Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:20 28.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Псинови [re: psyromantic]  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано25.01.11 04:22



Искрено се надявам всичко това, което си написала да се сбъдне.Надявам се, че ще успееш и пожелавам на всички във форума (които имат желанието де) да се излекуват.

be happy



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Hepaзбpaнa!]  
АвторДp Koй (Нерегистриран)
Публикувано17.02.11 16:33



Не знам, но честно да си призная, когато друсах имах по-добър стандарт на живот, сега съм чист, но не съм на работа защото ме е погнал един пси-джандар, което обаче само още повече ме амбицира да отстоявам себе си - в живота си никога не съм погазвал закона - така както му се иска на онзи да го представи, дори и когато бях "окачен" - тормозех нашите за пари , но не съм продавал, крал и т.н., и двамата с брат ми бяхме нетипичните джъкс със свой си морал, явно това и ни измъкна от калта; А, на онзи шибаняк му казах "Вижте Г-н Пр/р, за семейството ми - кръвта ни е над-всико, но не за да престъпваме закона и не сме вампири, а просто - семейството ни - и такова, каквото е - винаги ни е крепяло един другиго, колкото и да сме били зле". Копелето се закани да ми скапе живота, но само се подсмихнах - не можех да му кажа, че вече съм бил в ада, а и зная че животът е като палачинката - т.е., че винаги се обръща и наопаки. Знам, че когато съм допускал да извърша нещо лошо - винаги съм си плащал повече от "солено за това" и вярвам, че и сега, когато на мен или близките ми някой ни навреди - ще го постигне и него лошото. Към момента ми е адски гадно за това което изживявам, но благодарение на майка ми, жена ми и изобщо - на семейството ми е справям, а за дрогата, не че не съм се сещал, но знам, че и 1 път ми стига за да се проваля и за това - няма и да се сещам за нея, вече съм си втълпил ако щете/, че съм алергичен и ще умра ако я докосна, а и имам безценната помощ на мой приятел/като брат, който е лекар - психиатър и психолог, и ако усетя, че нещо ме връща към гадния навик - веднага отивам у тях, и дори само като си поговорим - нещата, не че се оправят, но стават по-приемливи и по-поносими. А и искренно вярвам в това, че /както ми е казвала майка ми/ "след най-лошото - винаги идва нещо хубаво". Вече съм на 34 г. и съм минал през какво ли не - сега искам само да съм щастлив със семейството си, да съм отговорен - най-вече спрямо него, както и да се порадвам на нашият съвместен живот /ако има и за мен подобна възможност, а ако ли - не стигат ми толкова "тръпки" и радости, най-много искам семейството ми да са щастливи и да се радват, че сме заедно/. Човек не избира семейството си, но дори и да имах възможността да избирам - не бих могъл да избера по-добро, до последно - ще съм верен на своето семейство /колкото и клиширано да изглежда/, моята майка извади от ада и мен и брат ми и дори и когато самият аз поисках просто да умра - тя ми каза, че да не се налага, но и от гроба ще ме изрови и няма да ме остави да се проваля; Знам вече какви са мъките, които изживяват родителите на всеки един зависим и за това ще се противопоставям винаги и срещу всяка форма на зависимост, колкото и да изглежда "върховна и опияняваща". В живота прекалено много неща не зависят от волята ми за да си позволя - волята ми да бъде зависима. Иначе в моят нов живот хубавото - все още го очаквам. Желая и на Вас само хубаво.



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Дp Koй]  
Автор ARlZE (shallowgrave)
Публикувано17.02.11 20:32



Браво! Страхотен пост!
Желая ти да набараш верната посока, която да те води само напред и нагоре!!





Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Дp Koй]  
Автор Ninas_spirit (offroad)
Публикувано18.02.11 16:40



наистина звучиш повече от вдъхновяващо. искрено се радвам за теб и за всеки, който е открил какво значи да те е грижа за човека/човеците до теб.
а за хубавото - не много хора имат това, което описваш ти - сплотено и обично семейство. най-ценното е в ръцете ти, другото е... украса





Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Автор someboddy (своенравен)
Публикувано09.03.11 22:42



Бях си казал че няма да пиша повече,но жената която обичам си изкара кризите самичка и сега започва истинската борба.Искам да и пожелая както и на всички вас да успее.Никога не съм спирал да вярвам в нея и сега няма да спра.Обичам те миличка,само това знай.



be happy

Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Дp Koй]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано26.03.11 00:04



най-хубавото нещо, което съм чел тук!

Направи ми впечатление, че това, което те държи чиста е болката, която си видяла, че изпитват близките ти.
Щом си чувствителна към страданието на близките ти заради теб и щом щастието на близките ти е по-важно от твоето "щастие", значи си на верен път!
Успех и щастие ти желая! Бъди силна!



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: Hepaзбpaнa!]  
Авторmad_doggy (Нерегистриран)
Публикувано27.06.11 02:13



Dear Parents. Jasmine was in a relationship with a dirty homeless boy named Aladdin. Snow White lived alone with 7 men. Pinnochio was a liar. Robin Hood was a thief. Tarzan walked around without clothes on. A stranger kissed sleeping beauty and she married him. Cinderella lied and snuck out at night to attend a party. You can't blame us. We were taught to rebel since a young age.



Тема Re: Моят нов живот...нови [re: mad_doggy]  
Автор ARlZE (Nachtmahr)
Публикувано27.06.11 18:34



What a moron you are...

some men change the world more in defeat than other in victory...


Тема Re: Моят нов живот...нови [re: ARlZE]  
Авторnarc (Нерегистриран)
Публикувано13.07.11 13:20







Тема Re: Моят нов живот...нови [re: narc]  
Автор koceto22 (пилотнахвърчило)
Публикувано17.09.11 09:21



Днес стават 3 години, откакто не съм вземал нищо променящо съзнанието. И не само това животът ми се променя. В момента съм в София и нещата ми вървят сравнително добре. За всичко това мога да съм благодарен единствено на Програмата на АН и на АА и на момчето, от което видях, че има изход. Вчера си говоря с едно зависимо момиче и то ми вика браво толкова време не си вземал. Да но то не е браво на мен, нищо от това не се дължи на мен и на моите сили, и не трябва да го забравям. Защото почна ли да разчитам на себе се получава голяма каша. Пожелавам на всеки тук да намери начин да се възстановява. Приятен ден на всички.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.