Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 13.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re: ВЪВ ВРЪЗКА С ТЕМАТА!нови [re: te3is]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано09.12.09 23:54



между другото какво дефинира представа ти за това какво е престъпление?

официалните "закони"?

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема до Албенанови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 00:31



А може ли една снимка от градюейшъна от LBS, и после една в Пежото, много моля :)

За да ги качиш използвай:

.

Мерси.

Редактирано от Jain на 10.12.09 00:44.



Тема до Албена 2нови [re: Aлбeнa]  
Автор Jain (трейдър)
Публикувано10.12.09 00:48



Албенче,

тъй като си завършила LBS и си напред с финансите, мога ли да те помоля да видиш тези 2 задачки, които ме мъчат, давам ти линковете, не би трябвало да са проблем за теб:






Мерси предварително и не забравяй снимките особено тези от дипломирането ти от LBS, можеш да дадеш и някой линк към интервютата, които си давала.

Поздрави

Редактирано от Jain на 10.12.09 00:54.



Тема Re: Имам проблемнови [re: Aлбeнa]  
Авторнeпoзнaт (Нерегистриран)
Публикувано10.12.09 02:29



А пък според мен, Албена може да е просто провокатор. В смисъл талкъв- тя е нереална

. Не искам да засегна никого, но в този случай повече от вас са и се вързали. Точно заради такива зеленчукови хибриди хората стават толкова повърхонстни, кой да вземеш на сериозно, като всичките са по сюреалистични от мескалинов трип. Поздрави.



Тема Re: Имам проблемнови [re: ARlZE]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:17



напълно възможно е да има някаква грешка. всички сме свидетели на раздорите в ДЕНС, виждаме как през ден цеи парламентарни групи се разпадат...защо да не объркат и редовите граждани. може примерно да са имали данни, че двойката носи версаче и ползва телефони верту и да са ги объркали щото в горен лозенец и портиерите имат верту ако се сещате



Тема Re: Имам проблемнови [re: нeпoзнaт]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано10.12.09 04:18



Аз съм потресена,но няма да коментирам!

Дори тук не мога да избягам от това,от което бягам навсякъде
Албена,аз се друсам заради теб,заради хората,които илюстрираш и заради света,такъв,какъвто го правите!



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:21



аз пък имам по-реформаторско мислене. предлагам СОБТ да контролира лично пазара на дрогата и сами да си я продават. тоест всеки дилър - с качулка. част от печалбите да отиват в бюджета, а не при сегашните разпространители, както е сега. другата част да си отива там, където си отива сега. просто всичко да е по-легално, по-гражданско.

като поръчваш бело да идва полицейски ван и да ти продава всичко както си трябва, а не да се крием по градинките и да мръзнем.



Тема Re: Имам проблемнови [re: te3is]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:24



ето и аз предложих това!!



Тема Re: Имам проблемнови [re: бoйнa птицa]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:26



добре де, аз не защитавам госпожата, но искам да вметна, че е напълно реално след като някой завърши в западна европа да посещава вип заведенията. няма в хепи да ходи все пак ако се сещате!!! нали си има една поговорка - кой за каквото е учил.



Тема Re: Имам проблемнови [re: acro]  
Автор LuboPenev (Sir)
Публикувано10.12.09 04:27



подиграваш се на човек с проблем във форум на наркозависими. достоен тип си.




Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.