Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:56 26.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 22:03



Сигурно си е намерила някой да я малтретира.





Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 22:03



И на мен, дано и утре да ме удостои с внимание.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор principe (непознат )
Публикувано15.06.09 22:09



Стига,моля ви изобщо не съм такъв човек.


И аз съм наркоманка,нищо свързано с този живот не ми е чуждо.



Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 22:15



Така е ... богините идват и си тръгват когато намерят за удобно.

Ние, простите смъртни можем само да надяваме да не я ядосаме и много, много да се молим за нейното милосърдие.



Тема Re: За илюзиитенови [re: xexo]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 22:21



Ще използвам да и се помоля утре да ми обърне внимание, че съм осем часа на работа без работа и да бъде все такава изискана дама.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 22:43



Хора,направо ще ме сбъркате днес! Какво правим? Шалоу,една забележка имам(знам,че ще я приемеш приятелски,защото знаеш,че държа на теб),не ставай като троловете тук! Не е красиво-изрази мнението си за Милалена,но не чрез факти от живота и,не по този начин,не с нещо,което никак не е за подигравка! Защото звучи точно като Сталкеровото-Анаморф е лоша майка,наистина не трябва така! Най-малкото тя е имала смелостта да го сподели с нас и не трябва да го използваме срещу нея! Тук не коментирам нейните лоши страни!


Принципе,съжалявам,но постът ти към мен беше супер обиден,на места имаше явни обвинения към мен,че лъжа,после,че съм си оправдавала друсането с някого и тн! Недей така,разбирам,че искаш да намериш мястото си тук и то ще стане,но не по този начин!
Моля ви се,ей,днес вие ще ме накарате верно да си издрусам десетката и ша са оправдая с вас ей
Отгоре на всичко разлях Гранофорин върху паркета(нали се сещате,онова зеленото,тадното)! Та това чудо не се маха с нищо и ще трябва да сменям настилката сега! Тамън ще имам повод за персийски килим(нали Сталкерчо)!
Настина има хора тук,които ценя изключително,нека си остане едно прекрасно място,което да ни помага!
Прегръщам ви наистина-Яничка!



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 23:11



Лили,аз ходих с кубинки бая! Да ти кажа готина жена съм си

Аз пък не се кефя на токчета



Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Автор shallowgrave (lazygravedigger)
Публикувано15.06.09 23:28



На огънят - с огън.

Каквото повикало - такова се обадило.

Търкулнало се гърненцето, па си намерило похлупака.

Старозаветното зъб - за зъб, око за око! / зъб - за чене, око - за две

- неговият постмодернистичен вариант /

това е положението, скъпа на сърцето ми Анаморф. Фактите от живота си тя ги е споделила във обществен и вседостъпен форум, така че...бой до гной и никаква прошка. Аз не съм длъжен да я жаля, както тя не жали нито мен, нито вас - моите виртуални френдчета и душеприказчици

Редактирано от shallowgrave на 15.06.09 23:33.



Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
АвторClG (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 23:42



И светлината и тъмнината са производни...:)...така че успех на враца,успех и на магарето дето тегли каруцата с каруцарката,успех и на наште свободолюбиви в този несвободен живот души.....
.......................Отдавна ви чета и много ви благодаря за съучастниеството...



Тема Re: За илюзиитенови [re: ClG]  
Авторamfeta (Нерегистриран)
Публикувано16.06.09 01:47



Призовавам милалена да си пусне тема за отказване на диазепама които взима,или да отиде при личния си да и испише такъв,които да притапи острите и истерични изблици.Аз искам да се кандидатирам за неин бъдещ съпруг,обещавам че ще работя на две места и дори с цената на това да взимам амф ще карам нощни смени,за да мога да истегля кредит с които да сменя кухненското обурудване,а с заделените пари от другата заплата ще я заведа на море,също така отсега и обещавам че поради взимането на амфети няма да ям много на морето,дори мога там да се хвана сутрин рано да почиствам плажа докато тя и детето спят,също така съм замислил начин да спестя пари още по пътя,мисля да взема малко амф и да шофирам през ноща за да не се налага да пускам климатика,които допалнително да вдига разходите за гориво,имам и други интересни идеи моля мила лена да ми пише за да се разберем,хаиде аз отивам да бачкам нощна смяна,че имам да изплащам лизинг за дограмата на която много обичам да се оглеждам самодоволно когато се върна от работа,след 24 безсъние,но няма начин детето иска 8гб ипод а за жената нов кухненски робот с функция шесто чувство и енергиен клас амф+






Страници по тази тема: << 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.