Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:13 04.07.24 
Здравна
   >> За наркотиците
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Plovdivнови  
Авторsickboy (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 17:55



Моля някой бързо и спешно да ми даде координатите на д-р Лазаров в Пловдив.Знам,че е в Кючука,ама нищо повече.Мерси предварително!



Тема Re: Plovdivнови [re: sickboy]  
Авторlola (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 19:28



032.670 662,gsm 0888 994 413
ul. dim, talev23, et 1
Az spetsialno ne sum izobshto ocharovana ot tozi doktor,no ako triabva da zakrepite polojenieto..toi predpisva zamestiteli...tova e .Ne bih razchitala za seriozno lechenie pri nego.Ne sum zavisima ,imam rodnina zaradi koito sme hodili pri nego...nadiavam se da sum pomognala...:)



Тема Re: Plovdivнови [re: lola]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано23.08.07 16:21



Здравей!След като си от Пловдив защо не опиташ да се свържеш с наркоцентъра.Намира се на пещерско шосе май.Там най-добре ще ти помогнат.Брат ми се обърна към тях и в момента се чувства добре.Премина на лечение с Ревия.Ако искаш мога да ти дам и телефони за връзка.



Тема Re: Plovdivнови [re: sisi]  
Авторsickboy (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 17:11



вече съм на субститол,не искам ревия,бахти гадната ревия.аз,самият аз исках и все още искам да се лекувам със субститол.





Тема Re: Plovdivнови [re: sickboy]  
Авторsisi (Нерегистриран)
Публикувано24.08.07 23:11



Ами ти си знаеш.За мен ревията е по-добрата.



Тема Re: Plovdivнови [re: sickboy]  
Автор Изyмeн (Ненормален)
Публикувано26.08.07 21:23



Ако си мислиш, че с това се лекуваш - много се лъжеш.

Най-важното е невидимо за очите.



Тема Re: Plovdivнови [re: sisi]  
АвторVisitor (Нерегистриран)
Публикувано27.08.07 13:12



Абе да те питам ти вземала ли си някога Ревия, че се обвързваш с такова исказване? А Субститол? Изобщо някога въобще била ли си пристрастена към опият?



Тема Re: Plovdivнови [re: Изyмeн]  
Авторedno momiche (Нерегистриран)
Публикувано30.08.07 23:03



E, stiga de, i tova e nachalo. Pri men pone imashe malko polojitelen efekt, vupreki che ne go vzimah 'kakto si trqbva' A shto se otnasq za Reviata, hora vzemete sprete da q preporuchvate na lqvo i nadqsno, tova e strogo kontrolirano veshtestvo i po princip moje da se izpisva samo ot sushtite lekari, koito se zanimavat sus zavisimosti, vajno e sustojanieto na pacienta, pri 80% ot zavisimite prosto ne raboti. Trqbva da se nosi i specialna karta ako se upotrebqva. Znam, 4e pri nas i za Subsitola nqma takava, no za edin zavisim Reviata e mnogo po- opasna. Vsushtnost istinata e, 4e nikoj ne znae dostatuchno za tozi produkt i stranichnite mu efekti, o6te go experimentirat. Zashto si mislqt nqkoi hora, che kato nqma zavisimost, nqma opasnost?!!!



Тема Re: Plovdivнови [re: edno momiche]  
Авторthe exploited (Нерегистриран)
Публикувано02.09.07 23:13



Верно е 4е Ревията трябва да се предписва само от лекар,и 4е не помага на вси4ки,4е е опасна и т.н. ама това важи и за пове4ето заместители.....
На мен ли4но Ревията ми помогна и ве4е пове4е от 2 години съм 4иста не съм друсала нищо.....пих Ревия пове4е от година и смея да твърдя 4е знам вси4ко за тия хапове,изпитах вси4ки страни4ни ефекти,та дори ефектите от взаимодействието й с мнооо вещества.....и ако когато аз запо4вах да я пия беше експериментален хап то сега ве4е не е можете да бъдете сигурни



Тема Re: Plovdivнови [re: the exploited]  
АвторПoтpeceн (Нерегистриран)
Публикувано26.09.07 06:12



Тук май нещо се обърнаха нещата: някои хвалят субститола и плюят Ревиа. Субститолът си е наркотик за лечение на раково болни - съдържа морфин сулфат, с удължено действие. Повечето зависими си го "готвят" в капачката и си го слагат венозно. Докато Ревиа е антагонист, т.е. няма никакво психоактивно действие, не е опиат, а само блокира рецепторите. Не води до зависимост. Вярно е, че в началото има някои леки странични ефекти, но това е нищо в сравнение със зависимостта към опиати, която само се поддържа с морфина. Освен това нито Субститол, нито Ревиа лекуват зависимост, само помагат на определен етап от лечението, за определени симптоми. Хапче, което да излекува зависимост, за съжаление няма... Естествено е човекът да предпочита морфина, нали си е наркоман...




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.