Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:10 27.09.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Тема Въпрос...отновонови  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 16:19



Здравейте!Знам, че темата 'Геродорм' е обсъждана многократно.Имам проблем със ъня и искам да ги пия тея хапове точно за това-за сън.Дозата ми е 1 т.,но четох мнения, че от 1 таблетка се матираш..Ако някой го е пил били споделил мнение?



Тема Re: Въпрос...отновонови [re: Hяkoй]  
Автор The giver and the taker (La fasti cerbo)
Публикувано17.11.08 17:28



Какво разбираш под матиране? Като изпиеш една таблетка при всички случаи ти натежават клепачите. Ако легнеш и затвориш очи ще заспиш бързо.

Друг е въпросът, че няма абсолютно никакъв смисъл да си вкарваш тази гадост в тялото. Ако се налага да пиеш хапчета за сън, най-добре да са Мелатонин, защото са добри и същевременно много по-безвредни.

Имай предвид, че сънят предизвикан от медикаменти в 90% от случаите е непълноценен, и на сутринта най-малкото ще си сънлив.

Ако трябва задължително да станеш в определен час(особ. рано сутринта), по-добре да не спиш, вместо да пиеш сънотворни, защото не може да отлепиш после.

------------------------------------------

Редактирано от The giver and the taker на 17.11.08 17:29.



Тема Re: Въпрос...отновонови [re: The giver and the ta]  
Автор MelanXolia (нещотърсач)
Публикувано17.11.08 17:37



Здр,
Някой, The giver and the taker има право. Аз съм пила геродорм с шепите и никак не е оферта. Останалите приспивателни също. Когато спирах хероина ми изписаха някакви таблетки за сън и всяка сутрин се будех зверски размазана. Чустах тялото си ужасно изморено, бях неадекватна... дори няколко часа след като се събудех не можех да се оправя. Но наистина спях по 12ч. непробудно и бомба да падне до мен нямаше да ме събуди, но не си заслужава, защото последиците са отвратителни. По-добре пробвай с чаша топло мляко и хубава /приказки примерно/ книга за лека нощ....



Здравей, здравей, студен живот....

Тема Re: Въпрос...отновонови [re: Hяkoй]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано17.11.08 19:22



здравей! и аз ти препоръчвам Мелатонин или това,което го рекламират сега усилено(хомеопатичното)! Ако трябва да ставаш рано не пий друго!!





Тема Re: Въпрос...отновонови [re: MelanXolia]  
АвторHяkoй (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 21:00



Благодаря на всички за отговорите.Определено ще са ми от полза





Тема Re: Въпрос...отново [re: Hяkoй]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано17.11.08 22:06



пий половинка, щом не си фен на шаха.



Queen's only


Тема Re: Въпрос...отновонови [re: Hяkoй]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано18.11.08 13:07



zdrasti,някой


не знам за геродорма,не съм го пила,понеже,за щастие,нямам проблеми със съня,но познавам хора,които са го пили известно време и изобщо не са доволни.Моят приятел,например,е вечно с посволично безсъние,което,признавам,е един ужасно досаден и болезнен за емоциите и тялото проблем,изобщо не препоръчва Геродорм за заспиване.Казва,че има някакъв гнусен токсичен привкус,чийто ефекти напомнят тези на неуспешно надрусване,или пък прекаляване с каквито и да било транквиланти и проспивателни.Но затова пък препоръчва Хлорпротексена като удивително хапченце за добър сън...
Аз също два пъти го пих,когато меда ми беше малко и исках да не ме хваща кризата и помощта му се изрази в безпаметно заспиване в тир-камиона на един автостоп на път за града,където сме записани на програма...
така,че нашия съвет е:забрави за токсичния геродорм,и опитай да спиш с хлорпротексен,купува се без рецепта във всяка аптека,струва три и нещо кинта...и така..
успех и лек и спокоен сън

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: Въпрос...отновонови [re: psyromantic]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.11.08 16:01



Хлорпротиксенът пък е толкова гнусничък невролептик, че става само за хора с психоза. Пийте си успокоителни на растителна основа /Дормиплант, Валериана и пр./ и не се занимавайте с лекарства, дето по принцип са за болни с проблеми.



Queen's only



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.