Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:36 01.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Амфетамин и екстазинови  
Автор Джeйн (редник)
Публикувано27.01.08 14:44



Темата е за употребяващи, не за общи разсъждения:

Психиатърът ми твърди, че увреждали мозъка - дори при еднократна употреба. Не съм склонна да му вярвам, защото като бях студентка употребявах системно за изпити и не съм констатирала някаква вреда. И все пак, какво е вашето впечатление и мнение?

В джобчето ми дрънкат



Тема Re: Амфетамин и екстазинови [re: Джeйн]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 15:33



Ти си пример.



Тема Re: Амфетамин и екстазинови [re: Джeйн]  
Авторбoбo (Нерегистриран)
Публикувано27.01.08 19:51



Доказанно е отделянето на свободни радикали при системна употреба.



Тема Re: Амфетамин и екстазинови [re: Джeйн]  
Автор The giver and the taker (Smarter than u!)
Публикувано27.01.08 20:18



По мои наблюдения, има известна доза истина в това. Най-малкото, че след употреба на амфетамини, лично на мен ми трябват поне две седмици, за да започна да се чувствам адекватен, за да усетя, че мозъка ми работи, както преди. А, един път много яко предрусах с амфети, и от тогава имам чувството, че вместо глава на раменете имам някаква пробита лейка. Като употребяващ, и аз съм склонен да приема, че "изобщо не е вредно", но няма какво да се лъжем, вреда има, и според мен не е никак малка. Разбира се човек, дори и 1 000 пъти да употреби амфетамини, Х, и тем-подобните му стимуланти, пак няма да стане тъп, като градински минзухар, но определено ще има някои необратими последствия за мозъка.
П.П.
Каквото станало, станало де, еби му майката, но по принцип не трябва да се употребяват такива амфетамино-подобни боклуци, защото са доста вредни. Това е лично мое мнение, разибра се.



Тема Re: Амфетамин и екстазинови [re: Джeйн]  
АвторГOro (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 02:18



какъф амфет ползваше?Хапчета от аяптеката или мешан уличен...?



Тема Re: Амфетамин и екстазинови [re: ГOro]  
Авторdff (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 09:03



Всичко зависи колко често взимаш амфетамин.Иначе вреди не само на мозъка,а на цялото тяло,но на мозъка изключително много(пример:Хитлер :) )Лично аз вече амфети взимам един път на няколко месеца и всеки път като взема се чувствам като луд,но това може да се дължи на това,че когато бях по-малък друсах много пико в продължение на 2 години.После пикото изчезна и започнах с амфетите,но в мн по-малки количества.След това започнах с XTC,но на основа MDMA,а не на амфетаминова.MDMA и то пържи супер много,но пак ако го правиш всеки ден.Имаше една седмица от моя живот в която всеки ден взимах MDMA и то по 1-2 хапа,след това 2 месеца се чувствах с празна глава.Извода който аз съм си извадил е,че амфетаминовите производни трябва да се внимава и да се взимат веднъж на месец-два.



Тема Re: Амфетамин и екстазинови [re: Джeйн]  
АвторAcчo (Нерегистриран)
Публикувано28.01.08 09:07



Е хора не сте ли чували че дозата прави лекарството.И за мафета ми сля е така.Според мен е по важно приема ти колко е не толкова дали 2-3 или4 пъти в месеца е .Виж ако сенасмъркаш като добитук и 1 в месеца да е ще е по вредно от 1 седмица всеки ден по малко така както е правила джейн да чете.Иначе има ЯМР джейн ако искаш да си видиш как са нещата горе ;)



Тема Re: Амфетамин и екстазинови [re: ГOro]  
Автор MesirVoland (принц на мрака)
Публикувано29.01.08 12:21




ема Re: Амфетамин и екстазинови [re: Джeйн] Отговор на мнението
Автор ГOro (Нерегистриран)
Публикувано 28.01.08 02:18
В отговор на:



какъф амфет ползваше?Хапчета от аяптеката или мешан уличен...?

Медицински.

Редактирано от MesirVoland на 29.01.08 12:25.



Тема Re: Амфетамин и екстазинови [re: :)]  
Автор MesirVoland (принц на мрака)
Публикувано29.01.08 12:24



Защо да съм пример?



Тема Комбинацията е ...нови [re: Джeйн]  
Автор bhdz (.)(.)
Публикувано30.01.08 10:55



... много яка!

---
Its nice to be important, but its more important to be nice.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.