Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:31 12.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: ........нови [re: principe]  
Авторqrj (Нерегистриран)
Публикувано29.12.09 21:13



и на мен ми се щеше да гледам "източни пиеси" и се опитвах да си заделя пари за киносалона, но не успях...
гледайки трейлъра видях, че участва един индивид, с когото сме си изкарвали парите за материал по един и същи начин на едни и същи улици, което, както на всяко просто човешко същество, допълнително разбуди интерес.
криворазбрана ми се струва практиката да не се качват български филми по нашите торент тракъри. не ми се струва, че тоа ще вкара повече хора в салоните.



Тема Re: ........нови [re: qrj]  
Автор Tepпcиxopa (wood nymph)
Публикувано30.12.09 11:23



А дали върви още по кината? Защото и аз се бях наканила да отида да го гледам, но никакво време не ми остана. Предполагам, че не го прожектират в познатите ни Мол София или Сити център, но ако някой знае или го е гледал скоро в Дом на киното, Влайкова или Euro Cinema нека каже дали го има още.



Тема Re: НАРКОМАНСКО КИНОнови [re: psyromantic]  
Автор klerfe1 ()
Публикувано30.12.09 18:53







Тема Re: ........нови [re: Tepпcиxopa]  
Авторqrj (Нерегистриран)
Публикувано31.12.09 17:00



Tepпcиxopa, има го в

евро-български културен център:
2 януари, Euro Cinema, 21:15, 6лв
3 януари, Euro Cinema, 15:45, 6лв
6 януари, Euro Cinema, 15:45, 6лв

дом на киното :

3 януари 21:00
4 януари 19:15
5 януари 14:45
6 януари 12:45



Тема Re: ........нови [re: qrj]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано31.12.09 17:40



За мен Източни пиеси е доста слаб филм,супер бездарен! Единственото хубаво в него е самият Христо Христов,който е невероятно интересна личност! И неговата роля е абсолютно автобиографична

Иначе филмът е доста слаб и това,което е желано да се покаже не е станало според мен!

More ми хареса страшно много и им завидях на живота,особено,когато живееха в къщичката при морето само двамата ,имаха пълна свобода! И после,когато той започна да работи в града ,а тя си седеше и рисуваше,много ми се прииска и на мен Да се друсам по цял ден и да рисувам(понеже и аз рисувам)

Весело посрещане на новата година довечера и нека да донесе на всички ни повече вътрешен мир,спокойствие и дай Боже,овладяване на болестта ни



Тема Филми, които трябва да се гледат като си надрусаннови [re: psyromantic]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано31.12.09 18:03



Никой май не се е сетил да каже за подобни филми. Ако търсите екстремни преживявания това е за вас

Аз понеже съм киноман знам доста филми, които ако се гледат на тревица или някакъв халюциноген ще доведат до смазващо преживяване. Те по принцип си водят до тотално психическо размазване и без наркотици.
Първо искам да споделя, че не искам да подтиквам никого към вземане на каквото и да е

- Сталкер (1979) или който и да е от филмите на Тарковски - 100% ще ви отнесат в друга вселена

- El Topo, Santa Sangre, Holy Mountain или който и да е друг филм на Ходоровски - за повечето от неговите филми се твърди, че са правени на ЛСД. Пълен сюреализъм

- Alphaville (1965) - това го гледах скоро. Един от най-странните филми на които съм попадал

- Eraserhead (1977) - това тотално обира всички точки за най-побъркан филм на света. По-скоро не ви го препоръчвам



Ако знаете още казвайте.

И весело посрещане на новата година



Тема Re: Филми, които трябва да се гледат като си надрунови [re: yoyouo]  
Автор diamorph (human waste)
Публикувано01.01.10 13:44



stalker и andrei rublev са ми любими филми на всички времена.

______________________________________
exterminate all rational thought.


Тема Re: Филми, които трябва да се гледат като си надрунови [re: diamorph]  
Автор yoyouo (ценител)
Публикувано02.01.10 10:16



на Рубльов му се каня от страшно много време, предполагам че ще е нещо уникално

до сега съм гледал само "сталкер" и "солярис" от неговите



Тема Re: Филми, които трябва да се гледат като си надрунови [re: yoyouo]  
Авторhelfgott (Нерегистриран)
Публикувано03.01.10 22:05



мислех,че Invisible е брутален документален филм за хероина,ама гледах Dope SIck Love,за джанките в Ню Йорк.....уникален,гледайте го,има гов чуждите тракери....

гледах също така трейлъра на Union Square в тубето ,ама го няма никъде целия филм....



Тема Re: Филми, които трябва да се гледат като си надрунови [re: helfgott]  
Автор anamorph (дишаща)
Публикувано03.01.10 23:01



елфгот,моля те дай линкче за филма ако може






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.