Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:33 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Автор drumm ()
Публикувано19.11.10 01:03



пичове и пички, не сте видели нищо

Току що изгледах Enter the Void



Филмът те друса, буквално.

Редактирано от drumm на 19.11.10 02:03.



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: drumm]  
Автор principe_ (минаващ)
Публикувано10.01.11 21:45



Em 4 Jay





Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Автор Etnesba ()
Публикувано28.01.11 17:48



незнам дали някой вече не го споменал този филм. Но аз досега не го бях чувала, нито срещала споменат от някой , така че пробвайте го, има го в замунда

Engelen



malko e muden i bez osobena pouka, na men ne mi haresa mnogo

I'd rather be hated for who I am , than loved for who I am not.

Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Автор Etnesba ()
Публикувано28.01.11 18:08



psy, super linkove , sega si gi svalyam vsi4kite i shte si napravya domashna kinove4er s mnogo pukanki. I bez tova zimno vreme samo kisna v nas.

I'd rather be hated for who I am , than loved for who I am not.


Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: Etnesba]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано04.02.11 20:42



Днес гледах страхотен филм,наистина невероятен,казва се Valley of Flowers!


Нищо общо с дрогата,но е прекрасен,наистина прекрасен...с прекрасен саундтрак и гледки...и много красива история!
Обявявам го за един от любимите ми филми за всички времена..и завинаги остава в сърцето ми...
Мистика и любов-съдбовни!!!

::On Sleepless road the Sleepless Go::

Тема Досиетата и Туин Пийкснови [re: psyromantic]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано07.03.11 22:27



Малко е оффтопик,но оня ден се светнах,че са започнали да повтарят досиетата Х.
Много ми бяха любими навремето,сега като ги гледам,ми изглеждат смешни на моменти,не ме впечатляват както навремето,но пак сериала е страхотен.И ги гледам всяка вечер.
Наскоро изгледах наново целите два сезона на Туин Пийкс и въпреки,че и той е сниман по онова време,той не оставя това усещане у мен,че е стар и изглеждащ демоде начина на игра,постановка и всичко...просто е у.н.и.к.а.л.е.н.
Има ли истински луди фенове на Туин Пийкс тук?

::On Sleepless road the Sleepless Go::


Тема Sorted (2000)нови [re: psyromantic]  
Автор lapland.fairy (very elfish)
Публикувано13.03.11 03:35



Аз бях луда по "Туин Пийкс", но не съм го гледала, откакто го излъчваха през 1993.
Всъщност после гледах и игралния, от него помня как полицай Анди, като го питаха колко е часът, вдигна лявата си ръка, завъртя я да погледне часовника си и по този начин изля чашата с кафе върху себе си, ама така съсредоточено и невъзмутимо се поля, още ми е пред очите


_____________________

А сега бих искала (и в тази тема) да представя един култов филм за рейв, любов и екстази, който тооооолкова много обичам, че се жертвах да го преведа по слух:

SORTED
2000, Великобритания
(в мой превод: ИЗТРЕЩЯВАНЕ)


(Съвсем скоро ще добавя и линк към саундтрака, който е просто велик!)

Благодаря на





Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано13.03.11 16:05









he who packs your capsules controls your destiny.

Тема Re: *Досиетата Х [re: psyromantic]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано17.03.11 22:56



Ей,тазвечершната серия на *досиетата беше много интересна!
За това как в една психиатрия един лекар (уж) беше открил лекарство за Алцхаймер и,действително-пациентите,дядковци с въпросната болест,имаха значителен напредък,от вегетиращи,с течащи лиги "аспержи" се превърнаха в хора с свръхлибидо за възрастта си,някои рисуваха изумителни картини,а друг припкаще нагоре по стълбите като млад маратонец.
Но,както винаги,истината се крие между две лъжи,и когато Мълдър се намъкна в мазето да дири следи,намери стая,пълна с казанчета с халюциногенни гъби,които еди санитар-японец отглежда и дава на пациентите,за да облекчава симптомите им.Но на някои от тях им хареса,и започнаха да изнудват санитаря да им дава повече,а и си крадяха.Така започнаха да халюцинират яко,да виждат мъртъвци и да скачат от прозорците...изобщо стана макабра,хах

.

Но иначе и аз смятам ,че контролирания прием на халюциногенни гъби,може да повлияе положително на болести като Алцхаймер и други,засягащи съзнанието в дълбока степен.Приемът на психо-гъбите може да разкрие скрити страни,отдавна смятани за забравен и неспособни да бъдат изразени от пациента-като рисуването на картини в случая.Може буквално да задейства почти закърнялото съзнание и да го стимулира,а оттам да повлияе на болестта като цяло.

Не знам дали някъде по сввт има подобна терапия,и то официално потвърдена и с изнесени резултати.Според мен има,но е ъндърграунд.Просто не може след толкова години на изучаване и намерени доказателства от антрополози,химици,биолози,лекари и психиатри,все някой да не е предприел стъпка към приложението на психоактивните гъби на практика...просто не ми се вярва да е отишло на вятъра всичко.
Мисля си,че ако се разболея от такава болест и така и така идва края ми,и то не особено лицеприятен,доброволно бих се подложила на такава терапия-и заради себе си,и в името на човечеството-за да се зачетат лековете,които природата ни е дала,и които древните отдавна са ги приели за свои "съюзници".
Така мисля аз,де...

::On Sleepless road the Sleepless Go::

Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНО [re: psyromantic]  
Автор pancake lizard ()
Публикувано14.04.11 23:04



http://www.zamunda.net/details.php?id=247911&hit=1 - Вчера.
Велик филм! Лошото е, че след толкова години все още някви "милени" имат контрола. Все още дебелите чичковци контролират нещата.А трябвяше властта да е разпределена по-добре. Ако така продължават след 20 години половината растениея ще са забранени?!? WTF?!? Как може някаква "милена" да забранява растения които са живяли милиони години преди нея тук?!? Спирам да пиша, че се афектирах нещо:D




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.