Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 17.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор faded_out (уличен дух)
Публикувано09.07.08 17:17



Моят нов живот едва сега започва, но за съжаление още ме преследват демони от миналото, изразяващи се в здравословни проблеми, но този път нищо няма да ме спре и аз ще успея да загърбя миналото и да заживея веднъж завинаги този прословут МОЙ НОВ ЖИВОТ !!!



_________________
Млечно-розово бяло
потънало в лен,
моето тяло
и вечната тлен!!!

Тема Re: Моят нов живот...нови [re: faded_out]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано19.07.08 13:02



За трети път се подкарвам последните два месеца ли са колко ли са спирах се за по дваисетина дни единият път малко друсах но за това малко време си стигнах дозата абе постояянно се друсах оная вечер даже като друсах за последно не снощи а миналата нощ заспах прав в тоалетната . Абе всичко си е по старому но его поне днес за сега съм добре пък трябваше да споделя щото виждам че се друсам откакто не пиша тук . Та и моят нов живот би трябвало сега да започва мога да го разваля единствено аз . Е и моята болест де . Лек и чист ден на всички .



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koceto22]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано19.07.08 14:59



Коце, случват се и такива работи.... само не бива да се отчайваш, че всичко е едва ли не загубено, защото не е така и си зависи от теб, как ще продължиш...може да се случи и не веднъж да се върнеш назад и после пак да продължиш напред....нищо не е загубено, докато човек не се предаде и не престава да се бори...

Имаше една приказка....Не се смейте на човек, който прави две крачки назад. Той може просто да се засилва за скок...

И още ...Целта не е да не се спънеш, а да не паднеш!

Така че нищо не е загубено, не го забравяй....




La Hija de La Noche

Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Amme]  
Авторkoceto22 (Нерегистриран)
Публикувано18.08.08 08:14



Искам да напиша нещо просто незнам какво ще споделя само че днес ми е десетият ден без да се друсам и петият без цигара . Мисля че тоя път е по различно щото знам ли отново започнах да правя нещо да деиствам . Не само да чакам е така да доиде феята и хоп аре спираш дрогата пич готов си . Но нищо не се знае аз съм зависим и само трябва да си послушам отново главата и ще се подкарам пак . Господи благодаря ти че и днес ми даде отсрочка и днес станах свободен без мисъл за дрога дай ми сили да изкарам и днес чист . Ей вярвайте ми наистина съм луд ама наистина няма ко да се залъгвам повече че ще мога да спра е така без да правя нищо . Колко пъти станаха така се и издъних почнах да се възгордявам че съм почти пет месеца чист кой аз и спрях да си пиша анализи почнах да мързелувам напуснах и работа то аз напуснах вече надрусан де . Абе няма начин мен някой точно сега да ме убеди че аз ще мога да се справя сам . За това и съм тук затова и изпитах нужда да напиша нещо във форума да съм сред свой

Лек и чист ден на всички . Това е от вчера днес съм вече 11 ден чист а 6 без цигари . Нещо не ми дава да пускам постове във тоя форум . Чао лек и чист ден на всички .



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koceto22]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано18.08.08 08:54



Радвам се за теб, коце


Стискам палци да продължаваш все така...
И се обаждай насам, особено, ако това ти помага да продължиш и ти поддържа мотивацията...

П.С Може би не ти дава да пускаш постове, защото ако пишеш нерегистриран излиза долу едно поленце, в което трябва да вкараш кода, който е над него, а ако пишеш на кирилица, не забравяй да смениш на латиница, когато въвеждаш кода, защото иначе няма да ти го приеме и не забравяй преди това за всеки случай да си сейвнеш мнението, за да не се загуби, ако примерно сгрешеиш някой символ от кода...


La Hija de La Noche

Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koceto22]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 18:03



Коце, не си ли поставяш твърде високи цели, - едновременно спиране и на цигарите?

А друтото, какво да ти кажа ти знаеш пътя, просто трябва да го следваш.

Е не е толкова просто.



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Mam]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано21.08.08 19:11




Коце,ако си решил да спираш и цигарите заедно с дрогата,да знаеш,че това е много мотивиращо позитивно действие...за мен беше много лесно.Просто като се започна с отказването,силния стимул помете всичко...
Ако въобще може да става въпрос за сравнение,в сравнение със спирането на опиятите,това на цигарите е като детска игра...но,естествено,аз въобще и не си помислям да ги сравнявам.Не,че не е закачалка-уф,и то какава....но някакси не мога да приема цигарите като наркотик...при факта,че майка ми пуши,не мога да погледна на нея като на наркоманка,макар че като я знам колко е истерична,когато й свършат цигарите,много започва да ми заприличва на закачена.И да,и и не....НО да откажеш цигарите е много лесно,стига да искаш,много по-лесно от това да се справиш с опиятната си зависимост.Аз,навремето,пушех няколко години,ама по много,и накрая спрях цигарите от раз.Чак ме беше страх да се надрусам,да не би да ми дойде желание след кика на помпата да запаля...
Реших да спра цигарите,без грам умисъл да спирам и с дрогата....
Вече 5 години по-късно преди половин година пропуших отново...бях на Корсика,берях по цял ден кестени в гората и така,в почивките,сядах на кофата и си свивах по някой табак,голям кеф беше да си седя на кофата и да си пуша цигара...така към 2 месеца...след това се прибрах,подкарах се на субститол,много здраво,после ме удари криза...после почнах метадона...останалото е история.Заедно с дрогата,отказах и цигарите,оня кеф си беше за тогава,вече нямах влечение..стана си някак естествено,от само себе си,просто това беше най-малкият ми проблем за изчистване.
Затова,Коце,ако мислиш да ги спираш,ако чувстваш,че можеш сега в тоя момент,пробвай се.Не веднъж съм казвала,че ако пушачите знаят колко е лесно да спреш да пушиш,поне ще се опитат да го направят!
Това в случай на добро желание,де..нищо не става без да сме го поискали...а тука има и една много яка поговорка,която ти казвам за стимул:"Никога не те спохожда желание да направиш нещо,без да те споходи и силата да го осъществиш."Успех!!

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Hepaзбpaнa!]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 19:12



Чак сега разбрах, че на темите, които са заковани, не се сменя датата при всеки нов пост! И си мислех, че просто никой не е писал толкова отдавна в тях!


Не съм обърнала внимание, че броят на постовете се е увеличил.
Това така ли е по принцип или има възможност да се актуализира датата?




Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Mam]  
Автор psyromantic (somniferum)
Публикувано21.08.08 19:27



аз пък,мам,хах..

си мисля,че именно тази тема тук "моят нов живот" винаги си седи на първо място,не за друго,а защото в нея има много оптимизъм и изобщо тук има надежда за излекуване за тези,които го търсят и искат.По принцип в една тема като няма активност,тя слиза надолу,и зацикля назад по страниците...тук също не пишем често,но все пак пишем,като ни удари вдъхновението,има място къде да се похвалим,че удържаме фронта,че се радваме на живота,без дрога...изобщо мен тая тема ми е много любима.И тя наистина е много важна и заслужава да си седи начело.Но всъщност дали наистина тая тема не мърда от горе по причината,която си мисля,и отговора на твоя въпрос,знае само модераторката...нека я питаме..

::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Тема Re: Моят нов живот...нови [re: psyromantic]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано21.08.08 20:47



Хе-хе

темата е "закована" - това май беше термина, затова все си седи отгоре... преди такав тема беше тази на vladi ""Как да спра" или нещо подобно, но стана на много години и неактуална вече и я отковаха...

Но иначе интерпретацията ти е чудесна...


La Hija de La Noche


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.