Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:04 24.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Искам да опитамнови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 21:16



Знам как веднага ще ме нападнете, но не ми се иска да стане някой гаф.Няма нужда да се хабите да ме убеждавате да не го правя, просто съм го решила.Кажете ми каква доза трябва да взема за пръв път, кое от случващото се ще бъде нормално /т.е. какво да очаквам/?Има ли значение дозата при различните начини за прием?Става дума за хероин.



Тема Re: Искам да опитамнови [re: aз]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 21:59



Има значение дозата.

Само че с уличния хероин дозата е нещо относително (дали ще има 10% или 20% хероин между останалите боклуци е въпрос на шанс). Замисли се преди да вземеш - това което се продава не е хероин ами купища лайна примесени с малко хероин (ако имаш късмет). Не си струва да си съсипваш здравето.

Ако си решила да се самоубиваш, има по бързи и хитри начини.

А може ли да пипитам - защо си решила че искаш да опиташ - просто от любопитство или от желание за самоунищожение ?



Тема Re: Искам да опитамнови [re: Xиxи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 22:09



Да, от любопитство.А и не мисля, че ще се самоунищожа от един път.
Много пъти съм чувала, че хероина не се опитва, а се започва, но имам познати, които са опитали и са си останали само с опита.
Та за дозата..някой ще каже ли..?



Тема Re: Искам да опитамнови [re: aз]  
Автор bhdz (.)(.)
Публикувано05.12.08 22:09



По добре недей... Не се знае дали няма да ти хареса. И да си докараш куп гадости на главата. Прочети малко тук, и си направи сметката за това в какви мъки можеш да се вкараш заради едното любопитство.

---
Its nice to be important, but its more important to be nice.


Тема Re: Искам да опитамнови [re: aз]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 22:16



С дозата трудно ще ти помогна. Но гледай да е възможно най малката. Взимаш малко, изчакваш около 5 минути и след това взимаш още малко. Това е единствения сигурен начин с боклуците които се продават.

Всички сме почнали от любопитство. И повечето дори бяхме сигурни че никога няма да се закачим. Твоите познати или са изключение някакво, или не е минало достатъчно време за да ги видиш закачени.



Тема Въпроснови [re: aз]  
Авторstranger (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 22:21



Имам един въпрос, за ефекта на хероина и опиатите. Какъв е ефекта (освен фармацевтичните определения) в смисъл как променя психиката, в какъв аспект, какво ти се прави докато си под въздействието му, странични ефекти и тн. Аз мисля да бъда любопитен по този начин, поне за следващите няколко години





Тема Re: Искам да опитамнови [re: bhdz]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 22:38



Дори да ми хареса нали се сещаш, че няма да се прецакам

Няма да го направя с мисълта да пробвам и ако ми хареса да продължа.



Тема Re: Искам да опитамнови [re: Xиxи]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 22:41



Колко да си взема?5 ли се води?Не ми се иска да питам моите познати, за да не почнат да ме зарибяват.



Тема Re: Искам да опитамнови [re: aз]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 22:54



И аз така виках навремето ... имах и един момент дето разправях: "хероин - никога" ...



Тема Re: Искам да опитамнови [re: aз]  
АвторXиxи (Нерегистриран)
Публикувано05.12.08 22:58



Не знам колко се води при вас ... Най малкото ще те уреди.

Внимавай какво правиш все пак. Карай я скромно с тия неща. Явно твърдо си решила, така че няма смисъл да те разубеждавам. Просто си имай едно на ум и уважавай веществото което взимаш (за да си остане просто опит а не да се превърне в начин на живот) ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.