Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 21.09.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 16:03



Мерси


Живей си както си искаш и остави другите да живеят и те както си искат.

Гледай си в твойта паничка и кой е в грешка и кой не е - да не те интересува. Кат не съм го проумяла сама, едва ли ти ще си таз, дет ще ми отвори очите. Капиш?

Редактирано от Florinda на 15.06.09 16:05.



Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:13



Много си тъпа. Изключително тъпа. Забелязах те още като започна да пишеш за първи път в този форум.





Тема Re: За илюзиитенови [re: милaлeнa]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:13



Сама ли си говориш ?





Тема Re: За илюзиитенови [re: milalena]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:15



Хахаха, боклуци. От къде тази злоба и завист бе милаленче ?

Да не би да е заради проблемите ти с "водката с кола" ?



Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано15.06.09 16:18



Моля ви ,нека не се заяждаме! Нека си припомним защо сме тук!
Милаленка знам какво си преживяла и как се чувстваш,ти също ме кефиш,ти си силна жена,преживели сме сходни неща!


Флоринда напълно споделям твоите възгледи! Мили Сталкер,съжалявам те още повече! Ако за теб постигането на нещо в живота е това,което изброи,горкият ти! Драги аз също имам куп боклуци,но няма да ги изброявам,защото за мен това не е важното! И откъде ако смея да попитам знаеш какво съм постигнала аз??? Аз съм постигнала страшно много неща,които далеч не са свързани с отказването от дрогата само! Макар че и тази борба е много по-трудна от трупането на вещи! И второ аз далеч не мисля за поредната доза драги!
И що за комплексар трябва да си,за да пишеш тук,щото тук не ти е мястово,вместо да ходиш да си лъскаш 2-те коли някъде?



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:18



Хахахаха, къща бизнес и СУВ. w00000w.

Направо ме шашкаш. Друго нещо за фукане имаш ли ?

Щото с къща и SUV сме много хората които бихме могли да се фукаме, но не го правим (скромни наркомани).





Тема Re: За илюзиитенови [re: Florinda]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 16:18







Тема Re: За илюзиитенови [re: anamorph]  
Авторstalker (Нерегистриран)
Публикувано15.06.09 18:12



Котенце, извинявай че не отговорих, но разтривах SUV-а по необятните селски чукари, та какво казваш не мислиш дали да не друснеш?
Нека ти припомня един твой пост:

Автор anamorph (дишаща)
Публикувано 14.06.09 23:23

Здравейте! Моите одисеи продължават! Днес ми звънна онова момче,дето е на мед,с когото друсах онзи път като ми даде Борис и ме помоли страшно много да отидем Борис да му вземе,че изчислявал от толкова време кога няма да му правят тест в програмата,решението му било супер съзнателно и обмислено и тн! и на мен ми стана кофти и реших да му помогна,при което пък той ми даде материал(нали знаете-по презумция си мисли,че трябва да ме черпи,щом съм му помогнала)! Е,аз го взех! бях с тях 3-4 часа,но не друсах и сега си е в мен материала,обаче пак ми е много кофти и гузно и седя и се [u]чудя[/u]-да друсам или не! Не знам вече,ще се побъркам направо


Повече не смятам да се занимавам с твоята особа, бях съпричастен от прочетеното, но ти доказа, че не заслужаваш това, троши си главата, мисли си как си в правия път, но дано бройките не ти се увеличат! И мисли за детето, не докато е болно да ходиш да купуваш дрога!!!
Желая ти успех и ще стискам палци да се откажеш наистина!



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор Florinda (непознаваема)
Публикувано15.06.09 18:35



Къде си тръгнал да разсъждаваш като не ги разбираш тия работи само не знам

Тия дилеми не са за твойта глава - не можеш да ги схванеш, тъй че защо се и опитваш не знам.

Тия неща, изобщо не са писани ти да ги разбереш - който може разбира за какво става въпроос, и би могъл да даде адекватен съвет, ама ти не можеш. И на главата си да се изправиш, просто това, не можеш да го схванеш - ма си тръгнал да се опитваш, че и съвети да даваш, че и разсъждения да вкарваш. Айде у лево както са казали хората

Ех, дано да ми остане време, че нещо съм в кондиция и настроение да натривам носове на злета, а тук се е напълнило със злета напоследък нещо. Какъв кеф

Редактирано от Florinda на 15.06.09 19:02.



Тема Re: За илюзиитенови [re: stalker]  
Автор xexo (член)
Публикувано15.06.09 18:47



Човек който говори само за SUV-то си не може да схване за какво иде реч в този форум. Но наистина ти благодаря за твоята намеса (и тази на ФФ и на милалена). И тримата ми направихте страхотна услуга.

Доказахте ни че не ние сме лудите в този свят ами света е крив. Че тези като вас са тъпи, прости и ограничени и че просто няма смисъл да се мъчим да комуникираме с тях. Да комуникираме за какво ? Кой има по голямо SUV ? И да надуваме чалга боже би ?

Не, мерси.






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.