Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:53 09.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Моят нов живот...нови [re: psyromantic]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано09.03.08 14:38



честито миличка радвам се за теб



Тема Re: Cave Ne Cadasнови [re: Galeon]  
Авторpsyromantic (Нерегистриран)
Публикувано09.03.08 16:27



хах,предпочитам да остана глуха за този коментар,Galeon,при цялото ми уважение към теб.....



Тема psyromanticнови [re: koceto22]  
Автор Galeon ( Zouave)
Публикувано09.03.08 19:56



не го казвам с някакво лошо чувство - може би не съм се пояснил .извинявай ....ето сега се пояснявам .........без лоши чувства и без задни мисли .......просто изкоментирах от моята кула - винаги като се подреждат нещата и става като във вица за циганина и зарята ))))))))

Merde !!! La Guard meurt mais elle ne se rend pas!! jamais!!


Тема Re: psyromanticнови [re: Galeon]  
Авторpsyromantc (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 10:26



хах,всичко е в ума ни,Galeon. От твоята кула се вижда едно,от моята-друго. Това,което си видял,моето евентуално болезнено падане от високо-всъщност си видял себе си. При мене няма такъв филм,дългогодишносто ми падане вече смени посоката,и оттук нататък-само нагоре,и напред. Не обръщай гръб на прекалено хубавото,от страх,че може да не е истина.Прегърни всяка възможност да си щастлив.Има Някой,който ни помага,стига ние да го искаме,аз искрено вярвам в това.с най-хубави благопожелания:psyromantic





Тема Re: psyromantic, толкова се радвам за теб!нови [re: psyromantc]  
АвторPaзбиpaм зa kakвo roвopиш. (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 15:22



Здравей!

От известно време те чета. Хем се радвам на радостта ти за новия път, по който си поела, хем съм била със свито сърце също като Galeon. Но сега вече разбирам същината на надеждата ти - ти вярваш в Онзи, който помага на всички ни. Е, сега вече не съм със свито сърце, а напротив - ръзбирам защо си така уверена и силна! И много се радвам за теб. Онзи Някой, когото споменаваш помага на всички ни - знам го от опит.

Бъди щастлива и винаги силна (дори и когато се усещаш слаба!).





Тема Re: Моят нов живот...нови [re: psyromantic]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано10.03.08 15:52



И аз ти вярвам... искам да кажа - вярвам в теб, че ще успееш...


Ти си намерила стимула, мотивацията и точно от там тръгва всяко успешно начало...
Щом това е налице, няма значение дали ще паднеш или не, защото дори и това да се случи - пак ще станеш и ще продължиш...за това не бива да се притесняваш... щом имаш мотивацията, стимула - имаш всичко от което се нуждаеш... това е най-важното, без мотивация има само опити, обречени на провал...
Радвам се за теб и дай Боже всеки му да намери собствената си мотивация...
Успех!


La Hija de La Noche

Тема и за теб...нови [re: Paзбиpaм зa kakвo ro]  
Авторpsyromantic (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 16:02



Благодаря за мнението ти,мила,но да ти кажа(точно защото ме разбираш много добре и знам,че ще приемеш думите ми,в смисъла,който имам предвид,без да считаш,че съм неблагодарна),че аз приемам с еднакво безпристрастие,както негативните,изпълнени с недоверие коментари,относно излекуването ми(не тук във форума,въобще),така и реакциите на подкрепа,изпълнени с хубави,окуражителни думи,като твоята тук и сега.Разбирам недоверието на Galeon,също и твоята вяра,защото това са реакции на вашия експириънс,всеки живот е ценен сам по себе си и всеки човек е специален. И точно заради убеждението ми,че Някой ме води по пътя на излекуването,аз не губя надежда,нещо повече-аз съм сигурна,че ще успея,защото вярвам и в себе си и собствените си възможности,вдъхновена от този Някой,който така прекрасно и потайно ми дава доказателство за съществуването Си.Вдъхновена също и от този друг някой,в живота ми,с който споделяме една истинска, реална, прекрасна любов!Затова аз не сърдя на никой за силните думи,които изрича,дори те да имат за цел да ме обезверят.Приемам ги като факт от неговия собствен живот и малко ми е криво,че не е намерил още начина да повярва истиснки.А колкото до хубавите думи,хах,ще излъжа,ако кажа,че не се кефя!Но и те не се отнасят до мен,аз не се заблуждавам,че оттук нататък вече ще съм безгрешна,може ти да си се излекувала напълно и завинаги,но аз не мога 100% да гарантирам същото за себе си. Но това остава в съзнанието ми някъде,и аз не се осланям на тая вероятност,а продължавам напред,заслушана само в сърцето си и знам,че ще успея. Много искам всички да усетят силата на духа си,и тогава ще повярват,че всичко е възможно,излекуването е възможно,СТИГА ИСТИНСКИ ДА ГО ПОИСКАШ!!





Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Amme]  
Авторpsyromantic (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 16:05



целувка от мен за Амме,която знае как да облече чувствата си в думи...винаги!





Тема Re: Моят нов живот...нови [re: psyromantic]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано10.03.08 17:21



Сега се прибирам след новият работен ден ахам . Днес имам кръгло число чист съм абсолютно от 60 дни да със помоща на така наречения "Този които помага на всички " вървя само напред е не де тия дни се поотпуснах малко и да ме видите само какво лике станах но днес нещата са много по добре от вчера а то това само ми трябва . Тия неща които ми се случиха днес мога да кажа че вчера не бих ги издържал но ден след ден хлапето в мен расте иначе пак не мина без нерви ама нормално та аз съм болен човек наркоман леле колко хубаво звучи . Не съм съвършен но и днес за сега живея новият си начин на живот суперррр имам дом покрив над главата храна семеиство приятели компютър интернет здрав съм и мога да работя имам и работа телефон чист съм в момента само от дрога и алкохол щото не съм се изкъпал има топла вода у нас имам чисти и хубави дрехи имам толкова много за което мога да съм благодарен че нека некой се опита да ми махне усмивката от лицето

та това е моят нов живот дотук лек ден



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koceto22]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано10.03.08 17:21



Оп господи забравих да ти благодаря за тия неща които изброих .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.