Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 12.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: so_creative]  
Авторmofoyo (Нерегистриран)
Публикувано19.11.08 12:36



99 франка е много лудо направен! Прав си, във филма по-скоро се набляга на наркотиците и затова го споменах и него. А книгата е много много добра!



Тема ВЪПРОС!!!!!!!!!!!!!!нови [re: mofoyo]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано23.11.08 21:30




ох,ще пиатм каквото имам да питам тук,нищо,че не е по темата,но да не отварям нов топик заради единя ми ти тъп въпрос..но много важен.
Нещо се прецака в мойто РС,не знам кво....тук съумявам да пиша на кирилица,понеже си има такава опция,нали..но нещо ми се затри Flex Type'а от компа,и сега го няма,и не мога да драскам на фонетичната,понеже такава просто няма..
Искам да питам някой,които им разбира на тия хай технолъджис,да ми прати,ако иска,да ми услужи,един вид,с някакъв директен линк,нещо програмка,знам ли,за да си инсталирам нова кирилица на харда.
Много благодаря предварително,пргръдка на този велик ентусиаст,който ще направи това за мен
Бай дъ уей,не че има някакво значение,но нощес сънувах странен сън,в който си имам много добър приятел-мъж,който има способността да трансформира тялото си така,че главата му (гладко избръсната) да абсорбира останалото тяло (туловище и крайници) и да остава само тя...остава само главата! Така аз сънувах,че го разнасям със себе си,като една своеобразна говореща топка под мишницата си,и беше толкова естествено...и дори когато изведнъж го изгубих от ръцете,и погледа си,разбрах,че всъщност е в краката ми,настъпила го бях,и той приличаше на спихнат плондир,който ме молеше,"по дяволите,дарлинг,стани от главата ми",хах...
***************
Та така,чакам помощ за кирилицата,пожелавам на всички лека и спокойна нощ,и приятни и фантасмагорични сънища
*****************
И още нещо-прочетох една прекрасна книжка.Казва се"Магьосникът на щастието" на младия български писател Никола Миладинов,и съм толкова очарована от умението му да пише супер романтично,осъзнато и великолепно,дори на фона на случките от казармените му години,само виж това прекрасно изказване,което осъзнава след лсд трипа:"ПРЕДИМСТВОТО ДА СРАВНЯВАШ ПРЕДИМСТВАТА Е ПРИВИЛЕГИЯ ПРЕДИМНО НА НАПРЕДНАЛИТЕ." Хах!!! Така,че сега издирвам и първата му книжка "Закуска за корморани",която не е в тираж вече.Някой да я има?Не за друго,просто да сподели впечатление,понеже едва ли ще стане да ми я даде,но аз ще продължа да я търся,все пак работя книжарницата,и все от някъде,ще гледам да я гепна...


::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Редактирано от psyromantic на 23.11.08 21:38.



Тема Re: ВЪПРОС!!!!!!!!!!!!!!нови [re: psyromantic]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано24.11.08 00:09



Изпращам ти един сайт за фонетиката. Много е добър. Ти ще си прочетеш и ще си дръпнеш и ще си инсталираш. От години в къщи при всяка преинсталация на компютъра си взимаме фонетиката от тук. А аз самата не ползвам фонетика...

Между другото - аз чета тук (но не пиша) и ми допада писаното от теб.

Успех и всичко най-най..



Ето го и сайта:

http://injinera.bgplus.com/na4alo.htm
<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Живoтинka на 24.11.08 00:10.</EM></FONT></P>

Редактирано от Живoтинka на 24.11.08 00:13.



Тема оня филмнови [re: Живoтинka]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано21.08.09 21:41



абе,хора,някой сеща ли се как се казваше оня филм,дето,има го в замунда,и се разказваше за приключенията на една сладурана,голяма шматка,която изяде по погрешка спейс-кейкчетата на нейния съквартирант,и тръгна на интервю за работа,и по пътя й се случваха разни филми,и беше направо изтрещяла и ахнала....
сещате ли се?
моля да ме подсетите,а пък който не го е гледал,да го гледа-ще ви изкефи макс,200%..ако си падате де...



::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: оня филмнови [re: psyromantic]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано21.08.09 21:44




ахаааа...намерих го!!!

http://zamunda.net/details.php?id=157847&hit=1

ехаа,много як филм...простотийка,много оригинална...

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: оня филмнови [re: psyromantic]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано24.08.09 14:34





хора,the salton sea,се оказа страхотен,страхотен филм...супре е,за тези,които не са го гледали,много са изпуснали,завиждам им,че им предстои...

http://zamunda.net/details.php?id=47653&hit=1

а колкото до този,по-горе,който анонсирах-Усмивчицата (Smiley face),за съжаление,нещо се е прецакал в Замунда,и не може да се изтегли...тъпо
Ако има други място от където да го дръпнете...

Препоръчително е и двата филма,да се гледат с някакви екстри,даже за Усмивчицата е абсолютно задължително напушването...

Използвам момента да се похваля,че оня ден,е-така на улицата,зад един гараж,почти до траш казана,намерих малко пликче с джойнт вътре,колкото за две цигари,супер малко,и много сух и стар,поне от 2-3 години....
и д аму се ненадяваш,от едно мини фасче,буквално с по две дръпки на човек,направо така се разбихме,че цял ден,не бяхме на себе си...да им се ненадяваш на тия случайни находки.....
Гледахме филм,като,ествествено,едновремнно с това,други филми се прожектираха в главата ни,и след няколко часа още напълно стоунд,решихме да излезем навън да се поразведрим,и се вкарахме в такова приключение....
Оф,тоя джойнт направо ни отнесе главите...исках да си намеря още,върнах се на мястото,но нищо...все пак съм доволна,че поне тоя дар от англеите получих...а можеше и да не...обичам да имам късмет..

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: оня филмнови [re: psyromantic]  
Авторamf (Нерегистриран)
Публикувано24.08.09 15:56



Незнам някои дали го е казал вече,нокакто и да е,гледаите Spun



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: amf]  
Автор jioia ()
Публикувано24.08.09 22:37



Не видях някой да е споменал Go! преведен Давай! - доста забавно филмче, препоръчвам на който не го е гледал





Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНО [re: jioia]  
Авторxella (zahira) (Нерегистриран)
Публикувано25.08.09 00:30



weekend with my mother.ne go biah gledala.dobro film4e sa6to



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНО [re: xella (zahira)]  
Автор Hepaзбpaнa!Модератор (bla bla)
Публикувано25.08.09 09:37



Пиши на кирилица!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.