждам какво да ти кажа.
лека вечер.



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:29



Така и предполагах- лозунгите нямат нужда от аргументи. Лека е, мерси.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:31



Боже, боже...
ей с такива "вип" и "хайлайф" ще се напълни България...както е тръгнало...



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Авторbrm (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:35



te3is, когато има търсене, има и предлагане. Не одобрявам подобни обяви, но не считам и за лична мисия да спася света от всякаква форма на разпространение на наркотици. Има такива теми, но това, което се опитвам да ти обясня е, че те не са в основата на клуба. Затова не се и възмощавам толкова много.

Ти също не ми отговори на въпроса, а аз вече имам и нов: защо реши да се включиш в клуба? Повечето ти мнения са пълни с пренебрежение към наркозависимите и не виждам защо изобщо се занимаваш..



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Авторdp (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:35



Представям си с какъв "бизнес" се занимава.
Ужас. На запад такива въобще не могат да виреят, та се връщат тук да "просперират"





Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторdp (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:37



явно си опитвал, щом знаеш





Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: brm]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 22:38



О не , не знам защо се тълкуват така.

Просто ми се налага да поопозная този живот с чисто професионални амбиции.



Тема Re: Имам проблемнови [re: dp]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 22:39



Сканирането е достатъчно.





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:41



както разбрах от прочетеното досега, май имаш нужда от лекар
съвсем приятелски съвет





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:45



иди се прегледай,
съвсем сериозно



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: acro]  
Авторbrm (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 22:48



и ти си права, а аз пак изпадам в клишета.



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 22:59



кво се палиш толкова за тоя ривотрил, big deal.

освен от...'професионално' задължение, хах.

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: diamorph]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 23:07



не приемам този начин на разсъждение.
представи си по тази логика на "кво се палиш толкова" някой да изнасили майка ти(да не дава господ) -щом си толкова либерален би трябвало да кажеш -кво да се паля толкова? Ама нпма да го направиш.
Престъплението си е престъпление! и не подлежи на коментар.



Тема Re: Имам проблемнови [re: CHOVEK]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано09.12.09 23:10



"болен е този, който си разиграва такива интрижи, като пише под две различни имена "

ето това е.

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::


Тема Re: Имам проблемнови [re: psyromantic]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 23:12



кое е това-несериозно е да се твърди че пиша с друго име,така че не давай мнение без да си сигурна



Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 23:44



до преди тоя ти пост можеше и да минеш за ОК. :)

съгласен съм до толкова доколкото всеки който продава клоназепами на 5x+ цената им, и особено пича в конкретния случай, е долна измет.

но тая ти "логика"...

заеби човек.

дано не се сблъсквам с теб и такива като теб в real life.

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 23:54



между другото какво дефинира представа ти за това какво е престъпление?

официалните "закони"?

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема до Албенанови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 00:31



А може ли една снимка от градюейшъна от LBS, и после една в Пежото, много моля :)

За да ги качиш използвай:

.

Мерси.

Редактирано от Jain на 10.12.09 00:44.



Тема до Албена 2нови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 00:48



Албенче,

тъй като си завършила LBS и си напред с финансите, мога ли да те помоля да видиш тези 2 задачки, които ме мъчат, давам ти линковете, не би трябвало да са проблем за теб:






Мерси предварително и не забравяй снимките особено тези от дипломирането ти от LBS, можеш да дадеш и някой линк към интервютата, които си давала.

Поздрави

Редактирано от Jain на 10.12.09 00:54.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 02:29



А пък според мен, Албена може да е просто провокатор. В смисъл талкъв- тя е нереална

. Не искам да засегна никого, но в този случай повече от вас са и се вързали. Точно заради такива зеленчукови хибриди хората стават толкова повърхонстни, кой да вземеш на сериозно, като всичките са по сюреалистични от мескалинов трип. Поздрави.



Тема Re: Имам проблемнови [re: ARlZE]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:17



напълно възможно е да има някаква грешка. всички сме свидетели на раздорите в ДЕНС, виждаме как през ден цеи парламентарни групи се разпадат...защо да не объркат и редовите граждани. може примерно да са имали данни, че двойката носи версаче и ползва телефони верту и да са ги объркали щото в горен лозенец и портиерите имат верту ако се сещате



Тема Re: Имам проблемнови [re: нeпoзнaт]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано10.12.09 04:18



Аз съм потресена,но няма да коментирам!

Дори тук не мога да избягам от това,от което бягам навсякъде
Албена,аз се друсам заради теб,заради хората,които илюстрираш и заради света,такъв,какъвто го правите!



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:21



аз пък имам по-реформаторско мислене. предлагам СОБТ да контролира лично пазара на дрогата и сами да си я продават. тоест всеки дилър - с качулка. част от печалбите да отиват в бюджета, а не при сегашните разпространители, както е сега. другата част да си отива там, където си отива сега. просто всичко да е по-легално, по-гражданско.

като поръчваш бело да идва полицейски ван и да ти продава всичко както си трябва, а не да се крием по градинките и да мръзнем.



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:24



ето и аз предложих това!!



Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:26



добре де, аз не защитавам госпожата, но искам да вметна, че е напълно реално след като някой завърши в западна европа да посещава вип заведенията. няма в хепи да ходи все пак ако се сещате!!! нали си има една поговорка - кой за каквото е учил.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:27



подиграваш се на човек с проблем във форум на наркозависими. достоен тип си.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:29



каза, че не знаем какво си постигнала в реала. каква кола караш?



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:31



много си груба.



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:32



то и на 'брестник' не им трябва лигата, ама я гледат по телевизора вторник и сряда ако се сещаш



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:36



тоест баба ти бръмчи из нета с различни айпита ли? технобаба.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:39



в личен план донякъде съм съгласен с теб защото:

а) френските коли са пълен боклук
б) всички знаем, че бояна и докторския паметник са ТОП КВАРТАЛИТЕ в софия
в) единствената кола е МЕРЦЕДЕС, над нея е само БРОНИРАНИЯ МЕРЦЕДЕС
г) нормално е да разбираме от хот кутур и да носим ЕДИНСТВЕНО и само долче и габана със златната плочка



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:41



моят офис на баучер има асансьор. пожелавам ти подобни успехи!



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:43



аз разбрах, че съм успял, когато в НАП всички започнаха да ми се усмихват съзаклятнически



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:46



при гала била ли си?



Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:49



бягаш щото не останаха пари за теб или щото успелите те сдухват? хехе, щом хората тръгнаха от една бизнес жена с пежо да се спичат си представям какъв сдух е като профуча с ГЕ 55 АМГ по България сутрин



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:49



е кво, метрополис и бари уайт ли да бичи?



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:53





виж сега, в живота има два вида хора - балъци и тарикати. въпрос на избор, но и умения все пак.



Тема Re: до Албена 2нови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 05:01



виж сега, имам един познат - топ мениджър на една от водещите банки у нас. кара це класа и живее в дианабад. аз карам ГЕ 55 АМГ и живея в БОЯНА. неговото образование е said business school oxford, моето е улицата, мойто момче. и като извадя балата с мангите на хората им става ясно кой е математикът сред тях.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
АвторMдaaa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 06:58



Увеличи заплащането и сигурно проблема с подбора на персонал ще намалее.





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
АвторMдaaa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 07:07



За Син Сити няма проблем за масата със сигурност познавам доста добре хора които ще ми я запазят само с едно позвъняване.





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
АвторMдaa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 07:14



Аз като затворя очи не си мисля за каква кола карам\ сменям ги често като излезе нов модел на някоя, която ми харесва\. А за какво още мога да направя си представям неща които не са свързани с материалното.





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
АвторMдaaa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 07:18



Еееее аз живея в Лозенец от раждането си. Пожелай ми нещо по така.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
АвторMдaa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 07:20



Зависи как ти е тялото и с колко дрехи си на снимките.



Тема Re: Имам проблемнови [re: anamorph]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 11:44



мнението ми за такива като теб:





Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано10.12.09 12:14



roflmao.

ти май не правиш много тайна от факта, че си ченге? :)

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 12:44



никъде не казвам че съм - всеки си прави изводите.





Тема Re: Имам проблемнови [re: anamorph]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 14:15



аз пък не съм потресен, много са ми забавни тази класа хора. юпита с педалски дрешки и скъпи коли. мерцедес чантичка и пардесю хахахах. някой от тях са и супермени. обикновено само церебралния кортекс им работи. супер забавна е темата





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор METHOD (freundlich )
Публикувано10.12.09 14:42



Генади разкрит си.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Имам проблемнови [re: METHOD]  
Авторlso (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 14:49



Албена,
Много,много жалко за скъпата инвестиция в образованието Ви!!!
До тук можехте да стигнете и без всички тези напъни и фортиции!
Явно мозакът Ви не е бол!
От сърце Ви пожелавам успех в бягането на дълги разстояния!
КЪСМЕТ в "бляскавата кариера на българска почва"!!!



Тема Re: Имам проблемнови [re: METHOD]  
Авторdp (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 15:03



още позле
има сериозна нужда от лекар



Тема Re: Имам проблемнови [re: Mдaaa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 17:08



каква кола караш



Тема Re: Имам проблемнови [re: нeпoзнaт]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 17:09



добре де, кои почиташ - клошовете с опел зефира ли?



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 18:13



Уважаема Албена,

Благодаря ти, че ми оправи настроението. Искрено ме разсмя. Жалко, че в момента, нямам време да прочета всичките ти постове, но пак мисля да си чета всеки ден по-малко за ведро настроение - като разказ на Уудхаус примерно :)
Само не разбрах, след като си инвестирала толкова много в себе как не можа да научиш елементарни неща? И как нямаше как все някой от половината жители на София, които те познават да те светне за туй онуй. Примерно, че с марихуана не се "дрогираш" и не се пристрастяваш, или че в ситуацията, която описваш "звъннах на мама" е най-безмисленото нещо, което можеш да направиш. А това, че си мислиш, че всички искаме да живеем в Лозенец, да караме спортни коли... показва само, че простотията ходи по хората. И знаеш ли, мила, наркоманията се лекува (аз съм жив пример за това), но се съмнявам дали същото може да се каже за простотията, снобарията, нетолерантността и идеята, че си по-добра от всички останали само защото живееш в мезонет в Лозенец.
И накрая, само за де не кажеш, че съм озлобена наркозависима, която не знае как да се бори с живота, ще ти кажа, е съм само с година по-възрастна от теб и притежавам същите удобства като теб (няма да изброявам - няма да си мерим мезонетите тук), но разликата е, че не ги намирам нито за толкова важни, нито за толкова показателни за това колко успял е един човек.

А колкото за годеника ти - не би било трудно да си отговориш сама на въпросите. Просто се замисли - с какво се занимава по цял ден, разполога ли с повече средства отколкото изкарва, идват ли дома ви (ох, извинявай в мезонета ви в Лозенец) доста хора, звънят ли му постоянно...



Тема Re: Имам проблемнови [re: aз]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 18:24



Това е типична тролска тема, направо като по учебник :).
Само подклаждате разрастването и с тези постове. Най-малкото е пилеене на време да се чете и отговаря в такава безмислена история, а и да се влагат емоции.

Извини ме, че се закачам за твоя пост, не е конкретно към теб.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Mam]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 20:08



аз албена не съм я виждал, но за себе си само ще кажа, че съм 190 мъж 100 кила ако се сещаш тоест тролове не виждам освен ако при тебе няма нещо в генетиката ако се сещаш



Тема Re: Имам проблемнови [re: LuboPenev]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 20:18



Хахахах. Развесели ме :) Че и сам се припозна като трол!
Може ша да питаш и чичко Гугъл за повече инфо.


Исторически корени

Словосъчетанието “форумен трол” се появява някъде в края на 80-те години, но самото явление е толкова старо, колкото и BBS и USENET. Смята се, че терминът е бил заимстван от риболова, където трол се нарича стръвта на кукичката. Тролинга по форумите много прилича на риболова. На наивните потребители се подхвърля провокационна публикация (примамка), на която те реагират емоционално и по този начин приличат на хваната риба в мрежата на флеймъра.

....
Задача на всеки трол е да превърне спокойната дискусия в яростен спор, в конфликт, в който да се намесят колкото е възможно повече участници, като първоначалната тема на дискусията бъде окончателно и безвъзвратно забравена. Мотивите за това могат да бъдат най-разнообразни. На някои просто им доставя удоволствие да поспорят и развлекат за сметка на някой друг себе си и останалата аудитория, други се опитват по този начин да попречат на дискусия върху неудобна тема, а има и хора, за които троленето е самоутвърждаване и борба на интелекти. Смята се, че с тролене се занимават само комплексирани деца, но всъщност това не е така. Понякога сред най-добрите тролове попадат възрастни, сериозни хора, заемащи солидни длъжности (професори в научни заведения, политици, телевизионери), предпочитащи да се разтоварват по този начин.
...
Най-добрият начин да се противопоставиш на трола е да не отговаряш на неговите публикации. В англоезичния свят много е разпространен следният израз “Don’t feed the forum trolls – Не хранете форумните тролове”. Нали храна за троловете са именно отговорите на възбудените потребители и колкото повече се разраства флейма, толкова по-сит става тролът.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Mam]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 20:29



баце, стигнах до риболова и не ми се четеше повече ако се сещаш. аз не разбирам люде, дето си трошат времето с риболов когато има далеч по-продуктивни занятия като манекенките от джей моделс и визаж например. примерно по-умно е да бръмчиш на бело и научна литература в домашна обстановка.

лов и риболов е тема весьма смешна щото милиони години еволюция и какво се случва - въоръжени с автоматично оръжие хуманоиди се надхитрят с беззащитната фауна. все едно да биеш малко дете е туй за мен.



Тема Re: Имам проблемнови [re: LuboPenev]  
АвторMaм (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 20:57



Форумен трол е участник с цел да превърне спокойната дискусия в яростен спор, в конфликт, в който да се намесят колкото е възможно повече участници, като първоначалната тема на дискусията бъде окончателно и безвъзвратно забравена.

И стига момче, излагаш се вече. Най-малко съм ти баце, най малкото защото съм жена и предполагам на годините на майка ти. А наистина е време да прочетеш какво е форумна култура и някаква етика в интернет общуването, а явно и не само в интернет.



Тема ОТНОСНО te3isнови [re: dp]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано10.12.09 21:20



Така.
Темата,виждам,за щастие,зацикля,което предвещава края й.
Повече смисъл от постове,насочени към "Албена" няма смисъл..."тя" повече няма да се появи тук.
Просто (и това е мое мнение) агент te3is се умори да поддържа проекцията си "Албена" и тоя прототип просто отлита в небитието..
Гореспоменатият човек не е просто с "раздвоение на личността",той си има и още един персонаж,ако не и повече,но аз разпознах само един (без да го споменавам,понеже може и да греша),появил се точно по същото време,когато цъфна и te3is във форума.Малко преди и "Албена" да се пръкне от нищото-не много оригинално разработен персонаж,вероятно символ на всички неща,които трябва да притежава като качества една жена според агент te3is..това го привлича,недостъпно е за него,и затова си я създава от реброто,хах..да си я има поне във виртуала...
Споменава,че работи по някакво си негово разследване,мисли си,че е изиграл всички ни,като е накарал хората тук да се разпалят и да разскрият истинския си потенциал да разсъждават,спорят...активира ги,за да им направи профил...но е прозрачен,и може би го цели,а може би не-сам се издава колко е задръстен.Всеки,който има глупостта да се помисли за повече от другите,особено от хора,които не познава,си трупа лоша карма,най-малкото,да не говорим колко псувни отнася.
Лично аз нямаше да взема отношение по този въпрос с този човек и неговите прототипи,защото реших,че е обикновен високопарен неудачник,който лъже за най-дребното.След като случайно (или не) ме светнаха какво се пише по мой адрес в друг клуб,аз проверих.И ето какво прочетох..за справка:(в реда както следва)


Клуб ФУТБОЛ
*************

29.11.09 16:33
te3is:
"...не знам баце
Аз съм с особен сексуален вкус признавам.Приятелите все ме подиграват.
Харесвам и наркоманки-не знам защо не ме питай.Може би заради желанието да се борят.Това ме грабва.

Тема Re: Субститол/MST [re: явeявe]
Автор psyromantic (непознат )
Публикувано 03.01.08 16:05
"Знам го тва на 4ерно,дето капсулата е 10 кинта,много ми е скъпо,понеже съм на капсула на ден венозно,а не работя никъде още ,ако имаш връзка светни ме,не знам какво ще спе4елиш от това,сигурно няма да е много,но последната си доза взех на 31 декември и отттогава 4ак тая сутрин се събуждам от синдрома,избих си физи4еската абстиненция като по у4ебник-колкото е по-голяма дозата,толкова по-силна и кратка е абстиненцията. сега идва ред а психи4еската борба,в която винаги съм губещата,няма кво да го крия. така 4е ако можеш да ми помогнеш,моля те,направи го,има го телефона ми някъде в тая тема,ако не -пусни пост,оттам нататък ще се оправим...и тенкс предварително..."
_______________________

НО въпреки това не се нави да духа на мен и едни приятели за тези 10 лева....а тя е в много по-голяма нужда...от чанта,от дрешка,от кола.....


2. 02.12.09 16:04
psyromantic (аз):

"te3is,
аз съм psyromantic и ти пиша по повод на поста ти най-отгоре...
Споменаваш,че,цитирам:"съм отказала да духам на теб и твои приятели за 10 лева..."
Естествено,че бих отказала,но въпросът е,че подобно нещо не се е случвало помежду ни.
С теб не сме имали никакъв контакт,по никакъв повод...не разбирам какво общо имам аз с теб и изобщо защо пишеш неща,които никога не са се случвали???
май си се припознал...или просто си луд..."


3.04.12.09 03:58
te3is:
"...Извинявам се,
беше неуместна и тъпа шега от моя страна.
Просто някой път в стремежа си да се направим на интересни не се усещаме до къде да спрем.Надявам се ме разбираш и можеш да ми простиш неуместната случка.
Поздрави."

(източник:

)

**********************************************
Аз,естествено,като интелигентно момиче не се хващам за думите,па макар и тези на един лъжец,и "простих" шегата,както бях помолена.Но лъжите му продължиха!
Наред с безбройните обидни забележки и обвинения към членовете в клуба ни-напълно незаслужени и тесногръди-,забравил,че вече се е издънил жестоко пред мен,пред нас,в нашия клуб и в другия-футболния,вече и гаргите му се присмиват...
"Шегата" му е кретенска и тъпа,но не и повод за кой знае какви полемики,не се чувствам обидена,още повече,че няма и грам истина в думите му,както сам признава,но като цяло,съгласете се,че такъв човек,лъжец най-малкото и то на дребно,не заслужава абсолютно никакво внимание.
Не казвам,че трябва сега заради това,че е казал това или онова за мен,би трябвало да е повод всички да му обърнем гръб,аз не агитирам никого за това,на самата мен не ми пука от думите му и за него,но именно от тоя случай лъсват миризливите му гащи,хах.
Вероятно тук има хора,които му симпатизират и го намират за достоен човек (макар искрено да се съмнявам в това),но te3is показа,че въпреки че пропагандира спазването на законите,крещи против покупко-продажбата на Ривотрил в чата (по който въпрос мнението ми е не еднозначно:по принцип клуба се казва За Наркотиците,и това не е ненормално,но пък и не съм ЗА разпространението на дрога/психоактивни лекарства,под какъвто и да е предтекст,тъй като самата аз съм жертва на Зависимостта и не бих искала и други да стават жертви)....та той,агент te3is,се прави на много честен и защитник на законите,но самият той лъже безочливо за дребни неща,въвлича ме в несъществуващ противен и долнопробен случай,което е престъпление само по себе си,а после се прави на светец....
Кой уважава такъв човек?Лицемер,лъжец и интригант...?
Кой тук уважава te3is? Може би той ще отговори,че не му пука дали наркоманите го уважават или не,но е факт,че постъпката от горепосочената му издънка,се осъжда и от човек със футболния клуб-той не е наркоман,а в нашия клуб също НЕ всички са наркомани...
А и човек,на който не му пука дали хората го уважават и проявява долнопорбна същност,вероятно има голям проблем със себе си.Само той си знае какви компекси го тресат...
Изобщо не исках да раздухвам тоя случай,бях решила да го пусна покрай очите и ушите си,не съм искала да подбуждам към спорове,нито по някакъв начин да си отмъщавам или да насъсквам кучета срещу него,изобщо не таех негативни чувства към него...
Но той с поведението си просто ме предизвика да разкажа какъв е,СПОРЕД МЕН.Ченге или не,"Албена" или не,какъвто и да е и от името на колкото и хора да говори,той не е добър човек според мен.
Лично аз смятам никога да не отговарям на постовете му,та ако ще и с благотворителна дейснот да се заеме.Вече знам,че той е трето качество човек.И то такъв,на когото не си струва да простиш за обидите и забележките,макар че последното нещо,което te3is търси е прошка и извинение,а по-скоро интрига.Той нагруби толкова хора в клуба,играейки ролята на "Събеседник" на "Албена" и "Нейн" "Защитник",че присъствието му тук,поне за мен,а вярвам и за други е най-малкото неприятно.
Той,te3is,снощи направи на забележка на acro,(ако не се лъжа,но може и друг да беше,извинявам се,ако се бъркам),че говори сякаш от името на много хора в клуба.Аз не му се сърдя,защото думите,които изричаше съвпадаха с моето мнение,а навярно и с това на други хора от клуба ни.Затова този клуб е различен от другите-може да сме наркозависими,но се подкрепяме и разбираме,имаме горе-долу идентични виждания за нещата,и сме много по-интелигенти от колкото хора като te3is ("Албена"),могат да мечтаят да познават и да имат за приятели.
Не е както и да е.Не е все едно,че такива хора идват и разбунват духовете,демонстрират,че са повече от всички нас тук,и че ние сме престъпници и комплексари,зависници,че не караме коли и не живеем в мезонети
(въпреки,че всеки тук може да се похвали с нещо,сигурна съм,и това не е толкова кофти,ако не звучи като фукня.Аз самата,на 25 години вече бях обиколила цяла Европа,част от арабския свят и малко от Африка.Не е много,но знам,че съм изпълнила мечтата си,която е непостижима мечта за много хора,вкл. богаташи,които твърде много обсебеност от бизнеса и правенето на пари,никога няма да се пуснат да си поживеят...или такива,за които щастието и пълноценния живот се измерва в материални придобивки,с които да се хвалят пред хората...а други просто никога няма да им се отдаде тази възможност.Но не се фукам с това,човек се преценява според сърцето му,и според постъпките му спрямо другите-особено,ако те са онеправдани,бедни,болни и нещастни....но затова се иска душа,а не кола и мезонет,поне аз така мисля).
Аз лично забравям за te3is ("Албена") и си продължавам живота-предстои ми спиране на метадона и ако е рекъл Господ,и ако впрегна целия си потенциал и сила,никога вече да не се върна към дрогата.Предстои ми да изживеем най-красивите си мигове с моят приятел-той също е към края на терапията си.Дотук ни беше хубаво,прекарсно,но знам:най-хубавото тепърва ни предстои.Знам и,че имам желание и качества да се отдам професията,която съм избрала за себе си,и че имам шанса да помогна на много деца с психични отклонения и проблеми в развитието,и да им дам възможност да се почувстват обичани,и способни да бъдат щастливи.Нямам никви мераци за материални супер-придобивки,ни най-малко не ме влекат споменатите "преимущества" на "Албена",защото вече имам неща,които "тя" никога няма да има-любов,шанс да помогна на други,нуждаещи се,а не да мисля само колко повече да натъпче гардероба си с маркови дрехи,и....воля да съхраня себе си.
Пожелавам го на всички тук.
Всички имаме нужда от подкрепа и кураж,всички тук сме необикновени и повечето тук уважавам много,а някои от тях-обичам искрено и ги чувствам като приятели.
Може някой да ме сметне за назадничава,но това,което имам ми стига.Защото то никак не е малко....
Колкото до te3is/"Албена":мисля,че му отделихме прекалено време тук.Стига му толкова внимание и насърчение да продължава да досажда и предизвиква с присъствието си.И според мен единствения начин да се наутрализират хора като него,е....ПРОСТО ДА ГО ЗАБРАВИМ!
поздрави от мен
псиромантик

(това беше лично мое мнение,не ангажирам никого с него,говоря само от свое име,и не ме е страх да го изразя.Ако някой е съгласен или не с мен-то ще си покаже.Аз ще уважа всички мнения.Освен това на агент te3is-щом не уважавам него,как да уважа мнението му?)

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: psyromantic]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 21:30



Еххх жалко аз толкова много исках да видя снимки от завършването и в Лондон, да видя тризонета в горни лозенец и пежото..... Жалко :(



Тема Re: Имам проблемнови [re: Maм]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 21:32



Извинявайте, но какво общо има отговора ви с лова и риболова не разбирам????



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: psyromantic]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 21:34



Оф ,вече ставаш безинтересна с този случай-всеки втори пост ти е такъв. Но ти казах и на бележки-не ти се сърдя -ти си болен човек. Колкото до това дали съм Албена-модератора може да каже дали съм. И нека го направи.
Друго не смятам какво има да ти кажа.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 21:35



Модератора не може да каже.... админа може.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: psyromantic]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 21:36



това е много дълго и не може да се чете. измисли нещо ново и готино в първия ред и евентуално ще почета до средата. само ако напишеш ГЕ 55 АМГ примерно си гарантираш интереса на успялата прослойка юзъри



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 21:37



албена е съвсем друго лице и я познавам от сумати време в тези клубове



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 21:37



Ми който е там-помолете го да каже (и аз не знам каква е процедурата, ама нека се провери това) за да не слушаме халюцинации. Както казвам че поста беше написан от мен в клуб Футбол и се извиних,така казвам че това аз да съм Албена е смешно да се говори.Толкова.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано10.12.09 21:43



започваш все повече да изпъкваш като класически troll. :)

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: diamorph]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 21:45



твое мнение-всеки има право на такова.в случая за мен други неща са важни в този клуб.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано10.12.09 21:47



като например?

care to share?

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: diamorph]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 21:50



няма абсолютно никакво значение



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: psyromantic]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:06



Като видях колко нови мнения има по темата ми първоначално се зарадвах,че ще получа още съвети за проблема си, но сега като чета коментарите и имам чувството,че се намирам в някакъв друг форум.
Също така научавам и,че аз съм друг човек от мъжки пол.



Благодаря на endish за бележката, която ме успокои много след като я прочетох. Само заради нейния отговор си заслужаваше да дойва тук все пак.


Поздрави



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано10.12.09 22:07



Стига си поздравявала, де.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: aз]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:08



Здравей,

много се радвам за теб и семейството ти след като си се реализирала успешно в България. Дано има повече млади хора, които успяват защото иначе сме обречени.

Поздрави



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:09



А кога ще пратиш снимки от завършването си в Лондон?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:09



Възпитанието ми го изисква мила Лили. Както и образованието.

Бъди здрава.

Поздрави.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:10



Въпреки обидите които ти нанесоха аз призовавам да не ги съдиш-не сме ние органите един вид. Може и даа не си запозната,но много наркотични вещества предиизвикват халюцинации,което трябва да ти изясни доста неща.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:10



Имам цяла папка от моя Graduation във фейсбук, но не съм сигурна,че бих приела покана за приятелство с непознат.

Поздрави.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:11



А ясно :)



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:12



te3is,

знам,че когато човек е болен става озлобен. Имала съм дори случай в моето семейство с чичо ми, който беше алкохолик. Знам как да се отнасям с тежко болни.

Поздрави



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:13



Ако толкова държиш да ме видиш обаче ти препоръчвам да си купиш един от по-старите броеве на списание Мениджър. Дадох подробно интервю и има даже и снимки.

Успех.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано10.12.09 22:13



Мн е досадно да завършваш всеки свой пост с "поздрави." Това не ти е бизнес кореспонденция.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:14



Ако е така ще спра. Благодаря за забележката, но по цял ден водя бизнес кореспонденции и това ми е професионално изкривяване.

Албена.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:15



В качеството си на каква си дала интервю? И поне кажи кой брой и как се казваш.... иначе е все едно да се търси игла в купа сено.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:16



Поне мисля че успя да получиш отговор на това защо доста хора бягат от бг.
Тъпото е че в наркоманския проблем решението е съвсем елементарно и евтино за държавата,но...никой не взима тези мерки.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:17



редно е все пак да се представиш ти първо,сори че се намесвам така невъзпитано.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:18



Георги Велев - студент в Мюнхен, други въпроси?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:18



Досега ме критикувахте,че говоря само за себе си, а сега вече искате да ви давам и подробен отчет.
За моята професионална реализация преди време съм обяснила подробно в клуб Финанси. Прегледай по-старите теми и сам ще стигнеш до отговора.
Много е вероятно да си ме чел и във вестник Капитал, но нека не изместваме темата.

Благодаря.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:19



Изглежда свестен човек



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано10.12.09 22:20



Ох, сега пък Албена. Пише ти го името, разбрахне го.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:20



Нали каза че цяла София те познава? Толкова ли не можеш да си кажеш името? Нали даваш интервюта по вестници и списания би трябвало да нямаш проблеми с това да кажеш как се казваш.... Няма какво да ме пращаш да търся



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:20



Драги Георги,

много ми е мъчно,че и ти като повечето наши млади сънародници си отишъл да слугуваш далеч от родината вместо да опиташ да развиеш потенциала си в България.
Като оставим настрана качеството на живота в София, който превъзхожда дори Лондон (мое мнение) не трябва да забравяме и чисто човешкия фактор. Аз пък бих те попитала не ти ли е мъчно,че говориш по скайп с роднините си? И струва ли си вместо да опиташ да се докажеш в България.
Давала съм десетки интервюта и по тази тема. Жалко

Дано си струва наистина.

Поздрави



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:23



За десети път, как се казваш !? Как да ти прочета интервютата за които каза 10 пъти без да ми кажеш как да ги намеря??

Иначе има професии които в БГ не можеш да ги работиш колкото и да искаш, затова не съм в БГ.

Та как каза че се казваш, за да ти прочета интервютата в в-к. Капитал?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:25



Много интересно жена с прякор Албена как се казва.

Защо смяташ,че не можеш да работиш някои неща в България? Не е ли това просто оправдание,че си се предал лесно тук и си избягал да слугуваш навън?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:25



Малко прекаляваш със самоизтъкването без да се сърдиш. Сори,но и аз не съм от твоя свят и ми идва малко в повече. Без лоши чувства.



Тема Re: Имам проблемнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:26



Не съм била при Гала, а в много по-сериозни предавания. Защо?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:27



Албена,
има професии които не можеш да специализираш в Бг. Недей така.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:28



Как ти е фамилията ? За да мога да намеря евентуалните интервюта, които си давала???

Иначе на въпроса ти:

вариант 1:

Завършваш машиностроене и искаш да правиш коли, двигатели, в БГ можеш ли да го правиш? Колко български автопроизводители познаваш?

вариант 2:

Завършваш икономическа математика искаш да станеш квант, колко хедж фонда има в БГ, колко инвестмент банки?

варианти мога да ти дам още 100

Та как ти е фамилията?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:28



te3is,

много съжалявам,че приемаш постовете ми по този начин. Ако не ти е направило впечатление мен ме заливат с въпроси коя съм, къде давам интервюта и къде работя. Какво се очаква да направя?

Имах малко по-различно мнение за теб (позволявам си да говоря на ти), но явно съм сбъркала. Както и да е, това е само форум.

Поздрави



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:30



Пак съм грешно разбран.... не знам къде е проблема че изказах мнение. дай сега и ние да се изпокараме....Извинявай,но не си права.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:30



Освен това изобщо не слугувам, какви са тия глупости..... уча в един от най-престижните университети в Европа, после ще правя кариера в някоя от големите банки, за какво слугуване говориш.... !?!?!



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
АвторMaм (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 22:30



Все повече се чудя, вие убедени ли сте, че сте в правилния форум?



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:32



А фамилията ще си кажеш ли да мога да видя коя си?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:32



Не съм убедена,че даването на лични данни във форум за болни от наркомания е най-правилното нещо. А и както правилно (може би)ми направиха забележка дадох прекалено лична информация до момента, за което силно съжалявам защото темата ми се опорочи.

Машиностроенето от кога се сврързва само с автомобили? Не съм наясно в тази област признавам си, но познавам няколко механици, които карат Ес класа в София и не живеят по-лошо от който и да било средностатистически германец.

Предал си се прекалено бързо и един ден горчиво ще съжаляваш. Всички се връщате знаеш го. Но може и да е прекалено късно вече.

Поздрави



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Maм]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:33



аз пък понеже вече се дразня-мислиш ли че ми е приятно да вися във форум от зомбита вместо да се наспя,да тренирам, да пострелям на стрелбище...само че имам работа тук и ще трябва да се изтърпим.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:34



В тази финансова криза ще бъде истинско чудо ако ви вземат и за портиер в която и да е западна банка, без да се обиждате. Просто съм малко по-наясно от вас в тези неща.

Както и да е. Човек сам прави избора си.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:34



Добре аз не съм наркоман никога не съм пушил или пил, пиши ми на лична бележка името си, обещавам ти че няма да го напиша никъде и ще е само за моите очи, просто ми е интересно коя си.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:35



Аз не желая да се карам с te3is. Просто ти показа по-голямо разбиране за разлика от повечето посетители тук и се учудих на нападките ти.
Както и да е няма смисъл да изпадаме в полемики.

Успех.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:37



То в този клуб май се оказа,че никой не е наркоман.



Съжалявам, но лични данни повече няма да давам. Направих голяма грешка.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:38



Кой сме тия всички ? Аз не изпитвам никаква носталгия тук се чувствам супер, имам приятели правя това което искам и съм щаслив, като завърша и като отда да работя в ситито за голдмън ще съм още по-щаслив, аз това искам и това правя.... и смея да твърдя че се познавам по-добре отколкото ти мен, така че не ми казвай какво е добре за мен и какво не. Не става дума за механици а за инженери ! Да след като завършиш машиностроене можеш и самолети да искаш да строиш или газови турбини, нито едно от тези неща не можеш да ги правиш в БГ. Чакам името ти на лична бележка...



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор boina_ptica ()
Публикувано10.12.09 22:39



вече става абсолютно шизофренна тая тема!!! "Албена", ако беше толкова елитно образована и реализирана, колкото твърдиш, нямаше да прекарваш вече втора вечер в този форум да се заяждаш с толкова "тежко болни" по твоя преценка хора!!!
Която (който) и да си, провокацията взе да става твърде НЕРЕАЛИСТИЧНА.

Към останалите във форума - най-добрият начин да изчезнат тия тролове е да бъдат игнорирани ;)

so...let's do it





Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:40



Ами незнам кой кой е, аз никой не познавам от тук лично, само по никовете, аз знам за себе си че не съм, за другите незнам, има доста бивши, сигурно има и настоящи.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:40



Ясно, разбирам те. След като си убеден за себе си аз няма да мога да те разубедя. Дано успееш само това мога да ти пожелая най-искрено. Дано един ден си купиш Ес класа и апартамент в престижен софийски квартал.

Успех.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:42



Чакай малко аз апартамент в пресижен софийски квартал си имам, само че ще те разочаровам, че не смятам да живея изобщо в СОфия, защото София е като Бангдаеш в сравнение в града в който сега живея.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:43



И мога ли да попитам кой е този град?

Хахахахаххаха, прости ми, но не издържах и избухнах в смях





Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: boina_ptica]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:43



Какво ви се иска на вас е едно, а това какво ще стане-съвсем друго.





Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:43



Мюхен



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:45



Ха така ти си мислиш.... освен това имам 2,5 години до завършване, след което най-вероятно ще правя Ph.D. някъде в САЩ.... мерси за съвета иначе



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:49



Не сте нито първия, нито последния студент, който учи в Германия понеже е по-евтино и си мисли,че ще превземе света.
Когато навлезете в истинския живот може би ще промените мнението си, но до тогава няма смисъл да спорим.

Поздрави





Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:51



С какво отстъпва София на Лондон или Мюнхен по стандарт на живот например? Къде в Мюнхен има клубове като Червило и Тифани? Никъде! Погледнете само колко хубави коли на глава от населението има в столицата ни и колко в Лондон или Мюнхен! Житейският стандарт у нас вече е много висок! Българи, осъзнайте се.

Редактирано от Aлбeнa на 10.12.09 22:51.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:51



Права си.... а ти така и не си каза името, ясна си ми :) Написала си каква искаш да бъдеш, ехх мечти, хубавото е че са безплатни.

Айде успех,
поздрави Жорко



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:53



Хахахахахааха


no comment.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:54



Казах ви няколко пъти,че повече лична информация няма да давам във форум за наркозависими.
Да, спомням си,че ми твърдите,че не сте такъв, но в тази тема още 5 човека отричат. То излезе,че тук няма пристрастени, а всички влизат само информативно.

Както и да е





Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 22:56



Да бе ясно е че няма да даваш лична информация защото много лесно ще стане ясно, че всичко това беше сценарии от филм, не си мисли че и за момент съм ти повярвал и на дума от това което си написал/а. Междудругото и в пола ти много се съмнявам. Само едно ми е интересно каква ти е мотивацията?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 22:57



От какво се дразниш?
Че във форум "За наркотиците" в раздел взаимопомощ, пишат точно хора с пряк и косвен досег до дроги?
Или, че в такъв форум си мерят мезонетите и марките автомобили и общо взето се чешат езици?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Mam]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 22:58



вече и аз не знам.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор boina_ptica ()
Публикувано10.12.09 22:58



Клубът се нарича "ЗА НАРКОТИЦИТЕ", а не "Наркозависими"!!!

Елементарно, Уотсън



П.П. Логиката явно не е сред силните страни на "преуспяла" "жена" като Вас.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 22:58



Последното нещо, което целя е Вие - Жоро емигранта от Мюнхен, да ми повярва за каквото и да било. Ако си бяхте в България щях да ви поканя лично в офисът ми на Джеймс Баучър ако толкова държите да се запознаем. А,че сте ме виждали по телевизията е 99% вероятно.

Лека вечер



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 23:01



Хаха а бе ти името не искаш да си кажеш, сега ще ме каниш.... бтв има една албена завършила LSE, но е над 30 и това не си ти 110%, защото познавам хора които я познават. Айде лека и със здраве :)



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано10.12.09 23:02



Да речем,че не си "Албена"...но е факт,че има хора,който си мислим че сте един и същи човек (плюс още един трети)
Но каквото и да е,можеш сам да си направиш преценка какво впечатление оставяш у хората след като те "виждат" като няква напудрена,напомпана,вероятно напълно бездарна емоционално жена...
А "Албена" асоциират с някъв недодялан,вживял се в роля мним "полицай"...



::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 23:03



Ами по CNBC не съм те виждал, аз друга ТВ не гледам :)



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: psyromantic]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 23:04



както казах-всеки има право на мнение-няма да споря. Не това е целта ми да се доказвам кой съм.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 23:04



Отговарям ви за последен път. Името ми се знае от 95% от успелите хора в София. Ако не сте се сетил коя съм можете да си отговорите и на въпроса къде сте в социалната стълбичка.
То междувпрочем факта,че сте се озовал в Мюнхен го отговаря. Без да се обиждате де, само се шегувам.





Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 23:06



А ти си последния човек които може да ме обиди..... :)

Иначе си вярвай, лошо няма :)



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 23:06



Давала съм многократни интервюта по РЕ ТВ. Снимали са ме и в ТВ Планета, но по друг повод.
Това ли е най-важното за вас?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 23:08



Да бе знам, блаженни са вярващите и тяхно е царството небесно, айде че в червило те чака вип сепарето за 10К месечно :)



Тема Re: до Албена 2нови [re: Jain]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 23:12





ето старо мнение на Албена ,изглежда компетентно но аз не съм финансист-според теб как е?



Тема Re: до Албена 2нови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 23:20



От къде пък я изрови тази тема, ти да не ме проучваш нещо хаха



В интерес на истината 2ма будни младежи от този клуб работят в моята фирма след като ми изпратиха CV.

Редактирано от Aлбeнa на 10.12.09 23:20.



Тема Re: до Албена 2нови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 23:22



Това вече е готино-поздравявам те.



Тема Re: до Албена 2нови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 23:25



Ами който си го може го може, само това ще кажа.
Аз преди 10 години например дори не знаех къде е Лозенец или Джеймс Баучър.
Живота ти дава шанс и трябва да го вземеш.

Редактирано от Aлбeнa на 10.12.09 23:25.



Тема Re: до Албена 2нови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано10.12.09 23:26



Става дума не си от софия, а си попаднала тук така ли?

Ако е така браво. Много по-трудно е да успееш така.



Тема Re: до Албена 2нови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано10.12.09 23:29



Родена съм в слънчев Смолян и дълги години си мислех,че Пампорово е един вид центъра на Вселената. Не,че беше лошо, но си поставих по-високи цели и сега ходя да пазарувам от Лондон всеки 2-ри уикенд.
Това се опитвам да покажа на младите хора, но те предпочитат да са слуги на западни интереси и цял живот после си мечтаят да си дойдат тук един ден.

The sky is the limit,хора!



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторняkoй тaм (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 00:34



Хора като теб могат да накарат всеки мислещ човек да стане наркоман, отколкото да търси "слава".

Така че не е за хвалене вярно

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторняkoй тaм (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 00:36



Надявам се, че и ти си някой измислен 12 годишен агент, защото иначе тъжно, тъжно, ако тази поредна държавна драма е поне наполовина вярна

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: няkoй тaм]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 00:41



Нито сте ми на образованието, нито на социалния статус за да ме оценявате. Благодаря.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторняkoй тaм (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 00:43



А ти, мила Албена, като сте в такава висока "лига", мога ли да ви питам един екзистенциален въпрос, който вълнува всяка жива душа?

Как, след като едно същество прекрати своят жизнен цикъл, бива определяно дали да отиде в ада или в рая?

Ей сега ще ви разкажа края на притчата. Много е просто - по това на каква маса е седял в Червило.

Тези в Париж си ебат майката, нали там няма Червило, всичките отиват в ада и това е края

.

Поздрави.

П.П. Все пак бих искал да Ви благодаря.
Искрено забавна сте със своята елементарност, при това без и за секунда да подозирате за това.



Тема Re: Имам проблемнови [re: няkoй тaм]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 00:49



Всеки има право на собствено мнение. Разберете и вие обаче моята гледна точка. Преди няколко дни минах през един от крайните квартали на София не знам как се казва мисля,че Дружба или нещо такова. Та, докато чаках на един светофар към мен се приближи просяк, който започна да ми цапа стъклото на кабриото и дори претендираше да му дам пари за тази "услуга".

Заслужаваше да пратя гаджето ми да си "поговори" с него и ако не бях в такава деликатна ситуация с него може би. Но мисълта ми е,че екзистенциално както казвате - вие сте просяка, а аз шофьора зад кабриолета с всички екстри и кожен салон.

Схванахте ли?





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторняkoй тaм (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 00:57



А ти, мила, не ми знаеш нито какво ми е образованието, нито какъв ми е социалният статут.

До образованието ми няма да стигнеш по обясними причини, а социалният ми статус е точно такъв, какъвто искам.

А предвид мненията, които пишеш, всеки има право да те оценява.

И което е по - важното - тук не става въпрос за социален статут или за образование.
тук става дума за хора.
Защото аз все пак бих предпочел да бъда най - изпадналия циганин, но да съм ЧОВЕК, отколкото да съм нещо и смътно наподобяващо Вас.

С най - големи поздрави, един човек.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторняkoй тaм (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 01:00



Ако това ви е единственият начин да решите проблемите си - като изпратите гаджето си - значи наистина не сте научили важните неща в който и унивеситет да сте учили

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: няkoй тaм]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 01:02



И вие не сте пристрастен към дрогата, а сте в този клуб като обикновен наблюдател. Аз имам чувството,че всички в този клуб са милионери с престижно образование. Може и така да е, нищо не казвам.

А вие защо ме определихте в категорията на НЕхората? Знаете ли,че всяка година отделям значителна сума за благотворителност, знаете ли,че всяка година давам работа на поне 15 млади хора. Е, може да не е толкова много, но мога да се обзаложа,че съм малко по-ползезна за обществото от вас.

На Руския бал на Евгени Минчев също направих огромно дарение, но няма смисъл да ви обяснявам за светския живот, за който вие нямате представа. Не ми е целта да се "хваля" просто се обосновавам. Благодаря.



Тема Re: Имам проблемнови [re: няkoй тaм]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 01:03



Аз предлагам други да оценяват наученото от мен.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторняkoй тaм (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 01:05



Наистина си забавна

.

Говоря ти каква си като човек - сама по себе си, а не какви пи ар трикове правиш в свободното си време.
Това са си твой проблеми.

Но за едно си права - не знам.
Надявам се и да не разбирам.



Тема Re: Имам проблемнови [re: няkoй тaм]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 01:07



Някога бил ли сте канен на бал организиран от Евгени Минчев? Запазете отговорът за себе си.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 01:19



Според мен един от основните проблеми, които водят до употребата на наркотици е това,че младите хора (предимно) не знаят какво искат от живота. Не си поставят реални цели и се отказват при първата трудност. Наркотиците обаче едва ли са решение. Едва ли пристрастяването ти може да ти донесе луксозен апартамент, хубава кола, яхта на Марина Диневи, покана за бал на Евгени Минчев, вип маса в Червило, паркинг на първа линия на Какао Бийч и т.н.

Но, всеки прави своят избор както вече казах.

Редактирано от Aлбeнa на 11.12.09 01:21.



Тема Re: Имам проблемнови [re: няkoй тaм]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 01:35



в париж има един хотел дето е добре да отсядаш в него, но няма никакъв смисъл да ви обяснявам



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 01:37



къде си била, бе?



Тема Re: Имам проблемнови [re: няkoй тaм]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 01:42



добре де, защо не кажеш каква кола караш за да те преценим



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 01:49



какво учиш, мойто момче?



Тема Re: Имам проблемнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 01:50



Колата в никакъв случай не определя човека, но от друга страна кола под 25 хиляди евро не може да се определя за такава.



Тема Re: Имам проблемнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 01:51



Гостувала съм в РЕ ТВ и Телевизия Планета



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 01:58



аз подозирам, че знам коя си. въпреки, че не се познаваме лично.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 01:59



колата показва доколко един човек е 'станал човек' както се казва. факт.



Тема Re: Имам проблемнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 01:59



Много е възможно да ме познавате защото мен ме познават доста хора.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:00



имам запазена маса на панорамата винаги на едно и също място. ще се сетиш кой съм и другия път ела да си кажем здрасти:)



Тема Re: Имам проблемнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 02:02



Много често ходя там в интерес на истината. А ти (минавам на ти защото сме се засичали и в други клубове) какво правиш в този клуб? И ти ли си пристрастен?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:07



отговори

вариант 1

отиваш да работиш при литекс моторс и г-н ганчев, който е тотали дръг фрий и едва ли ще го видим в тези клубове

вариант 2

трейдърите начело с куонтовете са разкошни балъци, които така ги омайват, че си верват и карат още по-големите балъци тоест инвеститорите да поверяват пари на учени хора дето грам не разбират от изкарване на пари ами вярват в някакви безумни стратегии дето работят за да гръмнат след време защото всичко е една спекула.

препоръчвам ти да задълбаеш в long term capital management ситуацията за да видиш, че и най-големите куонтове се дънят накрая тъй като всичко, както казах, е спекула.

трябва да си уникален балък за да повериш парите си на куонтове дето през живота си един милион с далавера не са изкарали, но се барат, че са финансисти.

Питай ме мен. Ние тарикатите умеем да правим пари.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:08



ще ставам доктор ако се сещаш. ама не цигарен, ами в университет ако се сещаш. и тука търся контакти за рисърча си. който е за белото и пиенето.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 02:09



Не разбирам особено много от коли, но мога да се обзаложа,че произведените такива в Ловеч няма да отстъпват по нищо Мерцедес и БМВ.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:11



на голдмън в ситито единственото хубаво нещо им е огромния фитнес в сградата, който си е само за тях. ще станеш милионер, но тогава ще си вече плешив, ще ти е твърде скъпо в лондон защото ще си се нагледал на милиардери и ще си супер сдухан защото ще си на 10 години от пенсия и ще си далеч от 100те милиона. а, и като се върнеш в бг ще си никой. няма да знаеш на ква кола да се качиш, какви номера да сложиш, ще те бият в син сити....ще си ауткаст.

за какво ти е да си роб?



Тема Re: Имам проблемнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 02:12



Разбирам. Искаш ли да ти помагам с праймъри датата? Златко Баретата ще се съгласи на интервю ако го помоля.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:12



не бе, аз за докторантура говоря. искам в монтерей.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 02:13



Не всичко на този свят е агресия. Но вип-а в Син Сити е станал по-широк след ремонта.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:15



там има добри публични домове и БЕ ЕМ ВЕ. и това е.

- има ли син сити? не.
- има ли гранд де лукс? не.
- има ли визаж? не.
- има ли планет? не.
- движат ли се кордони черни джипове по улиците? не.
- има ли всеки втори мъж под 40 ръка над 40? не.

аз не знам на коя планета се намираш. честно.



Тема Re: Имам проблемнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 02:15



Там правят любимият ми Foie gras



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: boina_ptica]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:16



защо спамваш? защо спамваш в 02:16? нещо липсва ли ти?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 02:17



Споделяла съм в много интервюта,че повечето европейски градове не могат да се сравняват със София. И не случайно.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:20



хахаха. всички фирми са съставени от босове тарикати и много, много слуги. нещастни гъзолизци дето ги е било страх да измислят собствена далавера. ако можеш да изкарваш пари ще го направиш навсякъде - в ташкент, улан батор или лондон...все тая. ако не можеш - ставаш чиновник.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:21



хаха, дипломата и пиейчдито ще те направят супер тарикат и ще те научат да изкарваш пари хахаха.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:24



още си доста зелен, мойто момче. вижда се, че даже и стаж не си карал в банките, камо ли да те вземат на работа. си ен би си никой про не гледа, в голдман всички са на блумбърг. олеле олеле. направи поне един стаж преди пи ейч дито дето се вика:)))



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: LuboPenev]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 02:26



Това ме е вбесявало и мен винаги. Хора без 1 работен ден в живота си да спорят предварително.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:35



нямаш какво да губиш когато си никой.
когато си някой можеш да загубиш ако пишеш в клубове за наркотици. сещаш ли се?



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 02:38



много хора поставят каруцата пред коня. почват да ходят по пички и да друсат като нямат 30-40 милиона в тръста. обратното се прави.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано11.12.09 09:22



Тази история, където си минала през Дружба (или там както се казваше, понеже ти имената на такива квартали не помниш) си я разказвала преди 3 години и поливина, ако човек ти прочете предните постове много лесно се вижда, че всичко което пишеш са пълни лъжи, според мен имаш нужда от психолог, а може дори и от психиатър. Пробвай в клуба за взаимопомощ между хора с психически проблеми, там ще се опитат да ти помогнат.

Ето и какво си постнала на 05.06.06 (същата история за този квартал дето не му знаеш точно името :) ):



Тема София трябва да бъде редуцирана
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано 05.06.06 15:33


Крайните квартали като Дружба,Младост и най-вече Люлин не би трябвало да се водят София защото създават лош имидж на целия град.

От мръсотия и боклуци просто да се чуди човек къде е попаднал.
Вчера се прибирах от Боровец и когато минах панчарево се заплеснах и продължих не по околовръстното ами през квартал Дружба или както там го водят.
Гледките,които видях бяха потресаващи. Хора си изхвърляха боклуците през прозорците,цигани тичаха след колата ми и искаха да им дам пари срещу "услугата" да ми измият прозорците. И без да им давам съгласие почнаха да ми цапат стъклата...според тях да "почистват"
За първи път в живота си съжалих,че карам кабрио. Нямам думи просто.

В моят квартал такова чудо не съм виждала никога, а и аз живея в София.
Никога няма да станем Европейска държава камо ли пък Европейска столица.


Линк:





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано11.12.09 09:29



А Евгени Минчев мушка ли те отзад след бала, а АлбенЕ? :)



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: LuboPenev]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано11.12.09 09:33



За лонг терм, съм чел много и за грешките, които са допуснали.... иначе лятото бях на интершип в J.P. и беше супер :) Айде чао че отивам на лекции.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 10:03



Нямам думи какви злета има на този свят.Ходи си яж любимия гъши дроб и се пази някой да не ти нацапа прозорците.Имам само един върпос към теб:Извинявай ти сереш ли понякога,или това е прекалено долно за теб и се стискаш да не си нацапаш дюзата отзад аааааааааааааааааааааа?Айде няма да те псувам.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано11.12.09 13:01



Лично аз не харесвам нехуманните методи , ама като опре ножа до кокала - на зла кучка -зъл прът.Та решението е просто-конфискува се дрогата за сифийския пазар и се омешва с доволно количество отрова за мишки. Проблема ще се реши до месец най-много. Няма да има толкова търсене,естествено няма да има и толкова предлагане.
Много висшестоящи мислят че проблема с наркотиците е там-при дилърите,но не-точно обратното. Това са хора,дето искат да натрупат някой лев-естествено и те са за затвора.Истинския проблем е в разглезените малки и млади хора,чийто родители се занимават с тежкия им пубертет и децата са "любопитни". Е има детски грешки които не могат да бъдат поправени. Ако някой иска да се откаже ок , но защо трябва да товари държавата с това?м? Защо да се харчат хиляди?
Моят алгоритъм е прост но ефективен. Тия страхливци няма да пипнат повече игла, като разберат че 20тина наркомана са се натъкнали на отрова за мишки в хероина.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Авторazi (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 13:17



Не мисля,че това ще реши проблема...Всеки зависим знае какви са последствията,но отказали се няма

.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
АвторTy (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 13:37



Не забравяй и кокаина !!!



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано11.12.09 14:11



Гледам някои прибрани от СОБТ живеят добре, поне така се разбира от постовете- вип ложи, лъскави возила, жилища в престижни квартали. Ако покажат годишните си декларации, малко се съмнявам обложените доходи да стигнат за този стандарт на живот.
Да си видял богат зависим от хероин, който не е дилър? И какво според теб прави държавата безвъзмездно за да лекува наркоманите? Не казвам, че трябва, просто отбелязвам факт, в отговор на твоя пост, че се харчат хиляди. Организира метадонови и други заместителни програми, които се ЗАПЛАЩАТ. Разните комуни не са държавни а частни и обикновено се издържат или от благотворителност, или от зависимите, или от някоя църква.

Колкото до избиването на наркоманите, пак няма да свърши работа, колкото Хитлер унищожи циганите и евреите.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Mam]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано11.12.09 14:23



Виж не очаквам стратегията ми да бъде разбрана. Както и проблема разбира се е толкова голям, че не едва ли ще бъде изкоренен само с наказателната му част.
Но съм за по-драстични решения и методи.Естествено проблема е и в семейството. даже основно там. За държавата не си права-харчи голям бюджет за тази чума. Сигурно не знаеш , но хероина е измислен от Баиер-концерн за лекарства-наскоро на един семинар даже видях оригиналната му търговска опаковка. Вярно е също, че именно баиер от този момент с хероина заплаща солиден процент от печалбите си на дадена държава именно за борбата с него-иначе не може да търгува там. Никога не е ставал проблем за тези пари, защото самите баиер ги превеждат на държавата в която търгуват.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 15:01



Не претендирам да знам имената на крайните квартали на София. Тогава обаче беше лято доколкото си спомням.
Ех, емигранте...за това ли намери да се хванеш?





Тема Re: Имам проблемнови [re: Jain]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано11.12.09 15:03



На бала си бях на Пампорово в хотел Мургавец, много хубав хотел между другото.
А ти като си говориш по телефона/скайп с майка си и татко си сигурен ли си,че наистина си говориш с тях?



Редактирано от Aлбeнa на 11.12.09 15:13.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: Jain]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано11.12.09 15:21



тя грешката е само една. ама за да схванеш, че е само една трябва да изучиш теорията и да практикуваш няколко години.



Тема Re: ОТНОСНО te3isнови [re: te3is]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано11.12.09 15:47



Това е клуб за взаимопомощ. Заключвам темата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.