Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:52 13.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:54



Абе мани законно, незаконно. Ама действай по-оригинално, тук дъртите посетители имаме високи изисквания

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:56



Виж,Албена,не си права да се заяждаш донякъде-за повечето наркозависими съществува основно хероин и нищо друго. То не за повечето, а за всичките.Ти ги пренасяш в един реален съвременен свят,за който те мечтаят-нормално е да те посрещнат враждебно - бъди по-толерантна, това все пак са болни хора.Мерси предварително.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:57



отново говориш в множествено число...лузърско е.
Остани със здраве.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:58



Не бе джанъм (ъм, така де..), ама представи си някои от нас не искат да живеят в лайната в Лозонец, нито да карат боклуци като Пежо или да носят продукти на банална марка като Прада.

Айде, нали изкаш да изкушиш живеещите в чужбина, образовани българи- действай!



(по дяволите, къде са пуканките?!)



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
АвторCHOVEK (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:58



болен е този, който си разиграва такива интрижи, като пише под две различни имена





Тема Re: Имам проблемнови [re: CHOVEK]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:59



че аз пиша само от едно -ти ли пишеш от две?



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 21:00



te3is,

не съм имала за цел да се заяждам в този клуб и вече обясних за причината, която ме доведе тук. Ако някой чете между редовете и се засяга не е мой проблем.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 21:01



Кой ти е казал, че съм възпитана? Аз не съм наркозависима и си отпускам езика без да ме е страх, че ще пренеса моето поведение върху другите.

А и не съм единствения стар член на клуба четейки ви от вкъщи

. Та да, множественото число е подходящо.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:01



Просто се учудвам на злобата която се изсипа върху теб и се опитвам да намирам причина.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 21:02



както и да е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.