Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:40 26.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема За илюзиите  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано08.06.09 13:38



Здравейте! Отварям тази тема,защото за мен е изключително важна-тя се отнася до това как независимо колко време не взимам,колко усилия съм положила за това,изведнъж се случва нещо и аз се надрусвам! Страшното е това,което се случва в моята глава

! Винаги едни и същи мисли са ми били препэни къмък! А това са мисли от типа-толкова време съм ок,аз съм железна,нищо няма да ми стане отведнъж,2-толкова ми е натоварено и напрегнато,само вкъщи седя и уча,заслужавам и аз да се отпусна веднъж,3-никога не бих се друсала като имам дете,но само един път,който утре ще забравя и всичко ще е по старому! Та какво се случи вчера-бях с едни приятели,както казах бях мн напрегната и излязох за цял ден! Бяхме в квартала на бившото ми гадже,вие сте чували за него,този на мед! Аз у тях имах мн бебешки дрешки и решихме да идем да ги вземем! Той се оказа,че е напуснал програмата,друса се яко,ходи и на работа! Когато ме чу по телефона веднага излезе от работа и се прибра! Показа ми шепичката си,която беше пълна пакетчета-поне 5-6! И аз на бъзик мувикам-айде дай малко де,кво се правиш! Отидохме у тях и той взе да си прави и изведнъж ми подава пакетче ,в което имаше може би към 5-ка! Каза,че ще ми стигне абсолютно,че е супер добър! и аз си викам-ще го взема и ще го изхвърля! И без това бях с един приятел,който е супер против,но другия е отскоро на мед и доста нестабилен! Та казвам им аз и съм сто процента сигурна,че ще го изхвърлим и изведнъж момчето,което е най-против,чисто от 8 години вика айде ще го изпушим на фолио да ти мине меракът и да млъкнеш вече с това! И аз викам-хубаво айде,то е толкова малко,сигурно е кофти,а и ние сме 3-ма! Да,ама се оказа ебати материала наистина-искам да ви кажа,че 3-та се направихме на кучета направо! Тази сутрин първата ми мисъл беше да се обадя на гаджето ми и да му кажа,че искам пак!
Но отгоре на всичко гледайте какво нещо-дават ти го в ръката без да си имал такава идея изобщо,без да си търсил,без да си плащал!
Мисълта ми е,случвало ли се е на някой,как се справяте с желаниеото за ПАК?



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано08.06.09 13:48



На всеки се случва да прояви слабост. Животът е много напрегнат и човек иска поне замалко да забрави за проблемите си. Ще се справиш, силна си.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано08.06.09 13:50



Най - сигурният начин, според мен поне, е да избягваш срещите с хора, свързани с миналото, което искаш да забравиш. Никакви наркоси, никакви нестабилни метадонисти. Гледаш си детето и службата.

Трябва да избягваш срещите с тях по същата причина, по която алкохолиците избягват срещата с първата чаша след дълга ремисия.

След време, когато станеш достатъчно стабилна, дори и няма да се сещаш за тях. Убеден съм!



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано08.06.09 15:44



По принцип съм съгласен с почти всичко което пишеш, но не смятам че е добре или нужно човек да забравя миналото си. Така само отлага проблемите и рано или късно пак се връща към истинската си същност.

Напротив, според мен трябва да се гордее от миналото си, да види и позитивните и негативните страни и да продължи да живее опитвайки се да не повтори грешките които някога е правил.

Но да забрави ... не.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор klerfe1 ()
Публикувано08.06.09 20:40



не зная как става така,обаче абсолютно винаги се намира някой,който да ти даде ей така.Та даже и хора,които дотогава никога нищо не са ти давали



Тема Re: За илюзиитенови [re: klerfe1]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано08.06.09 21:31



Клерфе,да случва се,аз наистина нямах никаква идея да си взимам,нито да друсам! Аз се избъзиках с него и той взе,че ми даде наистина! Той ми е давал много пъти де,не е за първи път,все пак бяхме 6 години заедно


Въпросът е как този един път наистина да остане ЕДИН път? Днес като се събудих първата ми мисъл беше да му звънна пак и да мисля разни врътки-как,кога и тн! А не искам да става такова нещо,още по-малко искам кризи Иначе за това,че го направих-майната му,няма лошо ако си остане прецедент! Дори не виждам нищо лошо ако някой взима примерно 1 месечно,само че аз знам,че аз не мога да се контролирам,иначе има хора,които го правят така рядко и всичко е ок!



Тема Re: За илюзиитенови [re: klerfe1]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано08.06.09 21:32



бах, само на мен никога не ми се е случвало.

все аз давам, и все ми се качват на главата и ме гърбят...

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: За илюзиитенови [re: klerfe1]  
Автор xexo (минаващ)
Публикувано08.06.09 21:33



Нарочно го правят, да ни зарибят.



Не бе, сериозно - проблема си е в самите нас. С бягане тая работа не става.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (минаващ)
Публикувано08.06.09 21:38



Бе спокойно бе момиче, не е станало кой знае какво. На всички ни се е случвало, и пак ще ни се случва ... Гледай сега да си живееш живота, не го мисли - колкото повече го мислиш, толкова по-зле.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано08.06.09 22:53



Хихи, батка, не става въпрос за бягане или за забравяне.
Става въпрос за това да си дадеш време, да си дадеш шанс. Ти самият си го казвал и за това ти мнение ти правя евала.





Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано09.06.09 00:31



Хехо,това писах,че не ме притеснява толкова,че се е случило! Притеснява ме да не стане сериозно,да се закача,да не мога да спра!
Това ме плаши в момента и то много!





Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано10.06.09 14:26



Значи да ви споделя,утре е изпитът,който ме мъчи толкова и сега 3 дни вече си мисля как ако го взема,тоест дори и да не го ще се надрусам,като се замисля даже май тази мисъл ме спираше да не го направя и през тези 2 дни

Даже казах на бившото ми гадже,че утре ще спя и тях Просто не знам как да си избия тази мисъл от главата Не знам какво да правя!
Сори ако на някой му досаждам вече с моя проблем,обаче просто знам,че направя ли го пак,ще има пак ,и пак,и пак



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (член)
Публикувано10.06.09 14:40



Обмисли го сериозно. Самото взимане не е толкова важно. Направи си два сценария в главата:

1. Ще взема. Опиши си добре какво ще стане, как отиваш, взимаш, хваща те, пуска те, събуждаш се на следващия ден и какво правиш ? Обмисли не само взимането, ами добре размисли за това което следва след взимането. Ще вземеш ли пак ? Ще се въздържиш ли ? Какво ще кажеш на приятели, близки и познати ? Направи си един филм в главата, но го направи честно.

2. Няма да взема. Пак си го опиши добре, какво ще направиш, къде ще отидеш, как ще ти мине деня, какво ще правиш в следващите дни.

Слагаш резултатите в хазната и мериш. Ако натежи към взимането, значи така си го преценила. Взимането ти няма да е просто резултат от някакъв компулсивен инстинкт ами е добре обмислено решение. Значи че приемаш и последиците и си носиш отговорността. Значи че приемаш че взимането ще ти даде повече от колкото ще ти вземе. Значи че няма какво да криеш от близки, приятели и семейство защото ти си го взела това решение и си достатъчно голяма да решаваш сама за живота си.

Изобщо на коя страна ще натежи кантара не е толкова важно, важно е решението ти да е отговорно и обмислено.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано10.06.09 14:56



Хехо,много ти мерси! Между другото ти винаги ми помагаш много,макар че се чепкаме отвреме-навреме


Та,точно това е проблемът,че винаги при мен е добре обмислено и планирано! ))))))Много ясен план си имам как ще отида у тях,той вече ще ми е взел или ще си има,все едно! ще се надрусам,ще се изпокараме,щото ставам много заядлива тогава и ще се сдобрим и ще си спинкаме! На сутринта ще се прибера и готово! Ще съм казала,че съм у една приятелка! Въпросът е,че не съм сигурна,че сутринта няма да искам пак И това,което ми пречи най-много,е,че съм гузна спрямо детето! Много ме тормози това
И исках и да добавя,че много държа на теб,колкото и да е странно,но е факт
И малко встрани-вчера пък срещнах тази Диана от Невидимите! На мен все ми върви да срещам героите на филма Значително много е надебеляла,може би от меда и имаше ужасно грозни белези по лицето



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано10.06.09 15:36



Все още и то не веднъж мислим да се надрусаме. Искаме да избягаме и се чустваме гадно. Нуждаем се да си припомним от къде идваме, и че ако се върнем там този път ще стане по зле. Тогава ни е нужна програмата. Ако чустваме, че отиваме към срив, сме длъжни да представим пред себе си своята употреба до печалният и край. За много от нас този край представлява много проблеми със здравет, затвор и дори смърт. Кой от нас познава хора, който са били много време чисти само за да умрат после от болеста си? Но съществува смърт, която винаги съпътства връщането към активно друсане, и тя е ужасна, не физическа а духовна смърт, която преживяваме, когато се отделяме от Висшата ни Сила . Ако употребим наркотик, духовните връзки, който ние трепетно възвръщахме в себе си толкова години, ще отслабнат и може даже да изчезнат. Ще се почустваме истински самотни.
Несъмнено във възстановяването ни ще се случат черни, трудни неща. Има само един начин да оцелеем в тези трудни времена-чрез вяра. Ако вярваме, че нашата Висша сила е с нас, то в нас ще доиде увереност, че всичко ще стане хубаво.
Колкото и лошо да се чустваме без наркотици, срива не е изход. Заедно ние намираме възстановяване. Ако останем чисти, мрака се разсеива и в нас се получава по силна връзка с Висшата Сила.
Просто за днес: Ще благодаря на Висшата Сила за това, което ми даде АН. Зная, че срив това не е решение. Каквото и да ми се случва в живота аз ще се срещна с него с Бог така, както го разбирам.



Тема Re: За илюзиитенови [re: koceto22]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано10.06.09 16:10



Анаморф мисля, че знаеш, че ти си ми най скъпият човек от този форум. Решението си е твое и от мен имаш пълна подкрепа, каквото и да решиш. Тези дни, трябваше да е тази вечер, но-ми излезе малко работа тук, и ще е или утре или вдруги ден, ще доида да работя в софия. Всичко ми е уредено и ще се радвам да се видим, каквото и да е станало утре. Успех на изпита знам, колко усилия положи. И да целунеш Миленка, разбрах, че е голяма красавица

.

Редактирано от koceto22 на 10.06.09 16:11.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 16:21



Бе за това сме хора, да говорим - не е нужно винаги да сме на едно мнение.

Облисли я добре тази сутрин. И дори след тази сутрин.

Недей да се концентрираш само в позитивните неща които получаваш от друсането ами обмисли и негативните. И си направи сметката. Всичко в живота си има цена и всички ежедневно взимаме някакви решения които променят живота ни. Въпроса е единствено да не съжаляваме и да можем да отговаряме пред самите себе си за пътя по който сме поели - останалото не е важно.





Тема Re: За илюзиитенови [re: Xиxи]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 18:19



Anamorph,
Съвземи се, моля те!
Всеки можеш да предадеш ,но детето си НЕ!
Никога не го прави,защото в живота всичко се връща и то на "най-скъпото"
Сила и железни нерви,докъто ти размине!!!
Нали, затова се различаваш от животното!
УСПЕХ В БОРБАТА С ПСИХИКАТА!!!
ЩЕ ПОБЕДИШ!!!



Тема Re: За илюзиитенови [re: FF]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 18:51



Бухм с фалшива морализация тия неща не стават.

Да се друсаш не е неморално, следователно не виждам за какво трябва да се обвинява човек. А самообвинението води само до едно място - обратно при веществото. То поне не те съди, не те обвинява. Дава и взима.

Всеки сам си преценява какво получава и какво дава. Тя е единствената която си ги знае тези неща.

Най малкото пък и е гадно да наречеш някой "животно" само защото е взел един път.



Тема Re: За илюзиитенови [re: FF]  
Авторprincipe (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 19:06



Едва от вчера влизам тук,но мога да кажа че вече съм "зарибена" с този форум,цял ден днеска чета постовете ви.Искам да ти кажа аз как спреях матреиала и бялото.
Живея с човек,който и до ден днешен взима.Когато аз реших даси остана само с метадона той не спря да взима.Всеки божи ден го гледах кк се цели, внчалото ме дразнеше,но от инат и на напук на дрогата си казах няма,писна ми.И така до днес, преди няколко месеца го помолих да спре да друса в къщи ,защото ставаше всичко в кръв(запушиха му се вените от кокаина).И тогава не занм какво станя,но започнах почти всяка седмица да си намирам пакетчета.Под нашият блок всяка вечер е пълно с дилари.Аз която през живота си 5стотинки не съм намерила на улицата,почнах пакетчета с дрога да намирам.
Тълкувах си го,че има някой или нещо което ме кара пак да почна, но на инат няма да го направя.Взимала съм 10 години,като може би ми се събира 1година лечения.
От това което прочетох,разбрах,че имаш детенце.Ако не мислиш за себе си мисли за нея(извинявай ако съм те засегнала с това че споменавам детенцето ти)



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 20:01



Е , без много увъртаници и софизми!
Или спираш до тук, или се връщаш там, където си била преди цели 2 години.
Много добре знаеш ,че други пътища няма.
Ти какво, търсиш от нас : утеха,оправдание или чистиш съвестта си!
Сега явно си на етап - самонавивка!
Пътят е само твой и никой не може да ти помогне освен сама да потушиш вулкана!
Как ще го направиш, ти избираш!
Адски тъпо положение!
УСПЕХ!!!



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор xexo (член)
Публикувано10.06.09 20:21



Всеки сам решава какъв му е пътя.





Тема Re: За илюзиитенови [re: FF]  
Авторprincipe (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 21:15



Има едно нещо което съм си мислила, и то е че ако не си се "наиграл" май е по добре да не спиаш.
Но аз да не се правя на много знаеща,защото от малко време не пипам. хероин.



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано10.06.09 22:44



здравейте и благодаря за мненията ви!
Тези,които вече ме знаят тук знаят,че всичко,което правя е заради детето ми и него не съм предала,надявам се и никога да не го направя! Но мисля,че съм го казвала и друг път-ако нямах дете нямаше да спра нито за миг! Признавам си най-честно,че мотивировката ми е изцяло външна,в себе си не съм открила стабилна такава


Какво търся тук-търся помощ,тук има хора,чиито мнения много ценя! Помага ми дори да видя написани собствените си измамни мисли и пъклени планчета! Това търся
Принципе,човекът,при когото се лекувах казваше-най-много ме е страх за Яна(това съм аз) и за Слави! За Яна-защото не си е додрусала,а за него защото друса от 20 години



Тема Re: За бащатанови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 07:14



ти така и така си каза името, поне кажи - мъжко или женско е детето?

ама независимо какво е, ще му е нужен баща. ти ако не се задържиш чиста как ще му намериш стабилен такъв? Пък и ти все пак си млада жена, не искаш ли да имаш мъж до себе си, който да те степенува преди наркотиците? Нали си знаеш, че за да може това да е така, той трябва да няма много общо с дрогата.

тоя, при който се връщаш да друсаш ли е биологичният баща? А дава ли пет стотинки за това дете? А за конфорта на майка му?

Яна, ти досега от мъжете си искала сигурно само дрога и секс. Не е ли време да поискаш нещо повече и по-добро за себе си?





Тема Re: За бащатанови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 07:22



Хммм, недей така, това че сме наркоманчета не значи че нямаме нормални човешки чувства.





Тема Не обобщавайнови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 08:32



ти - ако си човекът, който си предствям - си единица.

отговори ми честно - що за баща би бил мъж, зависим от хероин?

Анаморф го каза ясно - напуснал е програмата и от няколко месеца се друса яко. Ако беше продължил лечението си, тогава разговорът щеше да бъде съвсем различен. Представи си ти какво детство щеше да имаш, ако родителите ти бяха зависими от алкохол ли херо.

Иначе знам, че наркоманите са хора и са способни да обичат, мразят и т.н, т.е. нищо човешко не им е чуждо. Но Анаморф според мен трябва да продължи ремисията си и да потърси мъж, който ще гледа детето й като свое, наред със своето, което тя би му родила, ако е рекъл Господ. Това е жизненоважно за нея и детето, но за тая цел трябва да се държи чиста, защото единствено в тоя случай има шансове да създаде здрава връзка, основана на доверие и уважение.

Казвам доверие и уважение, тъй като повечето хора трудно биха си позволили подобни чувства към някой зависим.





Тема Re: Не обобщавайнови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 08:42



Човек, разбрах какво искаш да кажеш, майтапя се.



Обичам да боцкам хората просто, де да знам ... Но не е нарочно.



Тема Re: Не обобщавайнови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 08:57





ти замислял ли си се за семейство и деца?



Тема Re: Не обобщавайнови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 09:06



За деца - да, и колкото повече мисля толкова по-малко искам.



Семейство си имам - женен съм.

Редактирано от xexo на 11.06.09 09:07.



Тема Re: За бащатанови [re: shallowgrave]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано11.06.09 10:39



"Нещо повече".. това е мн досадно. Животът е мн по-лесен и по-забавен без обвързване и деца.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За бащатанови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 10:42



Да, но като ги имаш си носиш отговорност.



В крайна сметка никой никого не насилва да прави деца.



Тема Re: За бащатанови [re: xexo]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано11.06.09 11:21



Не е хубаво да говоря от името на други хора но тоя дет друса още и е бил на метадон не е бащата на анаморф, аз доколкото съм разбрал това е бивш неин приятел. Но не и бащата...



Тема Re: Не обобщавайнови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 12:13



Женен си, така ли! Браво! Желая ти дълъг и хармоничен брак!



Момичето, което веднъж писа тук - тя ли е съпругата ти, ако не е много нахално да попитам?



Тема Re: За бащатанови [re: koceto22]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 12:15



И аз ще отговоря от името на друг човек, за да ти кажа, че именно приятелят й бе визиран в постинга, не баща й.



Тема Re: За бащатанови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано11.06.09 12:18



Не обичам отговорности.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За бащатанови [re: lili_belqta]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 12:19



тогава ще ти се наложи да ги поемаш мразейки ги...





Тема Re: За бащатанови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 12:25



Някой да те пита какво обичаш и какво не ?





Тема Re: Не обобщавайнови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 12:29







Тема Re: За бащатанови [re: xexo]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано11.06.09 12:45



@lili_belqta е оса, насмъркана с амфети, а @xexo е мравояд, напушен с опиум.



------------------------------------------



Тема Re: За бащатанови [re: shallowgrave]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано11.06.09 13:03



Защо да ми се наложи? Не съм длъжна да се моъжвам и да имам деца. Другите отговорности като сметки за плащане и работа ги приемам като необходимо зло, всъщност работата си я обичам. Всички отговорности, които могат да се избегнат просто ги избягвам. Не обичам да си усложнявам живота.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За бащатанови [re: lili_belqta]  
Авторlion (Нерегистриран)
Публикувано11.06.09 14:46



az malko izvun temata, no nqkoi ima li idea ot kude da namera droga na Uilam burouz?moje i na angliiski da e



Тема Re: За бащатанови [re: The giver and the ta]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 15:08







Тема Re: За бащатанови [re: xexo]  
Авторprincipe (Нерегистриран)
Публикувано11.06.09 18:57



И мен никой не ме пита,но искам да си кажа мнението за децата.
Аз съм на 26г и повече от всичко искам да имам дете,но поне близките 5гдини не бих си го позволила това нещо.Едва от 9мес. съм спряла материал.
Много пъти съм си мислила какво бих направила,ако все пак забременея.
Твърдо ви кавам,че ще го махна, дори и с риск никога повече да не мога да имам деца. Не бих позволила да страда собственото ми дете,за това,че нямам акъ и воля да спра.



Тема що реши, че никой не те пита?нови [re: principe]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 22:14



това е свободен форум за свободна обмяна на мнения.

понятието свобода е условно, но ти се сещаш какво имам предвид





Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: shallowgrave]  
Авторaмфeт (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 01:42



Ще си позволя да отправя един вапрос към ЛИли белята-Би ли споделила на колко години,защото начина ти на мислене ми е интересен и споделям същото мнение за някои от нещата,но в същото време и ясно осъзнавам,че мисленето и мнението ми тия вапроси рано или късно ще се промени,отчасти си представям начина на живот които водиш,но си помисли когато станеш на 40 примерно,какъв ще живота ти,още ли всяка сутрин ще смъркаш линия за да може да отидеш на работа(и аз го правя) за какви обвързвания и за какви връзки ще става на вапрос,когато кладенеца ти наи вероятно ще пресъхнал а и да не е нито ти нито някои друг ще има особено желание да го ползва

Не ги пиша тия неща с идеята да се заяждам,а защото и осъзнавам,че както съм се подкарал с тия амфети,вапреки че изобщо не изглеждам като типичния speedfreak(които не вярва ще му пратя снимка)ясно осъзнавам че това не може да продължи вечно.Иначе като се замисля в тоя форум като че ли няма никои които да е имал сериозни проблеми с амфетамина,явно е така защото се спира бес проблем,а и като цяло човек които е яко затънал с амфетите вероятноста да тръгне да пише по форумите е доста малка.......to be continued



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: aмфeт]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 07:51



Между другото, как стоят нещата с амфетамините и спирането им наистина ?

Искам да кажа, не от физическата страна - знам че няма абстиненция, интересна ми е психическата ? Има ли депресии или някакво чувство за отпадналост - неспособност ?

Питам защото никога не съм имал проблем с такива неща (speed съм пипал 2 пъти в живота си и не ми хареса особено). Интересно ми е защото дори при хероина не мисля че самата физическа абстиненция е чак толкова проблемна - на този свят няма хероиноман който да не е спирал поне 10 пъти в живота си. Проблема най-често излиза наяве след самото спиране, когато тялото ти е се е изчистило. Чувството че си никой, че живота ти е пълна боза и че никой никога няма да може да те разбере. Че си неспособен да свършиш каквото и да е без хероин ...



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: xexo]  
Авторprincipe (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 09:18



Както вече казах аз съм била на херойн близо 10г и със сигурност спиранията са ми по-малко от 10пъти.
За кризите,до някъде си прав,но аз от тях и до сега изпитвам ужас,че може цяла нощ да не мигна.



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: principe]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 09:35



principe,
Искренно се радвам на желанието и хъса да спреш херцата !!!
Пожелавам тотален успех!!!
Знае ли някой,чел ли е повече материали,има ли повече информация относно пълното пречистване на организма - по-специялно след какъв период на ниво клетка!
И кога би могъл един мъж след тотално приключване на хероин и всякакъв вид лекарства и заместители,Ревиа и т.н. да работи за дете при положение ,че партьорката му никога не е приемала никакъв вид дрога?
Предварително благодаря за всякакъв род базирана на научни данни информация, освободена от философски интерпретации !!!
Успех на всеки,борещ се за физическа и психическа свобода на духа!



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: FF]  
Авторprincipe (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 09:44



Преди години бях говорила с една лекарка по отношение на херойна.
Отговорът и беше,от 6мес до 1година.
Като имаш предвид,че метадона се наслоява(ако мога така да се изразя)в костите, там сигурно е повече.

Вчера четох твое изказване,че колкото повече мислиш за деца,толкова не ти се иска да имаш-променил си си мнението?



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: principe]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 10:46



Никой не ги обича кризите. Но по-принцип не ми е проблем да избия някоя кризите за няколко дена, но месеците депресия които следват не съм способен да изтрая.

Иначе не казвам че кризите са ми приятни, но като цяло са ми по-лесни от колкото живота без опияти.



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: FF]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 10:51



principe,
Не съм този,който не иска деца!
Объркала си ме с Xexo,но това няма никакво значение!
Никога не съм поемал метадон и никога няма да предприема такава стъпка,въпреки че много мразя тази дума "никога".
По този въпрос съм категоричен и неотлъчно принципен!
Без да те плаша,но поне 2-3 месеца ще си в постоянни кризички и после нещата си идват на мястото.
Най-добри пожелания за абсолютен успех на всякакви нива!



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: principe]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 11:03



Не се наслоява в костите. Градски легенди.

Метадона има дълъг полу-живот защото се разтваря добре в мазнините (ако не се лъжа), тоест - натрупва се в мазнините на тялото. Полу-живота му е между 24 - 36 часа, в зависимост от хората. За около две - три седмици след пълно спиране не би трябвало да има почти никакъв метадон в тялото ти.

При хероина полу-живота е 4 часа. За това и кризите са по кратки.

Между другото - "изчистването" и "оздравяването" са две напълни различни неща. Човек може да е абстинентен дълго след като в кръвта му няма и помен от веществото. На мозъка му трябва доста време за да се възстанови напълно - 6 месеца до година, но зависи от много фактори (колко време човек е употребявал, как е спрял, на каква доза е бил). Дори абстинентицята да минава за няколко дена (или седмици при метадона) - мозъка не се връща към нормална функция толкова бързо.



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: FF]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 11:07



Зависи как се спира метадона. Момичето е на ниска доза - ако намали до 0.5мг да речем мисля че кризите ще са минимални. Не мога да го кажа със сигурност де, всеки си е различен и има различна чувствителност.

Намаляване от по 1мг на месец е добър график - оставя се достатъчно време на рецепторите да се възстановят.



Иначе на бивш зависим не препоръчвам да прави деца преди да е 100% сигурен че е стабилен, но всеки си знае. За тази стабилност си трябват 3 - 4 години, но всеки си преценява в крайна сметка.

Иначе самото вещество не знам да пречи на възпроизвеждането (на чисто физическо ниво).

Редактирано от xexo на 12.06.09 11:11.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 11:53



Xexo,
Вие сте много отговорно същество по моята скромна преценка!
Може би съвсем малко повече мотивация Ви липсва ,или инат,или хъс , за да захвърлите метадона.
Вие най-добре познавате себе си!
Някакво много добро вътрешно чувство ме настрийва да Ви желая най-скорошно решаване на проблемите!
Не се сърдите ,че се опитах да съм добронамерен, надявам се!
УСПЕХ!!!



Тема Re: За илюзиитенови [re: FF]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 12:00



Понякога отговарям остро защото обичам споровете, но не се сърдя на никой.



Той метадона за момента не ми е голям проблем. Бих го пил до края на живота си с удоволствие - за съжаление има прекалено пречки и спънки (глупави закони, разлики между държавите, итн). Иначе самото вещество не ми пречи.

Между другото - и хероин бих взимал цял живот ако имах достъп до чист такъв (медицински диаморфин) и ако нямаше купищата пречки наложени от обществото. И в крайна сметка, защо не ?



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: aмфeт]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано12.06.09 13:10



На 20 години съм. Не съм затънала с амфети, не смъркам по една линия сутрин, за да мога да отида на работа. Моето мнение по тези въпроси няма да се промени, а и начина ми на мислене не е такъв заради наркотици или нещо такова, а по природа съм си такава.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 13:17



Всички се променяме, и ти ще се промениш. Не се знае в каква посока, но ще се промениш. Колкото и да се опъваш.





Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано12.06.09 13:21



Няма да се променя в такава насока, че да искам връзки и деца.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 13:32



Да съм казвал в каква насока ще се промениш ?



Но със сигурност ще се промениш.

Не че ми пука де.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано12.06.09 13:57



Проблемът е в закачането, брат - в зависимостта.

Ако нямаше прогресираща зависимост и остър абстинентен синдром, сигурно едно 70-80% от земното население щеше да е на нещо.



Добре, че законите на Мърфи действат безотказно, иначе хероинът щеше да е the perfect drug.



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 14:45



Нещо не разбирам - какъв им е проблема на всички със зависимоста ?

Това че имам нужда от дадено вещество не ми е било проблем докато това вещество ми носи нещо. Проблема ми е да съм зависим към нелегално вещество защото тогава давам повече от колкото взимам.

Да речем че живея в рая и ежедневно взимам хероин, чист медицински хероин. И че е напълно легално. И че няма нужда да се крия от хората и да ходя по дилъри. Имайки на предвид че сега успявам да си контролирам дозите с метадона (въпреки че имам в изобилие), защо мислиш че не мога да правя същото с хероин ?

На мен веществото не ми пречи. Пречат ми хората които ми забраняват да го взимам.

Редактирано от xexo на 12.06.09 14:48.



Тема Re: За илюзиите до Анаморфнови [re: xexo]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано12.06.09 16:28





Вижте и на мен снощи къв филм ми се случи:
Значи прибираме се на стоп от морето,където работим с моето момче,не за друго се прибираме,а за да се заредим с мед.
Уговаряме се с човека,идва и ни взима от плиска,някъде към десет вечерта,носи меда-хубаво-ама и така се натрещял,леле,вика,къв материал пуснали в центъра",и не знам си още кви зарибявки,то ебаси за кво му е да ни го казва?,и все пак ние си взимаме меда,и ни кара той с колата към нас.
А нас ни жужне,но стискаме буркана с меда,с илюзията,че сме силни и сме сериозни,и сме дошли само заради него,и днес през нощта пътуваме обратно.
Умишлено вложихме всички отделени пари за мед,за да не се изкушим за материал,понеже си знаем,че може да е шит,но постата си е поста.
И както си кара нашия човек,набива спирачките и вика:"еййй,това беше дилъра,заклевам се...глей ся как ще му вземем материала...
Видял го той как си хвърля няква хартийка с нещо в тъмния ъгъл на един вход,там до НДК някъде..."глей,вика,колко съм наблюдателен...",а ние се пулим насреща му и с очи си казваме:"тоя пък сега кво изтрещя?"
Изкачат от колата с моя приятел и смятай,че наистина се оказва така:
малка салфетка с десет точета,мисля двайски...
Аз стоя в колата и гледам...а дилъра се предполага,че е свил зад ъгъла и го няма...обаче го виждам как се обръща,вижда екшъна как му обират стоката и драсва нагоре към кашето му,тича,щото мойте хора са хиени,и то кой ли не е в тия моменти, и край,ще му го вземат...
Аз ся как да сигнализирам,пък и веднага си представих някви щуротии с пистолети и мутри,абе шашнах се..излязох от колата и гледам как дилърчето,ма някво хлапе,ги хваща как тия мойте хора ровят в салфетката.
Моят приятел не е гадняр,не обича проблеми,а и нашия приятел не е някво лайно,е една дума никой не иска да става проблем,и му върнаха нещата.Дилърът пък треперел като лист,разказват ми после,и гласът му трепери,страх го било от мутрите,че ако изчезне материал,и пари няма,ще го бият много лошо,и моето момче нали е много с много добър характер,и изобщо обладава някои много редки благочестиви качества,с другия решават да му го върнат.Дилърът доволен,че ся няма да стават циркове,вади по една двайска и ги черпи...
И всеки по живо по здраво...
И си викам:гледай сега,ебаси...
Ние откъде го чукаме,то откъде се пука?Не искаме да друсаме хероин,макар,че нашия шофьор се бе размазал яко,стискаме си меда и ръцете за подкрепа,веднъж да слезем от колата на тоя направения,и изкушението ще се занули от само себе си...така си мислим,ама и други мисли препускат като бясни коне,и все пак мълчим по темата един на друг,хах...
Ама на ти анти-късмет:черпи дилъра,и ние сега да не сме някви от желязо,ебаси?
И веднага коварния план:такси до денонощната,помпи,лимон..и айде в нас...
оправихме се,то е ясно...дълъг стоп изкарахме,ранния следобяд тръгнахме от бургас,и хванахме на стоп макдеонска цистерна с 40 тона газ,една своеобразна подвижна бомба и е така-с 60-70 км в час,почти до софия...а после с един джип,за 20 минути до центъра на софия..уморени,един вид,а също и оправдание от друг вид...хах
Днес,на сутринта, никой от двама ни няма желание за още. Имаме си метадон,доволно количество да изкараме до следващата дата за програмата,работим на морето както казах,пием меда,не го целим и се чувстваме изключително добре.
Няма еуфория,няма обичайното а-у,обаче е спокойно и заспиваме спокойни,че утре пак ще сме добре,а не да го мислим откъде да си търсим гориво за ежедневните дейности.
Снощи обаче се надрусахме,и материала си е материал,хубав-лош,какъвто и да е,надрусва,а изживения кик те сваля от нивото,което си достигнал до момента,нивото,в което си развил качеста като сериозност и последователност в лечението,стединес както се казва..
Но това,че сме се надрусали,по стечение на някви извънредни обстоятелства не ни бърка,защото гледаме да сме ок с тая издънка и изобщо с издънките,и въобще със себе си,защото няма смисъл да се самообвиняваме,че сме се издънили.
Доволна съм,че днес нито един от двама ни не отвори дума за още.
Знаем какво коства всичко това,което сме постигнали до тук,и може би малко сме пораснали,че да съумеем си сложим юзда на ума.
Аз лично,се радвам,че напуснах София-изкушенията са прекалено големи,и прекалено наблизо,само няколко спирки по-надолу от нас,и изобщо морето и работата оказват благотворно влияние на всеки,който иска да започне на чисто.
Препоръчвам на всички,които не им се седи в София,или по градовете навътре,да заминат за някъде на брега,да си намерят работа (btw по морето има ужасно много работа,навсякъде където се заговаряме с хората със бизнес по морето-съдържатели на пицарии,дюнери,палачинки,по хотелите,секви,ни викат:"Абе,нямате ли някви приятели от София да ги докарате тука да работят? Има ужасно много възможности,с добри пари,с осигурена храна и квартира и доволно работно време,че да се отдадеш на любими занимания)
Все едно,просто това исках да разкажа,как,как на всяка крачка,във всеки един момент,може да ти цъфне някоя оферта,и ти просто не можеш да откажеш,най-малкото защото е на аванта,или пък по причини,различни за всеки.
Анаморфче,разбирам те с твоите херо-дилеми,не си единствената на която съдбата и подлага крак,кога по-ефектно,но в повечето случаи,знаеш-прозаично,но ти не се отказвай,голяма работа,че един път си се надрусала.
За себе си разбрах,че е много важно с какво усещане се събудиш сутринта-ако ти жужи мухата за още,тогава е гадно,налага ти се да се бориш с хиляда демони! Но,ако си ок на сутринта,и го вземеш като инцидентно надрусване,с желанието да се върнеш отново на чисто,тогава никоя доза няма да те изкара от пътя.
И обратно,ако се подкараш за втори и трети път след това,е опасно,защото тогава влизаш в цикъл,а от там се излиза трудно.
За мен ти отдавна си се справила с проблема,понеже вече не си на етап ежедневно друсане и живот подчинен на това.Разбрала си кое е добре за теб.
Много вярвам в теб и ужасно много те целувам,чакам ви с миленка там,където съм,ти знаеш къде,поздрави от морето на всички
псиромантик


::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: За илюзиите до Анаморфнови [re: psyromantic]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 16:40



Подобно нещо ми се е случвало. Да не повярва човек. Бях с един познат, нямахме никакви пари ... И той ми вика че някакъв дилър го били арестували, и той знаел къде си крие стоката. Карам го до това място. Търсим, търсим, обикаляме - нищо. И решаваме да си тръгваме.

И като минаваме покрай един храст - той ми вика "Стоп", слиза от колата и взима някакво пликче. Мисля че бяха 20 - 30г кафяво и 10-ина грама бяло. Да не повярва човек. Оставих му всичкото бяло - мен кафявото ме интересуваше. Поделихме си го ... останалото няма какво да го разказвам - то е ясно.



Това беше преди 10г нейде. Тогава май никой не ми повярва че сме намерили такова количество.

Иначе за издънките - в никакъв случай не трябва да се обвинява човек. Правим каквото можем но не сме свръх същества. Не винаги изборите които правим са логични, но в крайна сметка това е. Важното е да има някаква лекота в живота, иначе не си струва дори да спира човек.

Пък и да си блъскаме главата защо и как сме се издънили е безмислено - времето не можем да го върнем назад и не съм сигурен че подобни мисли са продуктивни за бъдещето. Човек трябва да е доволен от живота който има - издънки или не. Иначе няма смисъл ...

На времето като имах издънки с хероина мисълта че на еди коя си дата може да се надрусам ме мотивираше да премина през ежедневието. Може да изглежда тъпо от страни, но си е така. В един момент престанах да го мисля и издънките намаляха и поизчезнаха ...

Редактирано от xexo на 12.06.09 16:46.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
АвторMaм (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 17:25



Между другото - и хероин бих взимал цял живот ако имах достъп до чист такъв (медицински диаморфин)
Защо?



Тема Re: За илюзиитенови [re: Maм]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 17:46



Да обърна въпроса, защо не ?

След като 8 години карам с метадон, каква е разликата ? Опият като опият.

Защото ми носи удоволствие. Нещо като секса. Защо правим секс - длъжни ли сме ?

Няма никакво задължение но го правим, но имаме един вид животинска нужда да го правим. Аз съм така с хероина.

Докато ми носи удоволствие и не взима нищо от живота ми, не виждам проблем.

Това което хероина взе от живота ми не се дължи толкова на хероина от колкото на неговата нелегалност. Скъп, мръсен материял. Ходене по дилъри. Този живот не го искам.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано12.06.09 21:02



Някой да е чувал за лечение на зависимости с "Лирика" - може би производство-Люксенбург?
Има ли някой информация дали този препарат се внася вече в БГ?
На всички много КЪСМЕТ!



Тема Re: За илюзиитенови [re: FF]  
Автор xexo (член)
Публикувано12.06.09 21:28



Какво е това нещо и какво е това производство ?





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано12.06.09 22:17



поредното плацибо, най-вероятно.

или по-точно казано - поредното " чудодейно " средство за измъкване на пари от отчаяните семейства, в които има зависими.ччават пари за врачки, знахари, екстрасенси и кви ли не други шарлатани и обикновени мошенници...

Прав беше Хехо - човек е готов на всичко, за да не си поеме отговорността. Отговорността по лечението си, в случая.



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано12.06.09 23:07



Здравейте мили приятели!
Да ви разкажа какво се случи в крайна сметка! Събудих се вчера сутринта за изпита и се събудих с широка усмивка,още тогава знаех,че ще си взема! Отидох,взех си изпита(имам 6 между другото) и веднага реших да си взема! Да,обаче звъннах на бившия ми приятел и той не си вдигаше телефона часова наред! Обадих се на едно момче да ме свърже с някой,защото съм загубила всички дилърски връзки

Но моето момче си вдигна тела и отидох при него веднага! То пък за беля дилъра(много точен човек между другото) тъкмо зареждаше и чакахме към 1 и нещо,но пък за 20 рв ни даде 2 двайски! Така ,аз лакомията си взех цяла 20-ка,което си е супер много за човек,който не взима отдавна! Реших да се прибера и да съм с Миленка до вечерта и тогава да ида да спя у тях и да друсам! През това време минах през ужасен кошмар,ужасни угризения,много мъчно ми беше,не исках да друсам,но в същото време знаех,че ще го направя! Исках да го изхвърля,но някак не можах! Накрая толкова се бях изнервила и изтощила психически,че когато отидох у тях започнах да плача,нямах сили дори да го друсам! И в крайна сметка започнах,някъде към 11 вечерта чак,изпуших 1 десетка и се умъртвих направо(това е някакъв уникален материал просто,може би най-добрият досега)! стигнах до момент,в който просто не можех да поема повече,а бях толкова надрусана,че даже не можех да говоря! Реших и му дадох остатъка,защото знаех,че ако ми беше останал за днес пак щях да друсам!
Днес обаче се чувствам много добре,събудих се щастлива,не си мислих за това изобщо,мислих само как ще отида и ще си видя Миленка и ще сме си заедно цял ден! Мисля,че повече няма да имам желание(силно се надявам да е така)! Просто угризенията,нервите,напрежението вчера преди да се надрусам ми видяха сметката и осъзнах,че просто цената би била непоносима за мен,няма да мога да я платя Прецених дали мога да я платя(благодаря ти Хехо) и видях,че няма да стане!
Пси,благодаря ти,че се включи,много имах нужда от теб сега! Мислих да ти звъня,но Ми спряха тела! Много прегръдки за теб и за него,много успех на моренцето и ни чакайте с Миленка,ще дойдем!
Шалоугрейв,малко да уточня ! човекът,за когото говоря е бившият ми приятел,с който бяхме заедно сума ти години! Той не е таткото на Миленка! разделих се с татко и,за да се върна пак при него,закото чувствата ми към него все още са факт,но той избра хероина пред нас и така приключи всичко! Миленка си има татко,който се грижи прекрасно за нея,излизаме заедно,грижи се финансова за нея! Така че татко и не е наркоман!
2-ро-никога не съм търсиха от мъжете само дрога и секс в никакъв случай! С бившия ми сме били и много време чисти,изживели сме една прекрасна лябов,която далеч не е свързана с дрогата,е със секса да,но това ненормално ли е!
3-то,да искам да срещна някой,но не ми е фикс-идея! Тези неща не се търсят,те просто се случват! Още повече,че и татко и на Миленка иска да се съберем,но аз просто не желая да имам нищо с никой докато не преодолея чувствата ми към бившия(Борис се казва)
Детенцето ми е момиченце,казва се Миленка,на 1 и 2 месеца е,наскоро проходи,много щастливо и весело детенце е,зае почетно място е един конкурс за красота!
Много прегръдки за всички!



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (член)
Публикувано13.06.09 00:05



Радвам се че си успяла да изкараш някакъв извод от това твое преживяване ... Надявам се че не си приела това което казах като подстрекаване към взимане, просто исках ти да си поемеш отговорността (все пак това си е твое решение). Да се замислиш а не да следваш животинските инстинкти сляпо. При това всички знаем че може целия свят да ни казва да не взимаме, ние пак ще вземем, ако го искаме. Позитивното е че си си изкарала някаква поука. И че си размислила нещата.



Мисля че човек започва да си взима живота си в ръце когато започне взима веществото след дълъг размисъл. Не заради инстинктите си или защото му се е случило нещо неприятно в живота. Ами защото го е решил. Това показва че въпреки че все още има силно желание за веществото, все пак успява да контролира емоциите си. Продължавай по този път. Не бързай. Не взимай защото нещо се е случило в живота ти, взимай защото си го решила. И в един момент (според) е напълно възможно да ти писне. И все пак - внимавай.

Всички тия философии са много лесни ... на теория. И на мен ми е лесно да давам уроци и съвети на други хора, но когато става дума за мен ... нещата изведнъж стават къде по трудни. Но ако има нещо което може да ни спаси е здравия разум и постоянно анализиране на стъпките които поемем. Може би за това и кисна в този форум и се мешам във всяка тема - това ми позволява да разсъждавам над самия себе си.

Желая на всички приятна вечер - аз излизам. Тази нощ ще се танцува. Със или без вещества, без значение. Понякога е добре да се отпускаме и да не го мислим чак толкова. Стига да имаме някакви граници които да не прескачаме.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано13.06.09 08:13



добре.

просто се дръж чиста! другото само ще се нареди.



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: FF]  
Авторprincipe (Нерегистриран)
Публикувано13.06.09 08:43



За FF
Извинявай,найстина съм те объркала,не знам какво съм гледала.
Още ми е малко странен този форум и не мога да му свикна.

ЗА xoxo
Това,че метадона се наслоява в костите са ми го казвали лекари.Ама колко са разбирали, отделен въпрос. Търсила съм инфо. в интернет за метадона, но няма голяма иформация.
Четох на няколко места,че от метадона се пълнее, вярно ли е?
Питам защото тук в обясненията за метадон изрично се подчертава,че не е така.



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Авторprincipe (Нерегистриран)
Публикувано13.06.09 09:43



Psyromantic
Комплименти, пишеш страхотно, за разлика от мен.Много съм зле с писментот изразяване.

Аз никога не бях мисолс по обстойно,че трябва да спирам.Знаех,че трябва да го направя защото е лошо, заради нашите. До момента в който изгубих една от поредните си работи.Останах в къщи и казах че този път няма да бързам да си търся нова.Благодарение на всичкото това време,което имах да мисля,осъзнах,че трябва да спра заради мен самата.Да не говориме,че вече на нищо не приличах.По цял ден в нас и само друсане.Даже и не излизах да си го купя, ами момчето с което живея и до днес ми го носеше.
Искам да кажа,че ако бях продължила да работя,едва ли щях да спра.Някакси започваш да правиш всичко механично.А и тук не е живота, като в Бг.
Ставаш друсаш,на работа до вечерта връщаш се до като отидеш да вземеш. до като се пибереш, малко да разпуснеш и денят свършва. Събота да отидеш да напазаруваш,да изпереш да изчистиш и деня пак свършва. Недяля само почивка,на тялото.Един ден не достатъчен да си "промиеш" акъла.

Декември месец, си идвах в София. Пред едно у-ще на Дондуков, изглежда някой дилар си беше изпуснал току що пакетчето с материала.Имаше доста малки пакетчета.Не знам може и да не е било материал,но в пакетчетата се виждаше тъмен прах. И до сега нямам представа как успях да го подмина.Може би защото точно до него само че на улицата имаше кола с полиция и си помислих,че може нарочно да е направено.Изплаших се.



Тема Re: що реши, че никой не те пита?нови [re: principe]  
Автор xexo (член)
Публикувано13.06.09 12:26



[url]http://www.medicineau.net.au/clinical/drugs/methquest.html[/ur]



Има и други сайтове, пишеш "methadone bones" в Гугъл.

Не знам от къде идват тези градски легенди, може би заради дългия полу-живот. Същите приказки циркулират за LSD-то, може би поради същата причина.

За дебелеенето - по-принцип доста от хората на метадон са по-пълни, но това не е защото са надебелели от веществото ами защото си връщат нормалното тегло като водят хигиеничен живот.

Аз например не мисля че съм надебелял и грам заради метадона, но преди това със сигурност съм имал поднормено тегло. От 10г взимам метадон - 1м92 за около 70кг.



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Авторask (Нерегистриран)
Публикувано13.06.09 12:50



еййй,що не издебна да видиш кво е бее.....са и мене ще ме е яд:]]]



Тема До FFнови [re: FF]  
Авторprincipe (Нерегистриран)
Публикувано13.06.09 20:27



Позволих си вчера да здам твоя въпрос в един сайт.
Отговорът на доктора е:

Здравейте! Метадонът е заместител на хероина и действа 24 часа. Напълно се излъчва от организма до няколко седмици. По отношение на това, че вашият приятел е наркотични вещества, не съществуват никакви рискове за потомството му.
Не мисля,че е изчерпателен, но това е отговора.



Тема Re: До principeнови [re: principe]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано13.06.09 21:00



principe,
Сърдечни благодарности!!!
Аз от 4 месеца съм абсолютно без хероин !
От време на врене взимам Ревиа, докъто и нея шунтирам.
Ако имаш някакви конкретни въпроси, питай!
Няма да ти е лесно,а и по този път не са изключени и инциденти.
Както сама казваш важен е принципа!
КЪСМЕТ и як КУРАЖ!



Тема Re: За илюзиитенови [re: ask]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано14.06.09 23:23



Здравейте! Моите одисеи продължават! Днес ми звънна онова момче,дето е на мед,с когото друсах онзи път като ми даде Борис и ме помоли страшно много да отидем Борис да му вземе,че изчислявал от толкова време кога няма да му правят тест в програмата,решението му било супер съзнателно и обмислено и тн! и на мен ми стана кофти и реших да му помогна,при което пък той ми даде материал(нали знаете-по презумция си мисли,че трябва да ме черпи,щом съм му помогнала)! Е,аз го взех! бях с тях 3-4 часа,но не друсах и сега си е в мен материала,обаче пак ми е много кофти и гузно и седя и се чудя-да друсам или не! Не знам вече,ще се побъркам направо





Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 08:44



Чак сега видях поста ти ...

Сложи го настрани този материял и не го мисли. Така и така и дори да друсаш - никой не е казал че трябва да е днеска - нали ? Може и утре да е. Може и до уикенда да изчакаш. Материяла няма да избяга.

Кажи си че така и така дали имаш материял или не е абсолютно все тая. В крайна сметка, материял винаги може да намериш. Е, знам че е по-сложно като знаеш че е в джоба ти, но се опитай да си кажеш че е все тая.



Опитай се да контролираш дрогата не тя да те контролира теб. Ако взимаш ще го правиш за твое удоволствие а не за удоволствието на дрогата. Ако изчакаш няколко дена, дори в крайна сметка да го вземеш ще останеш с някакво позитивно чувство - че си успяла да издържиш, че имаш някакъв контрол над инстинктите. Повярвай ми, това чувство е страхотно.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
АвторMaм (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 11:03



Няма никакво задължение но го правим, но имаме един вид животинска нужда да го правим. Аз съм така с хероина.

Докато ми носи удоволствие и не взима нищо от живота ми, не виждам проблем.


А толеранса? Би ли задържал дозите и какъв е смисълът, тогава, ако друсаш само за да не си абстинентен? Докъде би стигнала дозата, ако хероина е достъпен като цена и е легален? Тогава пак ще си зависим, при всяко едно пътуване, ще трябва да мислиш за материала, ами ако нещо се случи с него? Какво ще правиш?

Глупости приказвам естествено, за всички е знайно, че никога хероина няма да се продава в бакалията.



Тема Re: За илюзиитенови [re: Maм]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 11:36



Толеранса го има и при метадона, Мам. Но не вдигам дозите. В началото го правих - да, но в един момент се усетих че има и други неща в живота. Но тези неща нямаше как да ги усетя ако ендорфиновите ми рецептори бяха гладни.

Виж, разликата между опиятите не е толкова огромна. Метадона е по-удобен поради две причини:
1. По-дълъг полу-живот, няма нужда от тройно или четворно дозиране на ден
2. Легално е по-лесно защото не е в абсурдните конвенции на ООН за наркотичните вещества. Това свойство не е свойство на веществото ами улеснение за закона, няма нищо общо със самите ефекти.

За някои хора метадона не е решение. Продължават да взимат хероин.

Ако веществото започне да взима мястото на други неща които искам да прави човек - тогава трябва да се замисли дали не дава прекалено много на веществото.

Толеранса не е чак такъв проблем - дозата може да се вдига (почти) до без край. Сериозно говоря - опиятите са едни от малкото вещества които имат това свойство.



Хероина в бакалията няма да се продава. Но в специализирани центрове ще се продава.

Искам да добавя че не разбирам теб какво те притеснява в това някой да е зависим - докато не ти вреди, какъв е проблема в крайна сметка ? Не можеш да спасиш хората от собствените им демони. Всеки сам се спасява.

Редактирано от xexo на 15.06.09 11:45.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 11:43



Прочетох цялата тема и просто се учудвам, каква безотговорна майка има детето ти! Как може да имаш такова ценно нещо на тази земя и да пропиляваш по този начин бъдещето си, своето и на детето ти? Само не ми казвай, че можеш да се контролираш и че това е само за сега. Колко пъти трябва да търсиш оправдания? Изпити, после приятел те помолил? Искаш ли детето ти да расте с майка която не може адекватно да се държи? Която е слаба?
Сигурен съм и друго, пропиляваш шансовете си в живота, един след друг! Дано се намери някой който да те вразуми, да ти даде ново начало, да те отдели от средата в която си пуснала корени. Престани да се лъжеш самата себе си - само веднъж... явно е че не е само веднъж, докато се усетиш ще си на инжекции или фолио - редовно. Детето ти ще плаче, защото няма кой да се грижи за него, а ти ще лежиш безделно до нея със фолио в устата. В най-добрия случай, родители или близки ще гледат детето ти... помисли си това ли искаш?

Откачам като видя подобни майки





Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 11:51



Ух, още един който не е разбрал че никой не може да бъде "вразумен".





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 12:41



"не може" е оправданието на слабия.



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 12:43



Силния няма нужда да му диктуват от страни какво да прави в живота си. Силния взима решения сам за себе си и си търпи последствията.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 12:52



Хехо,точно това правя в момента и се надявам да забравя изобщо за него!
Сталкер,от такива като теб направо ми се повръща! Изобщо не ме познаваш,а ми отправяш такива зловещи обвинения,че нямам думи! Е,аз не се засегнах,защото много добре знам какво майка съм аз! Аз с чисто сърце мога да кажа,че съм една от най-добрите майки,които съм виждала! И за две нощи съм спала точно 4 часа,защото имаме температура,без това да ми тежи! Това,че съм се надрусала 2 пъти по-лоша майка ли ме прави от тези,които без да друсат си зарязват децата на баби и дядовци за по месец? Или тези,които отиват и се нарязват с алкохол? Или тези,които по начало не се грижат добре за децата си! Не ставай смешен!





Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 12:55



Не обръщай внимание на глупаците, няма смисъл ...



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 13:21



И аз бих те посъветвал да не обръщаш внимание на провокации.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 13:23



Това, че някой не споделя мнението Ви, го прави глупак така ли?

Доста градивно мислене г-н / г-жо хахо. Самият факт, че си прибягнал до дрогата, не е толкова признак на слабост, слабост е когато имаш достатъчно причини за да я спреш, а не можеш, трепериш и се чудиш, са да си шмръкна ли?

Анаморф или там както ти е името, цялата група която си описала не са майки. Много кофти че се сравняваш с тях, не мога да си представя как детето ти е болно а ти ходиш да купуваш на някакъв си наркотици

Както и да е, живота си е твой, ти си избираш дари да се бориш и да предоставиш на детето си една нормална среда. Успех ще стискам палци да се появи някой който да те отдели от тая кофти среда, дано да имаш приятели които не се боцкат или шмъркат или там каквото правят.



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 13:32



Ако пък си мислиш че много ми пука за твойто мнение - жестоко се лъжеш.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 13:53



Не съм и очаквал подобно нещо, просто града в който живея е малък и ми бе интересно какво ще намеря в този клуб, да се докосна малко до мисленето на пристрастените. Успех ти желая и по-леко с държанието, нали занеш няма неушамарени, дори и в нетя





Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 13:59



Хаха, заплахи във форум.



Първо трябва да се докоснеш до мисленето на кратко.

Много филми гледаш.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 14:05



Извинявай, не съм искал да те заплашвам. Не това ми бе идеята. Макар и да съм здрав селянин от Врачанско :))) Въпроса, бе че е тъпо да се дуеш на някой по нета, както ти правиш с мен ;) Все тая, успех на теб и авторката и се извинявам ако съм засегнал някой, но трябва и такива роли да има във филма нали?





Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 14:12



Уважавам тези които изразяват поне някакъв опит за разбиране и се отнасят нормално с другите дори вижданията им да са различни.

Другите не ме интересуват.

Може ли да те попитам - ти колко деца си отгледал ?

На каква възраст си ?



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 14:15



28г. 2 деца



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 14:16



Браво. Герой.

32г - нито едно.



Може ли да те попитам нещо. Даваш съвети на анаморф да си намери приятели които да не смъркат, да не бодат, итн. Добър съвет наистина.

Но, искам честно да ми отговориш, ако някой приятел ти обяви че е бил наркоман - ще го приемеш ли ? Ще му се довериш ли ? Без да го съжаляваш ? Без да го съдиш ?

Как искаш да стане тая работа като никой не може да каже отворено и открито кой е и през какво е минал ?

Решението е просто - когато една група хора не само че може да те разбере но и не се опитва, отиваш при другата - групата която те приема такъв какъвто си. Прави си изводите.

Редактирано от xexo на 15.06.09 14:20.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 14:24



Да разбира се, бих гледал "по-така", на този човек. Дали е правилно или не не мога да кажа. Но вниквам по следния начин... по принцип нямам проблеми с пристрастявания, дори и към цигари. Та, мисля си, ако си в една среда където се употребяват веществата към които си пристрастен, просто въпрос на време е дори и да си ги отказал, да започнеш да взимаш отново. Прав ли съм?
Наистина по-добре човек да мине през униженията за да не помисля после отново да взима, малко грубо се изказах, но се надявам да ме разбереш.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 14:30



Xихи,хехо,
Все това!
Доста комплексарщина струи от постовете ти ,да не кажа и грандоманска простотия!
Давай успешно напред!



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 14:33



Прав си. Въпроса е че не можеш да излезнеш от тази страна когато другите, "нормалните" се отнасят с теб като с парцал. Имаш два варианта - лъжеш ги (аз така правя) и оставаш години наред без никакви приятели. Не може да си приятел с някой който не знае от къде идваш, не знае нищо за миналото ти. За мен това са безинтересни хора - човек който не може да ме разбере не може да бъде уважаван.

Вариянт две - теглиш им една майна и се гордееш с това което си. По-добрия вариант. Опитвам се да премина в тази категория, но си признавам че не е лесно.

Пък който не е доволен че съм бил наркоман - да го ду.., с извинение. Нямаше да съм това което съм без наркотиците, щях да живея вегетативния живот в който живеят 99% от хората. Не, мерси.



Тема Re: За илюзиитенови [re: FF]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 14:36



Хаха, на тебе па какво ти пука за моите комплекси.

Гледай да си избиваш твоите и си ми остави моите - аз си ги обичам.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 14:41



Разбирам те напълно, трудно е но за съжаление обществото ни е такова. И не само с наркоманите, тук говорим за елементарни отношения, същото е. За това ако намериш, добър човек - то не го изпускай, аз съм на този принцип. Ето виж ме мен, макар и да не пуша, даже и не пия, аз приятели не мога да кажа, че имам. Имам познати само... :)
Мисълта ми беше друга, момичето трябва само да намери път, да спре наркотиците. Има дъщеря, заради нея да го направи. Трудно е знам, но ако скъсаш със старият си живот не би имал проблем, поне не чак такъв. От постовете и струи следното, ако тя нямаше връзка със стари познати наркомани, то едва ли би прибегнала до наркотиците отново. Разбира се едно е да пишеш, друго е да го изпълниш, но да речем че и вярвам. Е кажи ми, ти на нейно място не би ли спрял да се виждаш с хората който те подтикват към станиолчето? Вярвам, че ще се орпави авторката, ще дойдат хубави дни за нея и за детето и, но също така съм и сигурен, че ще ги опропасти, било нови приятели, било нова възможност за живот, ще ги опропасти, защото до нея ще са хора които не искат промяна, знаят, че това което правят не е най-хубавото, но нямат сили да го променят.
Това е от мен, отново успех на всички :)



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 14:48



Може и да се разберем с тебе.

Проблема е когато тези стари познати са хора на които държиш. Не е толкова лесно да зарежеш хората с които си от 10г зад гърба си. Аз го направих. И да ти кажа, 10г по-късно все още съжалявам и ме боли. И ги мисля. Чак сега се осмелих да се видя с някои защото знам че съм достатъчно здрав психически.

За детето не мога да ти отговоря. Лично аз не искам деца за момента.

Мисля че все пак анаморф е показала че се бори с проблемите си. Е да, пътя не винаги е равен. Но става още по-кофти ако си помисли че заради една или две изцепки се е върнала 2 години назад. Защото не е така. Всеки опит за спиране е напредване в правилната посока.

Редактирано от xexo на 15.06.09 14:51.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автормилaлeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 14:56



хехо ли си хахо ли си, се тая. Не ти пука за мнението на другите, особено,когато е различно от твоето. Ами ,защо тогаз, на другите да им пука за твоята наркоманска душичка? А , боклук такъв? За много по-висши същества се взимате нещо, като се друсате с херца. На нас също не ни пука за кризите ви,за предозирането ви и въобще за жалките ви животи. Не трябва да си кой знае колко интелигентен, та да станеш наркоман, но трябва да си доста над средното ,за да имаш волята да спреш.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 14:58



Сталкер,аз съм спряла наркотиците и това,че 2 пъти съм го направила не ме кара да се чувствам,че всичко е провалено! А хубавите дни за мен и дъщеря ми не са свършвали,че да започват,макар че с нея минаваме през огромни трудности! Не говори за човек,който не познаваш,пак ти казвам!


Та аз имам само нормални приятели драги,единственият човек,който употребява е бившият ми приятел,с когото се разделих точно заради това,макар че го обичам много! Така че-не говори И ако ти можеш напълно да забравиш за някого след 6 години,то евала,аз не мога и не искам! Направих достатъчно като се разделих с него!
И сори-ама яко ти личи,че си селянин от Врачанско



Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Автормилaлeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 14:59



За нищо друго не мислите по цял ден, само за това, как да си набавите дозата или пари за дозата. Това , ако е ум и интелект......
да ви имах дилемите "да взема или да не взема", дееба и въпроса. Това ли е живота ,бе, боклуци!



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автормилaлeнa (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 15:00



Абе, я не се оправдавай! Само пред себе си се оправдавай. Кефиш ме, така дръж, мацка



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
АвторMaм (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 15:03



Искам да добавя че не разбирам теб какво те притеснява в това някой да е зависим - докато не ти вреди, какъв е проблема в крайна сметка ? Не можеш да спасиш хората от собствените им демони. Всеки сам се спасява.
Не съвсем нямам намерение да се боря за световния мир и да спасявам някого и то не за друго, а защото тук си сто процента прав, всеки може да се спаси сам и никой друг не може да го направи вместо него. А и повечето, не смятат че е необходимо да се спасяват от нещо.

Приеми го като чисто любопитство, явно просто не мога да проумея нещата защо човек е готов да бъде роб на дадено вещество, което не е жизнено необходимо, като хляба, водата и въздуха. Защо е необходимо да се пораждат емоции от веществото, след като човешкия мозък може сам да възпроизважда такива. Но това е явно защото не съм пробвала, сигурно усещането е такова, че може да замени всичко и на човек престава да му необходим друг освен хероина?
Но никога не е късно да опитам :)

Макар честно да ти кажа ми е жал, вчера идва в къщи едно момиче, друсано, попитах го дали иска нещо кафе, например и отсреща един празен поглед - няма нищо, разбираш ли, нищо. Дори синковеца се притесни, той беше малко по-добре от нея.



Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 15:12



Мила моя, аз като селянин от Враца, мисля че съм направил доста повече от теб в живота си. Или поне се опитвам, имам собствена къща, бизнес, SUV и няколко коли, та мен не ме гледай дали съм селянин или не. Ще забележиш един момент в който, все си казваш, аз не взимам от 2 години, но ще взема млко, за да отпусна и бройката така ще нараства ли нараства...



Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 15:24



Ами кат не ви пука - чудно що дирите тука?



Нито сте почвали, нито сте спирали, ама иначе ни нареждате кат шишета в аптеката, кой на кво ниво на ентелегентност бил, а?

Естествено, че сме по-висши същества - за да друсаш се иска смелост, която вие нямате

Между другото, как беше "смешко" в женски род?

Честно, много ме радвате такива



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 15:30



Това ли е? Това ли си направил - имаш къща, кола, колело, търкало, телевизори и шкафове и т.н боклуци?



Тва ли си направил? Заградил си се с буклуци?

Ми евалата пич - не се виждаш от тях обаче - кой си и какво си? Целия са те затрупали нещо. Успех в придобиването на поредния телевизор или кола или друга глупост. Успех и в самозалъгването колко много си направил, кат си се напълнил с боклуци

Обаче не си ми пример в живота, определено ха-ха

Редактирано от Florinda на 15.06.09 15:31.



Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 15:30



Бажени са вярващите. " Смелост за да почнеш", не ставай смешен/шна.
Нямам думи, какви боклуци сте пък и с претенции.



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 15:33



Ама ти я нямаш, нали?
Тъй че - не ми говори, ха-ха-ха





Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 15:35



не бих искал и да съм пример за някой, но определено е по-добре отколкото да мисля за дозата нали?



Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 15:35



А кой ти е пример, бе? На колко си годинки? С тези разсъждения, си някъде на 15-16. Какво знаеш ти за мен или за Сталкер. Какво съм взимала и какво съм загубила заради това. Много съм преживяла и са ме убивали заради тези неща..както и да е, много по-голяма съм от теб, имам деца и богат житейски опит. Някакво наркоманче не може да ми обяснява истините от живота.



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 15:42



не, не е по-добре


Но ако подобна мисъл те успокоява и те прави щастлив - аз съм ОК с тва



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 15:44



Дразнещо е, нали?



Сети се следващия път, когато решиш ТИ да обясняваш истините от живота на непознати хора, за които също нищо не знаеш



Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 15:49



Кое не знам? Защо си мислиш, че само ТИ знаеш, какво е да се боцкаш? Чети, мила,чети, какво ти пишат хората. Много добре знам и , затова имам право на мнение, защото 10 години минаха без да ги усетя, без да съм живяла ИСТИНСКИ. И сега, някаква пикла ще ми открива топлата вода. Смела била, хахахаха
еми иди ,скачай с парашут, с бънджи, катери се по баирите. Иди в Непал....
а не се заяждай с хора, които са живяли..



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 15:55



А, тва че ти не си живяла истински и това, че считаш, че си си пропиляла живота - или поне 10 години от него, не ти дава ма никво право да се заяждаш ТИ с хората



Колкото до мен си в грешка - не се заяждам, а се смея, присмивам се на подобни типажи.

И кат ша ме замеряш с цифри - аз пък ще кажа 12 и кво ся ша си ги мериме ли?

Смела съм разбира се - и тез неща дет си ги изредила съм ги правила - така че, дай нещо друго, прати ме нещо друго да правя, дето да ми е непознато. Защото тук сгреши, ха-ха

Редактирано от Florinda на 15.06.09 15:56.



Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 15:57



хахахха,ех, за 12 години щом не си проумяла, че си в грешка....няма за какво да си говоря с теб. Ужас,еми желая ти дълъг и щастлив наркотичен живот от доза до доза. Аз от този"живот" се отказах и сега живея истински.



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 16:03



Мерси


Живей си както си искаш и остави другите да живеят и те както си искат.

Гледай си в твойта паничка и кой е в грешка и кой не е - да не те интересува. Кат не съм го проумяла сама, едва ли ти ще си таз, дет ще ми отвори очите. Капиш?

Редактирано от Florinda на 15.06.09 16:05.



Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:13



Много си тъпа. Изключително тъпа. Забелязах те още като започна да пишеш за първи път в този форум.





Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:13



Сама ли си говориш ?





Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:15



Хахаха, боклуци. От къде тази злоба и завист бе милаленче ?

Да не би да е заради проблемите ти с "водката с кола" ?



Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 16:18



Моля ви ,нека не се заяждаме! Нека си припомним защо сме тук!
Милаленка знам какво си преживяла и как се чувстваш,ти също ме кефиш,ти си силна жена,преживели сме сходни неща!


Флоринда напълно споделям твоите възгледи! Мили Сталкер,съжалявам те още повече! Ако за теб постигането на нещо в живота е това,което изброи,горкият ти! Драги аз също имам куп боклуци,но няма да ги изброявам,защото за мен това не е важното! И откъде ако смея да попитам знаеш какво съм постигнала аз??? Аз съм постигнала страшно много неща,които далеч не са свързани с отказването от дрогата само! Макар че и тази борба е много по-трудна от трупането на вещи! И второ аз далеч не мисля за поредната доза драги!
И що за комплексар трябва да си,за да пишеш тук,щото тук не ти е мястово,вместо да ходиш да си лъскаш 2-те коли някъде?



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:18



Хахахаха, къща бизнес и СУВ. w00000w.

Направо ме шашкаш. Друго нещо за фукане имаш ли ?

Щото с къща и SUV сме много хората които бихме могли да се фукаме, но не го правим (скромни наркомани).





Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:18







Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 18:12



Котенце, извинявай че не отговорих, но разтривах SUV-а по необятните селски чукари, та какво казваш не мислиш дали да не друснеш?
Нека ти припомня един твой пост:

Автор anamorph (дишаща)
Публикувано 14.06.09 23:23

Здравейте! Моите одисеи продължават! Днес ми звънна онова момче,дето е на мед,с когото друсах онзи път като ми даде Борис и ме помоли страшно много да отидем Борис да му вземе,че изчислявал от толкова време кога няма да му правят тест в програмата,решението му било супер съзнателно и обмислено и тн! и на мен ми стана кофти и реших да му помогна,при което пък той ми даде материал(нали знаете-по презумция си мисли,че трябва да ме черпи,щом съм му помогнала)! Е,аз го взех! бях с тях 3-4 часа,но не друсах и сега си е в мен материала,обаче пак ми е много кофти и гузно и седя и се [u]чудя[/u]-да друсам или не! Не знам вече,ще се побъркам направо


Повече не смятам да се занимавам с твоята особа, бях съпричастен от прочетеното, но ти доказа, че не заслужаваш това, троши си главата, мисли си как си в правия път, но дано бройките не ти се увеличат! И мисли за детето, не докато е болно да ходиш да купуваш дрога!!!
Желая ти успех и ще стискам палци да се откажеш наистина!



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 18:35



Къде си тръгнал да разсъждаваш като не ги разбираш тия работи само не знам

Тия дилеми не са за твойта глава - не можеш да ги схванеш, тъй че защо се и опитваш не знам.

Тия неща, изобщо не са писани ти да ги разбереш - който може разбира за какво става въпроос, и би могъл да даде адекватен съвет, ама ти не можеш. И на главата си да се изправиш, просто това, не можеш да го схванеш - ма си тръгнал да се опитваш, че и съвети да даваш, че и разсъждения да вкарваш. Айде у лево както са казали хората

Ех, дано да ми остане време, че нещо съм в кондиция и настроение да натривам носове на злета, а тук се е напълнило със злета напоследък нещо. Какъв кеф

Редактирано от Florinda на 15.06.09 19:02.



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 18:47



Човек който говори само за SUV-то си не може да схване за какво иде реч в този форум. Но наистина ти благодаря за твоята намеса (и тази на ФФ и на милалена). И тримата ми направихте страхотна услуга.

Доказахте ни че не ние сме лудите в този свят ами света е крив. Че тези като вас са тъпи, прости и ограничени и че просто няма смисъл да се мъчим да комуникираме с тях. Да комуникираме за какво ? Кой има по голямо SUV ? И да надуваме чалга боже би ?

Не, мерси.





Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Автор principe (непознат )
Публикувано15.06.09 18:59







Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано15.06.09 19:10



Изкушавам се да се включа в позорната и низката Ви "дискусия", но няма да го направя... вместо това ще ходя да си карам Мерцедеса.



EDIT!#

Между другото, като прочета това "Florinda", с този цвят винаги си представям някакъв много свеж, натурален сок с хубава, усмихната жена на опаковката.

------------------------------------------

Редактирано от The giver and the taker на 15.06.09 19:13.



Тема Re: За илюзиитенови [re: The giver and the ta]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 19:10



Хахахаха.





Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 19:12



Сталкер,много добре си знам поста,но не знам защо го прилагаш? Защо се месиш там,където и понятие си нямаш !

Аз се чувствам много добра майка за детето си и го твърдя на 100 процента! Всъщност излязох да отида до пазара и да и купя плодове и тогава свърших работа на момчето,но няма какво да се оправдавам като малко дете! И ако аз бях за едната доза и не ми пукаше за детето ми,нямаше да пиша изобщо тук и да се опитвам да се справя
Много се радвам,ченито аз,нито баща и сме като теб! Не завиждам на твоите деца!
И казваш,че си искал да ми помогнеш-Пази,Боже, от такава помощ!



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор principe (непознат )
Публикувано15.06.09 19:38



Трябва да кажа,че имаше неща за който съм съгласна с stalker.
Найстина е гадна картинка да видиш друсана мама с детенце. Знам, че момичето е взимало само няколко пъти и това не означва, че се е почнала, ама ако дези няколко дни станат още няколко?
После,това с приятелят, ми се струва някакво оправдание, защото е могла да даде телефо на на момчето и да ходи да се оправя.Защо трябва да ходи със него?Същото е и с предишната история.Бившият и като и е дал пакетчето, защо не му го е върнал?
Знам ще кажете,че е лесно да се говори, така е, но пък и не е толкова трудно да го направиш.
Казва,че е отишла само до пазара за плодове, а в предишничт си пост казва,че е била с момчетата 3-4часа, но това е друг въпрос.
Изобщо не искам да се заяждам, просто си казвам мнението.



Тема абе, нещастник,нови [re: stalker]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 19:45



ти и FF сте едно и също малоумно лице, нали?



хитро, хитро... майка ти да не е лисица, а баща ти лисугер, че си такъв хитрец, м?



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 19:47



Принципе,съгласна съм,наистина е много гадна картинката,която описваш! И това никога няма да се случи с моята дъщеря и мен обаче! Второ затова излязох,а не за дрога,друг е въпросът,че останах с тях малко повече! Трето-не можех да дам тела просто,защото момчето не е дилър,а е моят бивш приятел,без мен няма как да стане! Първият път взех пакета на майтап и бях абсолютно убедена,че няма да друсам!
Извинявай,но ти имаш същият проблем нали?


Нещо много странно ми се струва-във форум,където всички сме с един проблем аз започвам да се чувствам супер осъждана и неразбрана,все едно хората и представа си нямат от проблема Кво става тука? Аз да бях споделила на майка ми егати,сигурно щеше да се опита повече да ме разбере даже!
И пак повтарям на всички,които се обръщат с този тон към мен-никота не бих причинила това на детето си,никога не бих я обрекла на това и заради тези 2 пъти не се чувствам по-лоша майка!
И не разбирам защо темата се обърна върху моето лошо отношение към дъщеря ми,аз си казах проблемите и исках съвети и препоръки или просто разбиране! Не съм искала оценки на личността ми,майчинствато ми,обкръжението ми дори!
И нека,който е безгрешен,да хвърли камъка първи



Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 19:56



П.тко заспала,що не вземеш да се регистрираш, та Неразбранка да може по-лесно да ти навре едно бан-нанче, а?



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 20:06



Не, бе, брат, тва е същата пача, която сума ти години ходила с някакъв супер долен наркоман, който дори и дете й направил

.
И тя сега е бесна, щото не може да върне годините назад, не може да изтрие от паметта си годините побои и унижения от "половинката" й, и сега съответно всеки, който й напомня на него е "боклук" :)))

Това в психологията се нарича проекция.

Ти ли, Милалено, ще ми говориш за сила, след като си яла як пердах години наред от психопата, с който си живяла? И си оставала с него, защото "той ме обича и ще се промени..." Предствям си какъв урунгел си, щом никой нормален мъж не те е забелязал.

И още един въпрос - ти със злоба ли си откърми детето?
Или нямаше кърма заради отчаст вродената ти - отчасти придобитата ти злобица? М?



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 20:13



Този или който и да е проблем, не учи хората към емпатия. Или я имаш или не. Не се чуди, такива същества сме. Противно на мнението на много зависими или бивши зависими, наркотиците не отварят духа, нито пък го и затварят де.

Преди седмица-две бях запитана защо не обичам хората, защо присъствието им ми е противно, ето затова е, защото усещам колко са плоски. Дай им глупости в ежедневието, дай им нещо от себе си, за да те тъпчат и да могат да се почувстват по-успели като се приберат в тях вечер. Това е, повечето хора не се хранят от собствената си сила успех, а от чуждата слабост (или това което те виждат като слабост де).

Това не го казвам специално за principe де, просто реагирам на това че търсиш разбиране в хора, които са имали твоя проблем.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 20:15



Анаморф, що му се връзваш на тоя трол?

Имал това и онова, две деца имал

. Нищо няма, нещастникът. А ако евентуално го има, то му е по наследство, продал е трите ниви на дедо си :))
Ако беше истина това което говори, тогава той щеше да е човек с много по-широк кръгозор и щеше да има сетива за света и хората около себе си.

И не му говори за лъскане... на коли, щото лъскането му е болна тема...



Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 20:16



Нали?





Тема Re: За илюзиитенови [re: acro]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 20:22



Едните се тъпчат с наркотици, другите си тъпчат вените с дизел SUV-та.

Пробвах и двете страни. И двете са плоски.

Истината е някъде по-средата. При готините хора които все пак съществуват въпреки че са малко. Ето, в този форум има много интересни хора, не знам на какво се дължи, дали е на наркотиците или не. И не е толкова важно.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 20:24



Причината не е в наркотиците, а в желанието да опознаеш мисленето на някой, преди да го съдиш.
В усилието да разбереш човека срещу теб и да имаш самодисциплината да не го гледаш отвисоко.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор principe (непознат )
Публикувано15.06.09 20:43



Извинявай, не съм никоя да те съдя.Не е нищо лично,бих написла същото и за една измислена история.
Едва ли когато си писала си очакавала,че всички ще те разберът.
И да имам същия броблем и даже не пипам от по-малко време сръвнение с теб.Въпреки това аз самата съм си поставяла ситоации в който да видя как ще реагирам,ако имам възможност да взема.И до сега живеч с човек,който го гледам всеки ден друсан.
За това и ти казах,че не е толкова трудно да откажеш,когато ти предложат.След това ще се почустваш много добре.
И пак ти се извинявам,защото предполагам как се чустваш.Не е причтно да говорят хора за теб който не те познават, и все пак щом си решола да пишеш тук приеми и лошите постове.



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 20:50



ти от колко години си зад граница?

струва ми се, че си позабравила родния правопис



не че нещо, обаче в анонимния форум, човек си вади мненията и впечатленията от другия само от постовете му - от лексиката и правописа. Искам да кажа, че пишеш верни и доброжелателни неща, но не отделяш достатъчно внимание на формата, с които ги предаваш към нас.



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 20:52



Принципе,мила,ще обърна внимание на всеки пост,който има някакво основание обаче! И на всеки,който е написан малкооо по-грамотно все пак!
И да,не е толкова трудно,щом съм тук,щом имам дете! Естествено,че можех да върна пакета,но може би пък една част от мен не е искала да го връща и тази част все пак е била сигурна,че няма да загуби всичко,заради 1 или 2 грешки!

Достатъчно трудности съм преживяла,отказах се от много неща,които обичам,включително и от мъжа,когото обичам! направила съм доста и честно казано,не знам защо,но точно от теб критика не мога да приема! Сега ти не се обиждай,но мисля,че по-скоро ти от мен би могла да взимаш съвети,а не обратното!



Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:02



А какво правиш тогава в наркоманския форум? Регистрирай се във форум за домакини да си пишете за манджи.
И какво всички сте наскочили да съдите момичето? да няма вие да и гледате детето? Чудя се някои хора толкова ли си нямат проблеми, че са се ръгнали да решават хорските? Или се смятат за такива праведници, че могат да раздават правосъдие из форумите?

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:05



дя ти дам ли пари за амфети,а ,моме! тая пикла ще ми казва ва мен къде и какво да пиша. не си ми на нивото, въобще няма да коментирам тъпите ти постинги



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:07



Явно вече си ги коментирала.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 21:10



Не, бе, Лилиииии,
милаленка обича и разбира само от шамарчета, бееееееееее


Зависимости, кво да праиш...



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:13



Дай и - след като толкова искаш.

И на мен може да ми дадеш.

Я се усмихни и виж какво е хубаво небето днеска.





Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:13



А тая ли е малтретираната женица ? Явно си отмъщава като плюе по всички и най-вече по наркоманите...

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:16



Ич не ми пука дали е малтретирана или не. Да дава парите дето обеща насам.





Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:17



ела да ми набиеш шамарите



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:19



хехо,хахо еби се в гъза някъде, може някой да ти даде някой лев, та да не пукнеш днес



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:21



И аз няма да откажа.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:21



аз съм си винаги усмихната. Всеки само така ме познава. Ако си мислиш, че съм някаква женица, на която от километри си личи, че някога е била малтретирана от наркоман, лъжеш се. хубава съм и съм весела.
а, това,че се подигравате,че са ме малтретирали, хич не ви прави чест. Просто ,дрогата ви е притъпила всички чувства....а искате някой вас да ви съжалява...



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:22



Още бой ли ти се яде?

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:23



да ела де,айде да се видим сега,дрисло! дееба и боклука



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:25



Забавна си. Толкова ли никой не може да те трае, че привикваш непознати от форумите за среща?

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 21:26



Хубаво де - въпросът изобщо не е в това да гледаме под лупа какво е казала, какво е направила, да търсим грешки, да размахваме пръст и да укоряваме. Ей, не сме на съд. Анаморф не отвори темата, с визията, че ще застане пред съд и съдебни заседатели, които да разчепкват всяко едно решение - ама защо така? Ама защо не иначе? защо направи това? Не можа ли да направиш онова? Стига!

Не става въпрос изобщо за такова нещо. Аз разбирам, че темата е главно за да помогне на нея самата, за да се погледне в някаква степен отстрани, от дистанцията на времето и събитията. Тя темата се развива, както и човекът, който я е написал, с негови си цели, които за повечето хора не са ясни, не могат и да бъдат. Също и като повод за размисъл - а ние как ихме постъпили в подобна ситуация? Ще сме от желязо и ще захвърлим изкушението на мига? Така ли? Или дори и да размислим - дали пък за секунда поне не би се разиграл сценарий как ще се поддадем? Или пък кактоподозирам за повечето от случаите - просто ще направим същото. Може да си имаме други мотиви, доводи за и против, но резултатът ще е същият.

Не знам какво му разбираш точно на сталкер? Успяваш да се настроиш към неговата честота, към соченето с пръст и размахването на пръст, към обвиненията и укорите? Защо? Кому е нужно това? На теб? На авторката на темата? Нищо градивно няма в това да бъдат наричани хора с обидни епитети, търсена вина и тежки заключения.

Или може би аз нещо не схващам?



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:26



Май ти искаш да те съжаляват и се озлоби като не получи така исканото съжеление.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:27



искам да ти набия шамарите и да те ритам с кубинките, тае да вдене пуберския ти мозък, че си боклук. После ще те хвърля в някоя кофа, там ти е мястото. дееба и наркоманите , на сапун .



Тема Re: За илюзиитенови [re: The giver and the ta]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 21:28



Соковете са Флорина (Florina)





Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:28



вместо да перкаш,вземи се научи да пишеш грамотно,боклук



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:29



Ама, че истерична леличка. Пубер не съм на 21 съм. Трудно да ме изкараш наркоманка. И нищо не вдявам, особено ако идва от такива истерии.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор principe (непознат )
Публикувано15.06.09 21:30



Знам,че го имам този проблем.
И го споменах в един от постовете..Опитвам се да работя в/у това, обаче като почна да пиша някак си губя контрол.
От 5години, но това не ми е оправдание,че не мога да пиша и да се изразявам правилно.

Редактирано от principe на 15.06.09 21:32.



Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:32



леличка?!

на 21 години и си още толкова неграмотна?! ужас! дееба и боклука дееба аре бегай да перкаш,не ми се занимава с теб,само ако , случайно искаш да се видим да ти набия шамарите, свиркай



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:33



Не някой, ти ще ми дадеш.



Обичам те моме.



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:33



А ти вземи си купи едни обувки. Каква жена ходи с кубинки?
Не се притеснявай и с токчета ще можеш да риташ наркоманите и туко виж си се разкрасила.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:34



Садо-мазо, а ?

Имаме еднакви фантазми приценске.





Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:35



Еееее, в боклуците не е хубаво да се правят такива неща.

Не е хигиенично.

Но в крайна сметка всеки си живее с фантазмите.





Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:35



Ама ти си като каруцар, бе лелче.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:36



Забавна е. Добре, че нямаше да ми отговаря на постовете.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 21:36



Между другото, не знам дали и доколко ти е направило впечатление, ама псуваш кат каруцарка, дет има една приказка



Каруцарски изказ, а боклук ще да ти е любимата дума май, замисли се над пречистванетона речта си, на словото

Щото някак си "слово" звучи някак неприложимо към това, което излиза от теб - помисли как да си пречистиш речта, това е не по-маловажна задача, от това да се мъчиш да спреш опиат, не се шегувам

Нали беше силна? Вярвам в теб - ще успееш



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:36



Садо-мазо, да ... с кубинки.

Я си дай телефона моме - да ти покажа моя бич.





Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:37



Аз свиркам, ама никой не ме чува ... явно си падаш само по жени ...





Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 21:39



Може ли и аз?


Гледам се е заформила опашка за шамари

Много насериозно се вземаш, ма за тва никой не може да ти помогне



Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:40



Аз си я харесах. Много е забавна. Подобри ми настроението. И като е червена става много убава, нищо че е старичка и спаруженка (аз такива ги обичам).

Ама тя май тебе предпочита ?





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:42



И на мен ми подобри настроението.
Какво да се прави, май с мъжете хич не и е провървяло и е обърнала резбата, а и аз съм млада и хубавка.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:42



Обичам те и усмихната и в каруцата. Всякаква си хубава.





Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:43



Да, и точките ги слагаме в задника.



Главните букви ги лапаме.

Те това е - садо-мазохистка-езиковед. С кубинки. Моят най страшен фантазъм.



Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:46



Аз съм прецакания в цялата история ...

И на тебе зле ти се пише ... с тия кубинки.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:47



За малко и мен да ме запалите, ама с тия кубинки няма да се разберем.
Изчезна леля, тъкмо ми стана забавна.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:49



Да, бе ти... И мен не ме искат вече. :(

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Авторacro (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 21:50



Изтънчена дама

.

А ти на това ли ще си учиш децата? Да псуват като каруцари?



Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор principe (непознат )
Публикувано15.06.09 21:51



Защо всичко приемате, толкова сериозно.
Много ясно,че не съм съгласна с обидите.
Мисля,че ако аз я бях написала тази тема(нямам дете) нямаше да предизвикам цялата тази дискусия.
Към anamorpf не бих си позволила да ти давам съвети,най-малкото защото със сигурност си видяла повече от мен,просто казвах какво мисля. Казах ти го и пак ще ти го кажа, не е нищо лично.Напротив много ми харесваш като човек и ако имам нужда от съве бих се обърнала към теб.



Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:54



Ще ми липсва.





Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 21:57



Хубаво


Щото предния пост звучеше малко като полицейско разследване



Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 22:03



Сигурно си е намерила някой да я малтретира.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 22:03



И на мен, дано и утре да ме удостои с внимание.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор principe (непознат )
Публикувано15.06.09 22:09



Стига,моля ви изобщо не съм такъв човек.


И аз съм наркоманка,нищо свързано с този живот не ми е чуждо.



Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 22:15



Така е ... богините идват и си тръгват когато намерят за удобно.

Ние, простите смъртни можем само да надяваме да не я ядосаме и много, много да се молим за нейното милосърдие.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 22:21



Ще използвам да и се помоля утре да ми обърне внимание, че съм осем часа на работа без работа и да бъде все такава изискана дама.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 22:43



Хора,направо ще ме сбъркате днес! Какво правим? Шалоу,една забележка имам(знам,че ще я приемеш приятелски,защото знаеш,че държа на теб),не ставай като троловете тук! Не е красиво-изрази мнението си за Милалена,но не чрез факти от живота и,не по този начин,не с нещо,което никак не е за подигравка! Защото звучи точно като Сталкеровото-Анаморф е лоша майка,наистина не трябва така! Най-малкото тя е имала смелостта да го сподели с нас и не трябва да го използваме срещу нея! Тук не коментирам нейните лоши страни!


Принципе,съжалявам,но постът ти към мен беше супер обиден,на места имаше явни обвинения към мен,че лъжа,после,че съм си оправдавала друсането с някого и тн! Недей така,разбирам,че искаш да намериш мястото си тук и то ще стане,но не по този начин!
Моля ви се,ей,днес вие ще ме накарате верно да си издрусам десетката и ша са оправдая с вас ей
Отгоре на всичко разлях Гранофорин върху паркета(нали се сещате,онова зеленото,тадното)! Та това чудо не се маха с нищо и ще трябва да сменям настилката сега! Тамън ще имам повод за персийски килим(нали Сталкерчо)!
Настина има хора тук,които ценя изключително,нека си остане едно прекрасно място,което да ни помага!
Прегръщам ви наистина-Яничка!



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 23:11



Лили,аз ходих с кубинки бая! Да ти кажа готина жена съм си

Аз пък не се кефя на токчета



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 23:28



На огънят - с огън.

Каквото повикало - такова се обадило.

Търкулнало се гърненцето, па си намерило похлупака.

Старозаветното зъб - за зъб, око за око! / зъб - за чене, око - за две

- неговият постмодернистичен вариант /

това е положението, скъпа на сърцето ми Анаморф. Фактите от живота си тя ги е споделила във обществен и вседостъпен форум, така че...бой до гной и никаква прошка. Аз не съм длъжен да я жаля, както тя не жали нито мен, нито вас - моите виртуални френдчета и душеприказчици

Редактирано от shallowgrave на 15.06.09 23:33.



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
АвторClG (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 23:42



И светлината и тъмнината са производни...:)...така че успех на враца,успех и на магарето дето тегли каруцата с каруцарката,успех и на наште свободолюбиви в този несвободен живот души.....
.......................Отдавна ви чета и много ви благодаря за съучастниеството...



Тема Re: За илюзиитенови [re: ClG]  
Авторamfeta (Нерегистриран)
Публикувано16.06.09 01:47



Призовавам милалена да си пусне тема за отказване на диазепама които взима,или да отиде при личния си да и испише такъв,които да притапи острите и истерични изблици.Аз искам да се кандидатирам за неин бъдещ съпруг,обещавам че ще работя на две места и дори с цената на това да взимам амф ще карам нощни смени,за да мога да истегля кредит с които да сменя кухненското обурудване,а с заделените пари от другата заплата ще я заведа на море,също така отсега и обещавам че поради взимането на амфети няма да ям много на морето,дори мога там да се хвана сутрин рано да почиствам плажа докато тя и детето спят,също така съм замислил начин да спестя пари още по пътя,мисля да взема малко амф и да шофирам през ноща за да не се налага да пускам климатика,които допалнително да вдига разходите за гориво,имам и други интересни идеи моля мила лена да ми пише за да се разберем,хаиде аз отивам да бачкам нощна смяна,че имам да изплащам лизинг за дограмата на която много обичам да се оглеждам самодоволно когато се върна от работа,след 24 безсъние,но няма начин детето иска 8гб ипод а за жената нов кухненски робот с функция шесто чувство и енергиен клас амф+





Тема Re: За илюзиитенови [re: amfeta]  
Автор xexo (член)
Публикувано16.06.09 08:09



Е то па кво стана ... Милаленка всички я искат.

Как ще си я поделим ?





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано16.06.09 08:50



предлагам да разрешите проблема си чрез изпитаната джентълменска практика на дуела.



Нека по-достойният и точният стрелец да вземе ръката и сърцето на истеричната ни позавяхваща принцеска. Както и половината кралство на баща й - 1/2 боксониера в кв.Металург, 1/2 влог от 320 лв. ДСК, и разбира се 1/2 от най-големия актив на династията - Мерцедес 200 D / циганска мечта/ от 1980г.

Аз, в качеството си на ваш секундант, определям съдбовната ви среща да се състои призори до езерцето с лилиите в Борисовата.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор principe (непознат )
Публикувано16.06.09 09:37



Повярвай ми,че изобщо нямам желание да си намирам мястото тук с цената на обиди и караници.
Това е единственото място в интернет в което си позволявам да си казвам мнението.


По цял ден седя в този форум,защото нямам редовна работа и не знам каво да правя.От доста време си търсех място, където мога да говоря с хора като мен.
И пак извинявай, изобщо не съм и мислила,че си лоша майка, но вече веднъж беше взела, защо ти трябва да го правиш толкова начесто.Много чсно,че ако го правиш?Не те ли е страх,че може пак да се покараш?
Изглежда,че не съм се изразила првилно.
п.с Повече няма да пиша в тази тема защото много се изложих.


Редактирано от principe на 16.06.09 09:56.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано16.06.09 10:28



Чудя се, защо не се хванете нещо да работите, вместо да ми давате разни смешни определения? Не ме обижда нито едно от тях, защото вашето мнение наркоманско никой не зачита - вие сте боклуците на обществото. ние плащаме данъци, за да ви тъпчат с метадон, да ни крадете, да убивате. толкова са ви закърняли чувствата, че нищо освен дозата не виждате. Не говоря за амфетаминовите момиченца, те са.....даже не знам какви. Повече няма да пиша, защото , явно, много ме харесвате, но не сте на нивото ми. Никога няма да се срещам с наркомани, нито да ги бия ,нито за нещо друго. като ви видя по центъра как просите и се чешете по мръсните си тела ,ми идва да повърна. Животецът си е ваш. Имам много приятели,все известни хора, които четат вашите писания и доста се посмяха снощи:))



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор principe (непознат )
Публикувано16.06.09 10:47



От това което съм прочела до сега,май само аз не работя.
Освен това на мен лично твойте данаци изобщо не ме засягат, защото не съм в БГ.
Все повече се обеждавам,че ти имаш много по-голями психичеси проблеми
от нашите.

п.с Казх, че няма повече да пиша тук и да се занимавам с такива постова,но го направих съжалявам.Още повече, обедила съм се че е много трудно да промениш мисленето на някой.



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано16.06.09 13:08



Кои са тия известни хора, лелче? Някоя чалга певачка ли? И аз се посмях доста, не спирай да пишеш, мн ще ми липсваш. Даже се замислих дали да не си купя кубинки, че с тях краката ми може да изглеждат по-кльощави отколкото с 10 см токчета. Иначе данъци плаща 90% от населението, не си мн оригинална.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Авторaмфeтa (Нерегистриран)
Публикувано16.06.09 17:32



Милалена аз плащам два пъти повече данъци от теб,защото от амфетамина не мога да спя и работя на 2 места,като нощните смени са ми любими,програмирам си струга,бия си линиите,пия си ракииката с баи гошо-пазача и съм горд с това,че съм част от двигателя на българската икономика.Такива като теб са паразити които с нищо не допринасят за обществото,освем в ролята си на консуматори.И да знаеш,че голяма част от известните хора смъркат кокаин,на което се дължи,приповдигнатото им,настроение,бодростта,инициативността и т.н. неща които признаи си много ти харесват и нямат нищо общо с пияните клошари които виждаш по улиците





Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано16.06.09 19:35



Милаленче скъпо, много съм ти благодарен че работиш за моя метадон.

Но недей така. Никога няма да те окрада - ти си дарение на природата. Толкова грация и интелигентност на едно място ... Ти не разбираш ли че съм влюбен в теб ? Готов съм и метадон, и дрога и всичко да дам за твоите красиви кубинки. Готов съм от скалата да се метна. Всичко ще направя за теб момиче - кажи само какво искаш.

Най си падам по садистичните ти наклонности. Много ми харесват.

Готов съм готов да спя в кофите за боклук - стига да съм до теб.



Известните ти приятели да стоят на страни - ти си само моя, о принцесо небесна.



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано16.06.09 23:00



Искаш ли да се поукротиш малко? Не е редно да обиждаш хората така, а ако ти и твоите известни приятели искате да се забавлявате-има и други клубове, където да го правите.
Не мога да се стърпя, това за известните хора ме развесели след дългия работен ден





Тема Re: За илюзиитенови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано16.06.09 23:07



здравейте,приятели! Как сте днес? Аз май ще изпуша десетката,че поне да ми се махне от главата най-накрая

Видях поне,че наистина аз контролирам нещата в нашите взаимоотношения с десетката,така че се поуспокоих
Хехо,мерси,че ме посъветва поне да надвия над нея в борбата ни
Сталкер,скъпи-защо не пуснеш един билборд сега колко съм безотговорна?



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (член)
Публикувано16.06.09 23:14



Абе я най добре я остави самотна до уикенда, ма без да я мислиш ?



Остави и още малко живот - да подиша малко въздух и тя, горката.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано16.06.09 23:24



Ами не знам вече кой ще надвие в борбата ако я оставя! ))Все пак тя играе в тежка категория

Така все я мисля,по-добре да я разкарам вече! Да не говорим,че съм в кризи На психосоматично ниво разбира се,но все пак е много дразнещо



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано17.06.09 08:42



Няма по-голямо предизвикателство за човешката психика от хероиновата зависимост...





Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано17.06.09 09:27



Може би жаждата ?



Колкото и странно да изглежда от страни, ужасно е интересно човек да си играе със собствената психика. Какви ли не тайни неща се крият там.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано17.06.09 23:24



Имам един много важен въпрос,защото преди никога не съм обръщала внимание на това,а сега ми е мтого важно! колко поредни дни употреба ми трябват,за да се закача(физически)?



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (член)
Публикувано17.06.09 23:50



Еми зависи от толкова неща че няма как да се даде точен отговор.

Зависи от колко време си спряла, колко време си друсала преди това, колко пъти си спирала общо, какви дози си употребявала, какъв метаболизъм имаш, до колко забелязваш абстиненцията ...

Но като цяло, на човек който е бил закачен в миналото му трябват няколко поредни взимания. Познавах един който 6 месеца не беше взимал и с едно взимане си върна зависимоста.

Не бих си играл с огъня.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано17.06.09 23:53



Хехе,мерси пак! Много ми е важно!
Ами не бях взимала 2 години,спирала съм доста пъти,преди стигах до 60-80 лв на ден!
Сега установих,че от 3 поредни дни не се закачам,но дали четвъртият няма да е фатален?



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (член)
Публикувано17.06.09 23:57



Възможно е. Ще стигнеш до ситуация в която пак да взимаш за да си нормална а не да си правиш кефа. За какво ти е да друсаш ако не си правиш кефа ?



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано18.06.09 00:00



Точно това не искам! Въобще не искам да си помислям за такава ситуация! Искам да е само за кеф,не искам и няма да ми бъде пак начин на живот!
Питах се просто кога средно се закача човек



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (член)
Публикувано18.06.09 00:05



За съжаление няма точен отговор на този въпрос.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано18.06.09 00:11



Добре,мерси! Ще гледам да не рискувам по-добре,първо,че ще се намразя,второ не мога да си позволя да се лекувам или да заминавам някъде си!





Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Авторбoбo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.09 02:54



Първият ти пост е от преди точно 10 дена.Започна с едно фолио,а докъде стигна?3 дена поредни взимания с първоначалното станаха 4 замисли се малко.Вече се чудиш дали ако не вземеш отново няма да се закачиш спри се...Успех!



Тема Re: За илюзиитенови [re: бoбo]  
Автор xexo (член)
Публикувано19.06.09 08:15



Наистина, анаморф, има доста истина в това което казва бобо. Не го приемай като критика, важното е да анализраш грешките си за да не ги повториш. Опитът учи.

Прочети всичките постове които си писала и ще разбереш къде си сгрешила и какво трябва да промениш следващия път.

При всички положения, ти сама реши да вземеш 1, 2, 3, 4 пъти ?





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.09 09:30



Това е, защото всички я насърчавахте... Какъв бях? Селянин и човек който се заяжда. И какво стана все пак? Девойчето започна отново да друса, че даже ми се и присмиваше малко по-нагоре.
Не е нужно да ми отговаряте, знам какво ще кажете - не разбирам и какво беше още там. А дозите растат ли, растат...
Отново подканвам момичето да спре всичките си връзки с наркомани, включая и този форум...



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано19.06.09 09:50



Кой я е насърчавал ? Ще ми посочиш ли един единствен пост в който съм я "насърчавал" ?

Единственото нещо което може да я спре е постоянна самоанализа. Това се прави с мислене и анализиране на всичко случило се. Позитивно мислене му се вика. С негативизми наркотици не се спират !

Нали не мислиш че с чувство за вина може да се спре ?

Разбира се че не разбираш - личи си.

Редактирано от xexo на 19.06.09 09:54.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.09 09:59



Прав си, не разбирам... за това нямам нито една зависимост. Щото ние на село сме тъпи


Самоанализ и зависим човек - хахаха това е най-големия виц който съм чувал. Нещо като да очакваш нормални рефлекси от човек в пълна упойка
В край на сметка живота си е ваш, скапвайте си го както искате

И да, вие я насърчавахте да не мисли, че това не е проблем, че е взимала 2 дена под ред и тн. Е успехи на всички ви, само дано не пратите момичето в някоя комуна



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор principe (непознат )
Публикувано19.06.09 10:16



Това за форума до някъде може и да е вярно.
Зависи от човека.Вече една седмица откакто влизам тук и започнаха да ми влизат разни мухи в главата,а преди това не съм ги имала тези мисли.
Но си падам малко мазохист по отношение на лечението ми и нямам намерение да се отказвам от вас.





Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано19.06.09 10:25



И аз като виден столичен селяк да кажа, че "Никога няма 'Само сега', винаги има '..и после..."
Е, хайде,че не съм издоил кравата.....
УСПЕХ!!!



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано19.06.09 12:55



Имаш голям проблем с това село, не знам защо.

Във всеки втори пост го слагаш.



Я се се качвай в СУВ-а, пусни си чалгичката на макс и остави нещастните, бедни и долни наркоманчета на мира.



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор xexo (член)
Публикувано19.06.09 13:00



Не се засягай от това което ти казвам, но винаги е по-лесно да се каже че другите да са виновни за това което ни се случва.

Всички сме възрастни, носим си сами отговорност за това което правим. Никой не друса защото някой му е предложил или дал дрога, друса защото иска да го прави. Останалото са извинения.

Никой не може да се излекува преди да се научи да отговаря пред самия себе си и да си изтърпи последствията.

Тая работа с бягане и самообвинения не става.

И преставам да пиша на троловете.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.09 13:54



А мен ли визираш като "трол". Само да знам до каква степен си се комплексирал





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано19.06.09 13:58



Здравейте!
Хехо,ако това беше за мен,че се оправдавам с другите-то изобщо не е така! Много съм далеч от тази мисъл-никой не може без твое желание да ти навре помпата в ръката или тръбичката в устата!
Благодаря за вниманието на всички ви(почти де)! Аз наистина влезнах в ужасен кръг и трябва да намеря начин да се измъкна! Наистина контролирах нещата,обаче съм се закачила

Онзи ден не пипах изобщо и ми нямаше нищо и се зарадвах,да,обаче вчера ми беше страшно лошо Лошото е,че в моето положение не мога да правя неща,които ме карат да се чувствам по-добре,както преди-не мога да се къпя по 100 пъти на ден,да замина за морето,да ида на диско,за да не ме мъчи безсънието и тн! но това са си последствия от моите грешки и ще намеря начин да се справя!
За тези,които се интересуват най-много от този въпрос- Миленка по никакъв начин не е пострадала или е била ощетена с внимание или нещо друго от моя страна! Пуша вечер-когато Бебка вече спинка,сутрин ставам и съм изцяло нейна,така,както е било винаги! Естествено ако продължа така,това ще и се отрази и ще се превърна в това,което мразя! Аз все пак се заклех,че тя няма да има майка наркоманка!
Имам още една 10-ка и съм решила да я изхвърля,стискайте ми палци да го направя наистина!



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
АвторAнти (Нерегистриран)
Публикувано19.06.09 14:26



То, за тях всичко що не друса е ТРОЛ



Тема Re: За илюзиитенови [re: Aнти]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано19.06.09 14:34



Ясно, аз таман се чудех да се засягам ли, да не ли...


Мислех си с кво ги обидих, а то това било нормално, е разбирам. Успех на момичето дето е силна! НАдявам се обаче да стане още по-силна, ако има нужда ще я взема тук на село, знам че не е като по софията ама... Имаме си офчици, козици, бе хубаво ще си изкараме



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано19.06.09 15:04



Аз не мога да разбера Вие какво търсите във форум за наркотици? Ходете да си доите кравите, да си правите пресконференции, или там каквото трябва да вършите! Естествено, че всеки, който няма нищо общо с наркотиците, а само търси с кой да се заяжда е "трол".

Това е първият и последният път в който се принизявам да се обръщам към вас.

------------------------------------------



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (член)
Публикувано19.06.09 15:44



Не, не беше за теб анаморф, просто го казвах генерално. И аз съм го правил на времето - търсих какъв ли не претекст за да се надрусам.

За това ти казах че ако вземеш си е твое решение, нито аз, нито който и да е от форума може да те разубеди. Че не критикувам, че не е страшно но че ти сама си поемаш отговорността, и мисля че го направи по най правилния начин. Това е единственото нещо което може да ти помогне - твойто съзнание. Това е най важното.

Не е късно, никога не е късно. Това което мога да те посъветвам, е да хвърлиш едно око върху твоите постове в тази тема. Ще забележиш че има разлика между това което си мислеше че ще стане и това което стана. Това ще ти помогне в бъдеще, ще се познаваш по-добре.





Тема Re: За илюзиитенови [re: Aнти]  
Автор xexo (член)
Публикувано19.06.09 15:47



Аз не друсам, но не съм трол.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано19.06.09 17:09



"Не е късно, никога не е късно. Това което мога да те посъветвам, е да хвърлиш едно око върху твоите постове в тази тема. Ще забележиш че има разлика между това което си мислеше че ще стане и това което стана. Това ще ти помогне в бъдеще, ще се познаваш по-добре. "


В подкрепа на последният абзац: Не случайно темата се казава "За илюзиите" все пак



Човек си прави сметки, крои планове, но щом става въпрос за хероин или изобщо за опиати- всичко това са илюзии. Но аз вярвам, че анаморф ще се справи с това и ще научи доста и за себе си в добавка. Оптимист съм в този случай

Редактирано от Florinda на 19.06.09 17:10.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано19.06.09 22:40



Здравейте пак! Благодаря на всички,които ме мислят!
Знам много добре промяната в постовете ми,но и знам,че ще се измъкна,защото вече не съм си просто Яна,която може да си прави каквото си иска с живота си,аз съм Яна,която има дъщеря,прекрасна дъщеря,за която съм отговорна сега и завинаги! Това ми дава сили и знам,че никога няма да я предам! Няма,защото мен и майка ми , и баща ми ме предадоха и отдавна знам,че с моето дете няма да е така! Винаги е била гледана и обичана като писано яйце и винаги ще бъде така! Даже3 майките по парковете ме питат защо така се престаравам с нея-в грижи,обличане и тн! Ми така,така ми е по-добре,нека има всичко,нима това е лошо


Сталкер,не се подигравай,защото не е хич за подигравка!



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано19.06.09 23:02



Здравей янче за мен ти си страхотна майка, на твое място не бих се вързал на никой които твърди обратното, да знаеш че каквото и да се случи винаги ще те подкрепям. Сигурен съм че борбата която водиш със себе си, е достатъчно трудна, за да обръщаш внимание и на другите. Обаждай се винаги когато имаш нужда от подкрепа. Пожелавам ти лека нощ и много прегръдки. И целувки на миленка...



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано20.06.09 19:55



Бе ти явно изпитвш някво перверзно удоволствие да те псуват и унижават. Иначе защо ти е да продължаваш да се появяваш тук?

Измених на правилото да не се отговаря на тролове, обаче не можах да се стърпя.

Редактирано от shallowgrave на 20.06.09 19:57.



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано20.06.09 20:11



ти толкова ли си тъп, че не можеш да вденеш, че трол е термин за нещо?

Виж тук има наръчник за начинаещи тролове:

#Step 1

Secure your internet privacy. Hide your identity from the websites that you visit. One way to achieve privacy is by using an anonymous proxy server as a mediator between you and the websites you visit. Another way to do this is by downloading and installing a free software called "tor."

Also, create an anonymous email for trolling. During the registration, use false contact information to conceal your identity from internet investigators.
#
Step 2

Find an unmoderated online community that is established around a cultural, political or religious theme. Make sure that the topics offered are ones you will enjoy abusing. If you really want to be a jerk, go to one of the more popular portals like AOL and post messages in topics that cover disasters and controversial events.
#
Step 3

Contribute nothing of value to the discussion forum. As a good troll, your goal is to abuse the members psychologically and provoke negative reactions out of them. Go big or don't go in at all. Have fun with it, when someone counter-attacks, get playful with them--nothing pisses off someone in a rage than when you joke around with them.
#
Step 4

Make personal attacks repeatedly toward those who support the ethos of the group. Get as nasty as you want, after all, it's the internet--who's going to find you? Keep it fun though, don't threaten to do any bodily harm to anyone, no one wants to get in a physical altercation.
#
Step 5

Argue repeatedly, using irrelevant facts, so that you disrupt the flow of the thread.
#
Step 6

Expose the stupidity of new, unsuspecting members by trying to engage them in an argument when it is very well-known that you yourself do not believe your position.
#
Step 7

Plague that newsgroup for years. View your troll activity as a form of art. Add sophistication and complexity as you progress.

Звучи ли ти познато? Или в селската ти гимназия изучаването на езици, освен цигански разбира се, не е било особено застъпено?





Редактирано от shallowgrave на 20.06.09 20:14.



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано21.06.09 00:30



Човека има емоционален проблем - според мен само с офчици и козици си контактува ...





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано21.06.09 07:47



Ааааа, не само!
Забравяш овните и козлите...





Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор principe (непознат )
Публикувано21.06.09 11:46



Ама, и вие не му оставате с нищо длъжни





Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
АвторClG (Нерегистриран)
Публикувано21.06.09 20:38



Абе само искам да вметна че сталкера не е чак толкова недобронамерен колкото каруцарката примерно,да не падаме толкова ниско,колкото не бихме искали ако се гледаме отстрани....ае лека



Тема Re: За илюзиитенови [re: ClG]  
Автор xexo (член)
Публикувано21.06.09 21:57



И аз не мисля че има лоши намерения.

Човека просто е скучен (SUV-то му не ми харесва).





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано22.06.09 16:14



Не ти харесва щото не си се качвал в ГЛК


А относно другите обиди на Swallowmycock просто не им обръщам внимание, ако моите мнения не са полезни, то твоите не знам какви са
Авторката не пише какво се случва с нея, надявам се, че не се е под пукала здравата



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано22.06.09 16:27



Не ща и да се качвам.



Странно ли ти е ?



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
АвторClG (Нерегистриран)
Публикувано22.06.09 16:33



Със сигурност не се е,но батка SUV - и,и в най смелите си предположения пак нямаш шанс (и слава богу),да разбереш какво означава изкушение,в тоя случай.Опитвай да проявяваш малко повече разбиране,именно защото не разбираш.



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано22.06.09 18:57



Не ми лепи творческия псевдоним на жена ти.





Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Авторcig (Нерегистриран)
Публикувано22.06.09 19:56



?



Тема Re: За илюзиитенови [re: cig]  
Автор cugggle (непознат )
Публикувано22.06.09 20:05



Вече съм регистриран......що не го направих досега?.....знам ли.....CIG



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано22.06.09 20:31





@cyg това се отнасяше за stalker



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано03.07.09 23:30



здравейте,мили приятели! Как сте?
Аз съм хем добре,хем не! Завърнах се от странстване щастлива,пречистена(и пряко и преносно) и така! Същият ден в магазина ми върнаха 5 лв,които можеше да ги счупиш направо(явно са били нечия тръбичка)

И се подсетих,че има и такава опция в менюто,та си взех,ама си взех така стабилно(да има за черни дни),та взех си 1 грам! Пуша си всяка нощ(днес няма де),но този път наистина е контролирано,правя си всичко както трябва,просто това е един вид моето приспиване! Обаче започнаха да ми излизат пъпки(а такова нещо не съм имала в пубертета даже),изгорих си 2 пижамки,дивана на мъжа ми(бившия де),пръстите ми,гърдите ми Ето това ме влудява и започнах да си купувам всякакви скъпи козметики да заличавам следите! И така реших да не излизам с кеш,а само с картите си и си накупих гримове и тн(и понеже знам,че са скъпи не им гледах точно цените) и ми казват там 358 и аз си плащам и ок! Обаче момичето ме вика и се оказа,че е хванало на моята сметка някакъв парфюм и ми върна парите за него кеш(и познайте къде отидоха)
А днес ми свършиха парите и на едни сандвичи дадох тръбичката си(от 10 лв),а тя милата като я отвориш и вони като не знам какво,цялата лепне! Та момчето на сандвичите я ми,не знам какво прави и ми вика-що не съм взела да пуша с 50 или 100 лева Явно беше в час момчето!
Та иначе не ми се отразява на нищо,засега съм хванала някаква цака,а ако усетя,че задълбавам ще духна за морето и така!
Много поздрави и целувки!



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
АвторMaм (Нерегистриран)
Публикувано04.07.09 09:52



Това контрол на илюзиите ли е?



Тема Re: За илюзиитенови [re: Maм]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано04.07.09 10:10



Анаморф и на мен не ми се струва много че контролираш, трябва да решиш какво желаеш, но не се дръж в илюзии наистина.

На мен ми мяза по-скоро на целенасочено слизане надолу, което пак си е някакъв избор разбира се. Ако наистина това ти е избора - няма проблеми.

Но не се дръж в илюзии че взимаийки ежедневно можеш да контролираш каквото и да е. Бъди честна със себе си.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано04.07.09 10:35



В отговор на:

Но не се дръж в илюзии че взимаийки ежедневно можеш да контролираш каквото и да е. Бъди честна със себе си.




Ето това е приказка!

Аз също така тези дни си дадох сметка, че дрогата колкото и да я контролираш пак ти прави волята на лайно, вместо да я калява.

_=EDIT

От друга страна пък тези дни имам големи проблеми и дрогата може да ми помогне много за едно нещо, ама истински да ми помогне, не само да си мисля, че ми помага.

------------------------------------------

Редактирано от The giver and the taker на 04.07.09 10:39.



Тема Re: За илюзиитенови [re: The giver and the ta]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано04.07.09 10:45



Виж това са строго индивидуални неща, зависи и от веществото и от индивида, но в крайна сметка най важното е да не се залъгва човек. Като не се лъже е задължен да се замисли над последствията от действията си, иначе няма как.

Тоест, ако анаморф е решила да слиза надолу до-край - целенасочено, добре. Това си е неин избор, не е задължително по-добър или по-лош от някой друг избор. Но важното е да знае какво прави а не да си казва че контролира слизайки надолу. Иначе може да съжалява ...

Дрогата може да помогне за много неща, стига човек да знае какво иска от нея. И да не се залъгва. От там си прави сметката какво може да даде в замяна.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано04.07.09 11:10



За залъгването съм напълно съгласен, човек лъже ли себе си е обречен, над всичко трябва да се мисли с максимална обективност.

Аз от дрогата искам да ми замъглява съзнанието и да ми дава смелост да правя неща, които знам, че са правилни, но поради разни слабости в характера не мога да направя. Докато си под въздействието на психоактивни вещества обаче трябва да мериш по три пъти, преди да режеш. Така вероятността да правиш излагации е по-малка.



------------------------------------------



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.07.09 08:17



Тия, която сте в чужбина - надигнете си задниците и гасувайте, ако имате секция наблизо, де.

Щото в ЕС външно министерство е отворило 25 секции мисля, а в Турция - 123!



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано05.07.09 10:03



Ще се гласува уж ... И май ще е с бюлетина номер 12.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано05.07.09 10:31



@хехо, това ти да се решиш да гласуваш е страшна работа направо!



Това 12 май беше за "Зелените" - смешна работа, но и за тях е по-добре да се гласува, вместо да се примириш. Дано повече хора да гласуват, за да се топят гласовете на уважаемия Г-н. Ахмед Доган.

------------------------------------------



Тема Re: За илюзиитенови [re: The giver and the ta]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано05.07.09 10:46



Какво му е смешното да гласувам за Зелените ?

Че това са единствените нормални хора в цялата политическа агитка.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано05.07.09 11:00



Според мен са крайно несериозни, но всеки има право на избор.



------------------------------------------



Тема Re: За илюзиитенови [re: The giver and the ta]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано05.07.09 11:11



Несериозни ? Потвърждаваш мнението ми че са единствената нормална партия.



За кой да гласувам ? ГЕРБ ? ДСБ ? НДСВ ? БСП ? Може би АТАКА или ДПС ? Те сериозни ли са ?

Във всеки случай програмата на Зелените изглежда достатъчно сериозна според моите виждания и убеждения.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано05.07.09 11:42



Атака са несериозни разбира се, БСП и ДПС са престъпници и боклуци. НДСВ е слаба работа.

На тези избори според мен трябва да се гласува за Синята коалиция или ГЕРБ. Вярвам, че най-малкото Иван Костов е сериозен и добър политик без значение, че не ми е симпатичен.

------------------------------------------



Тема Re: За илюзиитенови [re: The giver and the ta]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано05.07.09 13:40



Костов го уважавам и също смятам че е свестен.

Но моите убеждения са по-скоро на ляво, така че няма как да гласувам за дясна партия.

За Бойко няма какво да го коментирам, мнението ми за него е доста негативно.

Смятам че точно хора без опит в политиката могат да донесат някаква истинска промяна. За това и гласувах с номер 12.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано05.07.09 14:05



Машала, че си гласувал!



Бойко Борисов е пожарникар, не е позьор, като Сергей Станишев, така че и той може да донесе промяна. А тези "Зелени" стигнат ли до властта ще се овълчат сто пъти повече от Бойко Борисов, Иван Костов или който и да било. Залагам 200 мг. Морфин!

------------------------------------------



Тема Re: За илюзиитенови [re: The giver and the ta]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано05.07.09 16:02



Хич не ми пука кой какъв е, ако не бяха те просто нямаше да гласувам.

По-принцип съм на мнение че властта корумпира човека а не обратното, така че който и да стигне до власт все ще се корумпира рано или късно. Изключенията са много малко.

Всички традиционни партии са за едно - спасяване на сегашната икономическа система. Не са осъзнали че тя не може да бъде спасена и рано или късно ще се срути и то масивно. Който и да е на власт. Надявам се единствено да съм жив когато стане срутването за да гледам сеир.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано05.07.09 20:48



Ку-ку,здравейте


За залъгването да се изкажа-аз не се залъгвам! Много добре знам какво правя,знам,че имам проблем,че го правя,знам и че имам проблем,ЗА ДА го правя,но знам и точно какъв е!
Но колкото и странно да звучи, аз наистина контролирам нещата(поне тук и сега)! Аз контролирам веществото,а не то мен! Реших и не друсах 5 дни,сега пак реших и вече не друсам втори ден и си живея щастливо и нормално без да мисля за дрога! просто аз си решавам дали,кога и как,а не то! Не съм зависима,нямам кризи тук и сега,не съм загубила нищо,освен части от душата си,но поне не се отразява нито на Миленка,нито на някой друг! С ясното съзнание съм,че границата е много тънка да започне то да ме контролира,но засега поне(дано да е така ) успявам аз да владея нещата!
За гласуването-аз си гласувах за номер 19 разбира се!
Шалоу,моля те прати ми Инвизибъл и на мен(сори,ама)! Пощата ми е reiana@abv.bg



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.07.09 21:56



Евалата, че си гласувал. Затвърди мнението ми, че си качествен и отговорен човек и българин.



Верно е, че Зелените по дефиниция би трябвало да са лява прогресивна сила, обаче нашите лешпери тук замалко да се коалират с НДСВ, които освен, че са либерали, са и изпечени престъпници.

Както и да е, ББ печели убедително пред БСП и приказката, че по света държавите си имат мафии, а в България мафията си има държава, доби статут на христоматиина истина. Това е, братче, няма да му уври главата на тоя народ...

Редактирано от shallowgrave на 05.07.09 21:58.



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано05.07.09 22:03



Недей така, това не е Българска специфичност.

В цял свят мафиите управляват.



Отказал съм се от политиката, писнало ми е да гледам как при всички избори се разменят кресла и финно се запазва статуковото докато народа си мисли че нещо ще се промени.

За тези които очакват промяна с Борисов ... ще им кажа същото което казах през 2001-а за царя - ще си поговорим след 4 години.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.07.09 22:16



Мафиите може и да управляват в голяма част от света, но го правят индиректно, завоалирано. Обаче тук...всъщност досега и тук беше така, но вече не. Достатъчно е да хвърлиш един поглед на автобиографията на Боко Тиквата / това е мутренския му прякор /, за да и стане ясно, че отсега нататък капа ди тути капи ще седи в премиерското кресло на Дондуков 2.



Просто не мога да повярвам, че това се случва. Не че животът ми ще се промени по някакъв начин, обаче България вече никога няма да бъде същата след ББ. За добро или лошо...Обаче ич не съм нещо оптимист.

Няма такава нация - да се бориш за легализация и емиграция...
Спенс



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано05.07.09 22:34



Никой ли не ме прочете???


Шалоу,ще ми изпратиш ли филма?



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор xexo (ентусиаст)
Публикувано05.07.09 22:39



Аз те прочетох, но филма го нямам.



За останалото ти си знаеш най добре какви интимни връзки имаш с матеряла, в крайна сметка ти си единствената която може да прецени къде е границата.

Единствения съвет който мога да ти дам е да гледаш възможно най обективно на ситуацията и да размишляваш над действията и мислите си. Целта трябва да ти е да постигнеш някакво вътрешно спокойствие - без значение дали веществото е част от това уравнение или не ...



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.07.09 23:18



Ама аз ти го пратих още преди 10-ина дни...

Дай ми моля те пак мейл, ще пробвам пак.



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано05.07.09 23:22



На мен не си го пращал,аз не ти го исках тогава!


reiana@abv.bg! И в по-горния пост ти пратих мейла,но явно не си го прочел
Мерси предварително



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.07.09 23:28



Готово



верно, че не си била ти. Някакво друго момиче беше.



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано05.07.09 23:34



Мерси ти много! И недей да бъркаш приятелите си


А ако искам да го препратя на друг човек,ще стане ли само с препрати писмото?



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано05.07.09 23:43



Аз не бъркам приятелите си, само мейлите им



Да, ще стане, просто внимавай дали файла е прикачен, то си пише отгоре.

Лека нощ! Да спиш в кош, да сънуваш златен грош!



Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано05.07.09 23:54



Аха,хубаво е,че не бъркаш приятелите си и е хубаво да им четеш постовете!

Мерси за филмчето!
Лека и на теб,дано имаш страхотна нощ с много приятни сънища,така че сутринта да се събудиш с усмивка



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор principe (непознат )
Публикувано06.07.09 07:53



На мен ми го изпраща,но не можах да го видя.
Имаше някакъв проблем и не искаше да ми отвори файла.

Редактирано от principe на 06.07.09 07:54.



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано06.07.09 08:33



дай ми пак мейл и ще пробвам отново.



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано06.07.09 14:16



Браво миличка:)))
И аз гласувах с 19ката:))
пиши на скайпа, бе мацка.
Трбява да знам, как си, що си



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано06.07.09 14:45



Милаленка,аз ти писах бележка,ама ти не отговори! Даже ти предложих да се видим






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.