Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:24 26.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:25



Забавна си. Толкова ли никой не може да те трае, че привикваш непознати от форумите за среща?

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: principe]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 21:26



Хубаво де - въпросът изобщо не е в това да гледаме под лупа какво е казала, какво е направила, да търсим грешки, да размахваме пръст и да укоряваме. Ей, не сме на съд. Анаморф не отвори темата, с визията, че ще застане пред съд и съдебни заседатели, които да разчепкват всяко едно решение - ама защо така? Ама защо не иначе? защо направи това? Не можа ли да направиш онова? Стига!

Не става въпрос изобщо за такова нещо. Аз разбирам, че темата е главно за да помогне на нея самата, за да се погледне в някаква степен отстрани, от дистанцията на времето и събитията. Тя темата се развива, както и човекът, който я е написал, с негови си цели, които за повечето хора не са ясни, не могат и да бъдат. Също и като повод за размисъл - а ние как ихме постъпили в подобна ситуация? Ще сме от желязо и ще захвърлим изкушението на мига? Така ли? Или дори и да размислим - дали пък за секунда поне не би се разиграл сценарий как ще се поддадем? Или пък кактоподозирам за повечето от случаите - просто ще направим същото. Може да си имаме други мотиви, доводи за и против, но резултатът ще е същият.

Не знам какво му разбираш точно на сталкер? Успяваш да се настроиш към неговата честота, към соченето с пръст и размахването на пръст, към обвиненията и укорите? Защо? Кому е нужно това? На теб? На авторката на темата? Нищо градивно няма в това да бъдат наричани хора с обидни епитети, търсена вина и тежки заключения.

Или може би аз нещо не схващам?



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:26



Май ти искаш да те съжаляват и се озлоби като не получи така исканото съжеление.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:27



искам да ти набия шамарите и да те ритам с кубинките, тае да вдене пуберския ти мозък, че си боклук. После ще те хвърля в някоя кофа, там ти е мястото. дееба и наркоманите , на сапун .



Тема Re: За илюзиитенови [re: The giver and the ta]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 21:28



Соковете са Флорина (Florina)





Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:28



вместо да перкаш,вземи се научи да пишеш грамотно,боклук



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор lili_belqta (Кучка)
Публикувано15.06.09 21:29



Ама, че истерична леличка. Пубер не съм на 21 съм. Трудно да ме изкараш наркоманка. И нищо не вдявам, особено ако идва от такива истерии.

Моногамията не е естествена, бракът е измислена институция.


Тема Re: За илюзиитенови [re: shallowgrave]  
Автор principe (непознат )
Публикувано15.06.09 21:30



Знам,че го имам този проблем.
И го споменах в един от постовете..Опитвам се да работя в/у това, обаче като почна да пиша някак си губя контрол.
От 5години, но това не ми е оправдание,че не мога да пиша и да се изразявам правилно.

Редактирано от principe на 15.06.09 21:32.



Тема Re: За илюзиитенови [re: lili_belqta]  
Автор milalena (пристрастен)
Публикувано15.06.09 21:32



леличка?!

на 21 години и си още толкова неграмотна?! ужас! дееба и боклука дееба аре бегай да перкаш,не ми се занимава с теб,само ако , случайно искаш да се видим да ти набия шамарите, свиркай



Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 21:33



Не някой, ти ще ми дадеш.



Обичам те моме.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.