Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 10.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За илюзиитенови  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано08.06.09 13:38



Здравейте! Отварям тази тема,защото за мен е изключително важна-тя се отнася до това как независимо колко време не взимам,колко усилия съм положила за това,изведнъж се случва нещо и аз се надрусвам! Страшното е това,което се случва в моята глава

! Винаги едни и същи мисли са ми били препэни къмък! А това са мисли от типа-толкова време съм ок,аз съм железна,нищо няма да ми стане отведнъж,2-толкова ми е натоварено и напрегнато,само вкъщи седя и уча,заслужавам и аз да се отпусна веднъж,3-никога не бих се друсала като имам дете,но само един път,който утре ще забравя и всичко ще е по старому! Та какво се случи вчера-бях с едни приятели,както казах бях мн напрегната и излязох за цял ден! Бяхме в квартала на бившото ми гадже,вие сте чували за него,този на мед! Аз у тях имах мн бебешки дрешки и решихме да идем да ги вземем! Той се оказа,че е напуснал програмата,друса се яко,ходи и на работа! Когато ме чу по телефона веднага излезе от работа и се прибра! Показа ми шепичката си,която беше пълна пакетчета-поне 5-6! И аз на бъзик мувикам-айде дай малко де,кво се правиш! Отидохме у тях и той взе да си прави и изведнъж ми подава пакетче ,в което имаше може би към 5-ка! Каза,че ще ми стигне абсолютно,че е супер добър! и аз си викам-ще го взема и ще го изхвърля! И без това бях с един приятел,който е супер против,но другия е отскоро на мед и доста нестабилен! Та казвам им аз и съм сто процента сигурна,че ще го изхвърлим и изведнъж момчето,което е най-против,чисто от 8 години вика айде ще го изпушим на фолио да ти мине меракът и да млъкнеш вече с това! И аз викам-хубаво айде,то е толкова малко,сигурно е кофти,а и ние сме 3-ма! Да,ама се оказа ебати материала наистина-искам да ви кажа,че 3-та се направихме на кучета направо! Тази сутрин първата ми мисъл беше да се обадя на гаджето ми и да му кажа,че искам пак!
Но отгоре на всичко гледайте какво нещо-дават ти го в ръката без да си имал такава идея изобщо,без да си търсил,без да си плащал!
Мисълта ми е,случвало ли се е на някой,как се справяте с желаниеото за ПАК?



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано08.06.09 13:48



На всеки се случва да прояви слабост. Животът е много напрегнат и човек иска поне замалко да забрави за проблемите си. Ще се справиш, силна си.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано08.06.09 13:50



Най - сигурният начин, според мен поне, е да избягваш срещите с хора, свързани с миналото, което искаш да забравиш. Никакви наркоси, никакви нестабилни метадонисти. Гледаш си детето и службата.

Трябва да избягваш срещите с тях по същата причина, по която алкохолиците избягват срещата с първата чаша след дълга ремисия.

След време, когато станеш достатъчно стабилна, дори и няма да се сещаш за тях. Убеден съм!



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано08.06.09 15:44



По принцип съм съгласен с почти всичко което пишеш, но не смятам че е добре или нужно човек да забравя миналото си. Така само отлага проблемите и рано или късно пак се връща към истинската си същност.

Напротив, според мен трябва да се гордее от миналото си, да види и позитивните и негативните страни и да продължи да живее опитвайки се да не повтори грешките които някога е правил.

Но да забрави ... не.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор klerfe1 ()
Публикувано08.06.09 20:40



не зная как става така,обаче абсолютно винаги се намира някой,който да ти даде ей така.Та даже и хора,които дотогава никога нищо не са ти давали



Тема Re: За илюзиитенови [re: klerfe1]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано08.06.09 21:31



Клерфе,да случва се,аз наистина нямах никаква идея да си взимам,нито да друсам! Аз се избъзиках с него и той взе,че ми даде наистина! Той ми е давал много пъти де,не е за първи път,все пак бяхме 6 години заедно


Въпросът е как този един път наистина да остане ЕДИН път? Днес като се събудих първата ми мисъл беше да му звънна пак и да мисля разни врътки-как,кога и тн! А не искам да става такова нещо,още по-малко искам кризи Иначе за това,че го направих-майната му,няма лошо ако си остане прецедент! Дори не виждам нищо лошо ако някой взима примерно 1 месечно,само че аз знам,че аз не мога да се контролирам,иначе има хора,които го правят така рядко и всичко е ок!



Тема Re: За илюзиитенови [re: klerfe1]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано08.06.09 21:32



бах, само на мен никога не ми се е случвало.

все аз давам, и все ми се качват на главата и ме гърбят...

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: За илюзиитенови [re: klerfe1]  
Автор xexo (минаващ)
Публикувано08.06.09 21:33



Нарочно го правят, да ни зарибят.



Не бе, сериозно - проблема си е в самите нас. С бягане тая работа не става.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (минаващ)
Публикувано08.06.09 21:38



Бе спокойно бе момиче, не е станало кой знае какво. На всички ни се е случвало, и пак ще ни се случва ... Гледай сега да си живееш живота, не го мисли - колкото повече го мислиш, толкова по-зле.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано08.06.09 22:53



Хихи, батка, не става въпрос за бягане или за забравяне.
Става въпрос за това да си дадеш време, да си дадеш шанс. Ти самият си го казвал и за това ти мнение ти правя евала.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.