Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 08.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koceto22]  
Автор Ети ()
Публикувано17.09.11 12:51



Благодаря на Бога, че ти е дал сили! Коце, радвам се за теб, че си намерил начина, по който да живееш щастливо. Пожелавам ти много вълнуващи емоции, смях да пълни дните ти и покой сърцето ти!



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Ети]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано17.09.11 13:08



Благодаря ти много. Тъпкано да ти се връща. Искрено се надявам ако не си намерила още своят начин да живееш щастливо, да се получи. А ако вече го имаш да продължава все така. Всеки един човек заслужава да живее щастливо и спокойно, в мир със света и хората. Пожелавам го на всички.



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koceto22]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано17.09.11 16:34



Всеки един човек заслужава да живее щастливо и спокойно, в мир със света и хората.
.........................

Силни и красиви думи.


Жалко, че са толкова утопични...



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: ARlZE]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано18.09.11 08:04



И все пак в нашата работа има много веселие. Предполагам, че някои хора могат да бъдат шокирани от това, че привидно се занимаваме със земни дела и сме неуместно весели. Но под повърхността има едно страшно откровение. Вярата трябва да действува денонощно във и чрез нас или всички ще загинем.

Повечето от нас смятат, че е излишно да търсим повече Утопията. Мечтаната земя е пред нас - точно тук и сега. Всеки ден простичките думи на моя приятел, произнесени в нашата кухня, се умножават и разпространяват в разширяващ се кръг, носещ мир на земята и добра воля на хората.

Bill W, съосновател на АА,

починал на 24 Януари 1971 г.

Наистина тези дни се замислях, през 1935 година са говорили първите двама. Оттогава досега милиони съдби са се променили. В момента има около 4ри милиона възстановяващи се алкохолици по тази програма. 18м са починалите Бил Уилсън е един от тях смятайте на 36 годишна трезвост някъде. След това 70 и някоя година се създава АН и има милиони възстановени зависими там цифрите не ги знам. Има и групи за хазартно зависими, за компютърно зависими, болимици, анорексици всякакви, даже и един раково болен се е възстановил по тази програма, дават му 6 месеца живот отива при АА и ги пита може ли да почне да действа и след 30 години издава книга 12 стъпки към щастието. Милиони възстановяващи се, зависими и техните семейства. Има също така и такива сбирки, за близки на зависими и за близки на алкохолици и т.н. "Всеки ден простичките думи на моя приятел, произнесени в нашата кухня, се умножават и разпространяват в разширяващ се кръг, носещ мир на земята и добра воля на хората."

Приятен ден на всички.

Редактирано от koceto22 на 18.09.11 08:11.



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: koceto22]  
Автор diamorph (untermensch)
Публикувано19.09.11 17:33



"12 стъпки към щастието"...
някак си не ме зарибява много. :)

само, съвсем между другото, не с цел да се заяждам - пише се "булемия".

и, всичко ОК, нали, прекрасно даже, но с този си специално пост малко го удряш на реклама, не че нещо...

някой проходил по вода след АА има ли?

щот само тва липсва..

he who packs your capsules controls your destiny.


Тема Re: Моят нов живот...нови [re: diamorph]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано19.09.11 18:38







Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Авторkoko (Нерегистриран)
Публикувано23.09.11 16:21



mnogo e dobre



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Ети]  
Авторxprsn (Нерегистриран)
Публикувано16.11.11 19:38



Бог... хах, бог ако го имаше нямаше да ни оставя в кризи.. не знам,на мен тази идея от една зависимост да мина към друга, и то още по-опасна,не ме влече... предпочитам да съм хероинова наркоманка,отолкото некъв религиозен фанатик..

новия живот.. новият живот е ужасен,изпитвам пълна апатия към всичко,едно депресивно състояние,от което ми се струва,че няма измъкване :) чиста съм от месец и все още не ми минава,въпреки ксанакса и ривотрилите, с които се тъпча



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Hepaзбpaнa!]  
АвторNumark (Нерегистриран)
Публикувано20.11.11 03:32



всичко ок ама само едно нещо не разбрах... защо някои хора на метадонови програми пишат че са "чисти"?!... ходите, плащате, дават ви нещо, което не можете да спрете. Е това ако не е зависимост...



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: xprsn]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано26.11.11 13:30



новия живот.. новият живот е ужасен,изпитвам пълна апатия към всичко,едно депресивно състояние,от което ми се струва,че няма измъкване :) чиста съм от месец и все още не ми минава,въпреки ксанакса и ривотрилите, с които се тъпча


Повечето от нас смятат, че е излишно да търсим повече Утопията. Мечтаната земя е пред нас - точно тук и сега. Всеки ден простичките думи на моя приятел, произнесени в нашата кухня, се умножават и разпространяват в разширяващ се кръг, носещ мир на земята и добра воля на хората.


Сравнявай сама...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.