Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 16.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koceto22]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано10.03.08 17:50



благодари на себе си )))

Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koceto22]  
Автор psyromantic (in your room)
Публикувано10.03.08 18:06



ehaaаа,Коцето е моя човек!Браво,браво...радвам се да чуя как минават дните ти,и глей обаче само,как започваме да се радваме на най-обикновените неща-покрив над главата,горещия душ след дългия работен ден,уважението и доверието в семейството,все работи дето преди години,считах за супер недостатъчни,за да правят живота ми вълнуващ и само се чудех накъде да отпраша,да диря щастито далече далече,и в буквалния-извън Бг,и в преносния смисъл-като забивах в психеделични и опиятни измерения-,само не и тук където съм.Днес съм тук и сега.Никъде не искам да ходя,тук ми е перфектно,тук е мястото,на което искам да бъда (ех,ако бях по-близо до любимия ми,щеше да е супер,но и за това има време).Утре почвам новата работа и се вълнувам,защото усещам,че това е което искам да правя,имам хубаво видение.Пък и сама си я заслужих,без "помощта" на дрогата,за да се представя в хубава светлина,такава каквато съм!Както сам виждаш,май френд,за който иска да си оправи живота,нещата сами почват да се нареждат,знаех си,че който знае какво иска,всички природни и космически сили се съюзяват да му помогнат да го осъществи.И това е феноменално,но факт.Браво на Коцето,браво на всички,които докато четат неговите мисли,за това как никой не може да свали усмиската от лицето му,хах,и те се усмихват..и почват да вярват,че стават чудеса.



::ако не знаеш къде да отидеш,ела на себе си::

Редактирано от psyromantic на 10.03.08 18:32.



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: psyromantic]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано10.03.08 19:36



И на теб успех в новата работа и много се радвам за теб .



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Amme]  
АвторMинaвaщa oт тyk... (Нерегистриран)
Публикувано13.03.08 16:53



А твоят живот, Амме, живееш ли нов живот? Имам предвид имаш ли мотивация? Някъде скоро бях прочела, че си на заместителна програма. Така ли е? Как си?

Питам защото имам чувството, че сме се започнали лично едва ли не...
(извинявай за любопитството, ако не искаш можеш да не ми отговаряш).



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Amme]  
АвторTHE EXPLOlTED (Нерегистриран)
Публикувано24.03.08 13:05



Здравейте,много се радвам че има хора които като мен се борят....аз съм чиста от 2години и 5 месеца-най-щастливите ми години от живота-БЕЗ ХЕРОИН
УСПЕХ



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: THE EXPLOlTED]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано24.03.08 13:47



Регистрирай се и сподели ....



Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!

Тема Re: Моят нов живот...нови [re: THE EXPLOlTED]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано24.03.08 19:06



Супер брат такива пичове като теб ми дават много сила като видях и се изкефих . Незнам как го правиш но това за мен е надежда че един ден и аз ще мога да кажа същото успех и още един чист ден на всички .



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Авторkoki4eto (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 10:24



здравейте на всички!!!
аз не съм зависима ,но искам и аз да споделя нещо с вас.....батко ми беше закъсал зверски с наркотиците и 10 години се борихме заедно с него,последиците от тези
боклуци се оказаха тъжни за батко-разви шизофрения,но и с това се справихме....да е жив и здрав батко,сега си има приятелка(тя страда от би-полярно растройство) и си живеят заедно,помагат си и батко много се промени покрай любимата си-ЩАСТЛИВ Е!
преди 5 години се запознх с гаджето си-тогава не бяхме.....преди 3-станахме гаджета,но до тогава връзките ми бяха супер кратки и на никой не бях споделя за проблемите си....често пъти заспивах в 4ас (докато учех),после се почнаха безсънните маратоно-ходене на работа,тичане по батко,ходене на лекции...екшън!!!!!!!!!!!!!!но когато вършиш нещо от сърце-няма невъзможни неща!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!на края всичко се нареди.....приятелят ми беше до мен и много ми се накара,когато разбра за проблемите с батко,че не съм му казала по-рано,на следващият ден майка му ми се обади и ме покани на кафе и ми сподели,че каквото и да става,винаги при тях мога да намеря подкрепа и така и стана.....
но няма пълно щастие,сега пък майка ми не приема приятелят ми ,а покрай нея и останалите членове на семейството ми и драмата е друга,но въпреки всичко не успяха да ни разделят с него,а най-страното е,че от батко получавам разбиране и подкрепа,(дето е болен мозък),а от здравомислещите хора-само скандали и клишета:"трябвало да завърша,гаджето ми пречи и няма да ме остави да уча,той бил прост,само с едното образование,щял да ме тормози след време,щото съм щяла да нося парите вкъщи.." и все гадни неша!!!когато се опитахме да им обясним как стоят нещата (с приятелат ми) ,ударихме на камък,а скандалите ставаха още по-жестоки,но удържахме,а сега сме още по-влюбени :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
много ви се радвам и никога не съжалих за случилото се край батко....само да не се предавате!!!!!!!!!!!успех !!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: THE EXPLOlTED]  
АвторMam (Нерегистриран)
Публикувано09.04.08 16:50



Помня те THE EXPLOlTED от форума и те поздравявам!



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koki4eto]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано09.04.08 17:36



Успех и на теб кокиче и мога да ти кажа само че нищо не може да попречи на любовта никаква сила никаква власт когато тя говори всичко друго мълчи . Така че споко лека на всички .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.