Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:01 03.06.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Za med i masloнови  
АвторCharltonAthletic (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 14:44



Respektiram mneniqta ti wuw foruma. Mislq po sustiq nachin kato teb. Obicham kokaina i nishto drugo ot narkotocite. Bqloto bratstwo:) Pozdrawi ot edin mlad doktor na naukite:)



Тема Re: Za med i masloнови [re: CharltonAthletic]  
Автормeд и мacлo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 15:48



Незнам,дали постинга ти е майтап към мен.Все тая. Благодаря,все пак,че не съм сива мишка и съм ви предизвикала:)))
Хаха,неможе човек да го харесват всички:))
Идвам от Арапя,морето е супер. Почивка ТОТАЛНА - сън и силна храна. Наркотиците не трябва да са самоцел,а начин на забавление от време на време. Има много по-хубави неща: секс,кино пред Народния Театър всяка вечер,музика и приятели,които държат на теб.
А,щях да забравя,наскоро спасих един живот,как да не е хубав животът:)))
Поздрави на всички,които ме харесват или пък не.



Тема Re: Za med i masloнови [re: мeд и мacлo]  
Автор MelanXolia (нещотърсач)
Публикувано10.07.07 15:55



вие и двамата ли сте луди?

Здравей, здравей, студен живот....


Тема Re: Za med i masloнови [re: MelanXolia]  
Автормeд и мacлo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 15:57



Защо?какво нездраво сме казали? или,така си говориш,колкото да не заспиш:)))



Тема Re: Za med i masloнови [re: мeд и мacлo]  
Автор MelanXolia (нещотърсач)
Публикувано10.07.07 16:04



Аз не съм човека с когото ще се заяждаш, ясно? Просто ми стана смешно за "бялото братство". Кви наркотици за забавление? Как може да имаш дете и да друсаш и пиеш? Трябва или да си луда, или кофти майка. Просто тия неща са ми несъвместими. А пък и голямо самочуствие имаш,а?

Здравей, здравей, студен живот....


Тема Re: Za med i masloнови [re: MelanXolia]  
АвторCharltonAthletic (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 16:34



I kakwo losho ima chowek ot wreme da wreme da izshmurka nqkoi drug kantar i da si izkara got na party? Az moga da shmurkam moga i da ne shmurkam, izpolzwam bEloto za zabawlenie a ne e samocel kakto pri teb hercata. Ti ako ne si zemesh dnewnata doza herca shte pitam kak she se chuwstwash



Тема Re: Za med i masloнови [re: CharltonAthletic]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано10.07.07 16:44



Ха, като сте отворили тема за секса....винаги ми е било много чудно, чисто психологически състоянието в което отношенията ти с хората - мъже и жени - стават извън сексуални....
Щото по принцип целият живот и свят е завъртян покрай секса и парите... а тези двете са много свързани, преливат едно в друго... изкарваш пари, за да правиш секс и т.н....

И после в хероиновата матрица секса изведнъж губи всякаква важност, бива категорично детрониран от предната позиция където пребивава и пратен някъде назад, в някой тъмен ъгъл........


И отношенията с друг човек пак са си пълни и интересни, но без секса изобщо да присъства - други чувства и усещания излизат на преден план и с небивала сила...

Може би всичко е въпрос на преразпределяне...на енергия да го кажем, на някакви точки... Имаш 100 точки примерно и зависи как са разпределени - 60 точки секс примерно - 20 точки, разговори - 15 точки, разбуиране - 5 точки, раздразнение 3 точки и т.н И като за секса си оставиш примерно 3 точки останалите 57 се добавят към нещо друго и ли към други неща от списъка и те стават водещи....
хм, размислих се нещо....


La Hija de La Noche

Тема Re: Za med i masloнови [re: CharltonAthletic]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано10.07.07 18:16



Ми няма желание за секс. Така се отразява

По принцип можеш да си правиш колкото си искаш, можеш и секи ден, можеш и изобщо с години да не правиш... все едно е някак си...
Можеш да възприемаш хората като братя и сестри, някой не го разбират и като имаш интерес към личността им, защото примерно са интересни хора го тълкуват като сексуален интерес.... трудно е да се обясни, можеш да прекараш дни с един човек и да ти става все по-интересен и по интересен без изобщо една мисъл за секс или подобна близост да ти мине превз главата....

Интересът ти към всичко се пренасочва, по различен начин гледаш на света...
Иначе секс можеш да си правиш и всеки ден, както казах, не че ти става нещо неприятно, просто самото желание липсва, не виждаш за какво да си губиш ценно време за подобно нещо, незнам как да ти го обясня, странно е...

П.С За сравнение - ако си помислиш как до края на животът си няма да правиш повече никога секс би си казал - бе голяма работа, много важно, дреме ми.......докато да речем кат си помислиш никога повече през животът си няма да си надрусам отново - и не можеш да го преживееш, не може да е истина, един такъв копнеж по нещо, което адски ще ти липсва, и тва не можеш да си го представиш - усещането е като за голяма загуба, както когато ти се "свие" сърцето.... За секса - изобщо нищо - все едно с него или без него...


La Hija de La Noche

Редактирано от Amme на 10.07.07 18:24.



Тема Re: Za med i masloнови [re: Amme]  
АвторCharltonAthletic (Нерегистриран)
Публикувано10.07.07 19:45



A ot kokata ti se ebe kato na jiwotno:) Razgoworliw stawash, imash energiq, absoljutno adekwaten si, ne ti se spi...abe stawa qko parti. Na wsichkoto otgore ne si zawisim. To zatowa razlikata w cenata e ogromna. Nishto ne e sluchaino.



Тема Re: Za med i masloнови [re: CharltonAthletic]  
Автор Amme (indefinida)
Публикувано10.07.07 21:09



Знам, знам - яко е....



....пробвала съм няколко пъти кока на купони... преди имаше и едни хапченца - каптагон, пак стимуланти, подобно на амфетата, но по различно....с лек халюциногенен ефект...и от тях ставаш... ама супер разговорлив, припомняш си нещата живо, все едно се случват в момента, знаеш разни неща, които всъщност няма от къде да ги знаеш...

....желанието за секс също - рязко нагоре.... не съм спала с денонощия на каптагон - цял ден по кафета и разходки из парковете - вечерта на парти или купон, или Heroes - цял ден и цяла нощ срещу реални противници, а не сам или бридж....или генерал...

...също и в сесия за изпити - всичко си знаеш, неясно от къде и можеш да изложиш прецизно мисълта си....абе лудница...

Но те държаха повече - не като коката .... и с алкохол действаха по такъв начин, че колкото и да пиеш някак си ти е невъзможно да се напиеш - приятно опиянен си, но в никой случай пиян и си съвсем адекватен....

.... абе имат си чар и стимулантите, но на мен по ми импонират халюциногени и опияти....


La Hija de La Noche

Редактирано от Amme на 10.07.07 21:24.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.