Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Имам проблемнови [re: anamorph]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 14:15



аз пък не съм потресен, много са ми забавни тази класа хора. юпита с педалски дрешки и скъпи коли. мерцедес чантичка и пардесю хахахах. някой от тях са и супермени. обикновено само церебралния кортекс им работи. супер забавна е темата





Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор METHOD (freundlich )
Публикувано10.12.09 14:42



Генади разкрит си.

Пролетарии всех стран соединяйтесь!


Тема Re: Имам проблемнови [re: METHOD]  
Авторlso (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 14:49



Албена,
Много,много жалко за скъпата инвестиция в образованието Ви!!!
До тук можехте да стигнете и без всички тези напъни и фортиции!
Явно мозакът Ви не е бол!
От сърце Ви пожелавам успех в бягането на дълги разстояния!
КЪСМЕТ в "бляскавата кариера на българска почва"!!!



Тема Re: Имам проблемнови [re: METHOD]  
Авторdp (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 15:03



още позле
има сериозна нужда от лекар



Тема Re: Имам проблемнови [re: Mдaaa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 17:08



каква кола караш



Тема Re: Имам проблемнови [re: нeпoзнaт]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 17:09



добре де, кои почиташ - клошовете с опел зефира ли?



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 18:13



Уважаема Албена,

Благодаря ти, че ми оправи настроението. Искрено ме разсмя. Жалко, че в момента, нямам време да прочета всичките ти постове, но пак мисля да си чета всеки ден по-малко за ведро настроение - като разказ на Уудхаус примерно :)
Само не разбрах, след като си инвестирала толкова много в себе как не можа да научиш елементарни неща? И как нямаше как все някой от половината жители на София, които те познават да те светне за туй онуй. Примерно, че с марихуана не се "дрогираш" и не се пристрастяваш, или че в ситуацията, която описваш "звъннах на мама" е най-безмисленото нещо, което можеш да направиш. А това, че си мислиш, че всички искаме да живеем в Лозенец, да караме спортни коли... показва само, че простотията ходи по хората. И знаеш ли, мила, наркоманията се лекува (аз съм жив пример за това), но се съмнявам дали същото може да се каже за простотията, снобарията, нетолерантността и идеята, че си по-добра от всички останали само защото живееш в мезонет в Лозенец.
И накрая, само за де не кажеш, че съм озлобена наркозависима, която не знае как да се бори с живота, ще ти кажа, е съм само с година по-възрастна от теб и притежавам същите удобства като теб (няма да изброявам - няма да си мерим мезонетите тук), но разликата е, че не ги намирам нито за толкова важни, нито за толкова показателни за това колко успял е един човек.

А колкото за годеника ти - не би било трудно да си отговориш сама на въпросите. Просто се замисли - с какво се занимава по цял ден, разполога ли с повече средства отколкото изкарва, идват ли дома ви (ох, извинявай в мезонета ви в Лозенец) доста хора, звънят ли му постоянно...



Тема Re: Имам проблемнови [re: aз]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 18:24



Това е типична тролска тема, направо като по учебник :).
Само подклаждате разрастването и с тези постове. Най-малкото е пилеене на време да се чете и отговаря в такава безмислена история, а и да се влагат емоции.

Извини ме, че се закачам за твоя пост, не е конкретно към теб.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Mam]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 20:08



аз албена не съм я виждал, но за себе си само ще кажа, че съм 190 мъж 100 кила ако се сещаш тоест тролове не виждам освен ако при тебе няма нещо в генетиката ако се сещаш



Тема Re: Имам проблем [re: LuboPenev]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 20:18



Хахахах. Развесели ме :) Че и сам се припозна като трол!
Може ша да питаш и чичко Гугъл за повече инфо.


Исторически корени

Словосъчетанието “форумен трол” се появява някъде в края на 80-те години, но самото явление е толкова старо, колкото и BBS и USENET. Смята се, че терминът е бил заимстван от риболова, където трол се нарича стръвта на кукичката. Тролинга по форумите много прилича на риболова. На наивните потребители се подхвърля провокационна публикация (примамка), на която те реагират емоционално и по този начин приличат на хваната риба в мрежата на флеймъра.

....
Задача на всеки трол е да превърне спокойната дискусия в яростен спор, в конфликт, в който да се намесят колкото е възможно повече участници, като първоначалната тема на дискусията бъде окончателно и безвъзвратно забравена. Мотивите за това могат да бъдат най-разнообразни. На някои просто им доставя удоволствие да поспорят и развлекат за сметка на някой друг себе си и останалата аудитория, други се опитват по този начин да попречат на дискусия върху неудобна тема, а има и хора, за които троленето е самоутвърждаване и борба на интелекти. Смята се, че с тролене се занимават само комплексирани деца, но всъщност това не е така. Понякога сред най-добрите тролове попадат възрастни, сериозни хора, заемащи солидни длъжности (професори в научни заведения, политици, телевизионери), предпочитащи да се разтоварват по този начин.
...
Най-добрият начин да се противопоставиш на трола е да не отговаряш на неговите публикации. В англоезичния свят много е разпространен следният израз “Don’t feed the forum trolls – Не хранете форумните тролове”. Нали храна за троловете са именно отговорите на възбудените потребители и колкото повече се разраства флейма, толкова по-сит става тролът.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.