Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:48 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:53



"Bright lights, big city"
Явно дамата предпочита Син Сити и чалга.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:53



Ех диаморф, такива са навсякъде, знаеш го. Аз доскоро им се чудех, понякога се дразнех на меркантилните квадратни мозъчета, ама сега само взимам пуканки, да се повеселя.



В България са по-колоритни обаче!

Къде другаде ще чуеш някой да се фука с .... ПЕЖО и горен Лозонец. Не ти ли звучи като Горно поле (село в Родопите за скараните с географията). Това си е кристално просто!

И да не оставп другата непосолена, тя пък се фука че е мис Винпром Пещера .



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:57



Не съм мис "винпром пещера", идва от ироничното "манекенка на винпром", спомен от детските години и детските дискотеки. А и аз съм много повече егоистична отколкото меркантилна.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 20:01



Лили, не се пъни бе златна, изпуснах се откъм сарказъм, разбираш ли? Ама не отговаряй моля, аз не съм ти на нивото, няма как да се меря с теб- ето ти фенката на Прада, с нея сте на висоти които няма как да стигна. Аз съм бедна, без живот и женена..

Я, попитай я колко кила е

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:05



Драга ми бойна птицо,

защо на българина винаги някой друг му е виновен за собствените неудачия?
Не виждам с какво съм заслужила да ме нападате с епитети "комплексарка", "снобка" и т.н.
Ако очаквате от мен да се чувствам виновна,че съм инвестирала в образованието си и съм завършила един от най-престижните университети в света няма да стане. Когато излизам в Червило например аз не се налага да се хваля защото имам Вип маса, която говори за определен статут в обществото.
Няма как да се сравнявам с вас защото подобно нещо не би било уместно, но не ми е и това целта.
Дойдох тук защото имам проблем и потърсих съвет. Не разбирам с какво съм провокирала толкова много негативни емоции.

Поздрави и дано и вие един ден оправите живота си както аз моя. Апартамент в горен Лозенец не се купува само с мечти, но без мечти пък сме обречени.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 20:07



Хич не ми пука колко кг е. Интересува ме само колко кг съм АЗ.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 20:08



Тоva по принцип си е в стила на наркозависимите и недейте да ги обвинявате-обикновено мислят че света се върти около тях.казвам го без лоши чувства.



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:09



lili_belqta,

знаете ли,че моето име фигурира в списъка на 8 от най-престижните клубове в Лондон.
Не Ви го казвам да се хваля, а просто защото имахте неблагоразумието да говорите на английски с човек, който 5 години е живял на пъпа на Лондон.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 20:12



Благодаря ви за разбирането. Вие сте един от малкото хора в този форум, който не подходи към мен със злоба и комплекси.
Само в България успелия човек трябва да се чувства виновен на неудачниците. Аз съжалявам тези хора защото именно заради тяхната апатия към случващото сме на това дередже и повечето млади българи забягват на Запад.
Аз имам огромен проблем с подбора на персонал и това е проблем, който вече 4та година няма никакво решение.

Редактирано от Aлбeнa на 09.12.09 20:12.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 20:12



Хах, ВИП маса, голяма работа. Имала си 200-300 лв за изпиване, нищо друго не значи ВИП масата, на кой му пука?
А, мерси, не искам да си оправям живота като теб - да съм бременна, омъжена, при това за наркоман и полицаите да ме бутат по улиците.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.