Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:03 06.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: до Дейвиднови [re: david_helfgot]  
АвторMAЙKA (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 13:06



Този нарколог е психиатър, който работи с клиниката в Раднево и е единствения, към когото можем да се обърнем в момента ( мноооого дълъг стана този "момент"), той е против включването в Програми, защото според него щом не се друса всеки ден, нямало нужда от такива.
Аз присъствах на първото посещение , като чух синът ми какво говори и разсказва излетях от кабинета ( прилоша ми) и от тогава ходят с баща му.
Понякога синът ми е на външен вид съвсем нормален( не го приемай в лошия смисъл, а че е човекът , когото познавах), той държи да ходи на работа, казва че сред хора се чувств по-добре и се отвлича от мисълта за дрогата.
Не зная на какво да вярвам, лъжата му стана "начин на живот", на 1.05 пак е пътувал до П-в, и то минути след кат ми беше казал "вече съм нов човек".
Прочетох "визитката" ти, май сме колеги донякъде.

Къде изчезна Диаморф, започнах да се тревожа.........



Тема Re: до Дейвиднови [re: MAЙKA]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 13:31



Писах ти на мейла.



Тема Re: до Дейвиднови [re: MAЙKA]  
Автор david_helfgot (зомби)
Публикувано03.05.08 13:32



да ти кажа много от употрбяващите тук имат съвсем нормален външен вид,включително и аз ,ходя на работа,уча,едва ли ще разбере човек като ме види,че имам някакви проблеми с наркотиците и още повече с хероин,пък камо ли да предположи,че съм в програма за лечение на наркомани

.
моментът ,както ти казваш ще бъде дълъг още дълго време,защото горе-долу можеш да очакваш синът ти да се е излекувал след толкова време,колкото е употребявал ,т.е. ако се друса от 2 години,поне 2 години трябва да остане чист,за да се каже ,че вече е добре,и пак няма гаранция ,че няма да вземе пак.При хероина "мухата в главата" е нещо много кофти,защото не мислиш примерно 2-3-4 седмици за хероин и в една пракрасна утрин се будиш,посто се будиш с мислъта за хероин и просто краката сами де водят при дилъра,защото мисълта да се надрусаш не излиза.Аз по тоя начин съм се дънил много пъти,а направя ли го един път на другия ден си викам-аз ,ако взема и днес нищо няма да мистане-от два дена не мога да хвана абстиненция,и по същия начин на третия ден,а на 7-8 път знам,че вече имам абстиненция и продължавам,за да нямам такава,абе става адски порочно и грозно!
А незнам,синът ти от колко време употребва и колко често;абе най-важното е да избяга от средата си,да не се среща със старите приятели,да загърби всичко свързано с хероин,всичко е в глават,няма универсална рецепта за спиране,при всеки е индивидуално,но това е най-важното да скъса всякакви връзки,това е!Не знам дали е за толкова сериозно лечение,защото ако взима от 1-2 години и то не всеки ден,може да се спре много по-лесно,ама ,ако е като мен от 10 години,работа е съвсем различна вече!
Но ако не трае на абстиненция,задължително е да взима хапчета,но хапчета,от които се чувства наистина добре,ако го тъпчат примерно с левомпромазин или карбамазепин,тегретол и всякви ей такива епилиптични
хапове,които са ми давали и се чувствах повече от отвратително,знам,че е абсурдно да ходиш на работа или да извършваш някво сложно движение!

sometimes my mind plays tricks on me!!!

Тема Re: Субституираща програманови [re: Maм]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 13:36



МАМ, остава а се молим децата ни да са сред тези проценти, при които няма рецидив.
На нас тепърва ни предстои, МНОГО ЩЕ СЕ РАДВАМ твоят син да се откъсне от тази гадост!!!!



Тема Re: до Дейвиднови [re: david_helfgot]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 13:39



Пиши на мейла, ще ти обясня, а ти ще ме посъветваш.....
Не може да се "полузависим", според мен.



Тема Re: до Дейвиднови [re: мaйka]  
АвторMAЙKA (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 14:06



Уебмастера ми показва неуспешно съобщение, получи ли нещо?



Тема Re: до Дейвиднови [re: MAЙKA]  
АвторMAЙKA (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 14:12



?????





Тема Re: до Дейвиднови [re: MAЙKA]  
АвторMAЙKA (Нерегистриран)
Публикувано03.05.08 15:46



Темата се натовари много , има ли начин да я пуснеш като нова - напр. "СПАСЕНИЕ -2" ( ако няма претенции за авторски права), честно казано , моята не искам са е на първа страница, по обясними прочини.

НЕРАЗБРАНА, помогни моля те , имаме нужда от диалог, според мен се получи нещо много добро : ДЕЦА и РОДИТЕЛИ РАЗГОВАРЯТ .



Тема Re: СПАСЕНИЕ....нови [re: qwe]  
АвторMAЙKA (Нерегистриран)
Публикувано06.05.08 20:45



яве, извинявай, че се нбутах в твоята тема, стана неволно, но мен е по-добре така, синът започна да се рови из форумите на ДИР и ако види какво съм написала за него, ще имам големи неприятности, това което съм писала в първия си пост е напълно вярно, но е станал свръх обидчив и се страхувам да не се получи обратен ефект, т. е. да дапочне да се друса по-често.
Извиняваи и за ник-а, но клавиатурата се скапа и анг. изчезна някъде....



Тема Re: СПАСЕНИЕ....нови [re: MAЙKA]  
Автор david_helfgot (зомби)
Публикувано06.05.08 23:02



няма логика,никаква да почне да се друса повече,заради това,че е разбрал,че ти пишеш,помисли и ще разбереш,че съм прав!кво-разбрах,че майка ми пише и за да и отмъстя ще почна да се друсам два пъти повече,не звучи логично.ама никак!!!ако разбере,няма така да направи,ще стане агресивен сигурно към теб,но това не значи ,че ще почне повече да се друса!!!

sometimes my mind plays tricks on me!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.