Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:32 13.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:10



Здравей diamorph,

аз не крия коя съм и къде живея защото мен ме знае повече от половин София, давала съм интервюта по вестници, гостувала съм в телевизионни предавания.
Какво намеквате с вашият пост?



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:13



Ех, тази тема с "хваленето" е надълго и нашироко дискутирана в други клубове, където съм писала преди. Не искам да се повтарям обаче и не съм дошла в този форум за това.

Благодаря и поздрави.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 19:13



Пак Ви казвам - изводите си правете сами,но аз лично бих стоял настрана. Още
повече , че твърдите че сте образован човек...моят съвет е че единствените , които трябва да имат какъвто и да било контакт с наркоман или наркоразпространител са момчетата от клипа...никой друг! Но не налагам мнение.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 19:16



ъъъ...

че си тъпа патка?

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 19:18



е ти понеже си по -умен та се чудиш как да се откачиш





Тема Re: Имам проблемнови [re: diamorph]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано09.12.09 19:20



Нека се похвали жената.

Моногамията не е естествена, бракът е фалшива институция.


Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:22



Аз изводите съм си ги направила още преди години, когато реших да инвестирам в образованието си за да мога да водя високия стандарт на живот, който имам в момента.
Но ако връзката ми може да застраши всичко, което съм постигнала до момента съм готова на всичко това да не се случи. Проблемът е,че все още е прекалено рано да избързвам със заключения и още преосмислям ситуацията.

Искам да попитам потребителите в този форум дали им се е случвало и на тях подобно нещо? Само към разпространителите ли се действа така или и към потребителите и за какъв вид наркотици говорим?

Благодаря



Тема Re: Имам проблемнови [re: lili_belqta]  
Автор Aлбeнa (изгаряща)
Публикувано09.12.09 19:23



Инвестирала съм в себе си и сега жъна успехите си. Трябва ли да се срамувам?
Вие какво сте постигнала в живота си? Факта,че сте в този клуб обаче ми дава отговора.

Поздрави



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор te3is (минаващ)
Публикувано09.12.09 19:25



Практиката , която се планира е по -брутални методи да има към всички, свързани с това.
В проект е нещо като "добросъвестния гражданин" в щатите-издаваш наркоман-получаваш някаква финансова премия.Не съм сигурен дали ще се въведе, но такива неща се говорят.

Макар че не финансова трябва да бъде мотивацията.Според мен всеки гражданин с национална и родова отговорност трябва да го прави ако се чувства българин.

Редактирано от te3is на 09.12.09 19:26.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано09.12.09 19:28



Албенче, като си образована и с връзки, защо бе джанъм не се сети да си вземеш адвокат и поне 2/3 от въпросите си да зададеш на него?

Звъни на мама..




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.