Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 26.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема защо станахте наркоманинови  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано17.06.08 21:06



здравейте казвам на всички зависими от дрогата и най-вече на зависимите от твърдата дрога


с тая тема искам да науча защо наистина станахте наркомани(ако на някои не му харесва наркоман,замествам я със зависим),та защо бе хора не бяхте ли чували че почти не се отказват дрогите,или бяхте на принципа-око да види,ръка да пипне.?
питам за най-първия ви досег с дрогата защо го направихте заради проблеми в семейството и др.или просто от любопитство?
питам защото около мен като че ли 80 % от хората които ме заобикалят и на улицата и на всякъде се дрогираттук мога и до някъде да визирам дилърите ,но няма смисъл защото това за тях си е доста доходоносен бизнес.и това не е само в БГ ,а е навсякъде по света.
и още нещо обръщам се към всички млади хора -ЕИ ХОРА СВЕСТЕТЕ СЕ НЕ ВЗИМАЙТЕ НАРКОТИЦИ ДОРИ И 1 ПЪТ,ЗАЩОТО ТЕ ПОЧТИ ВИНАГИ ВОДЯТ КЪМ СМЪРТТА.ако не ви се живее има доста по-лесни и безболезнени решения,за Вас и Вашите близки



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: xм]  
Авторstranger (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 00:54



mainata mu



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: xм]  
Автор БГ_Hapkoмaнka_ (вечно спираща)
Публикувано18.06.08 02:23



Когато аз продрусах-това беше 98-99 година,започнах с хапчета.Честно казано нямах никаква идея с какво се захващам.Мислех си,че щом ги продават по аптеките,не може да са вредни.Така мина година.Спряха ги от пазара и аз започнах хероина.Тогава му казваха стаф.Изобщо не знаех за какво става въпрос.Подкарах се покрай бившето ми гадже.Те бяха една компанийка и аз може би исках да се впиша в общата картинка..



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: xм]  
Авторyмepeнo (Нерегистриран)
Публикувано18.06.08 11:59



Зависи какво разбираш под наркотик.За мен тревата не е наркотик,както и психиделиците.И това с проблеми в семейството са пълни глупости.Винаги се започва от любопитство и от нямане какво да се прави(простотия).Аз трева опитах за първи път преди 8 години,метамфети преди 5,а хероин преди 3.Всичко съм опитал от любопитство и нищо повече.Бях си казал,че ще опитам от всичко,само не и хероин,но когато почти не останаха неща за опитване-само хероина,реших и него да го пробвам.Имах си доста главоболия с него,но се усетих и започнах да спирам.Сега все още взимам,но го правя на седмица-две веднъж.На хората,като мен,които са любопитни и искат да опитат всякаква дрога мога да им кажа само да не опитват хероин,защото той ти взима част от душата и рядко я връща.



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: yмepeнo]  
Автор addiction (непознат)
Публикувано19.06.08 00:11



''if i just knowfor the other side of the party i would never come......'',когато разбрах че немога да спра беше твърде късно.

вЕдНъж мИ сЕ СлуЧИ мИлИоНи пЪтИ......


Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: xм]  
Автор milalena (ентусиаст)
Публикувано19.06.08 09:07





Редактирано от Hepaзбpaнa! на 19.06.08 23:19.



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: xм]  
АвторXoxo (Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 17:25



Защото сме по любопитни от другите.

Иначе за 80% - не си далече. Май горе долу такава част от обществото се дрогира с една или друга дрога (коя легална, коя нелегална).



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: Xoxo]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.06.08 18:21



говорим за незаконните,а легалните -цигари и алкохол всеки ги знае





Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: milalena]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано19.06.08 23:20



Моля да не обиждате хората тук, намерете си по-интересно забавление!





Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: xм]  
АвторXoxo (Нерегистриран)
Публикувано20.06.08 15:20



Прибави антидепресантите, транквилантите и всички останали психоактивни лекарства към алкохола кафето и цигарите.

В крайна сметка каква е разликата между легалните и нелегалните ?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.