Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:56 29.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: Amme]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 07:53



да наистина какво ли съм се заел с боклуци като вас


пукайте по-бързо там и ще се видим в отвъдното,само дето вие на 40 г. ще изглеждате като на 80 .
боклуци ниедни



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: hm]  
АвторДимo (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 08:59



Има една поговорка,която гласи:Убий простака с мълчание!



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: hm]  
Авторaz sam (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 10:13



mi da ti se vra6ta priqtel samo ako se vidim moje da ne stigne6 i 40 -xaxaxaxaxa



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: hm]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано30.06.08 10:51



Плашиш гаргите приятел....



Смъртта няма да ни подмине, но няма и да дойде когато и щото ти така си рекъл...

Всъщност, типична реакция на човек, който не е съвсем наясно със себе си, с въпросите си и с мотивите си да ги задава....както и предполагах...

Айде, кат пораснеш и се образоваш още малко, ела си задай въпросите пак малко по-адекватно и може да получиш и по-адекватни отговори....


La Hija de La Noche

Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: Amme]  
Авторas sam (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 12:47



?za kogo stava duma de?



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: as sam]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано30.06.08 13:25



За господина "хм", как за кой....




La Hija de La Noche

Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: Amme]  
Авторnevqrvasht (Нерегистриран)
Публикувано30.06.08 20:34



Май късно се включвам в темата, но не знам как как да Ви го кажа - мой близък /много добър/ приятел свърши в лудницата от амфетамини. Като гледам може и необратими да станат нещата. Дали наистина си заслужава?





Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: nevqrvasht]  
Автор faded_out (уличен дух)
Публикувано30.06.08 20:45



Според мен, не си заслужава. Когато злоупотребяваш с дрогата, тя винаги взима повече отколкото дава. Заслужава си само ако можеш да го правиш умерено, в някакви граници, но познавам доста малко такива хора, пък и обикновенно и това е до време. Въпросът е, ако веднъж си злоупотребил и се усетиш дали ще можеш да спреш?

Млечно-розово бяло
потънало в лен,
моето тяло
и вечната тлен!!!


Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: hm]  
Авторmymyleena (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 17:43



За твое съжаление и моя огромна радост,ще те информирам че ние на 40год. ще изглеждаме адски по-млади от теб, най-малкото защото наркотиците консервират!За справка погледни Иги Поп и много други стари наркомани!А от друга страна си дай сметка кое състарява най-много хората-естествено проблемите,та се замисли колко са на брой ежедневнитети прбоблеми и сега се замисли колко на брой има на ден един обикновен наркоман!Ами само един-как да си набави и абсолютно нищо друго не го интересува, така че понякога и негативите носят огромни ползи!Та замисли се кой изглежда по-добре,ти който се чудиш как да отслабнеш или аз напълно запазена (поне външно),като на 16!



Тема Re: защо станахте наркоманинови [re: mymyleena]  
Авторamfet (Нерегистриран)
Публикувано01.07.08 20:10



Tova za konserviraneto ne6to ne go priemam vapreki 4e na vseki vsqko edno ne6to vliqe individualno,no mislq 4e v pove4et slu4ai vredata idva ot na4ina na jivot otkolkoto ot samot ve6tesvo,no i tova e strogo individualno




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.