Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:54 12.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:29



Не изпитвам нужда да се изтъквам в нет пространството, а ако съм толкова притеснена от полицеиска акция в дома ми няма да пиша дали живея в мезонет, в кои заведения ходя и от къде пазарувам. А това къде пиша няма нищо общо с постиженията ми.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:37



Уважаема Лили,

нямам за цел да се хваля коя съм, къде живея и каква кола карам пред наркозависими хора като вас. Дори изпитвам състрадание и се чудя каква ли може да е била причината да посегнете към иглата или нещо друго вместо да се опитате да си оправите живота и постигнете мечтите си.
Аз не се срамувам,че съм сред успелите хора в държавата и все още нямам навършени 30 години. На други им отнема повече, а на трети времето никога не им стига. Успяла съм защото съм се борила със зъби и нокти и съм отстоявала правата и интересите си. Аз това нещо се опитвам да го втълпя на толкова млади хора, които срещам ежедневно. Винаги когато провеждам интервюта и набирам млади кадри за фирмата си обаче се натъжавам точно заради това негативно мислене на повечето хора като вас. Разберете,че всички искаме да живеем в Лозенец и да караме спортна кола кабрио, но това не става като се предаваме пред първата по-сериозна трудност. Хора, България има нужда от повече здрав разум!

Съжалявам,че сте стигнала до дъното и явно озлоблението ви е разбираемо.

Поздрави.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:39



След като са те ударили, отиваш да си вадиш медицинско- все ще ти послужи.

Понякога се изумявам от абсолютната неспособност на някои хора да се оправят с базови неща. Сериозно, не го приемай като обида, ама си е шашкащо. Тук в този форум могат само да ти кажат на какво евентуално(!!!) могат да се дължат описаните "симптоми" на Стивън, но не и да ти кажат дали е замесен в трафик.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:39



Благодаря ви за съвета мила. Не съм нито глупава нито недосетлива. Просто изпаднах в шок защото такова нещо не ми се беше случвало. Утре имам среща с един от най-известните наказателни адвокати в България.
Исках да споделя проблема си по човешки и за това влязох тук.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:40



Абе всичко това подлежи на допълнително разглеждане

.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:44



Отдавна не бях влизала в клуба, че беше затъпяло, ама сега двете с еднаквата болест като се хванат за косите, ще стане забавно.

Изчакайте две секунди само, да си звема пуканките





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторбoйнa птицa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:44



Целият този пост ми се струва все по-безумен. Мога ли да запитам как така сте си направила още тогава някакви изводи за факт, който е възникнал доста по-късно в обективната действителност?!? всяка дума, написана от Вас, лъха на самоизтъкване и тотална снобария и меркантилност.
Какво по-точно сте инвестирала в образованието си - изкарани с доста лишения и акъл, съчетани с упорита работа, СОБСТВЕНИ средства?!? доста се съмнявам в това, още повече като чета какви тотални глупости говорите...
Ако ще в тризонет в Изток да живеете, това въобще не ви прави по-достойна от хората, които пишат тук, защото те познават ИСТИНСКИТЕ ценности, не такива като забавляването в "най-елитните заведения" - "Червило" или "Марая".
Честно казано, доста кухо, безпочвено и нереалистично се изказвате, особено за човек, завършил в Западна Европа (за последното даже се съмнявам).
Аман от сноби и комплексари!!! НИКОЙ тук не го вълнува къде вечеряте, излизате или живеете!!! Ако имате да кажете нещо смислено, кажете го, без да си губим времето с тъпотии!



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:45



Объркала си се нещо, нито съм наркоманка, нито искам да живея в Лозенец.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 19:47



аз заради такива като теб бягам от тук всъщност:)

но знам, че няма да разбереш какво имам предвид.

виж думичката "yuppie", и се опитай да я пренесеш в БГ контекст.

ти си илюстративен пример за тая измет:)

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторбoйнa птицa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:50



айде пак с "елитарното" мислене и предразсъдъците, по-големи глупости отдавна не бях чела!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.