Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:35 26.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
АвторFF (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 20:01



Е , без много увъртаници и софизми!
Или спираш до тук, или се връщаш там, където си била преди цели 2 години.
Много добре знаеш ,че други пътища няма.
Ти какво, търсиш от нас : утеха,оправдание или чистиш съвестта си!
Сега явно си на етап - самонавивка!
Пътят е само твой и никой не може да ти помогне освен сама да потушиш вулкана!
Как ще го направиш, ти избираш!
Адски тъпо положение!
УСПЕХ!!!



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор xexo (член)
Публикувано10.06.09 20:21



Всеки сам решава какъв му е пътя.





Тема Re: За илюзиитенови [re: FF]  
Авторprincipe (Нерегистриран)
Публикувано10.06.09 21:15



Има едно нещо което съм си мислила, и то е че ако не си се "наиграл" май е по добре да не спиаш.
Но аз да не се правя на много знаеща,защото от малко време не пипам. хероин.



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано10.06.09 22:44



здравейте и благодаря за мненията ви!
Тези,които вече ме знаят тук знаят,че всичко,което правя е заради детето ми и него не съм предала,надявам се и никога да не го направя! Но мисля,че съм го казвала и друг път-ако нямах дете нямаше да спра нито за миг! Признавам си най-честно,че мотивировката ми е изцяло външна,в себе си не съм открила стабилна такава


Какво търся тук-търся помощ,тук има хора,чиито мнения много ценя! Помага ми дори да видя написани собствените си измамни мисли и пъклени планчета! Това търся
Принципе,човекът,при когото се лекувах казваше-най-много ме е страх за Яна(това съм аз) и за Слави! За Яна-защото не си е додрусала,а за него защото друса от 20 години



Тема Re: За бащатанови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 07:14



ти така и така си каза името, поне кажи - мъжко или женско е детето?

ама независимо какво е, ще му е нужен баща. ти ако не се задържиш чиста как ще му намериш стабилен такъв? Пък и ти все пак си млада жена, не искаш ли да имаш мъж до себе си, който да те степенува преди наркотиците? Нали си знаеш, че за да може това да е така, той трябва да няма много общо с дрогата.

тоя, при който се връщаш да друсаш ли е биологичният баща? А дава ли пет стотинки за това дете? А за конфорта на майка му?

Яна, ти досега от мъжете си искала сигурно само дрога и секс. Не е ли време да поискаш нещо повече и по-добро за себе си?





Тема Re: За бащатанови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 07:22



Хммм, недей така, това че сме наркоманчета не значи че нямаме нормални човешки чувства.





Тема Не обобщавайнови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 08:32



ти - ако си човекът, който си предствям - си единица.

отговори ми честно - що за баща би бил мъж, зависим от хероин?

Анаморф го каза ясно - напуснал е програмата и от няколко месеца се друса яко. Ако беше продължил лечението си, тогава разговорът щеше да бъде съвсем различен. Представи си ти какво детство щеше да имаш, ако родителите ти бяха зависими от алкохол ли херо.

Иначе знам, че наркоманите са хора и са способни да обичат, мразят и т.н, т.е. нищо човешко не им е чуждо. Но Анаморф според мен трябва да продължи ремисията си и да потърси мъж, който ще гледа детето й като свое, наред със своето, което тя би му родила, ако е рекъл Господ. Това е жизненоважно за нея и детето, но за тая цел трябва да се държи чиста, защото единствено в тоя случай има шансове да създаде здрава връзка, основана на доверие и уважение.

Казвам доверие и уважение, тъй като повечето хора трудно биха си позволили подобни чувства към някой зависим.





Тема Re: Не обобщавайнови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 08:42



Човек, разбрах какво искаш да кажеш, майтапя се.



Обичам да боцкам хората просто, де да знам ... Но не е нарочно.



Тема Re: Не обобщавайнови [re: xexo]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано11.06.09 08:57





ти замислял ли си се за семейство и деца?



Тема Re: Не обобщавайнови [re: shallowgrave]  
Автор xexo (член)
Публикувано11.06.09 09:06



За деца - да, и колкото повече мисля толкова по-малко искам.



Семейство си имам - женен съм.

Редактирано от xexo на 11.06.09 09:07.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.